Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.02.2012., 16:24   #1
-LeOnIdAs-
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 11
Nokia N96 baterija

Dobar dan svima! Isprika moderatorima ako nisam našao temu pa ovdje otvaram. Naime dobio sam od prijatelja Nokiu N96 koji je po meni odličan mobitel,ali nije ovo topic u kojem bi o njemu sad raspravljao,nego me zanima dali netko zna neku stranicu na ebayu ili ima isti ovaj mobitel pa zna gdje bi mogao kupiti kvalitetnu bateriju jačeg kapaciteta od dole navedene specifikacije originala.Ova je već stara oko 3 godine i kapacitet je par sati što znači da je pri kraju budući da idem na net i palim gps, pa traje kratko. Naime ,surfajući po ebayu najprije sam se umalo zaletio kupivši kao original bateriju za cca 10 tak dolara.Klinac! Ako želite pravu možda će biti ona oko 23 dolara s time da opet niste sigurni ni jedno ni drugo dok ne platite ,pošalju Vam,otpakirate,pogledate žig i mora imati točkice okolo.To je rizično i uglavnom su prevare,znači zamjenske sa nokia iskopiranim svim mogućim žigovima,čak dobijete i ambalažu.Dakle o piratstvu da ne pričamo. Sada mene zanima dali netko mi može dati link na e bay, da je siguran da ću bar dobiti zamjensku bateriju ono dobre kvalitete i da je siguran bar malo u to ili je takvu zamjensku bateriju kupio.Uglavnom tražim bateriju jačeg kapaciteta ako je moguće. Specifikacije original baterije za Nokia N96 su:

Naziv: BL-5F
Kapacitet: 950mAh
Napon: 3,7 V
-LeOnIdAs- je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2012., 20:08   #2
Offshore
Premium
Moj komp
 
Offshore's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Kastela
Postovi: 105
Ja sam sinu kupio zamjensku bateriju za Nokiu, za 5 dolara radi za 5 ...

Veceg kapaciteta od originalne.
Sve da i ne traje duze od godine, isplatila se.

Skepticima ostavljamo kupnju originalne Nokia baterije, sa hologramom, u HR ducanu. To sto su za tu lovu mogli kupiti polovni mobitel s ispravnom baterijom, nema veze.

Original je original.

Salim se. Ne boj se ebaya. Ako se i za*ebes, nije skupo
__________________
Force 12
Offshore je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na