Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.06.2014., 14:30   #3421
Valley7
Banned
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: qsd
Postovi: 567
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Ajme, nemam snage vise.
Daj se preseli na bug forum ili fhr
Nhf, ali možda bi se trebali preseliti oni kojima je teško dati konciznu informaciju, a ne oni koji ju traže.
Valley7 je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2014., 14:32   #3422
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Informacija ti je dana vec u dva posta.
Ne znam sto jos treba da bi shvatila.
Juice je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.06.2014., 14:35   #3423
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Pita za minimalnu garantiranu... Kao sto ti je odredjeno kod svih. Ne da mi se trazit za bnet, na H1 je ovako propisano recimo http://www.h1telekom.hr/Portals/0/Do...0Internetu.pdf
sandokan111 je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2014., 14:40   #3424
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Vise ju maksimalna zanima vidis da ju brine jel ce biti 20 mbit za 255kn na sto joj je odgovoreno no i dalje pita.
Minimalna pise u uvjetima od tarife vjerojatno. Rekao bi da je 8 ili 10.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2014., 14:41   #3425
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
A onda neznam rofl.
sandokan111 je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2014., 15:12   #3426
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Pa hebemu miša, ljudi.
Minuta surfanja.
generic je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2014., 15:22   #3427
Valley7
Banned
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: qsd
Postovi: 567
Citiraj:
Autor generic Pregled postova
Pa hebemu miša, ljudi.
Minuta surfanja.
Znači da je za tu cijenu minimalna zajamčena brzina 14 mbita, a najveća deklarativna je 20?
Valley7 je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2014., 15:26   #3428
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Tak je.
generic je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2014., 15:28   #3429
Valley7
Banned
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: qsd
Postovi: 567
Citiraj:
Autor generic Pregled postova
Tak je.
Super, to me zanimalo.
Valley7 je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2014., 17:59   #3430
simpleplan
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 261
Ovo je gore od moje majke kada joj objašnjavam kako upaliti kompjuter.

Odavno joj je istekao ugovor na 3d paket, razmisljam da joj opet dam dvogodisnji, kakva su iskustva, koje pogodnosti mogu traziti?
simpleplan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.06.2014., 18:27   #3431
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,314
Citiraj:
Autor simpleplan Pregled postova
Ovo je gore od moje majke kada joj objašnjavam kako upaliti kompjuter.

Odavno joj je istekao ugovor na 3d paket, razmisljam da joj opet dam dvogodisnji, kakva su iskustva, koje pogodnosti mogu traziti?
http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=3349
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2014., 08:34   #3432
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Valley7 Pregled postova
Ne sasvim, jer i dalje ne znam što košta tih para.

Na telefonu vele da je tih 1523 kn cijena po kojoj oni meni ustvari prodaju modem ako ne želim ugovor. I tada je taj modem moj.

A dobro, onda ćemo uzeti ugovor.

Riješeno.
Zanimljivo, meni su nekoliko puta rekli da je modem i onda njihov...

Nego, ja sam u centru ZGa, ping mi skočio od juče za 20ms.. prema svemu, wtf ?!!
A vidio sam prekjučer - jučer tcom u kanalu neke kablove provlačili, da nisu oni nešto....
__________________
MC

Zadnje izmijenjeno od: MadBoY. 15.06.2014. u 14:54.
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2014., 20:53   #3433
BADSIM
Premium
Moj komp
 
BADSIM's Avatar
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Osijek
Postovi: 150
Meni je isticao ugovor na 2 godine za super3d (do 12mbita internet, osnovni paket tv i telefon) za 230kn.

Mogao sam ostati na starom paketu i koristiti prva 3 mjeseca za 99 kn pretplatu uz ugovor na 2 god i zadržati stari žični modem i stari risiver.

Realno sam na starom ugovoru imao brzinu do 14 mbita.

Produžio sam opet za 2 god za novi super3d(do 20 mbita, osnovni tv, mrežna snimalica i telefon) za 255 kn mjesečno.Uz novi paket dobivate hd risiver i bežični ruter thompson i prvi mjesec sve programe otvorene.

