Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.08.2019., 12:26   #45661
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 953
Citiraj:
Autor komer Pregled postova
Nisam napisao,ja sam 186cm i 120kg,a zena 175 i 90kg.
Raspravu sam trazio u vezi ona gore 4 navedena.
Q3 mi je dobar podatak da "nista ne stane",znaci malen je.
Cx5 sam vidio s pol.metra ali nisam bio unutra pa neznam koliko je prostora unutra uopce.
Da se mene pita i ja bi ladu nivu,ali zena si prvi puta u zivotu kupuje auto i rekla je sto joj se svidja,necu se previse petljati u izbor,ali nek od 4 "zla" izabere nesto solidno.
Jer svjestan sam da te kategorije auta za tu lovu nisu u besprijekornom stanju..
A idemo na opciju da je ostalo para i za servis ili popravak(eventualni) i regu i nove gume i sve sto bude trebalo.

Q3 je užasno malen, ja i supruga kad sjednemo odazada ne može više iglica između, a računaj da smo po gabaritima manji od tebe i supruge.
Gepek nepostojeći. Sprijeda kad sjedneš je tako - tako.


Cx5 ima poprilično prostora, meni je isto bio jedan od favorita kad sam gledao novo auto.


BMW serije 3 sa zadnjim pogonom je upitno dal ćeš uspjeti uspeti uz snježnu uzbrdicu koja nije očićena, tako da nemoj ni to.
Ako uzmeš X-drive, računaj da je jako osjetljiv na gume i felge i bilo kakvo fušarenje, i po BMW forumima ljudi poprilično često imaju postove o tome kako im je otišao i o ciframa za popravak (red veličine 10-15 000 kn).
Također je BMW nizak, a znam po sebi otkad sam se utovio da mi je lakše popet se gore nego spustit se dolje
Modele prije 2015 godine nemoj gledati jer imaju N47 motor, i problem sa lancem, a promjena lanca je oko 7000-10000 kn ovisno gdje radiš.




U C klasi se vozio, ali nisam vozio pa nemam ništa pametno za reći.


Od tri premiuma po testovima koje sam vidio Audi ima najbolji 4x4 pogon.
Baci pogled na Tiguana, dobar je auto, ima prostora, i mislim da bi se dalo naći štogod za 15 000 eura (ne najnovija generacija naravno)

Zadnje izmijenjeno od: Colop. 21.08.2019. u 12:32.
Colop je online   Reply With Quote
Staro 21.08.2019., 12:34   #45662
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
A Honda CR-V, tamo negdje 2016 godište, 4x4? Ima i 1.6 4x4 i 2.2 4x4.

Neka Škoda 4x4 karavan?
Nissan Qashqai 4x4?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2019., 13:08   #45663
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Mommistake je na dobrom putu.

Kod mene u Samoboru je na putu do kuce dugi, ostri, desni, strmi, nepregledni zavoj (mega-combo). Put prema Slavagori, za one upucenije.

Ako se ne zaletim - necu se popeti, nego zapeti usred brda
Ako se zaletim previse - izletim na pola zavoja ili mi netko dodje u susret i sudarim se

Sretan sam kad je mrak pa vidim spusta li se itko s druge strane (kod spustanja pak ne mozes zakociti).

Skoda Octavia 4x4 DSG opremljena cjelogodisnjim gumama je lakocom savladavala taj uspon. O sposobnostima prijevoza svinjskih polovica i lubenica ne treba trositi rijeci;-) .
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2019., 13:49   #45664
G-boy
Premium
Moj komp
 
G-boy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: VG
Postovi: 307
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
Mommistake je na dobrom putu.

Kod mene u Samoboru je na putu do kuce dugi, ostri, desni, strmi, nepregledni zavoj (mega-combo). Put prema Slavagori, za one upucenije.

Ako se ne zaletim - necu se popeti, nego zapeti usred brda
Ako se zaletim previse - izletim na pola zavoja ili mi netko dodje u susret i sudarim se

Sretan sam kad je mrak pa vidim spusta li se itko s druge strane (kod spustanja pak ne mozes zakociti).

Skoda Octavia 4x4 DSG opremljena cjelogodisnjim gumama je lakocom savladavala taj uspon. O sposobnostima prijevoza svinjskih polovica i lubenica ne treba trositi rijeci;-) .
Uhh, tamo uvijek dusu ostavim kad se penjemo bajkovima na slavu.
Ta grdina je bome za ostavit lamelu na cesti.
G-boy je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2019., 19:06   #45665
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Fiat Panda 4x4?

