Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.06.2017., 11:11   #1
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Destiny 2

Jučer nešto scrollam po Battlenetu i vidim da Destiniy 2 dolazi u rujnu na PC, ekskluzivno kroz blizzard.

https://www.destinythegame.com/

Gledao sam dosta destiny 1 na PS4 i meni se svidjelo.

Vidjeti ćemo kako će to biti, ali nadam se da blizzard zna što radi (uvijek je znao do sada).
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2017., 11:21   #2
udarnik60
Premium
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: mars
Postovi: 288
Pa ne radi Blizzard na tome tako da nije bitno jel znaju što rade. Oni služe samo kao servis za distribuciju te igre. Igru i dalje razvija Bungie. A budući da je izdavač Activision samo su iskoristili mogućnost iskoriste battle.net to jest sada blizzard app za distribuciju. Tako da Blizzard apsolutno nije sudjelovao u razvoju igre nego ce samo služiti kao njen servis na PCiju to jest imat ćeš socijalni aspekt battleneta i blizzardove servera.

a ono 100E za full igru i vrlo brzo ti opadne interes.

Zadnje izmijenjeno od: udarnik60. 15.06.2017. u 11:55.
udarnik60 je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.06.2017., 14:02   #3
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
ja sam ju uzeo, jedinicu sam igrao 2 godine i da sam imao malo bolju ekipu jos bi ju igrao...na dvojci su ispravili sve sto mi smetalo na jedinici (bar na prvu kako se cini) tako da znam da cu i ovu igrati do ljeta 2018. pa cekati novu expanziju u jesen 2018.

base game je 500kn, expanzije jos 250kn, dlc-i koji dolaze izmedu expanzija su free tako da od 9.2017. do 9.2018. sve je ukljuceno u tih 750kn

inace u 12.mj ce opet biti za 500kn sa svim expanzijama i u 4.2018. ce biti oko 300kn igra sa svime tako da pitanje samo kada cete uzeti...po meni je ovo za 12. mj. ok, imas citavo sto igrati

izlazi 6.9.2017. za konzole i 24.10.2017. za PC

da se razumimo, vanilla destiny je bio opca zalost, kad je izisao taken king expanzija razlika je bila nebo i zemlja
vacs je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2017., 14:14   #4
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor udarnik60 Pregled postova
Pa ne radi Blizzard na tome tako da nije bitno jel znaju što rade. Oni služe samo kao servis za distribuciju te igre. Igru i dalje razvija Bungie. A budući da je izdavač Activision samo su iskoristili mogućnost iskoriste battle.net to jest sada blizzard app za distribuciju. Tako da Blizzard apsolutno nije sudjelovao u razvoju igre nego ce samo služiti kao njen servis na PCiju to jest imat ćeš socijalni aspekt battleneta i blizzardove servera.

a ono 100E za full igru i vrlo brzo ti opadne interes.
Nisam ni mislio da blizzard ima kakve veze s razvojem igre, niti sam to igdje napisao.

Mislio sam da blizzard zna što radi, jer im daje mogućnost distribucije igre, a koliko sam upoznat s gaming svijetom i blizzardom, blizzard sve gleda kroz zaradu, pa tako i ovo, tako da planiraju na veliko i da igram ima budućnost.

Zato polažem nade u igru, jer realno, blizzard nebi pružio nikakvu vrstu usluge nečemu što jednostavno ne bi prošlo, po njihovom.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2017., 14:52   #5
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
za one koji bi mozda igrali dvojku a nisi jedinicu te zanima ih prica

vacs je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2017., 15:47   #6
udarnik60
Premium
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: mars
Postovi: 288
Nažalost Blizzard već neko vrijeme radi ono što Activision želi tako da. Po onome što se priča igra bi trebala biti hit, ali zar stvarno vrijedi 90E?
udarnik60 je online   Reply With Quote
Staro 15.06.2017., 21:16   #7
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Naravno da ne.

