Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.01.2011., 13:34   #271
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor Flikoman Pregled postova
saI gledaj, to traje, nećeš kroz tjedan dana vidjeti napredak. Meni je mjesec i pol trebalo da kile počnu padati kak spada, tako da, samo volje i strpljenja.

I ne zaboravi piti minimalno 3 litre vode dnevno, to ti je jako bitno. Jaja kuhana, da, makar i pečena s vremena na vrijeme ti neće ništa naštetiti pošto budeš i vježbao itd.
To se podrazumjeva, ma meni je prije svega bitno da dok skidam kile da dobivam na kondiciji i eventualno nekoj definiciji, a ne brzina u kojoj ću to postići!
Znam da to zahtjeva DRASTIČNU promjenu mog dosadašnjeg načina života, ali pun mi kufer više ovako izgledat i biti totalno bez energije!
Kako sam već reko prije, ja sam čovijek s karakterom i držim do svoje riječi!
Evo jutros sam doručkovao 3 tvrdokuhana jaja, neki komad kruha i sir!
Ručao sam malo neočekivano, jer nisam majku obavijestio o svojim naumima, špagete bolognese!
Jutros sam nakon doručka napravio turu bajkom od nekih 15km, i sada ću malo na orbidreku, pijem vode i imam neke tablete sa Omeg3 masnim kiselinama, jednu poslije ili zavrijeme obroka maznem!

Eto toliko od mene za sada!
LP, i hvala svima još jednom!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2011., 13:36   #272
Fadolf
Premium
 
Fadolf's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagabria
Postovi: 490
Citiraj:
Autor Flikoman Pregled postova
Radim dvojke i jedinice trenutno (bench), promjenio sam program vježbanja prsa. Dosad sam radio 8x80kg 4 serije, a sad radim piramidu. Počinjem od 70 za zagrijavanje, pa dižem 90kg 5x, 100kg 2x, 110kg jednom i 120kg jednom. Kaže fitnes trener da je to sad probijanje granica. 120kg mi je trenutno maksimala, jučer sam jedva digao. Tak ću još napravit 2-3 treninga i probati zamjeniti 8x80 prijašnjih na 8x90 i par komada stotke.

Naravno, ruke, noge i leđa isto radim, al mi je trenutno naglasak na prsa pošto su mi ona najslabija karika.
Savjet + ti je da nakon mjesec-dva piramidalnog treninga radiš obrnutu piramidu da se mišići ne bi navikli pa da ne dižeš za bezveze.
Fadolf je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2011., 14:40   #273
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Joke Pregled postova
Evo ja upravo pijem bjelanjke (sirove) i jedem zrnati sir.
A ujutro cu shake (1 banana, 1 mjerica wheya, Petit Beurre keksi i mlijeko)..
Jbg malo vise kalorija ujutro, ceka me opasni trening!
nemoj piti sirove bjelanjke, imaju manju iskoristivost nego termicki obradjeni i mos dobit salmonelicu.
i wtf taj petit beure? jedi zob.
  Reply With Quote
Staro 05.01.2011., 18:50   #274
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,886
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
nemoj piti sirove bjelanjke, imaju manju iskoristivost nego termicki obradjeni i mos dobit salmonelicu.
i wtf taj petit beure? jedi zob.
Bjelanjke pijem sirove, jer imam domaca jaja!
Kekse ubacim nekad ujutro, cisto radi kalorija i energije da me napuni (kad radim jaci trening)..
Jedem ja i zob.
__________________
IE6
Linux is Not Windows
Joke je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2011., 19:02   #275
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
dobro sinko ako ti znas, jedi onda i sirovo meso bio bi pravi hardkor bilder. ja ti kazem da nevalja pit jaja nikako, bila najdomacija il gmo, kuhana ili pecena su puno bolji izbor, duplo veca iskoristivost proteina.
  Reply With Quote
Staro 05.01.2011., 19:17   #276
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Samo nek jede on sirove bjelanjke tako je i Rocky jeo!!!Pa valjda Rocky zna šta radi!!??