Fiat ima 4x4 u Pandi već 100 godina, motori su pouzdani, dijelovi i servisi koliko čujem jeftini.
Mislim da još uvijek prvu i drugu generaciju furaju u HEP-u. Znam par ženskih s tim 4x4 Pandama, zadovoljne su, kažu toči i vozi. Vozio sam se u modelu iz 2004. i ima više mjesta nego što bi čovjek mislio. Ova nova je sigurno i veća
Jedan od onih auta kojima interijer djeluje veći od eksterijera. Osim Pande ja bih gledao i Jimnyja
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2019., 19:55   #45666
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 980
Naruceno za mog clia
https://www.kupi-ulje.hr/ (&#128077
Ja povoljnije nisam našaClick image for larger version

Name:	20190821_185101.jpg
Views:	503
Size:	37.3 kB
ID:	21441
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2019., 23:49   #45667
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
Kolega Colop hvala na ovome,zapravo to tražim..
Svjestan sam da taj "mid range" vozila nije jeftin za popravke,ali u astru 2005 svake god "upumpam" 5 tisuca kuna za razno razne zamijene dotrajalih dijelova..

Mommistake quasqai prolazi,samo jos mi je gorak okus ostao zamijene kuplunga na 350z,iako ni na ovima ostalima sa dvomasenim zamasnjakom nije cifra puno manja..ali nissan je na 4.mjestu od navedenih..
komer je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 01:03   #45668
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Ignis iznutra ima baš dosta mjesta. Mjesta iza ima više i od nekih kompakta.
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 07:22   #45669
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Qašo nema veliki bunker, a i starci mi govore da im nije previše udobno sjediti na zadnjem sicu. Prednost je dobra oprema, pogotovo modeli sa 360 View s kojim ga je lako uparkirati jer vidiš auto iz ptičje perspektive.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 09:01   #45670
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor G-boy Pregled postova
Uhh, tamo uvijek dusu ostavim kad se penjemo bajkovima na slavu.
Ta grdina je bome za ostavit lamelu na cesti.
Na Corolli sam tamo i sprzio lamelu prije nekih 10ak godina.. grda su ta Samoborska brda.

Sto 4x4 pogona tice, imajte na umu da xDrive na BMW-u nije napravljen za snijeg, nego bolje drzanje u zavojima. Nije puno bolji id prednjeg pogona na snijegu.

Quattro od Audija, je legendarno dobar 4x4, pa cu pretpostaviti i u Skodi i VW. Svakako sam tu najvise za Tiguana ili Octaviju 4x4
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 09:51   #45671
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Kroz zadnjih 10ak dana sam vidio 3 Qashqaia u problemima. Sva tri su bila rentacar, PU registracije
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 09:52   #45672
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Na Corolli sam tamo i sprzio lamelu prije nekih 10ak godina.. grda su ta Samoborska brda.

Sto 4x4 pogona tice, imajte na umu da xDrive na BMW-u nije napravljen za snijeg, nego bolje drzanje u zavojima. Nije puno bolji id prednjeg pogona na snijegu.

Quattro od Audija, je legendarno dobar 4x4, pa cu pretpostaviti i u Skodi i VW. Svakako sam tu najvise za Tiguana ili Octaviju 4x4
Ne bi generalizirao. Vozim starog Passata 4Motion sa Torsenom dugi niz godina, a od staraca sam vozio E60 i F11, oba xdrive. Sa E60 sam bio na Vuglec bregu kad je zapadao snijeg i kad me konobar iznenađeno pitao kako sam se uspeo uz brijeg kad ralica nije prošla. Zapeo sam u snijegu sa sva tri auta kad sam pretjerao, ali nekako mi je “najsigurniji” u uspinjanjanju F11. Staviš ga u Traction mod i prolazi svugdje pod uvjetom da se ne nasanjka na snijeg.

Hoćeš divokozu? Subaru Impreza sa uskim zimskim gumama. Malo đubre ne poznaje zapreke.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 10:28   #45673
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Citiraj:
Autor murina Pregled postova
Kroz zadnjih 10ak dana sam vidio 3 Qashqaia u problemima. Sva tri su bila rentacar, PU registracije
To su vjerojatno novi modeli s novim benzincima od 130 i 140 KS. Moj sad ima 5g. i s njim nikada nisam imao problema (1.6dCi 130 KS).
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 10:49   #45674
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Citiraj:
Autor murina Pregled postova
Kroz zadnjih 10ak dana sam vidio 3 Qashqaia u problemima. Sva tri su bila rentacar, PU registracije
Je li jedan od njih mozda bio sa submarine paketom opreme?
https://www.24sata.hr/news/zaboravio...-u-moru-641334
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 11:11   #45675
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Je li jedan od njih mozda bio sa submarine paketom opreme?
https://www.24sata.hr/news/zaboravio...-u-moru-641334
Taj je imao Titanic opremu .
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 12:02   #45676
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 953
Citiraj:
Autor murina Pregled postova
Kroz zadnjih 10ak dana sam vidio 3 Qashqaia u problemima. Sva tri su bila rentacar, PU registracije
Možda je problem i održavanje RAC vozila, ne nužno kvaliteta vozila?



Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je online   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 12:06   #45677
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Ne bi generalizirao. Vozim starog Passata 4Motion sa Torsenom dugi niz godina, a od staraca sam vozio E60 i F11, oba xdrive. Sa E60 sam bio na Vuglec bregu kad je zapadao snijeg i kad me konobar iznenađeno pitao kako sam se uspeo uz brijeg kad ralica nije prošla. Zapeo sam u snijegu sa sva tri auta kad sam pretjerao, ali nekako mi je “najsigurniji” u uspinjanjanju F11. Staviš ga u Traction mod i prolazi svugdje pod uvjetom da se ne nasanjka na snijeg.

Hoćeš divokozu? Subaru Impreza sa uskim zimskim gumama. Malo đubre ne poznaje zapreke.
Odličan info. Već sam čitao da je BMW jako osjetljiv na gume isto, vjerojatno si imao vrhunske zimske gume? Ali good to know iz prve ruke.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 12:30   #45678
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Ne kužim što znači da je auto osjetljiv na gume.

Ako misliš na različito potrošene gume, središnji diferencijal to kompenzira i radi više nego što bi trebao, ali to se lagano riješi rotacijom guma svake sezone. Na bmw-u F11 imam problem što voli pojesti unutrašnju stranu zadnjih guma, no takva je tvornička geometrija (provjereno ispravna u ovlaštenom na KDSu i Hunteru kod mog vulkanizera). Ako misliš stavljati kinesko smeće na auto, svaki auto je osjetljiv, bez obzira na marku i pogon. Na gumama ne štedim, ipak vozim svoju djecu u autu.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 12:35   #45679
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Ne kužim što znači da je auto osjetljiv na gume.

Ako misliš na različito potrošene gume, središnji diferencijal to kompenzira i radi više nego što bi trebao, ali to se lagano riješi rotacijom guma svake sezone. Na bmw-u F11 imam problem što voli pojesti unutrašnju stranu zadnjih guma, no takva je tvornička geometrija (provjereno ispravna u ovlaštenom na KDSu i Hunteru kod mog vulkanizera). Ako misliš stavljati kinesko smeće na auto, svaki auto je osjetljiv, bez obzira na marku i pogon. Na gumama ne štedim, ipak vozim svoju djecu u autu.
ovu tvoju zadnju rečenicu maximalno potpisujem i jednako razmišljam.
Da, mislio sam na to da se više osjeti sranje od guma. doduše to može biti i do vozača, jer netko tko je kupio mercedesa, pa stavi sranje od guma, neće to toliko osjetiti, jer možda neće gume tjerati do maximuma.

Ali baš zbog zadnjeg pogona (kojeg doduše ima i merđo) je po snjegu sranje, ali samo kada imaš loše zimske gume. Npr prednji pogon, sa 15" i 185 ljetnim gumama, sam ja i po snijegu vozio... BMW-a sa 16" 225 lošim zimskim ne bi nikad, a kamoli ljetnim. Continental T860 i nema rasprave. Imam ih trenutno, i to za puno slabiji auto, i prezadovoljan bio zimus.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 14:47   #45680
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Možda je problem i održavanje RAC vozila, ne nužno kvaliteta vozila?



Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Susjed je kupio novog na plin, kad je tek izašao. Nisam prijetio da je imao ikakvih problema s njim, tako da ne mislim da jenekvalitetan.
Svaki dan vidim razne aute kraj ceste dignute haube i na šlepama ali ovi su mi nekako upali u oko. Vjerojatno je u pitanju održavanje i nemar korisnika.
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 14:48   #45681
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,145
chief_wolfinjo je online   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 14:58   #45682
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Imamo novog rekordera - Bodul dobio 30k kn kazne

https://net.hr/danas/hrvatska/pao-no...a-30-000-kuna/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 15:11   #45683
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,145
vjeruj mi doći će mu na naplatu kat tad. ako sada ne plati, sjest ćemu ovrha i blorkiati račun. pa kada otplati dug shodno tome ćemu i odblokirati račun. Fina ne gleda dali netko to može platili ili ne...

