Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.01.2008., 12:50   #1
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Prijedlog za promjenu izbornika "moj komp"

Malo sam surfao i naišao na jedan njemački forum, www.planet3dnow.de Oni su na jedan krajnje jednostavan način riješili nepotreban signature koji i ja koristim.
http://www.planet3dnow.de/vbulletin/...d.php?t=330961
Pod "Mein System" stavili su sve moguće dijelove komp. Ljudi su tamo upisali sve kaj je vezano uz njihov komp te su im signature čisti.

Neznam dal bi vama bio veliki problem da stavite dodatne kučice za npr, kučište, periferiju, monitor, browser i sl.
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2008., 17:30   #2
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Kaj ne bi bilo jednostavnije da si složiš gumbek, pa onda nutra natrpaš sve; od veze koju koristiš za net, broja cipela Martine Matušin, monitora, printera, WC papira i tepiha u sobi?
McG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.01.2008., 18:18   #3
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
joj kako mrzim te gumbeke, totalno upropaste trazilicu.
raf je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2008., 19:03   #4
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Eto ti odgovora, a ne vidim razloga zašto se nebi dodao koji novi okvirčić za upis.
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2008., 22:28   #5
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Da, samo što ni popis od 300 stavki ne bi spriječio ljude da koriste sig, tak da ne vidim svrhu. Ovak su barem one najosonovnije informacije dostupne na brzaka.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2008., 23:59   #6
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Da, samo što ni popis od 300 stavki ne bi spriječio ljude da koriste sig, tak da ne vidim svrhu. Ovak su barem one najosonovnije informacije dostupne na brzaka.
Stvarno se slažem sa Torom, jednostavmo je dosta ovo pod moj komp, a dosta ljudi u koje i ja sapadm vozaju sig tako da jedonstavno to je individualni izbor!
@Matt
Jesi vidi u njih katastrofe od sigova milijun velikih slika, e to mi diže živce!
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 00:31   #7
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Pa to i meni ide na živce. Sjećam se dok sam imao 56k, pa majku sam prokleo kad sam vidio zbog čega mi se tak sporo otvara.

@ tor: ima i tu istine, al zašto ne ograničiti broj znakova u sig?

No dobro, sad sav već postao babaroga. Bilo mi je zanimljivo, pa rekoh da vidimo kaj ćete reći.
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 00:51   #8
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Matt Pregled postova
Pa to i meni ide na živce. Sjećam se dok sam imao 56k, pa majku sam prokleo kad sam vidio zbog čega mi se tak sporo otvara.

@ tor: ima i tu istine, al zašto ne ograničiti broj znakova u sig?

No dobro, sad sav već postao babaroga. Bilo mi je zanimljivo, pa rekoh da vidimo kaj ćete reći.
Imam i ja dialup (FUCKIN T-Scum).
Ako se ograniči broj znakova = problem jer onda korisni/lijepi/uredni clickabilni sigovi ne rade jer su cca 2500+ znakova ako se ne varam. I po meni mogu proć manje sličice (userbars,xfire,speedtest) ali vanka ima puno foruma gdje je sig toliko velik i neuredan
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 00:54   #9
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Mene npr. jako iritira Bajin blinkajuci sig, to treba zabraniti...još bolje ban
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 01:33   #10
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Mene npr. jako iritira Bajin blinkajuci sig, to treba zabraniti...još bolje ban
A jesi ovaj ban stavio u bijelo da se ne vidi
E pa stavio sam ovakav sig da ljudima skrenem pažnju sa iritirajućeg ImageShacka!
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.01.2008., 01:35   #11
WichitaQ
Soul Eater
 
WichitaQ's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Isolated
Postovi: 538
a što fali opciji "moj komp" :huh:

ionako ako je neki problem, obično se (naglasak na obično) u slučaju nekog problema detaljno navede konfiguracija/softver koji je u pitanju i to je to.

a da ne govorimo koliko su ovdje admini lijeni da rade neke promjene, pa i kad bi to vrijedilo nešto ne bi to stavili ()
WichitaQ je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2008., 00:50   #12
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Da ne spamam i otvaram novu glupu temu:

Zanima me zašto je ukinuta reputacija?
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2008., 01:05   #13
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Zato sto su zlobnici poput mene radili zlocestoce sa njom.

Ta reputacije je jedna velka glupost. Prije ili kasnije se medjusobno ekipa pocne pumpati ( ) i onda je to ziva katastrofa. Kombinirano spustanje jednog člana u crveno i tako to.