Salmonela je samo za pi_kice
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2011., 04:08   #277
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,886
Okej momci svak ima svoje teorije..
Necemo sad u OT, i necemo dizat prasinu i radit svadju ko ce sto jest/pit i hoce li neko se "udarat" dopom ili ce koristit steroide!
Koga to boli k..?
__________________
IE6
Linux is Not Windows
Joke je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2011., 12:21   #278
stipe1771
Premium
Moj komp
 
stipe1771's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: split
Postovi: 230
Jeli neko probao proteini sa njuskala,tocnije bulk nutriotion ,lik koji prodaje pod oglasom jefitni proteini pa da nabaci koji komentar jer se mislim kupiti.
stipe1771 je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2011., 13:58   #279
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
najbolji protein kojeg sam probao, 450kn preko veze platio prije nekih godinu dana, okus čokolade. Rezultati su odlični, a kvaliteta vrlo visoka. Ne pjeni se i ne gruda, vrlo fin okus.

bolje dati malo više za pravu stvar nego štedjeti i uzimati neprovjerene suplemente.
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2011., 14:05   #280
ukiy
Premium
Moj komp
 
ukiy's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: ST
Postovi: 395
Evo jedno pitanje od mene...
Koji je najucinkovitiji nacin za smanjit škembu a da ne ukljucuje odlazak u teretanu ili kupovinu skupih sprava?
ukiy je online   Reply With Quote
Staro 10.01.2011., 14:18   #281
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
Trčanje, regulacija prehrane te piti puno vode.
Flikoman je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2011., 14:44   #282
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
HIIT

garantirano vrlo brzo daje rezultate
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2011., 15:08   #283
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Intervalni trening dati početniku, kako da ne.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2011., 15:19   #284
theobromine
Premium
Moj komp
 
theobromine's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
najbolji protein kojeg sam probao, 450kn preko veze platio prije nekih godinu dana, okus čokolade. Rezultati su odlični, a kvaliteta vrlo visoka. Ne pjeni se i ne gruda, vrlo fin okus.

bolje dati malo više za pravu stvar nego štedjeti i uzimati neprovjerene suplemente.
Odlični proteini, ali ipak zrnce preskupi kod nas u maloprodaji (kutija od 900 grama košta 300 kuna). Dymatize elite whey ne zaostaje previše kvalitetom, a isti paket (900 grama) košta 220 kuna.
theobromine je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2011., 15:34   #285
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
zrnce preskupi hahah. ko jos kupuje kod nas u ducanima suplemente? za 290kn se dobije 2,3kg tog optimuma u brezicama
  Reply With Quote
Staro 10.01.2011., 15:55   #286
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Citiraj:
Autor ukiy Pregled postova
Evo jedno pitanje od mene...
Koji je najucinkovitiji nacin za smanjit škembu a da ne ukljucuje odlazak u teretanu ili kupovinu skupih sprava?
Vjezbanje.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2011., 15:55   #287
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Intervalni trening dati početniku, kako da ne.
Pa ne bu umro Krene s malim intervalima, onda neka postupno povećava. Niš mu neće bit.
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2011., 15:59   #288
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Citiraj:
Autor theobromine Pregled postova
Odlični proteini, ali ipak zrnce preskupi kod nas u maloprodaji
Stvar je u tome da je prepun forum ekipe koja preprodaje takve stvar i ja sam 2,3kg ubo za 450kn prije godinu dana točno. Sad je vjerojatno i jeftinije. Evo, u brežicama npr. A ti proteini su nešto fantastično - proteini+bcaa+glutamini, 24g čistih proteina po mjerici... meni su dosta pomogli. I koliko god da su možda skupi, opet štedite na glutaminima i bcaa koje bi ovako morali zasebno kupiti, a nisu baš prejeftini kad se pogleda u globalu.
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2011., 16:04   #289
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor zwer Pregled postova
Vjezbanje.
prvenstveno sredjivanje prehrane
  Reply With Quote
Staro 10.01.2011., 16:58   #290
stipe1771
Premium
Moj komp
 
stipe1771's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: split
Postovi: 230
Ma skupo mi je davat svako 2 mjeseca 400 kn za proteine,a jos moram i teretanu placat i hranu kupovat.Kriza je,ako je neko uzima neka mi se javi na pm ili ode.tnx
stipe1771 je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2011., 19:24   #291
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Citiraj:
Autor stipe1771 Pregled postova
Ma skupo mi je davat svako 2 mjeseca 400 kn za proteine,a jos moram i teretanu placat i hranu kupovat.Kriza je,ako je neko uzima neka mi se javi na pm ili ode.tnx
Hehe ne znam koliko ti toga jedes, ali pravilna prehrana bas i nije skuplja od junk fooda. Tako da ako imas za jest, imas i za pravilno jest and then some.

