Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.09.2011., 20:02   #8071
Rudy
Premium
Moj komp
 
Rudy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Ne znam jesi li gledao "man from earth". 99% ljudi smatra ovaj film odličnim i zanimljivim. Meni je odličan.
ispravljeno
__________________
Rudy je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2011., 20:55   #8072
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
Fatal Attraction

Topla preporuka, sve ono sto pravi triler mora imati
Lud76 je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2011., 21:28   #8073
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Lud76 Pregled postova
Fatal Attraction

Topla preporuka, sve ono sto pravi triler mora imati
Ja ga isto baš neki dan pogledao, film je odličan
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2011., 22:35   #8074
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,912
Citiraj:
Autor -POP- Pregled postova
Meni je film bio OK, prije bih rekao zanimljiv...
Također.
Iako meni je i 12 Angry man zanimljiv
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2011., 00:40   #8075
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
Pogledao:
I saw the devil (http://www.imdb.com/title/tt1588170/) - brutala od filma (doslovno), ali totalno mi je sjeo 8.5/10
The man from nowhere (http://www.imdb.com/title/tt1527788/) - doslovno sve kao i za gore navedeni
jos prije sam pogledao I Saw the Devil, veceras sam pogledao The Man from Nowhere. iskreno, meni je velika razlika u samoj kvaliteti filma, osobno to jako puno cijenim, i zato mi je I Saw the Devil definitivno bolji film. ok, slazem se da obojica imaju prejaku pricu, sirovo i poprilicno brutalno, ali mi je The Man from Nowhere nekako presladunjav sa klinkom i bivsim vojnim specijalcem.
ili da se bolje izrazim, itekako me vise dojmila psihopatska strana u I Saw the Devil, plus realne scene otmica i ubijanja jednog psihopate (dok se svako malo uplete njegov "obicni" zivot u cijeli kotac psihopate), jer su inace najcesce takve osobe prikazane kao maloumni kreteni.

ali definitivno preporuka za oba filma, iako mi je ponavljam - I Saw the Devil puno veca preporuka .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2011., 08:48   #8076
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,524
pogledao Frenemy.. spaljen film, na nekim mjestima malkoc nejasan, ali na kraju, IMHO, jako dobar... preporučam.

e da, odgledao i Horrible Bosses... zabavno prilično za ubit 2 sata... par yebenih scena di sam se odvalio od smijeha (npr alergijska reakcija), ostalo je samo ok...

EDIT:

dodajem jos slijedece:

Green Lantern - meni je ok, iako ima puno boljih stripovskih ostvarenja
The Ledge - sasvim solidno
Kingdom of Gladiators - obrisao sam film nakon tocno 16 minuta gledanja i jos sam razmisljao o tome da napravim low-level format diska nakon toga. za svaki slucaj da ga opet ne pokrenem. uzas, uvreda za oci i mozak.

Zadnje izmijenjeno od: perich. 25.09.2011. u 12:34.
perich je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2011., 15:39   #8077
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Ne znam jesi li gledao "man from earth". 99% ljudi smatra ovaj film dosadnim i zamornim. Meni je odličan.
Meni je film bio super..sve dok lik nije rekao da je bio Isus, onda mi se počelo žešće srat, ajd da je rekao da je bio jedan od apostola al mislim stvarno...priča je dobro krenula al malo su to ispreforsirali..prvenstveno mislim na to da je lik kroz tih 14000 godina uspio bit na svim značajnijim događajima u ljudskoj povjesti i upoznat sve poznatije ličnosti iz povijesti ..to mi je išlo na živce, šanse za to su ravne nuli...pogotovo zato jer i on sam kaže da je nemoguće bit na više mjesta istovremeno, al glavno je da se on kroz povijest družio s Budhom i bio Isus...kao što rekoh ispreforsirano...znači na početku je "prihvatljivo" da osoba može toliko dugo živjet i uvuče te u priču, al postane totalno nerealna kasnije zbog gore navedenih razloga...a da ne govorim da su u filmu su svi ljudi praktički znanstvenici, kad se pređe preko toga da živi tako dugo malo te bode u oči činjenica da je čovjek, koji je kao i svaki drugi (znači nema neku moć super brzog zacijeljivanja), preživi sve pošasti, ratove, bolesti i istovremeno bude na svim tim važnim događanjima...moglo se to puno bolje i uvjerljivije odradit bez tolikog forsiranja glavnog lika...sve u svemu ne bi ovo nikom preporučio da pogleda, odlična ideja za film al totalno glupa realizacija...

