Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.08.2010., 16:49   #1261
max111
Premium
Moj komp
 
max111's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 542
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Shit je "arkadna simulacija", razvijena unutar NFSa i nema nikakve veze sa prijašnjim naslovima.
Zato meni to više nije NFS a ako se hvališ sa iskustvom u takvim igrama onda je valjda jasno što sam mislio ako si igrao serijal prije Shifta i govorio sam općenito o cijelom serijalu a i Shift je dio toga valjda kada već ima i NFS u nazivu zar je to tako veliki problem što sam ovdje rekao svoje mišljenje.
__________________

CPU Intel i7 6700K
MBO ASRock Z270 Extreme4
RAM Kingston HyperX (2x8GB)
VGA MSI GTX970 4G TF5
HDD (1TB Samsung F3, Samsung 960 EVO, WD Caviar Green 3TB)
PSU Corsair AX750W
Windows 10 x64
max111 je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2010., 17:21   #1262
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor max111 Pregled postova
Zato meni to više nije NFS a ako se hvališ sa iskustvom u takvim igrama onda je valjda jasno što sam mislio ako si igrao serijal prije Shifta i govorio sam općenito o cijelom serijalu a i Shift je dio toga valjda kada već ima i NFS u nazivu zar je to tako veliki problem što sam ovdje rekao svoje mišljenje.
GTR2 nema veze sa NFS i ne znam odkud si opet izvukao nešto što nisam napisao. Gdje sam ja napiso da imam puno iskustva sa takvim igrama?
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.08.2010., 18:34   #1263
Amepshi
Premium
Moj komp
 
Amepshi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 738
Pred nekoliko tjedana sam napokon uspio osposobiti NFS 1 preko Dosboxa. Nevjerojatno je koliko je NFS od onda nazadovao! Prvi NFS je bilo toliko teze za voziti (o odnosu na sve ostale nastavke), no bio je zabavan i izazovan. Staza je bilo malo, no bile su genijalne. Coastal i alpine - tkogod je odigrao prvi nastavak zna o cemu pricam. Picis kroz prirodu, a svaki zavoj je zahtjevan. Malo veca greski i kroviras se, a kazna je takva da ce te prepisati vecina AI vozaca. Kasnije su razvodnili tezinu igre, nisu trebali. Nekako se kreativnost pocela razvodnjavati nakon tog prvog nastavka.

Nije mi jasno zasto se odustalo od split screena na PC-u. NFS III je bio nevjerojatno zabavan u split screenu.

Nekako se nadam da ce se NFS Shift odlijepiti od korijena NFS-a i poceti se priblizavati GTR2 ili ako uopce smijem pozeljeti - Gran turismo 5 :-) Arkadno jurcanje bi se trebalo ostaviti u nadolazecem NFS hot pursuit.
Amepshi je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2010., 16:57   #1264
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,266
Drustvo jel ima jos koji nfs da se moze preko haimacija, s tim da nismo samo na trkama vec da se zajebavamo po gradu muriju tlacimo itd
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2010., 20:20   #1265
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668
imam ogromne micro stuttering probleme u zavojima i kad se pribilizim drugim autima,igra je potpuno neigriva,sta da radim.Patch je najnoviji,kartica je 5850,probao sam reinstalirat physx,ne pomaze,probao sam preimenovat shift.exe u grid,ne pomaze.
Constantine je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2010., 00:07   #1266
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
probaj mu preko task managera dodjeliti samo jednu jezgru za rad,u večini situacija je to znalo riješiti problem sa duo i quad procovima!
iako ja nemam nikakvih problema.
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.