Jedna pizza, ajmo rec da su to dva obroka... je 30 kuna. Ja za 30 kuna kupim kilu posnog sira i kilu zobenih. Toliko hrane brat bratu nemres u 2 dana pojest.

Osim toga, nitko te ne tjera da pijes whey protein u prahu (koji je btw. jeftiniji po gramu od jednake kolicine proteina iz jaja, sira, mlijeka i piletine). Zdravo se hrani i bez dodataka prehrani, rezultati ce bit tu. Od krkanja proteinskih shakeova jos nitko nije dobio plocice iz pivskog bureta.

A ova pitanja "kako najbrze skinut skembu" mrzim sam tak... Dodas bilokakvu fizicku aktivnost na duzi period vremena i gledaj rezultate. Ili prestani jest iza 18h. Ili izbroji koliko prosjecno kalorija roknes dnevno kroz tjedan dana, skini 25% i gledaj rezultate. Ili rastegni obroke sa 2x1500 kalorija na 5x600... Itd.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2011., 19:32   #292
ukiy
Premium
Moj komp
 
ukiy's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: ST
Postovi: 395
Citiraj:
Autor zwer Pregled postova
A ova pitanja "kako najbrze skinut skembu" mrzim sam tak... Dodas bilokakvu fizicku aktivnost na duzi period vremena i gledaj rezultate. Ili prestani jest iza 18h. Ili izbroji koliko prosjecno kalorija roknes dnevno kroz tjedan dana, skini 25% i gledaj rezultate. Ili rastegni obroke sa 2x1500 kalorija na 5x600... Itd.
Pitao sam kako najucinkovitije, a NE najbrze, skinuti skembu...
Ali poslusat cu savjete... Najvise me zapravo zanima koju vrstu vjezbe preporucate za topljenje masnih naslaga?
ukiy je online   Reply With Quote
Staro 10.01.2011., 20:18   #293
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
Šprintevi 30 sekundi, pa 90 sekundi hodanje i tako ukrug dok ne možeš više. To ti je isto jedna od učinkovitih vježbi. Osim klasičnog trčanja (čitaj. više od 35min u komadu).

To ti pričam iz iskustva, da se razumijemo.
Flikoman je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2011., 20:22   #294
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Citiraj:
Autor ukiy Pregled postova
Pitao sam kako najucinkovitije, a NE najbrze, skinuti skembu...
Ali poslusat cu savjete... Najvise me zapravo zanima koju vrstu vjezbe preporucate za topljenje masnih naslaga?
U mom slucaju je ta 'vjezba' ukljucivala smanjivanje junk fooda na minimum, 5 obroka dnevno, laneno ulje i slicno. Dok god sam se drzao toga, sat vremena kardio vjezbi (trcanje, brzo hodanje, HIIT) svako trece jutro u 6am (prije dorucka ili mikro dorucak) je radilo cuda, i uz teretanu, u 2 godine sam rjesio bolove u ledjima, kondiciju, 10 kg i osjecao se 200% bolje. A nisam napravio ni jedan trbusnjak npr. I opet mi se trbuh drasticno izravnao (ne i do plocica iz casopisa, ali za to ima vremena).

A 6 mjeseci prije toga, isto to ali bez pravilne prehrane, uzaludno.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2011., 21:13   #295
stipe1771
Premium
Moj komp
 
stipe1771's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: split
Postovi: 230
Citiraj:
Autor zwer Pregled postova
Hehe ne znam koliko ti toga jedes, ali pravilna prehrana bas i nije skuplja od junk fooda. Tako da ako imas za jest, imas i za pravilno jest and then some.

Jedna pizza, ajmo rec da su to dva obroka... je 30 kuna. Ja za 30 kuna kupim kilu posnog sira i kilu zobenih. Toliko hrane brat bratu nemres u 2 dana pojest.

Osim toga, nitko te ne tjera da pijes whey protein u prahu (koji je btw. jeftiniji po gramu od jednake kolicine proteina iz jaja, sira, mlijeka i piletine). Zdravo se hrani i bez dodataka prehrani, rezultati ce bit tu. Od krkanja proteinskih shakeova jos nitko nije dobio plocice iz pivskog bureta.

