Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.08.2019., 13:15   #4561
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Meni što smeta u me 3: napucavanje je postalo skroz arkadno (naspram me1 i me2, nisu savršeni ali po mom ukusu bolji), dobivanje side questova slučajnim prešetavanjem kraj ekipe koji vode razgovor (wtf???), skeniranje i exploring maglica (mogli su napraviti mix da sletiš i voziš rovera i da skenaš iz orbite), side questovi turbo plitki, nema misija za vlastitu ekipu, napadaju riperi a šalju te da skupljaš artefakte i sl, prepirke razrješavaš (lol) i veliki konzilitis.


Sve u svmeu kraj mi nije smetao kad se pogleda da kroz cijeli serijal ideš s mišlju da želiš uništiti ripere. Znao sam sto ću izabrati kao konačan odabir.

Ugl želju sam si ispunio, uživao koliko sam mogao a od Andromede ne očekujem ništa haha.

Poslano sa mog SM-N950F koristeći Tapatalk
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2019., 19:34   #4562
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,158
Citiraj:
Autor Beetlejuice Pregled postova
Meni što smeta u me 3: napucavanje je postalo skroz arkadno (naspram me1 i me2, nisu savršeni ali po mom ukusu bolji), dobivanje side questova slučajnim prešetavanjem kraj ekipe koji vode razgovor (wtf???), skeniranje i exploring maglica (mogli su napraviti mix da sletiš i voziš rovera i da skenaš iz orbite), side questovi turbo plitki, nema misija za vlastitu ekipu, napadaju riperi a šalju te da skupljaš artefakte i sl, prepirke razrješavaš (lol) i veliki konzilitis.


Sve u svmeu kraj mi nije smetao kad se pogleda da kroz cijeli serijal ideš s mišlju da želiš uništiti ripere. Znao sam sto ću izabrati kao konačan odabir.

Ugl želju sam si ispunio, uživao koliko sam mogao a od Andromede ne očekujem ništa haha.

Poslano sa mog SM-N950F koristeći Tapatalk
Andromeda počinje super ali malo kasnije kad skužiš da su svi planeti zapravo isti, questovi su na tim planetima isti, čak si i monsteri na tim planetima isti - sve ode u kurac. Da ne govorim o tome da netko u questu pozove na drugi kraj klastera samo da bi ti rekao da moraš opet na drugi kraj klastera. Ko da to nije mogao odmah reći preko WhatsApp-a. Užas, a toga ima dosta. A da ne govorim o questovima koji su na čekanju zato jer jebi se...


Šteta jer je igra mogla bit pun pogodak da je nisu ujebali s tim glupim dizajnom kvestanja i umjetnog produživanja igre... Animacije su ok, nisu super ali je ok i to je igrin najmanji problem. Pucanje tj fajt je super. Exploring isto ok. Uglavnom, probaj pa vidi pa ćemo vidit.
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.08.2019., 09:37   #4563
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Da malo razbijem priču o Mass effectu, počeo sam napokon sa Just Cause 4. Igrao sam sve dijelove i nažalost ovaj ne mogu preporučiti osim ako ga netko ne nađe na velikom popustu. Igra je premonotona i preslična svim prethodnim dijelovima. Čak je i mapa monotona (ne u smislu ljepote, već se replicira jedno te isti dizajn iz igre u igru), dijalozi plitki i prazni, humor očajno loš, protivnici neraznoliki, predvidljivi, tupi, spawnaju se na sve strane bez ikakve logike, uništavaju se jedno te iste crvene građevine kao i u prethodnim dijelovima..... igra nije dubinski napredovala ni u čemu.



Za sada sam na otprilike trećini igre sudeći prema dijelovima mape koje sam otkrio. Ako ju je netko prešao, može kakav info da li kasnije postaje bolja?
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2019., 09:53   #4564
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Nije, ali to je JC. Mozak na pashu i rokaj
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2019., 10:05   #4565
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor HCS Pregled postova
Nije, ali to je JC. Mozak na pashu i rokaj



A ništa, nastavit ću s rokanjem dok sve ne razvalim
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2019., 10:18   #4566
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,452
igram gta IV iz nostalgije, jedan od bugovitijih GTA-ova, i cijela slika je nekako ispana, boje i sve, vozni model mi je tak tak, auti ko da nemaju kočnice, znam da ima raznih dodataka koji to sev ispravljaju ali neda mi ih se stavljati

priča super
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2019., 20:27   #4567
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,924
Meni osobno GTAIV je imao najlošiju priču od trojke. Ali što se tiče dviju ekspanzija, to mi je već bilo puno bolje. Šteta što zbog tolikih tehničkih problema nisam niti jednu od tih igara uspio završiti bez da mi se sjebao savegame pa sam se svakako morao snalaziti.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2019., 10:47   #4568
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Me andromedu sam igrao punih sat vremena i ugasio i otad stoji vec 2 mj.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2019., 15:20   #4569
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Bila igra dobra ili loša tako velike RPG se ne može suditi u 1h
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2019., 23:02   #4570
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Ova Andromeda mi uopće nije loša. Bolja od ME 3 po mom ukusu u svim aspektima. Istraživanje puno bolje od 3ke,likovi ok, sučelje kako spada. Sve u svemu nije loše kako sam mislio.