mnogi su se tako bahatili, pa im je sve došlo na naplatu trostruku (kamate, troškovi suda, troškovi odvjetinčkog ureda i troškovi fine)
chief_wolfinjo je online   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 15:12   #45684
Alister
Premium
Moj komp
 
Alister's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 1,448
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Mene samo zanima kako će neki platiti te kazne. Blokirani računi, nezaposleni, na imovinskoj kartici nemaju ništa što im se može uzeti kao ovrha, zatvori puni i prekrcani. Ne kažem da su svi takvi ali dio njih svakako je.

U firmi do moje lik je za vikend spušio 13000 kn. Kaže platit će im nikad. Ima kredu, alimentaciju i ionak mu od plaće skoro niš ne ostaje, a auto nije njegov. Njegovim riječima, mogu mu ga p...

A onda još ako se toj matematici pridodaju i neki manjinci malo tamnije boje kože koji tuni tamo rijetko voze nacugani bez vozačke i osiguranog vozila, nekako mislim ako se 30% tih mega kazni naplati ikako, bude dobro.

To dođe doslovno kao monopoly.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Ma treba zaplijeniti auto, i kada plati kaznu onda tek napraviti povrat auta, ukoliko ne plati u 6 mjeseci prodati auto na dražbi
Alister je online   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 15:12   #45685
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Pa naplatit ce se drzava samo malo sporije, ali jebe se mene kada ce se naplatit. Samo znam da ce tom jazavcu bit ovršen racun dobar broj godina dok to ne riješi i da mora zivit tako jadno je po meni dovoljna sankcija a naplata ce doci kad tad i nebitno u koliko rata.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 15:45   #45686
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Ne bi generalizirao. Vozim starog Passata 4Motion sa Torsenom dugi niz godina, a od staraca sam vozio E60 i F11, oba xdrive. Sa E60 sam bio na Vuglec bregu kad je zapadao snijeg i kad me konobar iznenađeno pitao kako sam se uspeo uz brijeg kad ralica nije prošla. Zapeo sam u snijegu sa sva tri auta kad sam pretjerao, ali nekako mi je “najsigurniji” u uspinjanjanju F11. Staviš ga u Traction mod i prolazi svugdje pod uvjetom da se ne nasanjka na snijeg.

Hoćeš divokozu? Subaru Impreza sa uskim zimskim gumama. Malo đubre ne poznaje zapreke.
Passat ima haldex prijenos, ne torsen kolko je meni poznato
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 15:51   #45687
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Passat ima haldex prijenos, ne torsen kolko je meni poznato
Do b5.5 tj. Oni koji imaju uzduzni motor su Torseni
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 16:05   #45688
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Pa naplatit ce se drzava samo malo sporije, ali jebe se mene kada ce se naplatit. Samo znam da ce tom jazavcu bit ovršen racun dobar broj godina dok to ne riješi i da mora zivit tako jadno je po meni dovoljna sankcija a naplata ce doci kad tad i nebitno u koliko rata.
Ako naplata ne prolazi, slijedeći korak je zapljena vozila na mjestu. Ništa novo niti revolucionarno, dosta država to već ima. Pogotovo dobro primjenjivo na ponavljače koje niti oduzimanje vozačke ne sprečava od ponovnog sjedanja za volan.

Primjer: http://www.mto.gov.on.ca/english/veh...oundment.shtml
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 16:28   #45689
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Kaznu nebudu platili oni problematični Romi i ostali koji nemaju perspektive u životu. Svako imalo normalan će ju kad tad platiti. Mislim, kriv si a zakoni su tu da se poštuju bez obzira na to koliko su ponekad nelogični. Recept je jednostavan, ako nemaš love za plaćati kazne trudi se da ne radiš prekršaje
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 16:28   #45690
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 953
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
vjeruj mi doći će mu na naplatu kat tad. ako sada ne plati, sjest ćemu ovrha i blorkiati račun. pa kada otplati dug shodno tome ćemu i odblokirati račun. Fina ne gleda dali netko to može platili ili ne...

mnogi su se tako bahatili, pa im je sve došlo na naplatu trostruku (kamate, troškovi suda, troškovi odvjetinčkog ureda i troškovi fine)
Je, samo su izmjenili ovršni zakon sada pa su opet sjebali stvar. Tako da će se ne platiše opet izvući

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je online   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na