A ova pitanja "kako najbrze skinut skembu" mrzim sam tak... Dodas bilokakvu fizicku aktivnost na duzi period vremena i gledaj rezultate. Ili prestani jest iza 18h. Ili izbroji koliko prosjecno kalorija roknes dnevno kroz tjedan dana, skini 25% i gledaj rezultate. Ili rastegni obroke sa 2x1500 kalorija na 5x600... Itd.

Ne jedem skoro junk food.Jedem za rucak sta mater skuha,kupus,pire,riza,tjestenina s mesom,tu i tamo si smiksam shake s bananom,mlijekom i zobenima,jedem kuhana jaja,posni sir,sendvic od dimceka itd.Ne znan zasto neko nebi jeo poslije 18 sati.To je glupost.Bitno je sta se jede poslije 18 sati.Ako pojede posni sir ,to je bolje nego da nije jeo.Kupova sam ja proteini vec 2-3 puta ,samo ih brzo potrosim jer idem 5 puta tjedno u teretanu i onda sam samo pitao savjet o onim proteinima sa njuskala ,ali ocito niko ne zna nista o tome.
stipe1771 je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2011., 21:22   #296
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
uf ja sada opet krenuo u teretanu nakon par mjeseci pauze, sada opet moram prehranu sredit, ubacit posnih sirica/tune i izbacit gazirano/junk food

vec osjecam laganu upalu
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 13.01.2011., 09:31   #297
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
PM.

http://www.pride.hr/Products/6442-pr...-rukavice.aspx
-->
Ja sam jučer radio leđa, ubio ih do bola. Kupio sam si i neke MadMax rukavice za teretanu, odlične su, pogotovo za zglobove.

P.S. Ako kome trebaju boksačke rukavice 10oz i bandaže, sve Pride, skroz usčuvano, jeftino prodajem --> PM.

http://www.pride.hr/Products/6442-pr...-rukavice.aspx
Flikoman je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2011., 18:45   #298
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
najbolji protein kojeg sam probao, 450kn preko veze platio prije nekih godinu dana, okus čokolade. Rezultati su odlični, a kvaliteta vrlo visoka. Ne pjeni se i ne gruda, vrlo fin okus.

bolje dati malo više za pravu stvar nego štedjeti i uzimati neprovjerene suplemente.
Citiraj:
Autor theobromine Pregled postova
Odlični proteini, ali ipak zrnce preskupi kod nas u maloprodaji (kutija od 900 grama košta 300 kuna). Dymatize elite whey ne zaostaje previše kvalitetom, a isti paket (900 grama) košta 220 kuna.
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Stvar je u tome da je prepun forum ekipe koja preprodaje takve stvar i ja sam 2,3kg ubo za 450kn prije godinu dana točno. Sad je vjerojatno i jeftinije. Evo, u brežicama npr. A ti proteini su nešto fantastično - proteini+bcaa+glutamini, 24g čistih proteina po mjerici... meni su dosta pomogli. I koliko god da su možda skupi, opet štedite na glutaminima i bcaa koje bi ovako morali zasebno kupiti, a nisu baš prejeftini kad se pogleda u globalu.
Ja sam za taj whey da 590 kuna. Relativno puno, ali meni traje pola godine. Okus Rocky Road, jako dobar.
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2011., 22:23   #299
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
Rezervirao sam dotični whey, no lik ne šalje slike na mail, kaže da je sve regularno, da ću se uvjeriti u to kad dođem po to.

http://www.njuskalo.hr/fitness-oprem...-oglas-2087963

Cijena mi je nekako dosta niska, jel bi ovo bio neki fake ili liku treba novac?

Moram li na išta paziti kod kupnje, osim toga da nije otvaran, naravno?

Hvala
Flikoman je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2011., 20:51   #300
stipe1771
Premium
Moj komp
 
stipe1771's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: split
Postovi: 230
A pripazi jedino na rok trajanja.Jer ima u 90 % slucajeva ostane tako rok trajanja 1 mjesec i onda stave popust i prodaju.Iako je bilo slucajeva gdje se prelijepili novi rok trajanja.Ako se ne "useres" nakon 2-3 puta popij to u roku 2 mjeseca.Ako budes mozes ga bacit jer mu je prosa rok i nemoj ugrozavat svoje zdravlje.
stipe1771 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na