Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.07.2018., 23:11   #7801
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Ovdje stoji da je samo Osnovni paket 129,00 kn !!!


http://www.bnet.hr/televizija/turbo_tv#?of=tab1
Da ali meni je sad taj stari Osnovni digitalni paket (40 TV programa) 89 kn, a oni pisu da ce mi ga od 01.08. dignuti na 105 kn.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2018., 02:10   #7802
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Mislim da ne mogu mijenjati stavke ugovora. Znaći cijena ostaje ista. Jedino ako je bez ugovorne obveze, onda možda mogu.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2018., 07:02   #7803
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Mislim da ne mogu mijenjati stavke ugovora. Znaći cijena ostaje ista. Jedino ako je bez ugovorne obveze, onda možda mogu.
To sam baš htio reći. Nema mi logike da dižu cijenu nekome pod UO pa da ovaj ima pravo besplatnog raskida ugovora i da ode konkurenciji for free.
No ekipa koja nema UO, njima se uvjeti mogu mjenjati.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2018., 09:32   #7804
the chosen one
Premium
Moj komp
 
the chosen one's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 618
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Mislim da ne mogu mijenjati stavke ugovora. Znaći cijena ostaje ista. Jedino ako je bez ugovorne obveze, onda možda mogu.
Kaže HAKOM: "Operator je istekom razdoblja obveznog trajanja pretplatničkog ugovora dužan nastaviti pružati ugovorene usluge pod uvjetima ugovorenim pretplatničkim ugovorom te sukladno važećim općim uvjetima i cjeniku"

Tako da (pretpostavljam) ako operater promijeni opće uvijete i cjenik - mogu promjeniti cijenu paketa
the chosen one je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2018., 11:06   #7805
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Moze li se ugovoriti zamzrzavanje usluge i kako? Od 15.07. do 1.9. mi ne treba net..
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2018., 14:35   #7806
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Mislim da ne mogu mijenjati stavke ugovora. Znaći cijena ostaje ista. Jedino ako je bez ugovorne obveze, onda možda mogu.
Dobro znas sto mene muci, prvenstveno svaka promjena paketa ili usluge od sadasnje (koja mi je sad bez ugovorne obaveze) nosi sa sobom oduzimanje B.net kartice i starog STB-a i dodjela novog STB-a Kaon, sto mi se uopce ne svidja.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2018., 14:56   #7807
spilice
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2015
Lokacija: Split
Postovi: 55
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Dobro znas sto mene muci, prvenstveno svaka promjena paketa ili usluge od sadasnje (koja mi je sad bez ugovorne obaveze) nosi sa sobom oduzimanje B.net kartice i starog STB-a i dodjela novog STB-a Kaon, sto mi se uopce ne svidja.
Ja sam dugo zbog ovoga bio bez ugovorne obveze, sa Conaxom.

Popustio sam kada su mi dali 50% popusta za 3D ( u 11. mjesecu prošle godine ).
spilice je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2018., 15:27   #7808
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Dobro znas sto mene muci, prvenstveno svaka promjena paketa ili usluge od sadasnje (koja mi je sad bez ugovorne obaveze) nosi sa sobom oduzimanje B.net kartice i starog STB-a i dodjela novog STB-a Kaon, sto mi se uopce ne svidja.

Znam i mislim da se ne moraš brinuti ( barem zbog ovoga sada) Moja susjeda starija osoba ima hrvatski paket. Mnogi ovdje i ne znaju šta je to. To je bilo prije 10-15 godina postojao je taj hrvatski paket za penzionere. Svi naši kanali + nekoliko lokalnih. Trebalo je donjeti odrezak od mirovine i to je koštalo 15 kn. Analogni signal. Poanta je da ona to još uvijek ima i plača tih 15 kn. Njoj ne treba ništa drugo, a B-net NE MOŽE prekinitu ugovor na silu.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2018., 16:07   #7809
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor spilice Pregled postova
Ja sam dugo zbog ovoga bio bez ugovorne obveze, sa Conaxom.

Popustio sam kada su mi dali 50% popusta za 3D ( u 11. mjesecu prošle godine ).
U 5 mjesecu dobio isto dobru ponudu ali traze zamjenu STB-a, pa nisam pristao
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Znam i mislim da se ne moraš brinuti ( barem zbog ovoga sada) Moja susjeda starija osoba ima hrvatski paket. Mnogi ovdje i ne znaju šta je to. To je bilo prije 10-15 godina postojao je taj hrvatski paket za penzionere. Svi naši kanali + nekoliko lokalnih. Trebalo je donjeti odrezak od mirovine i to je koštalo 15 kn. Analogni signal. Poanta je da ona to još uvijek ima i plača tih 15 kn. Njoj ne treba ništa drugo, a B-net NE MOŽE prekinitu ugovor na silu.
Hehe, nekad davno sam bio na tom Hrvatskom paketu dosta godina, placao Hrvatski paket a imao Osnovni paket par godina, neko me je zaboravio nakon promo perioda prebaciti na HRV paket.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2018., 02:03   #7810
Anonimi
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 80
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Znam i mislim da se ne moraš brinuti ( barem zbog ovoga sada) Moja susjeda starija osoba ima hrvatski paket. Mnogi ovdje i ne znaju šta je to. To je bilo prije 10-15 godina postojao je taj hrvatski paket za penzionere. Svi naši kanali + nekoliko lokalnih. Trebalo je donjeti odrezak od mirovine i to je koštalo 15 kn. Analogni signal. Poanta je da ona to još uvijek ima i plača tih 15 kn. Njoj ne treba ništa drugo, a B-net NE MOŽE prekinitu ugovor na silu.


Naravno da moze. Oni mogu odlucit da im je to neisplativo i ukinut to ili poskupit ako je istekla ugovorna obaveza.
Anonimi je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2018., 02:33   #7811
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Mislim da ne mogu, ali dobro.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2018., 02:42   #7812
Anonimi
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 80
Pa sta nisu ljudi tu ili na drugom forumu nedavno pisali da su dobili pismo da ce im poskupit paketi?
Anonimi je offline   Reply With Quote