Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.02.2019., 17:04   #361
ŠpanskiŠaomi
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Pa i Mi home ima trenutnu brzinu, prosjecnu (kada se stane) prijeđenu kilometrazu aktivne vožnje, prijeđenu ukupnu kilometražu... preostala kilometraza, postotak baterije...
ŠpanskiŠaomi je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2019., 11:17   #362
Ivan_R
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor mathas Pregled postova
Pozdrav svima!

Naručio sam xiaomi m365 preko A1 usluge, prilicno dobar deal, nakon 24mjeseca platim cca 2760kn, sto mi se cini puno jeftinije nego u linksa ili online.
Pozdrav,

Kakva je to A1 usluga sa M365 u kombinaciji?
Baš gledam njihovu stranicu i ne mogu ništa naći, imam njihov internet doma.

Hvala!
Ivan_R je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2019., 11:32   #363
khideg
Super User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 71
Citiraj:
Autor Ivan_R Pregled postova
Pozdrav,

Kakva je to A1 usluga sa M365 u kombinaciji?
Baš gledam njihovu stranicu i ne mogu ništa naći, imam njihov internet doma.

Hvala!
evo ovdje..biraš kategorije OSTALO..desno,,

https://www.a1.hr/privatni/uredaji-uz-pakete
khideg je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2019., 11:10   #364
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Da napišem update vezano za romobil....

Sve štima, sve šljaka super, nemam zamjerki.
Što se baterije tiče, malo sam ju istestirao....
Budući da sam prošao oko 100km, već sam se ispraksao sa romobilom i vozim ga jako često ne baš ekonomično, na maksimalnom gasu s maksimalnim ubrzanjem

Takve vožnje baterija izdrži nekih 20-22km tako da napon ćelije padne sa 4.2V (ukupno 54.6V) na nekih 3.5-3.6V(ukupno 46.8V)
Dakle baterija može još sigurno nekih 8-9-10km izdržati bez ikakvih problema dok napon ne dođe do 3.2-3.3V (ukupno 41.6V)
Mislim da je to super za ovakvu vožnju, di imam dosta ubrzanja od 0-40km/h

Edit:
ne znam koliko vas je upućeno u lithium baterije...uglavnom, baterije ako se paze onda traju dugo
Kada ne koristite bateriju, ispraznite ju na nekih 3.5-3.7V po ćeliji, tako ju čuvate
Napon ćelije ne bi smio pasti ispod 3.2-3.3 V ako želite da baterija dugo traje
Ovaj romobil ima 13s bateriju
Namjestio sam na romobilu cutoff na 41.6V, što je 3.2 V po ćeliji

Što se punjenja tiče, izbjegavam maksimalno brze punjače jer oni skraćuju vijek baterije, punim maksimalno sa 1C
Ovaj romobil se puni par sati, oko 4-5 i to je super što se mene tiče.

Zadnje izmijenjeno od: jed2i. 06.03.2019. u 11:19.
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2019., 13:40   #365
crocus
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: ZG
Postovi: 0
Pozdrav,
pratim već neko vrijeme temu pa rekoh da se javim. Imam M365 nekih godinu i pol i upravo sam okrenuo 2000 km. Odradio sam sa njim skoro sve dječje bolesti tako da ako netko treba neki savjet neka slobodno pita. Ovako napamet to uključuje bušenje zračnica, rezanje vanjske gume, pad intenziteta stražnje lampe, pucanje konektora stražnje lampe, pucanje stražnjeg blatobrana, pucanje mehanizma za sklapanje (i onaj prednji dio i osovina), pucanje kontakta na bateriji, pucanje kontakta baterija > bms i imao sam vodu u unutar romobila. Igrao sam se još sa raznim modovima tipa ekran (brzinomjer), nosač zadnjeg blatobrana, kevlarske trake unutar guma, jači prednji dio mehanizma za sklapanje i još vjerojatno neke stvari koje mi sada ne padaju na pamet.

