Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.06.2010., 12:14   #61
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Ma kupit ću danas x360 pad, pa što bude bude -.-
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2010., 13:40   #62
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Ma fulal nebudeš, jer oba se bore za prevlast sad nekima paše jedan a nekima drugi...meni više RP2 paše. No znam pun k ljudi kojima x360 paše no znam i neke koji su ga strgali nakon par utakmica PES-a, tak da je to vrlo subjektivno.

Velim kod RP2 mi se sviđa kaj se mogu ljepo odvojit od računala i igrat kak mi paše, stavljat ga posvuda i kad je recimo parti za ekipu niko se ne isprlepliče o žice, jer je bilo slučajeva da su se čupali i lomili USB portovi...tak da svega ima.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2010., 20:20   #63
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Ne mogu vjerovat, obišao sve trgovine u gradu i nigdje nemaju x360 gamepad wtf, jedino sophoslab bi mogao negdje drugi tjedan dobit
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2010., 22:39   #64
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Nikaj čudno. Većina njih nema skoro nikaj na lageru. Pogotovo ovakvih specifičnih stvari koje ne kupuje svatko. Glavno da svi imaju sve u ponudi i cijenicima.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2010., 20:21   #65
dajte
Registered User
Moj komp
 
dajte's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: zgb
Postovi: 10
Nemam pojma ja imam Logitech chillstream (ako o tom pričamo), je, možeš igrat i bez venta . Nisam ga čak ni puno platio (150kn) . Isprobao samo PES 2010, ostale igre mi se ne mogu igrat na joypad (COD 4,Divinity II, Dragon age origins...)? ali moram priznat da nakon gro potrganih joystica, lego mi je ko budali šamar. Malo se moraš priviknut na ljevu gljivu ali ide to brzo. Jedino ne kužim čemu služi ovaj ogromni gumb u sredini što u kutovima ima 1,2,3,4 u smjeru kazaljke na satu.? Ako nije za regulirat analog onda bi mu to bila jedina mana koju sam našao...ako je onda ga baš i nisu dobro smjestili...
E sad koliko će durat to ne znam, nadam se duže od konig gamepada za 50kn koji mi je trajao 2,5 godine i još radi samo kaj mu je analog otišo. Kad sam igrao R.E. 5 lik mi je stalno išao naprijed a za ostatak igri izgasim analog
dajte je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2010., 21:13   #66
ivand123
otišo po cigare i nesto
 
ivand123's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zagreb (Maksimir)
Postovi: 373
Citiraj:
Autor dajte Pregled postova
Jedino ne kužim čemu služi ovaj ogromni gumb u sredini što u kutovima ima 1,2,3,4 u smjeru kazaljke na satu.?
To ti je za aktiviranje profila te za to trebaš neki Logitechov software, neznam točno koji kad mi to netreba.
ivand123 je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2010., 10:52   #67
DanielDJ
Premium
Moj komp
 
DanielDJ's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Đakovo
Postovi: 250
Citiraj:
Autor ivand123 Pregled postova
To ti je za aktiviranje profila te za to trebaš neki Logitechov software, neznam točno koji kad mi to netreba.
Neznam bas da je za to kad meni Logitechov Profiler uopce ne prepoznaje Chillstream, a u windowsima je prepoznat kao XUSB Gamepad. Ta sredisnja tipka sluzi za ukljucivanje Windows Live-a u igrama koje to imaju. Lampice pretpostavljam govore koliko Chillstreamova imas ukljucenih u komp.
DanielDJ je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2010., 15:09   #68
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
ja ovaj kupio prije par mjeseci na ebayu jer amazon nije slao.

http://www.devhardware.com/c/a/Input...AirFlo-Review/
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2010., 10:08   #69
drle1
Premium
Moj komp
 
drle1's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 182
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
A ovo (Chillstream):
http://techgage.com/article/logitech...tream_gamepad/
?

U čemu je razlika između tog i običnog za x360?
kvaliteta i izdrzvljivost,tj trajanje. poznato je da origigi xbox pad traje i traje a chill se brzo kvari...vec nakon godinu dana pocne zezat,ja koristim xbox for windows i mogu rec da sam prezadovoljan s tim sto sam dobio za tu cijenu.
moja ekipa igra sa xb padovima vec 3-4 godine i ko novi su...malo se vide tragovi koristenja ali funkcije su i dalje besprijekorne
drle1 je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2010., 10:30   #70
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 755
Citiraj:
Autor drle1 Pregled postova
kvaliteta i izdrzvljivost,tj trajanje. poznato je da origigi xbox pad traje i traje a chill se brzo kvari...vec nakon godinu dana pocne zezat,ja koristim xbox for windows i mogu rec da sam prezadovoljan s tim sto sam dobio za tu cijenu.
moja ekipa igra sa xb padovima vec 3-4 godine i ko novi su...malo se vide tragovi koristenja ali funkcije su i dalje besprijekorne
ne bi se slozio... imam dva logitechova chilla, kupljeni prije 3 godine kad su tek izasli i jos uvijek sluze savrseno... a fakat se koriste puno, dnevno se odigraju barem 2-3 online tekme..

jedini problem je sto je kod jednog uslo prasine u ventilator pa je prozujao, al u 10 min sam ga rastavio, podmazao i ko novi...
okarm je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2010., 10:47   #71
drle1
Premium
Moj komp
 
drle1's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 182
a tipke ti se nisu utisnule?
drle1 je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2010., 20:15   #72
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 755
ne znam na sto tocno mislis pod utisnule, al ocito nisu rade ko i prvog dana..
okarm je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2010., 20:21   #73
drle1
Premium
Moj komp
 
drle1's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 182