Nude opciju 12 mjeseci HBO u pola cijene (40 kn) i bnet za van.
__________________
Gigabyte B450 Aorus elite, amd ryzen 5 2600, 8gb ddr4, nvidia 1060 6gb
Arma 3 i Warthunder u srcu, Suzuki Scross u garaži
----------------------------------------------
BADSIM je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2014., 21:23   #3434
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Brkate kruške i jabuke 500kn je bila stara cijena modema..da modem ostaje u vlasništvu bneta i tada, samo si otplatio njegovo korištenje odjednom pa je to bilo kao povoljnije..sada više nema te mogućnosti..cijena od 255 je cijena sa uračunatim modemom i na to se ne plaća više ništa (osim uspostave poziva naravno)..cijena od 1500kn je cijena "izrade priključka" i ostalih nazovi ih "troškova" i to imaju ama baš svi operateri i svima je ta cijena tu negdje oko 1000kn..po meni je tu u najvećem zajebu onaj koji je otplatio modem u recimo 2D usluzi i pola godine nakon toga ide na 3D gdje više nema otplatećni modem i mora ga plaćat u cijeni od 255 kao i svi ostali..al tak je to uvijek netko ostane zakačen..
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 13:43   #3435
Valley7
Banned
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: qsd
Postovi: 567
Zna li netko koliko se u praksi mora čekati na priključenje ako se uzima 3d paket uz migraciju tel. broja sa t-kome?

Priča je ovakva:

Prva informacija od bneta (telefonski): treba u t-centru obaviti prebacivanje sa pokojnog vlasnika linije na novog vlasnika, a zatim otkazati sve osim telefona čiji prijenos će oni riješiti. Lijepo obećali promptno prebacivanje, tako da ne budemo bez neta.

Druga informacija (telefonski): tel. linija je prebačena na novog vlasnika, sve spremno. Zovem zbog dogovora oko termina njihovog dolaska, ali onda mijenjaju iskaz - neće nas promptno prebaciti na njihovu uslugu jer prvo treba čekati igrokaz na relaciji bnet-tkonj u svezi prebacivanja telefona. Kao alternativu ponudili su da ovaj tjedan srede internet, a idući tjedan telefon i to naknadno objedine u dogovoreni 3d paket.

Treća informacija sa prodajnog mjesta, prilikom rješavanja papirologije: nije moguće nikakvo naknadno upotpunjavanje 3d paketa nego sve mora biti obavljeno odjednom, a za to (naravno) treba čekati do dva tjedna.

Mislim ono - WTF? Tri različite informacije...

I tak oni fino svašta obećali i onda me ostavili na suhom, pa neka sad caltam pare za 3g promet i čekam na njihovo prebacivanje kao na presađivanje srca.
Valley7 je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 14:13   #3436
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Valley7 Pregled postova
I tak oni fino svašta obećali i onda me ostavili na suhom, pa neka sad caltam pare za 3g promet i čekam na njihovo prebacivanje kao na presađivanje srca.
Mislim da s tim stavom ni nećeš imati puno veću pomoć ISP-ova.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 14:18   #3437
Valley7
Banned
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: qsd
Postovi: 567
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Mislim da s tim stavom ni nećeš imati puno veću pomoć ISP-ova.
Bilo je samo pitanje vremena kada ćeš početi prosipati svoju pamet...

Očito je da od tog obećanog "bezbolnog prebacivanja" ne bu niš, pa me zanima koliko su drugi otprilike čekali da se to sve sredi? U praksi, jel. Dva tjedna na 3g prometu mi nisu baš financijski primamljiva.

Sve ostale dosjetke nisu potrebne.
Valley7 je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 14:26   #3438
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Valley7 Pregled postova
Bilo je samo pitanje vremena kada ćeš početi prosipati svoju pamet...

Očito je da od tog obećanog "bezbolnog prebacivanja" ne bu niš, pa me zanima koliko su drugi otprilike čekali da se to sve sredi? U praksi, jel. Dva tjedna na 3g prometu mi nisu baš financijski primamljiva.

Sve ostale dosjetke nisu potrebne.
Jesu. Time shvatiš gdje si i u kojoj poziciji.