Ali će se prodavati
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2017., 22:01   #8
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
nije da ju sad branim bas posto poto, ali da li bf1 brijedi 1000kn kad je izisla sa premium i season pass?

meni je destiny bio zabavniji od bilo koje pucacine do sad...cod, bf itd imaju 6 sati story i onda samo competive multiplayer koji (meni osobno) dosadi nakon 50ak sati plus uzmi dlc od 100kn da bi dobio 2 mape i koje oruzje pa ako nemas mape ne mozes ni uci na server itd

takoder kad mi netko kaze da je destiny 2 samo ekspanzija, da sve skoro isto (a nije bas), pa sto bi trebalo biti? nastavak je..po cemu svaka nova fifa vrijedi opet 500kn u odnosu na proslu godinu? pola igraca ima novu frizuru?...mislim mozemo ici tako u nedogled ali cinjenica je da otkad su smislili dlc-e da je cista pljacka igraca, dobijes poluproizvod pa plati da ti ga dovrsimo

osobno smatram da bilo koju igru ne treba uzeti na day one nego sacekati dva tri mjeseca pa uzeti bundle na popustu
vacs je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2017., 11:04   #9
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Ni jedna jedina igra ne vrijedi 1000 kn. Za mene i jako malo igara vrijedi 60€ (Witcher, GTA i slične vrijede).

BF, bilo koji je overpriced. Zato ni jedan nisam platio 60€, nego BF1 na samom izlasku 30 i nešto. Premium nisam još uzeo jer ne vrijedi 50€.

Destiny nisam kupio, ali sam se nagledao dosta streamova i ne vidim što je dobro u toj igri (ideja je dobra, ali content wise je pusta igra). Za mene dobar content ne predstavljaju dungeoni i generičke misije (kao ni skinovi). Plus, MP pucačinu na konzoli nikad neću kupiti niti igrati.
Sad kad dvojka dolazi na PC ću vidjet da li će se isplatit negdje key uzet za nekih 30€, ali za sada prema viđenome se ne isplati. I ako prema za sada viđenome moram birati između ovog i Anthema, biram Anthem iako Bioware već dugo nije napravio kvalitetnu igru, ali svijet izgleda veoma zanimljivo.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2017., 16:28   #10
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Igra će bit super, nema uopće sumnje u to

No recoil on guns on PC

Jel ima kraja ovom poglupljivanju igara
xGAME je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.06.2017., 23:40   #11
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Čvrsta pesnica glavnih likova

Ja već otupija da u ovim port odronima moram tražit isključivanje auto aim assista u opcijama prije nego krenem igrat, zatim da lik neće nikako past priko ruba neke provalije, da čim dođem na neku zapreku na ekranu iskače "SPACE" tipka, auto reload, auto heal, auto pickup, autosave svakih 100m pritrčanog uskog koridora (tj. neke generički kreirane mape )

Nekad imam dojam da su WSAD + liva tipka miša dovoljni, a sve ostalo engine odradi umisto mene -.-

Ali da ne "wajnam" previše, bum joj dal šansu ak mi je frend nabavi for free
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2017., 16:12   #12
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Isprobao sam sad ovu Betu i ne znam, jadnjikavo. AI je užasno loš, samo stoje, fulavaju sve i čekaju da ih ubiješ. Klasična igra gdje je jedina težina neprijateljski health i koliko metaka mogu upiti.

Pošto sam igrao na PS4 i prezirem igranje FPS-a na gamepadu, ne bih htio ulazit u taj segment jer ću samo sve popljuvati. Vidjet ću kako će to na PC-u izgldati i igrati se.

Grafički izgleda ok, zvuk još fulava na mjestima, al ajde, beta je.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2017., 12:19   #13
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 900
hm beta vani, interes nula bodova?
__________________
Doktor O je online   Reply With Quote
Staro 29.08.2017., 12:57   #14
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Budem ja danas probao.

Možda i vrijedi nešto.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2017., 12:59   #15
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 900
zasad ne znam što reći...pvp ok, ali letenje me živcira prejako
pve raid relativnbo dosadan
story onak
__________________
Doktor O je online   Reply With Quote
Staro 29.08.2017., 14:38   #16
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
pve raid relativnbo dosadan
raida nema u beti, vjerojatno mislis na strike..strike je 3 player co.op, raid je 6 player co-op
vacs je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2017., 14:59   #17
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Može meni netko ukratko opisati o čemu se radi u igri?