Zadnje izmijenjeno od: skyman. 25.09.2011. u 15:48.
skyman je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2011., 15:46   #8078
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
osim što si spojlao kompletan film nekome tko nije gledao, ne bi se složio sa tobom pošto je sam film fikcija i treba ga tretirati kao fikciju, a ne dokumentarac.

po meni je to jedan od boljih filmova in general.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2011., 16:10   #8079
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Citiraj:
Autor ONeill Pregled postova
Green Lantern me jako razocarao, sve nesto bezveze i brzopleto.
Meni je bio super. Proper Sci-Fi, naravno da nece dobit oscara i slicno, ali efekti sasvim dobri, prica fora, cisti nobrainer za subotnje vece uz kokice i drustvo.

Pogledo sam jos i Attack the Block... predobar . Opci show program, alieni napadaju geto dio Londona, klinje s badbwoy naglascima se brane. Ocekivao sam nista, dobio sat i po zabave. Ionako nisam bio raspolozen za nikakve drame ovaj tjedan
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2011., 16:24   #8080
MAHER
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,581
evo malo za razbijanje monotonije

http://www.imdb.com/title/tt1142972/
MAHER je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2011., 22:48   #8081
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
"Horrible Bosses" mi je dobra komedija.
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2011., 22:50   #8082
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
nisam gledao, ali će ti vjerovatno onda biti i bridesmaides
syss je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2011., 23:29   #8083
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
osim što si spojlao kompletan film nekome tko nije gledao, ne bi se složio sa tobom pošto je sam film fikcija i treba ga tretirati kao fikciju, a ne dokumentarac.

po meni je to jedan od boljih filmova in general.
Pa upravo u tome je i poanta, pa i Star Trek je fikcija al znanstvena fikcija prezentirana na znanstvenoj podlozi...sam film je prezentiran tako da on praktički dokazuje ljudima, svojim kolegama znanstvenicima da on doista živi 14000 godina na zemlji..upravo to njegovo uvjeravanje kroz priču je prikazano totalno nerealno i nemaštovito, dapače meni se svidio taj koncept osobe koje živi 14000 godina i njegovu stranu priče...al tu dolazi do problema u priči glavnog lika...ako se već okrećeš znanstvenim aspektima u tim pričama pa bar to uvjerljivo i napravi...o tome se radi..zamisao dobra, gluma ista ok...scenarij katastrofa...
skyman je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2011., 23:41   #8084
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
koncept je upravo poljuljavanje stajališta kolega znastvenika i njihove reakcije, a ne to što se dešava sa glavnim akterom, pa čak ni njegova priča koja je prilično fascinantna.

ti se nikada nećeš staviti u kožu takvog čovjeka pošto znaš da je to nemoguće, ali se budeš poistovjetio sa svima ostalima i u tome je čar tog filma - ti postaješ jedan od ekipe u sobi i priča te uvjerava u dijametralnu suprotnost svega u što vjeruješ.

plus imaš još brdo "ekipe" oko sebe koja je možda i skeptičnija od tebe.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2011., 00:01   #8085
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
hehe..pa upravo u tome i je stvar, svatko tko ima završenu osnovnu školu će ostat čvrsto na zemlji...to poljuljavanje stajališta je loše realizirano..obožavam fikciju, al sam film se okreće prema tome da nas skeptike (kao i osobe koje okružuju glavnog lika) uvjeri u svoju priču koristeći znanstvenu osnovu i samu logiku...evo npr. sam biolog kaže da je moguće da osoba toliko živi i da je naše tijelo dizajnirano da traje puno duže, da ima proces regeneracije koji ne djeluje savršeno radi vanjskih utjecaja i živimo puno kraće nego što bi ustvari trebali...e to je uvjerljivo uvođenje u priču i mogućnosti na nekoj znanstvenoj i logičkoj osnovi...ostatak priče se ne nastavlja u tom tonu...znači priča sama sebi skače u usta...film iznosi činjenice koje se kose s drugim stvarima koje se kasnije iznose kroz film..