Realno vrijeme? Od pet dana do pet mjeseci. Bezbolno prebacivanje u situaciji kad to nisi napravila domaćiu zadaću? Neće ići.

Dva tjedna na 3G prometu bi ti moglo biti na kraju čisto prihvatljivo rješenje.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 14:31   #3439
Valley7
Banned
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: qsd
Postovi: 567
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Jesu. Time shvatiš gdje si i u kojoj poziciji.
U poziciji sam da čekam ugovorenu uslugu, ne milostinju.

Citiraj:
Bezbolno prebacivanje u situaciji kad to nisi napravila domaćiu zadaću?
Koju domaću zadaću?

Citiraj:
Dva tjedna na 3G prometu bi ti moglo biti na kraju čisto prihvatljivo rješenje.
Kolega, izvoli trollati negdje drugdje. Ono, znam da na bnetu nisi, ali bitno da troluckaš, seruckaš i tjeraš nekakvu kontru na skoro svakom threadu kojega se takneš.
Valley7 je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 14:57   #3440
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Valley7 Pregled postova
U poziciji sam da čekam ugovorenu uslugu, ne milostinju.
Naravno. U poziciji si čekati. Bilo kakvi realni termini ne postoje, niti je itko od nas u stanju točno reći kad će koja usluga biti izvedena na kojoj lokaciji i u kojem opsegu.

Citiraj:
Autor Valley7 Pregled postova
Koju domaću zadaću?
Prijenos linije s pokojnika.

Citiraj:
Autor Valley7 Pregled postova
Kolega, izvoli trollati negdje drugdje. Ono, znam da na bnetu nisi, ali bitno da troluckaš, seruckaš i tjeraš nekakvu kontru na skoro svakom threadu kojega se takneš.
Ne, već ti na lijep način pokušavam objasniti da nijednom ISP-u nisi VIP korisnik kojem se izlazi u susret 0-24, kao i da su svuda problemi mogući.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 15:06   #3441
Valley7
Banned
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: qsd
Postovi: 567
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Naravno. U poziciji si čekati. Bilo kakvi realni termini ne postoje, niti je itko od nas u stanju točno reći kad će koja usluga biti izvedena na kojoj lokaciji i u kojem opsegu.
Da, i? To su mi mogli odmah reći zdravo seljački. Ali ne, kad treba nekoga navući na ugovor onda prebace blagoglagoljivost i zakučasta obećanja u petu brzinu.

No svejedno, zanimala me me stvarna situacija na terenu, od stvarnih korisnika. I ne mislim ti se ispričati radi toga.

Citiraj:
Prijenos linije s pokojnika.
To je obavljeno PRIJE nego je ugovor bio potpisan. Dakle, sve čisto sa moje strane.

Citiraj:
Ne, već ti na lijep način pokušavam objasniti da nijednom ISP-u nisi VIP korisnik kojem se izlazi u susret 0-24, kao i da su svuda problemi mogući.
Lijep način my ass.
Valley7 je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 15:11   #3442
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Valley7 Pregled postova
Da, i? To su mi mogli odmah reći zdravo seljački. Ali ne, kad treba nekoga navući na ugovor onda prebace blagoglagoljivost i zakučasta obećanja u petu brzinu.
Ne mogu ti oni to reći, jer ne znaju.

Citiraj:
Autor Valley7 Pregled postova
No svejedno, zanimala me me stvarna situacija na terenu, od stvarnih korisnika. I ne mislim ti se ispričati radi toga.
Ni od toga nemaš koristi. Mogla si to već do sada shvatiti.

Citiraj:
Autor Valley7 Pregled postova
To je obavljeno PRIJE nego je ugovor bio potpisan. Dakle, sve čisto sa moje strane.
Prije sedam dana još nije bila: "Doduše, osoba na koju glasi te-komova linija je već duže vrijeme mrtva, pa se bojim da tu nešto ne zaškripi prilikom otkazivanja."

Citiraj:
Autor Valley7 Pregled postova
Lijep način my ass.
Ne želiš vidjeti onaj drugi.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 15:23   #3443
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Čitaj uvjete korištenja. Negdje piše u kojem roku.