Ovako na prvu se čini kao dosta problema i priznajem nekad mi je znao ići na živce ali kad podvučem crtu koliko mi olakšava život i koliko me sve to skupa koštalo i dalje bi ga preporučio.
crocus je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2019., 11:23   #366
ZujaNijeZakon
Registered User
Moj komp
 
ZujaNijeZakon's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Pozdrav svima,

Isto tako novi vlasnik M365. Vozim se 2 tjedna i nemam problema nikakvih. Jedino me zanima kako puniti romobil? Čekam dok se ne isprazni do neke mjere pa onda punim full, nakon svake vožnje, nešto između??

Nebi htio punjenjem zahebat bateriju. Rute su mi oko 5km u jednom smjeru.
Vozim se trenutno 2 dana pa ga onda stavim punit. Napravim oko 22km i baterije mi ostane od 17-6% ovisno kojim rutama se vozim. Imam 87kg.

Jel normalno da preko noći ode 1-2 posto baterije ako nije uključen?
ZujaNijeZakon je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2019., 14:35   #367
crocus
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: ZG
Postovi: 0
Bolje je puniti češće nego prazniti bateriju do kraja i onda puniti. Ako se neko vrijeme nećeš voziti nemoj ga napuniti do kraja i ostaviti.
Opet sa druge strane iako znam sva pravila dobrog postupanja sa baterijama ne držim se skoro ni jednog nego radim ono što mi je najpraktičnije u tom trenutku. I nakon 2g i 2k km ne vidim neki drastičan pad performansi baterije.
crocus je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2019., 11:23   #368
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
Opasno sam zagrizao za ovaj xiaomi.
Je li netko isprobao ove gume?
https://m.gearbest.com/kick-scooter/...ign=GearbestDE
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2019., 11:44   #369
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Imam ju na zadnjem kotacu.

Manja i jako tvrda, jako jako tesko staviti. Plus je da nema busenja, sve ostalo je minus
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2019., 12:20   #370
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Ako koga zanima, moje iskustvo u 5 mjeseci sa fiido d2. Vožen svaki dan od 11 mjeseca, preko cijele zime. Na minus 5, po kiši, po snijegu. 0 problema. Ne znam kilometražu točnu, ali nije ispod 600 km. Ruta je puna oštećenog pločnika i puno je udaraca primio bicikl svaki dan.

Gume sam tek u petak ovaj dopumpao prvi put. Bicikl ne pati od m365 problema volana donjeg dijela i sve radi bez zvukova raznih, čvrstoća me iznenadila. Bateriju svaki dan dopunjujem nakon 7-8 km rute. Kapacitet nije opao nimalo. Punio sam znači preko cca 160 puta. Prelazim ove na m365 dok oni silaze da ne nabiju s 8 inch gumom na naše vrhunske prijelaze kolnik-pločnik. Da podsjetim plaćen je bio 3200 kn, nije carinjen.


https://imgur.com/a/QRQ54SV
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2019., 14:21   #371
Ivan_R
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Xiaomi Pregled postova
Ako koga zanima, moje iskustvo u 5 mjeseci sa fiido d2. Vožen svaki dan od 11 mjeseca, preko cijele zime. Na minus 5, po kiši, po snijegu. 0 problema. Ne znam kilometražu točnu, ali nije ispod 600 km. Ruta je puna oštećenog pločnika i puno je udaraca primio bicikl svaki dan.

Gume sam tek u petak ovaj dopumpao prvi put. Bicikl ne pati od m365 problema volana donjeg dijela i sve radi bez zvukova raznih, čvrstoća me iznenadila. Bateriju svaki dan dopunjujem nakon 7-8 km rute. Kapacitet nije opao nimalo. Punio sam znači preko cca 160 puta. Prelazim ove na m365 dok oni silaze da ne nabiju s 8 inch gumom na naše vrhunske prijelaze kolnik-pločnik. Da podsjetim plaćen je bio 3200 kn, nije carinjen.