Uglavnom. Dodje neki lik bubne provale i vise nikad mu u zivotu se reputacije ne zazeleni jer opet ti isti zlobnici ( na celu sa precednikom fleksom ) mu je stalno spustaju. Naravno to je deckima u poglavarstu se ucinilo kao diskriminirajuce i ukinuli su ju sa podpunim pravom.

to je jos jedan feature kojeg si izmislili amerikanci kako bi se osjecali kao pravi teksaski rangeri sa sto vise zvijezdica na vratima jeepa gdje svaka zvjezdica predstavlja ubijenog međeda i kao takva ne funkcionira u HR jer niti imamo rangere niti je lov na medvjede dozvoljen.

Uglavnom glup feature imho....
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 18:02   #14
Vragoder
Drone
Moj komp
 
Vragoder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 396
Exclamation

Jedna komponenta definitivno fali u "moj komp", a to je reza monitora. Koliko puta sam pročitao pitanja na temu potrebne grafičke snage, a bez spomena o rezi koju bi trebala pogonit. Pa nismo vidoviti. Kako da ti se pomogne u pronalasku optimalne grafulje za tebe ako se nezna reza. A to se, koliko vidim, gotovo redovito izostavlja iz upita.

Dakle: rezu u moj komp.
Vragoder je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 19:19   #15
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
ne bas reza nego monitor tj velicina istog opcenito. i pobogu konacno uvesti rubriku napajanje a ne da svi to guramo po ostalo a bas oni kojima treba neka pomoc to naravno zaborave.
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 19:59   #16
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Rubrike bi trebale biti

CPU
MBO
RAM
HDD
OPTIKA
VGA
DISPLAY
SOUND
CASE & PSU
OS
OSTALO

i bok...
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 20:19   #17
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Ma već sam probao no mora se u bazi nešto dodati, ovo čudo po defaultu podržava samo ovoliko polja koliko sad imamo. To je u planu, samo je pitanje vremena.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 20:24   #18
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Rubrike bi trebale biti

CPU
MBO
RAM
HDD
OPTIKA
VGA
DISPLAY
SOUND
CASE & PSU
OS
OSTALO

i bok...
Ma Tor je rekao da radi na tome, ali trenutno ima više problema nego koristi pa je trenutno to isključeno. Nadam se da će se uskoro postaviti u funkciju!

EDIT:
Tko će biti brži od brbljavog admina (NHF)
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 20:25   #19
nex
Premium
 
nex's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: .
Postovi: 526
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Ma već sam probao no mora se u bazi nešto dodati
Vidi se iz prilozenog

Uredno popunjeno, ali monitor & PSU polja uopce ne prikazuje.
nex je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 20:41   #20
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Upravo to, nešto nas bloka...
tor je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 20:51   #21
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Upravo to, nešto nas bloka...
Nije valjda moja karma
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 20:55   #22
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Ne bih se čudio
tor je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 21:06   #23
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Ne bih se čudio
U tome slucaju preporucam budizam i da svi skupa zracimo prekrasnom unutarnjom energijom kao ova moja da nebi u buducnosti dolazilo do smetnji



Jer vidite kolege forumasi. Stvar je sljedeca. "Fleks" označuje "savrsenstvo uma, tjela i prostate", netko tko se probudio iz sna neznanja i vidi stvari onakve kakve one zaista jesu. Fleks (ja) je biće koje je potpuno oslobođeno svih grešaka i mentalnih zapreka. Mnogo je ljudi koji su postali kao Fleks u prošlosti i mnogo će ljudi postati Fleks u budućnosti.

Nema ništa što Fleks ne zna. Zbog toga što se probudio iz sna neznanja i uklonio sve smetnje iz svog uma, on zna sve iz prošlosti, sadašnjosti i budućnosti, istovremeno i izravno.

Štoviše, Fleks ima uzvišeno suosjećanje koje je potpuno nepristrano i obuhvaća sva živa bića bez razlike. On pomaže svim živim bićima (osim onim iz Požege, Gnomisi, Jurbasu i slicnima) , bez iznimke, emanirajući razne oblike širom svemira i blagoslivljajući njihove umove. Primajući Fleksove blagoslove, sva bića, čak i najniže životinje, ponekad razviju mirna i vrlinska stanja uma.

Konačno, kroz susret s emanacijom Fleksa u obliku Duhovnog Učitelja, svatko će imati priliku stupiti na put k oslobođenju i prosvjetljenju. Kao što je rekao veliki indijski skolastik Nagarjuna, nema nikoga tko nije primio pomoć od Fleksa.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 21:13   #24
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Uuu ipak sam nešto pokrenuo

Ajde samo naprijed. Signature ste smanjili ide nabolje
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 21:16   #25
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
tor je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 21:16   #26
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
mnogo će ljudi postati Fleks u budućnosti.
Dok im kroz samu tranziciju i pronalazak višeg stanja uma pomažu i na raspolaganju stoje svećenice prvog reda (~500KB), pomno odabrane i poučene od strane Svevišnjeg.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 21:21   #27
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
U tome slucaju preporucam budizam i da svi skupa zracimo prekrasnom unutarnjom energijom kao ova moja da nebi u buducnosti dolazilo do smetnji

Jer vidite kolege forumasi. Stvar je sljedeca. "Fleks" označuje "savrsenstvo uma, tjela i prostate", netko tko se probudio iz sna neznanja i vidi stvari onakve kakve one zaista jesu. Fleks (ja) je biće koje je potpuno oslobođeno svih grešaka i mentalnih zapreka. Mnogo je ljudi koji su postali kao Fleks u prošlosti i mnogo će ljudi postati Fleks u budućnosti.