Meni je trebalo 5 dana, ali ja sam i novi broj uzeo pa je to brže.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 17:43   #3444
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
kao i svaki put kod prebacivanja s jednog operatera na drugog nije problem u novom operateru, nego starom..novi operater čim dobije papire, ako ima slobodnog tehničara može instalaciju izvesti odmah idući dan (što u praksi bneta obično i je tako..vjeruj mi znam..) a tcom ima zakonski rok u kojem mogu "odugovlačiti" sa papirologijom..činjenica da se radi o pokojnoj osobi s koje se prebacuje usluga samo još dodatno komplicira stvari..tak da malo strpljenja i prebacit će te oni..vjeruj mi da su oni najmanje krivi u ovoj situaciji..ako želiš da se procedura ubrza više ti smisla ima zvat tcom i na njima iskaliti bijes, nego bnet

EDIT: a i općenito me živcira stav ljudi koji se ponašaju prema internetu ko da je nešto za jest nitko neće umrijet bez interneta 2 dana..da pače, dobro bi nam svima došlo malo odmora od njega iznimka su ljudi koji zarađuju od njega, ali oni su valjda poslovni korisnici i oni se malo drugačije riješavaju...
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 18:47   #3445
BADSIM
Premium
Moj komp
 
BADSIM's Avatar
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Osijek
Postovi: 150
Dobio sam bežični ruter Tehnicolor TC7200 nakon produženja ugovora.
Zna li netko kako ga staviti u bridge mod?
Imam složen bežični ruter sa ddwrt-om od ranije kad sam imao žični modem, pa ne bih htio ponovno upisivati mac adrese i slično.


Update: Promijenio sam na starom bežičnom ruteru IP adresu rutera u 192.168.0.2 i spojio ga kablom na TC(njegova IP je 192.168.0.1). I proradilo je .
Ništa nisam dirao na TC osim gašenja njegovog wifi-ja.
__________________
Gigabyte B450 Aorus elite, amd ryzen 5 2600, 8gb ddr4, nvidia 1060 6gb
Arma 3 i Warthunder u srcu, Suzuki Scross u garaži
----------------------------------------------

Zadnje izmijenjeno od: BADSIM. 19.06.2014. u 10:41. Razlog: Update
BADSIM je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2014., 08:15   #3446
Valley7
Banned
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: qsd
Postovi: 567
Citiraj:
Autor hedgehog Pregled postova
kao i svaki put kod prebacivanja s jednog operatera na drugog nije problem u novom operateru, nego starom..novi operater čim dobije papire, ako ima slobodnog tehničara može instalaciju izvesti odmah idući dan (što u praksi bneta obično i je tako..vjeruj mi znam..) a tcom ima zakonski rok u kojem mogu "odugovlačiti" sa papirologijom..činjenica da se radi o pokojnoj osobi s koje se prebacuje usluga samo još dodatno komplicira stvari..tak da malo strpljenja i prebacit će te oni..vjeruj mi da su oni najmanje krivi u ovoj situaciji..ako želiš da se procedura ubrza više ti smisla ima zvat tcom i na njima iskaliti bijes, nego bnet

EDIT: a i općenito me živcira stav ljudi koji se ponašaju prema internetu ko da je nešto za jest nitko neće umrijet bez interneta 2 dana..da pače, dobro bi nam svima došlo malo odmora od njega iznimka su ljudi koji zarađuju od njega, ali oni su valjda poslovni korisnici i oni se malo drugačije riješavaju...
Tjedan dana nakon potpisivanja ugovora iz t-kome doznajem kako se ovi u bnetu još uvijek nisu udostojali čak niti podnijeti zahtjev za prijenos broja! Aljkavost maksimalna! Čekanje ne bi bilo toliko strašno da bnet nešto radi, no očito ne radi ništa. Tako da zaista ne mogu kriviti starog operatera tj. t-komu.

I ne samo da bnet ništa ne radi, nego su lijepo produžili rok sa početnih 10 radnih dana na 3 tjedna! Očito im se ne žuri.

