Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.12.2014., 10:03   #1501
gbijelic
Premium
Moj komp
 
gbijelic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Oslo
Postovi: 806
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Volim kad ljudi krenu raditi luđake od drugih i uvjeravati ih da zapravo nisu bili u app storeu iako vjeruju drugačije. Inace dre. Beats su bar u in ear varijanti šljuka samo takva...Ath u rangu 20£ otpuse to ko lošu šalu. A ako sam u to mogao uvjeriti priglupog švabu koji prodaje struju lijepoj nasoj i misli da nema boljeg DAC a od ajfona novog...onda mogu bilokog.
pa lik ni nije bio u apple storu
gbijelic je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2014., 10:04   #1502
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Pa poznanica je bila. A ti osporavas njezin boravak i kupnju u Apple Storeu ili sam ja nesto krivo skuzio?
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2014., 10:08   #1503
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
dre otpušu bilo koje slušalice doslovno.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2014., 10:09   #1504
gbijelic
Premium
Moj komp
 
gbijelic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Oslo
Postovi: 806
e jbg sta da ti kazem odi u ducan neki i probaj te bitse...definitivno nisu krama kao sto svi kenjaju a nisu ih ni culi vec procitali na netu review nekog nadrkanog klinca
gbijelic je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2014., 10:23   #1505
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
svojevremeno je i razer imao svoje slušalice od skoro soma kuna i svi su mislili da sam luđak kad sam rekao da ih pioneer od 185kn doslovno otpuše u sredinu prošlog tjedna... sve dok ih nisam donio i ekipa se uvjerila na svoje uši.

prošao sam ja par takvih utakmica, ne brini
syss je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2014., 10:36   #1506
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Mislim tu vodimo raspravo o nečemu što je opće poznato. Da net ne izbaci kvadrilijun linkova sa DRE BEATS OVERRATED OVERPRICED kao i rantova jednom naivnih i napokon prosvijetljenih kupaca,još bi reč rekel. Ovak sam suzu mogu pustit

Nego,vratimo se na mogu poznanika,frenda,nazovite ga kak očete. Lik je težak ko i Mudrinić i Čermak skup(ne po težini). I jedan je od rijetkih ljudi u DE koji ima pravo prvokupa Apple proizvoda i tak uvijek dobivam slike geyfona u njegovim rukama prije neg kaj je world premiere itd never mind...uvaljali mu Dr.KRE Beats IEM(momak poklonik muzike i njemačkog rapa haha) i kreno mi raspaljivat svu pamet svijeta o kvaliteti muzike te kako je ip5s i KRE dobitna komba u haj end svijetu muzike samo sam mu istu stvar pustio na Nexusu s Viperom i ATH CK323 i onaj izraz lica nikad nebum zaboravil nekih navika se teško riješit pa ga evo ove godine na blagdanima u ZG sa ip6 te ATH IEM cijene mog auta

Poanta priče.stvarno bi me duša boljela preporučit nekome te sluške za tu cijenu. Nisam te sorte. Dovraga za Takstare od 50€ se može reći da je HiFi pored Beatsa.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2014., 10:45   #1507
gbijelic
Premium
Moj komp
 
gbijelic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Oslo
Postovi: 806
nisam ni ja rekao da vrijede te novce....ali nisu toliko lose koliko se pljuju pa ga sad lupi o stol kolko hoces to je moje misljenje i nece me nitko tu uvjerit da su lose...zivili
gbijelic je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2014., 13:55   #1508
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Citiraj:
Autor gbijelic Pregled postova
sumnjam da su kupljene u apple storu...100% ih je kupila od nekog tko joj je prodao pricu a to su bile kopije....te sam slusao i stvarno su ok, duboki bas srednji i visoki prate sve sto se desava tako da nemam neke primjedbe...ali eto ja sam u mom slucaju uzeo AKG bile na popustu a i provjerena marka
Da, usput joj je još uvalio i kopiju Macbook Pro Retina sa i7.
I još nesto u vezi kopija, pošto znam kako zvuče kineske slušalice od 19kn vjerujem da su kopije Beatsa bar po zvuku bolje od originala.

Citiraj:
Autor gbijelic Pregled postova
nisam ni ja rekao da vrijede te novce....ali nisu toliko lose koliko se pljuju pa ga sad lupi o stol kolko hoces to je moje misljenje i nece me nitko tu uvjerit da su lose...zivili
Isto da te idem uvjeravati da je kulen bolji od Tirolske. Ne pada mi na pamet. Onda bi mi odgovorio kako nisam probao pravu Tirolsku?
skitnica je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2014., 14:07   #1509
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Mene Zalman 5.1 USB iz Linksa, služe 5, slovima PET godina bez greške. Plaćene 350 kN. Nije neki 5.1 ali kao standardne stereo su mi bolje od nekadašnjih akg modela.
  Reply With Quote
Staro 09.01.2015., 15:21   #1510
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Popunjavam svoju kolekciju IEM-a

Za House/Techno/Trance je odabir pao na Huawei IEM iz EU warehousea za 90kn.

Za tu cifru,paypal plačanje i dostavu iz EU drugog izbora nema u basshead kategoriji. Kratki review nabacim po njihovom dolasku.

Head Fi je imao periodično svršavanje na iste
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2015., 15:26   #1511
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Popunjavam svoju kolekciju IEM-a

Za House/Techno/Trance je odabir pao na Huawei IEM iz EU warehousea za 90kn.
Linkao si Xiaomi Pistonse.
Kak sad Huawei ulazi u igru tu?
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2015., 16:07   #1512
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Neznam kriv oni napisali. Na slici su Huawei a dolje su zašalabajzali. Pistonsi su kodnjih 21 bak
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2015., 22:15   #1513
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
Htio bih kupiti bežićne Over-ear slušalice, a kvalitete u rangu Logitech G230 koje sada imam. Ima neko ne preskupo rješenje ili je sve to preko 1000kn?
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote