Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.08.2017., 10:39   #1711
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
A ovi s njuškala, novi, zapakirani? Kad netko prodaje ove koje su dobili nove zbog produženja ugovora?
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2017., 10:42   #1712
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
ja tako kupujem već jedno 5 godina, sve uredno za sada
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2017., 11:01   #1713
gaggo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 523
Ma upravo gledam te primjerke s njuskala. Kao novi zapakirani, od 4000 do 4500kn, al koliko je sigurno to? Zanima me u slucaju one fore da nije ukradeno bla bla. Ako imam racun, uredjaj i kutiju, onda bi mi trebalo biti svejedno? Malo sam u strahu ,jer ipak je kod Iphonea pozanto to njegovo s Ilockom, i cloudom ili kak se to zove vec
gaggo je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2017., 11:01   #1714
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
jebiga, ak te strah kupi u dućanu, nemože ti nitko niš garantirat
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2017., 11:03   #1715
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Ja već godinama prodajem takve mobitele. Ako je mob zapakiran, znači da nije korišten pa nema ni iClouda ni sličnih gluposti. Garanciju ima od ISP-a tako da ne može biti čišće ni da hoćeš. Praktički kao da si ga sam kupio u prodavaonici uz nižu cijenu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2017., 11:06   #1716
Branx
kripl. ing.
Moj komp
 
Branx's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 289
Citiraj:
Autor gaggo Pregled postova
Ma upravo gledam te primjerke s njuskala. Kao novi zapakirani, od 4000 do 4500kn, al koliko je sigurno to? Zanima me u slucaju one fore da nije ukradeno bla bla. Ako imam racun, uredjaj i kutiju, onda bi mi trebalo biti svejedno? Malo sam u strahu ,jer ipak je kod Iphonea pozanto to njegovo s Ilockom, i cloudom ili kak se to zove vec
Lako se to provjeri.
Na kutiji ti je serijski broj, kutija bi morala biti vakumirana.
Odeš tu:
https://checkcoverage.apple.com/

Imaš i ovu foru za Activation Lock:
http://www.idownloadblog.com/2017/03...support-pages/
__________________


ALL SOLD :\
|

Lap: MacBook Pro 2019
CPU: 8th gen i5-8257u (4c/8t)
RAM: 8GB DDR
HDD: 256GB NVME | 512GB NVME USB-C (TB)
Dock: HP Thunderbolt Dock G2
Monitori: 2* Dell P2418D 2K
Periferija: Lenovo Essential Keyboard | Logitech MX Master 2S | Sennheiser HD 4.40 BT
OS: MacOS Big Sur | BootCamp Windows 10
Branx je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2017., 11:24   #1717
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Kupio sam iphone 7 iz vipa, neotvoren. Ne kuzim sta je ta fora s vakumiranom ambalazom. Kad pokidas najlon oko kutije ne cujem onaj woosh zvuk kao kad otvaram cajnu kobasicu u pravoj vakum ambalazi.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2017., 11:25   #1718
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
sve je to lutrija

mozes ti kupit nov zapakiran sa racunom i da sve stima kod provjere IMEI-a, SN-a i da ti plavci svejedno dođu na vrata i uzmu mob, sve je moguće
da se krivo ne shvati, kupovao sam takve i prek njuškala i prek ducana i nikad problema. To ti je ko da ti netko veli vozim auto vec 20 god i nikad nisam imao saobraćajku, pa ono, super za tebe
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2017., 11:27   #1719
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Neznam jeli tko gledao na yt ali to vakumiranje ništa ne znači. Pravi maheri , imaju aparate i vakumiraju uređaje iznova 😉


Sent from my iPhone using Tapatalk
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2017., 11:31   #1720
gaggo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 523
Hvala svima na informacijama! Uglavnom volim čuti više mišljenja, pa po tome mi nekako lakše donijeti svoju odluku. Uglavno mbudem pogledao taj uređaj, ima jedna poslovnica/zalagaonica koja prodaje hrpu uređaja za ok novce, pa pogledam kod njih, čak imaju plaćanje na rate. Tak da idem u nabavku
gaggo je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2017., 11:34   #1721
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
Citiraj:
Autor Snowrider Pregled postova
Neznam jeli tko gledao na yt ali to vakumiranje ništa ne znači. Pravi maheri , imaju aparate i vakumiraju uređaje iznova 😉


Sent from my iPhone using Tapatalk
da, to mi prije koju god frend pokazao na YT, zenska rabljeni mob ocisti, pokelji folije prednje/zadnje, stavi nove sluške u kutiju (vjerojatno fejk) i pita lika koju naljepnicu hoce da stavi na kutiju otraga, tam di pise 32, 64, 128gb i onda ga zvakumira da izglea ko iz ducana, gledas i ne vjerujes, i sve to u par min
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2017., 11:50   #1722
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Citiraj:
Autor Spikeman Pregled postova
da, to mi prije koju god frend pokazao na YT, zenska rabljeni mob ocisti, pokelji folije prednje/zadnje, stavi nove sluške u kutiju (vjerojatno fejk) i pita lika koju naljepnicu hoce da stavi na kutiju otraga, tam di pise 32, 64, 128gb i onda ga zvakumira da izglea ko iz ducana, gledas i ne vjerujes, i sve to u par min


Oooo da , još bolja stvar da su likovi vakumirali 3G/3GS i prodavali pod novo. I uzimali za to po 1500+ $........


Sent from my iPhone using Tapatalk
Snowrider je offline   Reply With Quote