A službena osoba u bnetu priznala mi je kako su mi na prodajnom mjestu dali KRIVU informaciju. Konkretno, mogli su mi internet ipak dati odmah (tv već imam) a tel. naknadno, i zatim to objediniti u 3d paket bez gubljenja ikakvih pogodnosti.

No više mi ne žele dati prvo internet a zatim ostalo, ne znam zašto. Čak se nisu ni ispričali zbog netočnih informacija. Umjesto toga, produžili se sve na 3 tjedna i nek se slikam.

Bezveze.
Valley7 je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2014., 08:55   #3447
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Valley7 Pregled postova
Tjedan dana nakon potpisivanja ugovora iz t-kome doznajem kako se ovi u bnetu još uvijek nisu udostojali čak niti podnijeti zahtjev za prijenos broja! Aljkavost maksimalna! Čekanje ne bi bilo toliko strašno da bnet nešto radi, no očito ne radi ništa. Tako da zaista ne mogu kriviti starog operatera tj. t-komu.

I ne samo da bnet ništa ne radi, nego su lijepo produžili rok sa početnih 10 radnih dana na 3 tjedna! Očito im se ne žuri.

A službena osoba u bnetu priznala mi je kako su mi na prodajnom mjestu dali KRIVU informaciju. Konkretno, mogli su mi internet ipak dati odmah (tv već imam) a tel. naknadno, i zatim to objediniti u 3d paket bez gubljenja ikakvih pogodnosti.

No više mi ne žele dati prvo internet a zatim ostalo, ne znam zašto. Čak se nisu ni ispričali zbog netočnih informacija. Umjesto toga, produžili se sve na 3 tjedna i nek se slikam.

Bezveze.
Moraš malo smiriti strasti. Nema tu nekakve hitnosti, specifičnih tretmana i slično, niti ti osobe do kojih ti možeš doći mogu dati detaljnije informacije o statusu.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2014., 08:55   #3448
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,314
Citiraj:
Autor Valley7 Pregled postova
Tjedan dana nakon potpisivanja ugovora iz t-kome doznajem kako se ovi u bnetu još uvijek nisu udostojali čak niti podnijeti zahtjev za prijenos broja! Aljkavost maksimalna! Čekanje ne bi bilo toliko strašno da bnet nešto radi, no očito ne radi ništa. Tako da zaista ne mogu kriviti starog operatera tj. t-komu.

I ne samo da bnet ništa ne radi, nego su lijepo produžili rok sa početnih 10 radnih dana na 3 tjedna! Očito im se ne žuri.

A službena osoba u bnetu priznala mi je kako su mi na prodajnom mjestu dali KRIVU informaciju. Konkretno, mogli su mi internet ipak dati odmah (tv već imam) a tel. naknadno, i zatim to objediniti u 3d paket bez gubljenja ikakvih pogodnosti.

No više mi ne žele dati prvo internet a zatim ostalo, ne znam zašto. Čak se nisu ni ispričali zbog netočnih informacija. Umjesto toga, produžili se sve na 3 tjedna i nek se slikam.

Bezveze.
Ja bi fino to sve sročio u jedan mail i poslao HAKOMu, naravno samo ako se radi o nekom prekršaju pošto nisam baš od početka pročitao o ćemu se radi.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2014., 09:09   #3449
Valley7
Banned
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: qsd
Postovi: 567
Question

Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Ja bi fino to sve sročio u jedan mail i poslao HAKOMu, naravno samo ako se radi o nekom prekršaju pošto nisam baš od početka pročitao o ćemu se radi.
Ma kakvi hakomi.

To treba svaki dan biti na telefonu i tuckati ih po glavi ko dosadni dijetlić. Prvo pitati te-komu jesu li dobili zahtjev za prijenos broja, a ako nisu onda pitati u bnet što se čeka. Jedino se dosađivanjem nekaj postiže.

Oko jednog običnog dopisa koji se natipka i pošalje za pola ure nastane drama kao da presađuju srce, smiješno.
Valley7 je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2014., 09:17   #3450
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Valley7 Pregled postova
Jedino se dosađivanjem nekaj postiže.
Iznenadila bi se.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na