Zadnje izmijenjeno od: BSA<AK-47>. 06.12.2010. u 00:20.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2010., 19:16   #1267
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor Constantine Pregled postova
imam ogromne micro stuttering probleme u zavojima i kad se pribilizim drugim autima,igra je potpuno neigriva,sta da radim.Patch je najnoviji,kartica je 5850,probao sam reinstalirat physx,ne pomaze,probao sam preimenovat shift.exe u grid,ne pomaze.
stari problem sa ATI karticama koji se javio odmah po izlasku igre

prvi patch to nije rijesio
onda je EA obecao da ce to rijesiti u drugom, ali slabo (nvidia je glavni sponzor igre i ocito su platili da igra radi "malo brze" na njihovim karticama, nego na ATIevim - na slubzenom forumu igre je bio thread od preko 1000 postova na ovu temu..) - svi ATIevi driveri izasli nakon igre nisu pomogli znacajno.

ja sam prestao sa igranjem zbog katastrofalnih performansi.

ugl, ne postoji patch koji ti moze pomoci
eventualno da pretrazis strane forume (npr nfs-planet.de) i tamo vidis jel su smislili sta
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2010., 19:22   #1268
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Meni igra radi savršeno sa 5770 grafom .Zadnji patch i zadnji driveri . Nikakva vidljiva usporavanja pri 1680x1050 i high detaljima uz 2X AA .
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2010., 21:20   #1269
Beo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: United Kingdom
Postovi: 512
Isto tako i meni, promijenio 3 ati kartice za vrijeme SHIFT-a i nikad nikakvih problema
Beo je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2010., 00:02   #1270
Hrvoje999
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Sl.Brod/Gradiste
Postovi: 33
Evo bas sam presao MW i sad carbon prelazim ponovo... i iskreno Most wanted mi je jedno 5 puta bolji od carbona, a ove ostale ne zelim ni spominjati jer su cijelu franšizu zajebali s njima :S
Hrvoje999 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.12.2010., 08:12   #1271
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
Citiraj:
Autor Hrvoje999 Pregled postova
Evo bas sam presao MW i sad carbon prelazim ponovo... i iskreno Most wanted mi je jedno 5 puta bolji od carbona, a ove ostale ne zelim ni spominjati jer su cijelu franšizu zajebali s njima :S
potpis ko kuca.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2011., 10:41   #1272
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
13.1.2011. Electronic Arts je izbacio novi trailer za nadolazeću (Need for Speed) simulaciju, SHIFT 2: Unleashed za koju je sam EA izjavio kako namjerava konkurirati Gran Turismu 5. Inače, za one koji nisu upoznati, razlog zbog kojeg smo "Need for Speed" stavili u zagrade jest zato što je SHIFT nekoć bio dio NFS franšize, no očito gaji tendenciju izdvajanja iz iste.

Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2011., 15:04   #1273
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Covjece pa ima sluzbena tema vec za Shift 2 i vec su davno objavili trailer,daj koristi trazilicu prije postanja -.-
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2011., 01:30   #1274
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Imam sad 3 bitna ispita u 5 dana, ujutro radim, a upravo naganjam M3 E36 po Laguna Seci
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2011., 07:50   #1275
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
znam da lagano kasnim godinu+ dana, no tek sad sam poceo igrati shift. zanima me kako ste vi upravljali autima meni je ovo strasno nemoguce upravljati, skroz drugacije od proslih nfsova
o driftu da ne pricam jedva sam prosao stazu mic po mic, drifto sam mozda 1m
igram na tipkovnici ako ima veze

normal driving assistance... a ako ukljucim casual preglupo je auto sam koci i skrece wtf
  Reply With Quote
Staro 20.11.2011., 15:47   #1276
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Do tipkovnice je, ja nisam uspio igrat s njom, na volan je odlicna igra, na joystick s gljivama tak tak
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2011., 16:07   #1277
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
jel ista stvar sa shift 2?

a hot pursuit, the run, oni nisu simulacije trebalo bi se moci sa tipkovnicom jel?
  Reply With Quote
Staro 20.11.2011., 18:58   #1278
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Neznam za 2ku, navodno je igrivija sa tipkalom. hot pursuit i the run su arkade tako da bi kod njit trebalo bit ok igrat tipkalom
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na