MMO je to? Open world? MMOFPS je to ili što?

Hvala
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2017., 15:52   #18
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Može meni netko ukratko opisati o čemu se radi u igri?

MMO je to? Open world? MMOFPS je to ili što?

Hvala
Generički FPS bez nekog dobrog contenta. Imaš oružje i pucaš po neprijateljima koji imaju miljun healtha i onda kad ga nakon 200 metaka ubiješ, kreneš pucati po novom neprijatelju.
Imaš i abilitye koji te prebace u treće lice pa se osjećaš snažno je razni particle efekti izletavaju iz tebe.
Uz to sve, AI je užasno, užasno loš i jedina težina PVE contenta je health protivnika i njihova količina.

Što još? Cijela igra za sada djeluje kao F2P naslov ili u najboljem slučaju nešto što vrijedi 20 eura.

Imaš i priču neku, ali prema opisu i dijalozima zvuči samo nešto malo bolje od klasičnih MMO story arcova, samo što je ovdje sve voiced.
E da, ima i multiplayer koji koristi P2P konekciju umjesto dedicated servera. Znači FPS (ajmo reć) u 2017. godini na P2P konekciji. Jebeno.

Ja i dalje ne vidim ništa dobrog u ovoj igri, osim ok grafike.
Vjerujem da bi pružila neku dozu zabave u coopu na nekoliko sati, ali i dalje ne vrijedi tih novaca koje traže.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2017., 16:11   #19
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 900
Ovo malo story što sam igrao je dosadno a kažu da će bit 50+ sati storya.
Spire je dosadan, ako je takvog tipa stalno onda nije mi baš nešto.
za raid ne znam, sigurno je zanimljviije.
Pvp lagano dosađuje, i nije nešto. Domination style i search and destroy style...možda je kad si u ekipi i dobar, nezz.

Jest da je beta i limitirano je, ali nisam previše zadovljan, kako igram sve manje mislim uzeti.
Meni igra mora moći dati 300 minimum sati, ako je aaa naslov, a ne 50+ (kombinirano 300 sati sa svim segmentima da se ispravim)

nezz, zasad dojmovi keću prema negativnom.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Doktor O. 29.08.2017. u 17:08.
Doktor O je online   Reply With Quote
Staro 29.08.2017., 16:28   #20
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Beta mjesec - dva prije službenog izlaska je gotova igra.
Popravit će neke bugove i sitnije stvari, ali igra je gotova.
Ako će biti nešto drastičnije će izbaciti Day one patch i to je to.

Znači da će biti ovako dosadna i za mjesc dana
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2017., 16:44   #21
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
@O, brkas dvi stvari, sate u story i sate u pvp...destiny ima 50+ sati u story, a pvp koliko ti bude zanimljivo vrtiti iste mape i cekati dropove oruzja i oklopa (farmanje jel)...ne znam koju si ti igru igrao da ima 300+ sati story-a jer cod, bf, rainbow six itd sigurno nisu, sve ih prodes u jedno popodne i onda dalje opet pvp nadrkavanje na istim mapama kao i kod svake druge gdje ako imas dobru ekipu zna biti zabavno, ako igras solo izdrkavas se na noobovima ili oni na tebi i to ti isto brzo dosadi

da se razumimo, nije ni meni beta sjela, pvp je uzas, na jedinici je bio bolji i nadam se da ce ga popraviti, a story jbg, sto je tu je, nastavlja se na jedinicu i navodno ce se bolje interpretirati nego prije

no kao i kod svake druge nitko vas ne sili uzeti day one, cekajte akcije za pola godine pa dobijete za 30 eura cijeli bundle ako uopce zelite igrati, ako ne ima drugih, naci cete si vec nesto sto vam pase

