Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.09.2010., 17:25   #1351
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Evo da podignem malo temu iz mrtvih radi novosti!
Napokon je izasla potpuna konverzija za Oblivion pod nazivom-Nehri at Fate's Edge

Riječ je o naslovu koji nudi oko 50 sati igranja, preko 60 questova, hrpu razne opreme i da ne nabrajamo dalje. Spomenut ćemo samo da su za potrebe ovog "moda" autori angažirali profesionalne glumce koji su posudili glasove likovima u igri. Ovaj mod teško možemo nazvati samo modom jer trud koji su autori uložili je stvarno ogroman

Mogu reci da je ovo super mod,evo igram vec 5 sati bez ikakvih bug-ova,a svijet je jednostavno predivno dizajniran s mnostvom novih likova,questova,oruzja u biti to jest nova igrica napravljena na Oblivionovome enginu
Isplati se itekako skinuti ponovno Oblivion radi ovoga! Cak su unajmljeni profesionalni glumci,jedino lose je sto su glasovi na njemackome,ali postoji engleski prijevod!

Link na mod
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2010., 17:36   #1352
Strider
Nuclear Experiment
Moj komp
 
Strider's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 619
Dali treba za mod normalna igra jer sam cuo da je kao potpuna nova te sam koristi graficki engine?
__________________
For everything you gain,
You lose something else
.

Strider je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.09.2010., 19:11   #1353
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
da, treba oblivion jer kako si napisao koristi engine od obliviona

a ja sam igrao malo taj Nehrim i jako me smeta što je njemački , moram sve čitati
ali inaće je dobra igra, čak su dodali neke korisne stvari unutra kao da se može kopati ruda, kovati...
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2010., 19:45   #1354
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor Strider Pregled postova
Dali treba za mod normalna igra jer sam cuo da je kao potpuna nova te sam koristi graficki engine?
da,treba samo oblivion i nikakvi dodaci...igra od obliviona koristi samo engine,iako je ovaj puno ljepsi,dotjeraniji i za racunalo prihvatljivi(FPS)

Citiraj:
Autor Big Guy Pregled postova
da, treba oblivion jer kako si napisao koristi engine od obliviona

a ja sam igrao malo taj Nehrim i jako me smeta što je njemački , moram sve čitati
ali inaće je dobra igra, čak su dodali neke korisne stvari unutra kao da se može kopati ruda, kovati...
ma super je to,presao sam ajde sva sreca pa je sve na engleskome iako vidim da im se omaklo gdje koja knjiga da je na njemackome,i oni posteri po zgradama...

Big Guy dokle si dosao?ako igras?
ja sam evo kod onoga sela i ganjaju me sto koristim magiju(tower bell) xD
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2010., 08:31   #1355
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
haha, ja sam došao do prvog sela, odmah poslije one malog sela sa rudnikom, na početku igre
onda sam skinuo 5GB modova za oblivion i sad njih igram
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2010., 15:34   #1356
fishBonE
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Split
Postovi: 28
Čini se dobar ovaj Nehrim, ali ja sam se ponovo vratio na Morrowind pa kad mi opet dosadi ću ga probat
fishBonE je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2010., 11:19   #1357
zuiko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 456
Eto, izgleda da sam nabavio Oblivion GOTY (idem danas po njega pa...).
Može li preporuka dodatnih instalacije? Trebam li išta instalirati na tu verziju?
Fala
zuiko je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2010., 23:31   #1358
zuiko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 456
Eto mene opet...možda ovaj put bude više sreće
Počeo sam igrati i odabrao Dark Elf/Warrior.
Planiram razvijati Blade skill, Block skill, Blunt skill, Heavy armor i Restoration skill. Bih li trebao razvijati još nešto ili se koncentrirati na jednu vrstu oružja pa razvijati samo Blunt skill ili samo Blade skill i koristiti dvoručna oružja?
Razmišljam i o Kombinaciji Breton/Warrior ili Breton/Ritual. Trebam li se zamarati s time ili ne?
Fala
zuiko je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2010., 00:41   #1359
NikolaX
UT oNs guRu
Moj komp
 
NikolaX's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: ZG
Postovi: 55
NikolaX je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2010., 20:42   #1360
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Pod utjecajem ove teme sam odlučio odigrati (dugo zanemarivani i izbjegavani) oblivion. Morrowind mi je odlično legao pa isto očekujem i od obliviona. No već na početku, wtf, di je enchant pod vještinama Pročitao na netu da se enchant sad radi na posebnim mjestima pa mi je to već jedno razočaranje u odnosu na morrowind. Nekako imam feeling da će ih biti još. Što vi kažete u vezi tog feelinga?
generic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.12.2010., 21:48   #1361
piydek
Premium
Moj komp
 
piydek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Citiraj:
Autor generic Pregled postova
Pod utjecajem ove teme sam odlučio odigrati (dugo zanemarivani i izbjegavani) oblivion. Morrowind mi je odlično legao pa isto očekujem i od obliviona. No već na početku, wtf, di je enchant pod vještinama Pročitao na netu da se enchant sad radi na posebnim mjestima pa mi je to već jedno razočaranje u odnosu na morrowind. Nekako imam feeling da će ih biti još. Što vi kažete u vezi tog feelinga?
Rekao bih ja štošta argumentiranog kao što već jesam u ovoj istoj temi, ali izgleda da je modovima bitniji "mir na forumu" nego konstruktivna rasprava, pa nema baš smisla da pišem išta.
piydek je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2010., 01:07   #1362
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
Citiraj:
Autor generic Pregled postova
Pod utjecajem ove teme sam odlučio odigrati (dugo zanemarivani i izbjegavani) oblivion. Morrowind mi je odlično legao pa isto očekujem i od obliviona. No već na početku, wtf, di je enchant pod vještinama Pročitao na netu da se enchant sad radi na posebnim mjestima pa mi je to već jedno razočaranje u odnosu na morrowind. Nekako imam feeling da će ih biti još. Što vi kažete u vezi tog feelinga?
moguce je i bez posebnih mjesta, samo ti treba sigil stone
na tim posebnim mjestima (jedno je arcane tower) mozes enchantati sa soul gemovima


@pizdek
ma, pisi samo...ako se neki troll uhvati, njegov problem


ps. jedva cekam peticu i nadam se da nebude hardverski prezahtjevna
domis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na