Zadnje izmijenjeno od: skyman. 26.09.2011. u 00:08.
skyman je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2011., 00:12   #8086
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ček... znači star trek ti poljulja reference point, ali ovo ne?
syss je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2011., 00:39   #8087
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
@skyman

Poanta svake kvalitetne fikcije (uključujući SF) je u tome da istražuje teme iz našeg svakodnevnog života/situacije, ali ih prezentira u "stranom" okolišu sa svojim pravilima koji je dizajniran kako bi komplementirao priču.
Razloga zbog čega je tako ima puno. Jedan je (kad se već Star Trek spominje) da zbog vremenskog odmaka publici približe "kontroverzne" teme kao što su u TOS-u bili crnkinja na mostu broda koja ima funkciju, "kinez" koji je pilot te rus koji je ravnopravni član posade.
Zbog gledateljeve inteligencije je važno samo da nema velikih nedosljednosti unutar svoje priče ili unutar franšize (ako se radi o seriji) jer koliko god je okoliš sekundaran priči toliko pruža/predstavlja playing field cijeloj stvari da je dobro kada ga se već definira kao nešto da se i drži toga.

To je glavni razlog zbog kojeg Star Trek - First Contact funkcionira iako sadrži najkontroverzniju stvar u SF-u, a to je time travel, dok jedan Star Trek iz 2009 remake ne funkcionira.
  Reply With Quote
Staro 26.09.2011., 02:59   #8088
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ček... znači star trek ti poljulja reference point, ali ovo ne?
Star trek nije tu da poljulja ništa...nego da prikaže neistraženo, moguće, uvede nas u svoj svijet sa svojim zakonima fizike, mogućnostima itd koji imaju smisla u tom svijetu a opet s daškom svakodnevnih realnih situacija u tom okolišu...i naravno to sve da bude dosljedno pravilima prezentiranim u toj priči...što nije vjerno prikazano u Man from Earth, a ironično film se ipak okreće tom znanstvenom aspektu "iz našeg svijeta" i podlozi za uvjeravanje skeptika (osobe koje okružuju glavnog lika)...znači teži se realnosti i pravilima iz stvarnog života, jedino što je ovdje fiktivno je činjenica da živi zadnjih 14000 godina (doduše ironično, to je jedino i dobro objašnjeno u toj cijeloj priči )...

@Mad_Duke
E pa upravo to..ako je Superman prezentiran kao čovjek od čelika, pa naravno da će preživjet rafal iz AK-47, super-ima smisla i logike...upravo toga fali u Man from earth...evo npr. čovjek izričito na početku napomene (kao odgovor na pitanje kako je bilo za vrijeme ledenog doba i jel upozno ovog-onog) da ne može bit na više mjesta od jednom, nego može samo predočit iz svoje perspektive kako je bilo u to vrijeme sa svog položaja...a opet čovjek uspije prisustvovat svim važnijim događanjima u povijesti (kao što sam već napomenuo da je bio Isus, uskrsnuo, da je učio od Budhe itd), jel to ima ikom logike...a opet i sam glumac naglašava da nije ništa pametniji od prosjeka, može se razbolit, treba jest, treba pit itd, nema neku moć putovanja kroz vrijeme, ne regenerira se superbrzo, nema teleporter ....znači kao i svaki drugi čovjek samo što ne stari... dobro film je tu da objasni i racionalizira važnija događanja kroz povijest i priča je sastavljena u tu svrhu...al iskreno te rupe u priči su me toliko zasmetale da poanta filma nije došla do izražaja...kao što rekoh po 50. put..ideja filma odlična, realizacija meni ravna nuli...i da(sad da ne spoilma drugima, ako već nisam) kraj filma, šlag na torti..šta drugo reć, osim da ne volim šlag na torti

I dobro dosta više o tom filmu, ne mogu više o tom razmišljat...polupat ću školjku ..vi imate svoja stajališta, ja imam svoje..i to je to

Zadnje izmijenjeno od: skyman. 26.09.2011. u 03:08.
skyman je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2011., 23:12   #8089
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Ovako dobar film nisam odavno gledao,hvala onom ko je prvi nesto napisao u vezi The Man from Earth ( 2007 ).
Par likova,jedna lokacija,bez efekata...i opet me drzalo budnim vise nego kakav Stallone/Statham akcić.
Jako zanimljivo i neobicno,i preporuka svakako.