https://imgur.com/a/QRQ54SV
Da, ali nije gušt kao romobil =) Rađe bi običan bike kupio za 3k kuna i pedalirao..
Ivan_R je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2019., 13:50   #372
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Vidim da se tema zove "Elektricni romobili i bicikli", ali ne vidim da itko o e-biciklima pise. Vozi li tko E-Bike, tj. pedelec?
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2019., 17:32   #373
stops
Premium
Moj komp
 
stops's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 341
Doslovno 2. post iznad tvojeg
stops je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2019., 18:25   #374
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,015
Ima li netko ovaj bicikl kaj se sad reklamira u Interspar katalogu: http://katalozi.net/interspar-katalo...t-bicikli-2019 (ovaj sa naslovnice, Explorer 16 ili kak se već zove)?
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2019., 20:19   #375
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Nebi rekao da ovdje itko ima taj model. Ali evo jedno mišljenje korisnika. Naravno teško je naći na netu više o tom modelu. Moje mišljenje je da je preskup. I mislim da je pedalec, a ne kako piše u letku da ima i mod na gas. Baterija ima 5.4 ah i ne vjerujem u domet koji je napisan.

Definitely pass.
It is an overpriced cheap-Chinese-quality product. It costs half of the price of a decent foldable e-bike because it is half the quality of one. Warranty? Haha... The company will try and charge you for their own faulty parts. The bike will start falling into pieces after a couple of weeks of light use. Luckily I've bought it through Amazon (by the way, it is cheaper there than in their own website), so I could file a claim, otherwise I would have to pay A LOT in order to receive just a part of the "great price" I've paid for it. Gladly I was also lucky to not suffer a bad accident because the bike just broke in the middle of a busy avenue; I fell and almost got ran over by a car. For your own safety and peace of mind, don't buy it; the price is tempting but you'd better putting your money on another good quality, reliable bike from a manufacturer that respects the customers, which is definitely not the case with Xplorer.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2019., 21:35   #376
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,015
Hvala, pratim onda sa zanimanjem temu i dalje
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2019., 21:39   #377
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
možda je bilo već, my bad ak je



kul štivo
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2019., 00:14   #378
EdoFazlinovic
Registered User
 
EdoFazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: 521353215
Postovi: 160
EdoFazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2019., 09:56   #379
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor stops Pregled postova
Doslovno 2. post iznad tvojeg


Dobro, mislio sam na pravi MTB, ne to. Znaci ovakvo nesto: https://www.fahrrad-xxl.de/cube-reac...3?varid=293439
Planiram ovoga uzeti, pa me zanima koliko je upotrebljiv bez el. pogona, tj. moze li se voziti po potrebi kao obicni MTB.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2019., 10:30   #380
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova

Dobro, mislio sam na pravi MTB, ne to. Znaci ovakvo nesto: https://www.fahrrad-xxl.de/cube-reac...3?varid=293439
Planiram ovoga uzeti, pa me zanima koliko je upotrebljiv bez el. pogona, tj. moze li se voziti po potrebi kao obicni MTB.
Vozim ja eMTB pedal assist Danas bas pedalao do posla.

https://www.fahrrad-xxl.de/flyer-uproc1-2-10-x0037359

Vidim da oba bajka imaju isti engine...pa da odgovorim na pitanje...po ravnom mozes voziti i s ugasenim motorom, osjetit ces da se vuce malo i morat ces jace pedalati. Zvuci gadno ali zapravo nije tako i ovaj način ti je ok za kondiciju :P Mozes i uzbrdo pedalati s ugasenim motorom i u odgovorajucoj brzini...ako si imas kondicije....
Evo ja ga vozim u Rijeci..do posla mi je cijela ruta uzbrdo i vozim ga na najnizoj razini assist moda - ECO. Ovaj mod kao treba da ti anulira tezinu motora i baterije. Nekad stavim na TURBO mode od 300% pomoci i tad bas letis uzbrdo
Kad idem s pola onda mi je sve nizbrdo i kad predjes speedlimit motora od 25kmh on se ugasi ali ti i dalje mozes pedalati a da ne bude hod u prazno.
Slijedeci scenarij, ako vozis po ravnici u ECO a da ga ne tjeras preko 25kmh+ tj vozis ga opustenim tempom onda skoro da i ne trosis bateriju. Ako vozis po ravnici u bilo kojme modu i tjeras ga do njegovog speedlimita 25kmh onda ces osjetiit gasenje/paljenje motora na toj brzini i to te moze malo nervirati.