Dobra im je fora s više profila. Žao mi što nema više slotova za powere. 3 su mi malo.

Poslano sa mog SM-N950F koristeći Tapatalk
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.08.2019., 23:12   #4571
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Stalker Lost Alpha DC 1.4007, koji vrh od igre
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2019., 18:23   #4572
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Inside.

Skinuo sam je kad sam vidio tu na forumu da je besplatna.

Odlična.
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2019., 20:29   #4573
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
remnant from the ashes - trenutno je prelazim s 2 frenda (coop kampanja za trojicu) ali iskreno igra nije nešto...
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2019., 23:31   #4574
ExtremePower
Premium
Moj komp
 
ExtremePower's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Moj dom Krapina
Postovi: 246
Malo opuštanja navečer uz MXGP 2019
Click image for larger version

Name:	MXGP.jpg
Views:	202
Size:	31.8 kB
ID:	21474
__________________
ExtremePower je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2019., 09:05   #4575
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Igram napokon Shadow of the tomb raider. Ovo je jedan nastavak previše u novom rebootu. Na 30% sam i igra je tako monotona da se tjeram igrati dalje,ali Lara je Lara - moram joj pomoći :-)
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2019., 23:30   #4576
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
WoW Classic

Arms War level 23.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 08.09.2019. u 00:03.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2019., 22:53   #4577
Dalthor
Registered User
Moj komp
 
Dalthor's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 113
Prešao Hellblade: Senua's Sacrifice - oduševljen igrom, neznam jesam li igrao neku s tako dobrom atmosferom i napetošću. Jedna od rijetkih igara koje se nemogu igrati bez slušalica.
Dalthor je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2019., 12:52   #4578
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Cijelo ljeto proveo uz Total War: Attila. Odmah sam išao na VH/Legendary težinu. Bilo je poprilično čupavo dok nisam pohvatao osnove. Kampanja sa Alanima je bila pakao. Poslije njih sve je pizdarija.

Igra tko TW: Warhammer 1/2? Da li da uopće igram W1? Inače sam TW veteran, ali nisam igrao zadnje naslove.
  Reply With Quote
Staro 09.09.2019., 14:27   #4579
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 331
Layers of fear, i malo sam zbunjen cijelom igrom, na početku cima i najhrabrije.
Nisam pročitao nijedan review ni bilo kakav komentar o igri, tak da neznam kaj očekivati.

Dogodilo mi se sa filmom Quiet Place da nisam znao nikaj o njemu, ni trailer nisam pogledao. Kad sam ga počeo gledati, očekivao sam neki zombie flick, tak da me prodrmao događaj na mostu ... i to me zaljepilo za stolac. Da sam odgledao trailer ili se bilo kako informirao o filmu, bio bi mi bezveze. Ovako je bio nepoznat i napet.

Tak odsad i sa igrama, hvatat ću one o kojima nikaj neznam. Mada je to sve teže, jer sad i traileri imaju STORY TRAILERE ... pa zašto da uopće igram igru? Pogledam story trailer i već imam 80% radnje, pa kad uđem u igru sve je dosadno i isprazno jer me ništa nemože iznenaditi.
Kad se samo sjetim KOTOR-a ... da sam znao bilo što o glavnoj priči, igra bi mi bila sranje.

Ugl. Layers of fear, valjda ću ga odigrati prije nego prodam steam acc.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2019., 15:39   #4580
bachvamix
Registered User
Moj komp
 
bachvamix's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 52
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Cijelo ljeto proveo uz Total War: Attila. Odmah sam išao na VH/Legendary težinu. Bilo je poprilično čupavo dok nisam pohvatao osnove. Kampanja sa Alanima je bila pakao. Poslije njih sve je pizdarija.