Neznam,glupo je reci da bude neki sequel,ali rado bi nesto tako slicno pogledao...hehe
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2011., 17:05   #8090
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
THE CALLER 2011 Dobar spoj horror i trilera/hitchkokovskog filma.
  Reply With Quote
Staro 02.10.2011., 17:29   #8091
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,177
Gledao Drive jučer u kinu.
To je tako dobar film, prokleto brutalan.
Preporuka definitivno!
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2011., 19:53   #8092
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Slažem se. Samo su muziku malo uje*** sa onom stvari od sonic youtha i još nekog. Fuj. Trebali su samo instrumental ostaviti kao u ostalim djelovima filma!
  Reply With Quote
Staro 02.10.2011., 21:06   #8093
Bokygs
Premium
Moj komp
 
Bokygs's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb/Gospic
Postovi: 105
Green Lantern

Dugo nisam gledao gori film...
Bokygs je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 09:57   #8094
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Entitled... zanimljiv film, no pomalo nedorečen i loše izveden film, čak bih rekao da se i vrlo lako da pročitati radnja do kraja, i to već nakon nekih 15 minuta...

2.5/5
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 11:54   #8095
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Citiraj:
Autor Bokygs Pregled postova
Green Lantern

Dugo nisam gledao gori film...
sinoć ga gledao sa frendom.. Gledljiv film, American bulšit ali svakako je bolji od Thor-a..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 15:10   #8096
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Pogledao The Tree of Life i stvarno mi nije jasno kako je dobio 7,6 na imdb-u. Ne znam da li su to ljudi glumili da imaju ukusa pa mu davali eksta ocjene, da li su glasali samo oni su ga uspjeli odgledati do kraja ili sam ja stvarno glup i nemam ukusa. Film je katastrofa, kada su krenule prve sekvence nastanka zemlje, zapitao sam se da nisam slucajno sjeo na daljinski i prebacio na Discovery, no shvatio sam da nisam jer su na Discoveryu dokumentarci stvarno dobri i za ovo su remek djelo. Vise ne znam da li sam zaspao kada je krenula druga sekvenca, ili izmedu prve i druge - u sjecanju su mi kao zadnje ostali dinosauri i meteor.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 21:52   #8097
Damirbb
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Thumbs up

Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
Gledao Drive jučer u kinu.
To je tako dobar film, prokleto brutalan.
Preporuka definitivno!
http://forum.pcekspert.com/newreply....eply&p=1989627
Također preporuka !
Evo tu neki kratki osvrti na filmove koje sam gledao i gledljivi su http://forum.wisp.hr/forum4/topic5.html
Damirbb je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2011., 00:22   #8098
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Ovako dobar film nisam odavno gledao,hvala onom ko je prvi nesto napisao u vezi The Man from Earth ( 2007 ).
Par likova,jedna lokacija,bez efekata...i opet me drzalo budnim vise nego kakav Stallone/Statham akcić.
Jako zanimljivo i neobicno,i preporuka svakako.

Neznam,glupo je reci da bude neki sequel,ali rado bi nesto tako slicno pogledao...hehe
Pogledao,bilo mi je totalno zanimljivo do kraja koji me razočarao....šteta,fora koncept.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2011., 09:35   #8099
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova
Pogledao The Tree of Life i stvarno mi nije jasno kako je dobio 7,6 na imdb-u. Ne znam da li su to ljudi glumili da imaju ukusa pa mu davali eksta ocjene, da li su glasali samo oni su ga uspjeli odgledati do kraja ili sam ja stvarno glup i nemam ukusa. Film je katastrofa, kada su krenule prve sekvence nastanka zemlje, zapitao sam se da nisam slucajno sjeo na daljinski i prebacio na Discovery, no shvatio sam da nisam jer su na Discoveryu dokumentarci stvarno dobri i za ovo su remek djelo. Vise ne znam da li sam zaspao kada je krenula druga sekvenca, ili izmedu prve i druge - u sjecanju su mi kao zadnje ostali dinosauri i meteor.
Zamisli da si dao 62 kn za karte u kinu za "to"
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2011., 10:07   #8100
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535



Čudno mi je jedino bilo vidjeti Roya iz IT crowda u ovakvoj ulozi

-->
Pogledao Bridesmaids, neloša komedija, štoviše sam očekivao dosta manje. Svakako se ispalti pogledati.
Nije tipična američka komedija, dosta ej down to earth, ali vrlo gledljivo i dosta dobrog humora.




Čudno mi je jedino bilo vidjeti Roya iz IT crowda u ovakvoj ulozi

__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na