Imas kupiti neki čip kojeg spojis na motor i onda preko displaya na volanu ga palis galis po zelji i tako reguliras speed limit. Ili skroz besplatna varijanta da okrenes magnet na zadjnem kotaču da "hvata" pedalu umjesto senzora i tako ces podici speed limit ali ti brzinomjer nece raditi točno.
__________________
Uploading...

Zadnje izmijenjeno od: mitra. 14.03.2019. u 11:01.
mitra je online   Reply With Quote
Staro 14.03.2019., 13:01   #381
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor mitra Pregled postova
Vozim ja eMTB pedal assist Danas bas pedalao do posla.

https://www.fahrrad-xxl.de/flyer-uproc1-2-10-x0037359

Vidim da oba bajka imaju isti engine...pa da odgovorim na pitanje...po ravnom mozes voziti i s ugasenim motorom, osjetit ces da se vuce malo i morat ces jace pedalati. Zvuci gadno ali zapravo nije tako i ovaj način ti je ok za kondiciju :P Mozes i uzbrdo pedalati s ugasenim motorom i u odgovorajucoj brzini...ako si imas kondicije....
Evo ja ga vozim u Rijeci..do posla mi je cijela ruta uzbrdo i vozim ga na najnizoj razini assist moda - ECO. Ovaj mod kao treba da ti anulira tezinu motora i baterije. Nekad stavim na TURBO mode od 300% pomoci i tad bas letis uzbrdo
Kad idem s pola onda mi je sve nizbrdo i kad predjes speedlimit motora od 25kmh on se ugasi ali ti i dalje mozes pedalati a da ne bude hod u prazno.
Slijedeci scenarij, ako vozis po ravnici u ECO a da ga ne tjeras preko 25kmh+ tj vozis ga opustenim tempom onda skoro da i ne trosis bateriju. Ako vozis po ravnici u bilo kojme modu i tjeras ga do njegovog speedlimita 25kmh onda ces osjetiit gasenje/paljenje motora na toj brzini i to te moze malo nervirati.

Imas kupiti neki čip kojeg spojis na motor i onda preko displaya na volanu ga palis galis po zelji i tako reguliras speed limit. Ili skroz besplatna varijanta da okrenes magnet na zadjnem kotaču da "hvata" pedalu umjesto senzora i tako ces podici speed limit ali ti brzinomjer nece raditi točno.

E to me zanimalo. Hvala ti na opsirnom odgovoru
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2019., 22:16   #382
kjaj
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Split
Postovi: 8
Prvi post nakon malo boljeg testiranja Samebika.
Nakon predjenih 150 km dojmovi vise nego odlicni.
S punjenjem se predje oko 30 km. Velika vecina samo e-mod.
S pedaliranjem se moze sigurno i duplo.
Punjenje baterije traje oko 5 sati.
Brzina je bila maximalna oko 22 ali nakon prvog punjenja je 35. Po GPS-u 33. Sto je vise nego dovoljno.
Odlicno vuce po ravnici kao i uzbrzo. Do odredjenog postotka nagiba moze samo e-mod ali kada je nagib veci pedale pomazu i izvlaci bez problema.
Nikakvih problema do sada.
Mane koje bih mogao navesti su: cviljenje kocinica (koce super), lupkanje baterije od okvir preko neravnina (sto cu vec nekako rijesiti) i nema zadnjeg svijetla (prednje odlicno).
kjaj je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2019., 11:48   #383
panisher20
Premium
Moj komp
 
panisher20's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Postovi: 936
Pozdrav svima,
jako sam zagrizao za Xiaomi M365 romobil, al vidim sad da ima i PRO verzija, nisam pametan narucivat ga izvana ili cekat da dodje negdje kod nas, ima mozda netko info jel vrijedi garancija izvana tu kod nas, u slucaju da ode nekaj na njemu
Takodjer ako netko ima Pro verziju da podijeli iskustva
panisher20 je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2019., 19:26   #384
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
Citiraj:
Autor mitra Pregled postova
.. skroz besplatna varijanta da okrenes magnet na zadjnem kotaču da "hvata" pedalu umjesto senzora i tako ces podici speed limit ali ti brzinomjer nece raditi točno.
jer ćeš umjesto 25 ići dosta brže ako se ne varam, ali tada se baterija više troši i smanjuje se domet. to je baš ako ti trebaju velike brzine.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2019., 23:47   #385
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Nisam baš upućen u tržište ovih e-skutera, pa da pitam. Što je trenutno najbolji izbor za uzeti? Vidim da je izašao M365 Pro koji se čini odličan ovako na prvu ali nema ga iz EU Warehouse koliko se čini.