Igra tko TW: Warhammer 1/2? Da li da uopće igram W1? Inače sam TW veteran, ali nisam igrao zadnje naslove.
Imam obje i meni se sviđaju. Dvojka je naprednija pa bih krenuo s W2, ali mi je i jedinica draga, a s obje igre imaš onda i mortal empires gdje je spojen stari i novi svijet(mapa je smanjena da se sve to uopće vrti) pa tu onda uglavnom igram rase iz prve igre.
Doduše neke odbija sam fantasy setting, a meni je to baš osvježenje u serijalu.
bachvamix je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2019., 15:46   #4581
bambi56x
Premium
Moj komp
 
bambi56x's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 316
GTA IV po prvi put. Priča je čak ok iako malo fali momenta. Sve ostalo je katastrofa, ali nekak ću se natjerat da pređem, misiju dnevno bar.

I trenutno se skida Dark Souls III, pa se bacam na to kad dođe gamepad.
bambi56x je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2019., 13:31   #4582
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Igram napokon Shadow of the tomb raider. Ovo je jedan nastavak previše u novom rebootu. Na 30% sam i igra je tako monotona da se tjeram igrati dalje,ali Lara je Lara - moram joj pomoći :-)
Ja ju rijesio 95% zasto me tak zavezala za kauc nemam pojma.


@dalthor zasto to svi kazu ? Zasto se ne moze igrati bez slusalica ? Planiram ju nabaviti pa me zanima.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2019., 15:22   #4583
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Ja ju rijesio 95% zasto me tak zavezala za kauc nemam pojma.



Pred krajem sam, prošao sam onu rafineriju. Uglavnom, napucavanje s ljudima mi je monotono, ali sad kada sam toliko prošao mogu reći da su grobnice zanimljive i lijepo napravljene, pogotovo španjolska galija. Općenito gameplay pri istraživanju je jako dobro napravljen, ali čim se pojavi Trinity postane pucačina bez mozga. Sve u svemu, bolja mi je sada nego nakon prvih 30%.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2019., 17:28   #4584
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
@dalthor zasto to svi kazu ? Zasto se ne moze igrati bez slusalica ? Planiram ju nabaviti pa me zanima.

Zato jer igra koristi binauralni zvuk:

"Binaural recording is a method of recording sound that uses two microphones, arranged with the intent to create a 3-D stereo sound sensation for the listener of actually being in the room with the performers or instruments."

Najbolje funkcionira kad koristiš samo stereo, isključi u slušalicama surround zvuk ako ga imaš. Zvuk je najveći plus igre, meni je ta igra bila kao interaktivni psihotični simulator za šetanje.

Zadnje izmijenjeno od: Old.machine. 10.09.2019. u 17:40.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2019., 19:38   #4585
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,185
Zavrsio ctr poceo spiderman
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2019., 10:35   #4586
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
@morpheus u tom djelu se slazem taj dio me ubijao na unchartedu doslovno vec vidis kad dolazi dio sa napucavanjem bez mozga. I stalno je isto dodes na neki dio i vec znas ovaj se skriva tu onaj tam i dalje u istrazivanje mozes kad pobis sve i tak u krug. Da nije tako dobre grafike, pejzaza i istrazivanja obje igre bi bile goli k.

@old.machine hmm imam slusalice doduse ne koristim ih za ps, no valjalo bi probati. 😁

@microsoft spiderman jedna od najzabavnijih igrica koje sam imao prilike igrati na konzoli.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2019., 11:03   #4587
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Cijelo ljeto proveo uz Total War: Attila. Odmah sam išao na VH/Legendary težinu. Bilo je poprilično čupavo dok nisam pohvatao osnove. Kampanja sa Alanima je bila pakao. Poslije njih sve je pizdarija.

Igra tko TW: Warhammer 1/2? Da li da uopće igram W1? Inače sam TW veteran, ali nisam igrao zadnje naslove.
Igram ja, jebene igre a tek modovi cuda rade.

Obzirom da sam huge battle fan, viditi hrpu divova kako kasape pjesadiju nikad ne dosadi. Al oprez, tu ode vremena, "girlfriend will remember that"
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2019., 14:37   #4588
bambi56x
Premium
Moj komp
 
bambi56x's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 316
Dark Souls 3 počeo. Nakon 33 minute gameplaya je pao plavi kristalko (peti lik od početka ). Dobra lekcija da treba polako i pazljivo. Zasad mi se mnogo sviđa igra.
bambi56x je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2019., 20:44   #4589
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Deathwish Pregled postova
Igram ja, jebene igre a tek modovi cuda rade.

Obzirom da sam huge battle fan, viditi hrpu divova kako kasape pjesadiju nikad ne dosadi. Al oprez, tu ode vremena, "girlfriend will remember that"
Sva sreća pa nemam girlfriend, nego Married... with Children.
  Reply With Quote
Staro 12.09.2019., 21:07   #4590
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
Vratio se na Red Alert 2

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na