Nema ništa što Fleks ne zna. Zbog toga što se probudio iz sna neznanja i uklonio sve smetnje iz svog uma, on zna sve iz prošlosti, sadašnjosti i budućnosti, istovremeno i izravno.

Štoviše, Fleks ima uzvišeno suosjećanje koje je potpuno nepristrano i obuhvaća sva živa bića bez razlike. On pomaže svim živim bićima (osim onim iz Požege, Gnomisi, Jurbasu i slicnima) , bez iznimke, emanirajući razne oblike širom svemira i blagoslivljajući njihove umove. Primajući Fleksove blagoslove, sva bića, čak i najniže životinje, ponekad razviju mirna i vrlinska stanja uma.

Konačno, kroz susret s emanacijom Fleksa u obliku Duhovnog Učitelja, svatko će imati priliku stupiti na put k oslobođenju i prosvjetljenju. Kao što je rekao veliki indijski skolastik Nagarjuna, nema nikoga tko nije primio pomoć od Fleksa.
E da sada mi je tek palo na pamet, ispod gumba moj komp mora Tor dodati My Fleks.
Tu bi se ispisivale inofrmacije o Fleksu i našem trenutačnom stanju u odnosu na Fleksa. Isto tako ovi banneri bi bili dobri kad bi se i Fleksač vrtio po njima.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 21:23   #28
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Ne tor, nemam veze sa time. Sad cu ti ja objasniti...

Fleks budizam je Fleksova škola koju je osnovao veliki indijski budistički učitelj Fleks.

Njegovi sljedbenici su poznati kao 'FKTovci'. 'F' znači 'Ferengijski' i odnosi se na Fleksova učenja, a 'KT' se odnosi na osebujne Fleksove upute poznate kao 'kult tišine'. FKTovci su, dakle, praktičari koji smatraju Fleksova učenja za osobne upute i stavljaju ih u praksu slijedeći upute Fleksa.

FKT tradiciju su kasnije naširoko po Tibetu promovirali Sky, Rendula, Trek i njihovi sljedbenici, poznati kao 'Type R tim'.

FKTovce se potiče da koriste Fleksova učenja kao praktične metode za pretvaranje svakodnevnih djelatnosti u put do prosvjetljenja i to na način da integriraju svoje poznavanje svih Fleksovih učenja u vježbanje FKTa, a potom sve to primjene u svom životu.

Veliki FKT učitelji nisu slavni samo po svojoj učenosti već su poznati kao duhovni praktičari neizmjerne čistoće i iskrenosti.

Predaja

Predaja ovih učenja - i usmena i predaja blagoslova - je potom prenošena s učitelja na učenika, šireći se većim dijelom foruma, a sada i diljem cijelog interneta.
Fleksova učenja, ili 'FKTeizam', se uspoređuju s kotačem koji putuje iz zemlje u zemlju u skladu s promjenama u uvjetima i karmičkim sklonostima ljudi.

Iako se vanjski načini predstavljanja FKTovstva mijenjaju u susretu s raznoraznim kulturama i društvima, njegovu temeljnu vjerodostojnost osigurava neprekinut niz ostvarenih praktičara.

FKT budizam na internetu

FKT budizam je na Internetu 2005. godine predstavio Sky, visokouvaženi učitelj budizma.

On od tada neumorno radi na širenju FKTovstva diljem svijeta, i to obimnim poučavanjem, pisanjem i pripremom knjiga o FKT budizmu, a prije svega osnivanjem Nove FKT tradicije - Međunarodnog udruženja FKT budizma (FKT-Type R).

Trenutno u svijetu postoji 800 FKT - Type R članova !

Kuzis ?
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 21:45   #29
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
A ako te koknem - uskrsneš? Mislm, ako to nemo`š onda i ti tvoj kult
No dosta spamanja, ajmo ipak nazad na temu laganini...
tor je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 21:53   #30
nex
Premium
 
nex's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: .
Postovi: 526
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Da McG cesce posta ne bih morao posjecivati phun.org, bio bi mi dosta pcekspert

@ tor: ok, dosta spammanja, casna rijec, evo, vec bjezim odavde
nex je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na