Po mogućnosti što manje para i da ima dovoljno snage za izgurati uzbrdice te da je dobar za nekog od 190cm i da nije skučen/kratak.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je online   Reply With Quote
Staro 22.03.2019., 14:24   #386
zdgrunf
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 63
Ekipa, kako riješavate raskliman stup volana na Es2?


Sent from my iPhone using Tapatalk
zdgrunf je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2019., 21:14   #387
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
Citiraj:
Autor Ivan_R Pregled postova
Pozdrav,

Kakva je to A1 usluga sa M365 u kombinaciji?
Baš gledam njihovu stranicu i ne mogu ništa naći, imam njihov internet doma.

Hvala!
Poštovani, jeste li dobili xiaomia preko vipa u zadnjih nekoliko dana? Zvao danas navodno nije dostupan, idem sutra baš u dućan u Osijeku pa ću pogledati.
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2019., 09:46   #388
markec2102
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 92
Pozdrav svima!

Jučer sam postao ponosni vlasnik Xiaomi M365 romobila. Kupljen u Mikronisu za 3199kn...

Uglavnom ga koristim od doma do posla i natrag u Zagrebu. Relacija Gajevo (Jarun) - Cvjetni trg.

Iskreno, nisam puno uspoređivao romobile jer sam baš zaglupljeni fan Xiaomia (imam RN6, Mi band 3, 2 selfie sticka, power bank, pa čak i Viomi termosicu ) pa je logično bilo da uzmem i romobil, a ako izbace i automobil, vjerojatno će i on ući u uži izbor

Prva vožnja danas do posla je prošla bez problema iako sam u podsvjesti cijelo vrijeme razmišljao kako će mi negdje putem puknuti guma.

Vidim da se dosta piše o CST gumama i zračnicama... Novi sam u ovome svemu pa baš nisam upućen gdje i što uzeti, pa ako može netko staviti link gdje kupiti gume i zračnice bio bih zahvalan.

Koliko sam shvatio po vašim postovima, poslije pucanja guma najveća mana mu je stup upravljača, pa sam htio uzeti one gumice, ako je potrebno i onaj jači "zub" ili ima neko drugo rješenje za taj problem. Kod onih gumica nudi mi 3 debljine (0,8/1,2/1,5mm) pa ako je netko uzimao, koju debljinu bi bilo najbolje uzeti?

Hvala svima na pomoći

Zadnje izmijenjeno od: markec2102. 27.03.2019. u 10:19.
markec2102 je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2019., 15:00   #389
mathas
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Split
Postovi: 0
Čisto da se javim, nakon mjesec i pol dana natezanja sa A1 operaterima , danas 2 dana prije isteka roka isporuke (15 dana) su me nazvali da više nema crnih modela u ponudi i da mi prekidaju ugovor za uređaj. Bez obzira što sam sve već postpisao ugovor i što je model bio dostupan prilikom zatrazivanja. Neprofesionalan i sramotan pristup.

-edit: par mailova i nadredenih u kopiju, sve rijeseno u rekodnih 12h, cudo je sto operateri rade iza leda svojih nadredenih. Ova drama je trajala 40 dana

Zadnje izmijenjeno od: mathas. 29.03.2019. u 20:19.
mathas je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2019., 22:54   #390
sodom
Premium
Moj komp
 
sodom's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 593
Pozdrav. Zanima me MS Energy Neutron n2. Zna li netko koji je to brandirani model u originalu ? Također mišljenja na ovaj romobil?! Tnx
sodom je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na