@xGame, ne mora biti, destiny year one je bio uzas, year 2 sa taken king je bio super, year 3 prekratak i vracanje stvari iz year 1 tako da lako oni preokrenu cijelu igru ako budu htjeli
vacs je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2017., 17:05   #22
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 900
Ne brkam, ja hoću ovo igrati story+pve+pvp 300 sati, na to sam mislio, i to mi je minimum, ako igra nudi toliko kolik kažu.
zadnji dobar rpg sam igrao diablo3 i tu sam ostavio cca preko 500 sati i još ga prodao za 45e i 25 eura zaradio na rmah.

story je ok, to me ionako ne interesira previše, nit su mi likovi zanimljivi nešto posebno, ajde main enemy je fora, ali ovak, šutljivi guardian nije nešto posebno.

pve, ovaj spire što sam igrao je boring af, sponge enemies i na kraju kao nekakav loot..sad možda je to beta i to, ali nemrem si zamislit raid kad ga nisu dali da probamo.

30e dat za ovo bih i dao, toliko bi mi igra dala, ali više od toga ne znam.
Ovo je beta i neću otpisati igru samo tako naravno, ali splasnuo je onaj neki početni hype koji sam si nabio gledajući igru na yt.

Budemo vidjeli kako se primakne release date.

btw kako koristim treći abbilty od titana
jedan je grenade
drugi je onaj štit
a što je treći i kako se aktivira?
__________________
Doktor O je online   Reply With Quote
Staro 29.08.2017., 17:36   #23
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
zadnji dobar rpg sam igrao diablo3 i tu sam ostavio cca preko 500 sati i još ga prodao za 45e i 25 eura zaradio na rmah.
Sa ovim si sve rekao. D3 nije po ama bas nicemu dobar RPG. D2 je legenda,

D3 je smece za kojeg ideju, ako su je imali, su raskoamdali za expanziju a pola prikazanog u beti jos i nema u igri. Tehnicki je lose narpavljeno, ima bugova i svaki put kad dodje novi content na PTR, ekipa prijavi exploite i bugove, al blizzard ne popravi nista i sve to pusti na live.

I just FYI, imam gotovo 2k sati u igri. Igram od vanile, da nije bilo ekipe sa kojom se igralo vise da se zajebajemo preko TSa i glupiramo, nebi bilo ni upola vremena utuceno u nju. Igrao sam pravi inferno mode iz vanile, prezivio auction house (i ukidanje) i sve revizije igre poslije. Contenta vise nema jer je D3 stavljen u maintanance mode. I to nakon sta su 2 voditelja projekta sa svojim idejema jos dodatno zasrali sta su mogli.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2017., 17:46   #24
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 900
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Sa ovim si sve rekao. D3 nije po ama bas nicemu dobar RPG. D2 je legenda,

D3 je smece za kojeg ideju, ako su je imali, su raskoamdali za expanziju a pola prikazanog u beti jos i nema u igri. Tehnicki je lose narpavljeno, ima bugova i svaki put kad dodje novi content na PTR, ekipa prijavi exploite i bugove, al blizzard ne popravi nista i sve to pusti na live.

I just FYI, imam gotovo 2k sati u igri. Igram od vanile, da nije bilo ekipe sa kojom se igralo vise da se zajebajemo preko TSa i glupiramo, nebi bilo ni upola vremena utuceno u nju. Igrao sam pravi inferno mode iz vanile, prezivio auction house (i ukidanje) i sve revizije igre poslije. Contenta vise nema jer je D3 stavljen u maintanance mode. I to nakon sta su 2 voditelja projekta sa svojim idejema jos dodatno zasrali sta su mogli.
Sorry diablo 2 hardcore uvrijeđeni fan
Meni kao prvi diablo (diablo 3) koji sam nikakav rpg igrač, sem malo za ruganje i casual play je bio odličan i vratio sam lovu na njemu, meni dobro.
Davno sam otišao iz te igre tako da me boli kifla kakva je danas.

Eto utukao si 2k sati s ekipom...ja tražim 300 od destiny 2 i to je to, a ako naletim na ekipu, mislim da bi i mogla, samo domaća scena ne poznaje ništa osim bf i cod više tako da je teško nać dobru ekipu za halat dobar rpg.

Ugl. treba mi casual igra za opuštanje, i gledam destiny samo ova beta me malo razočarala iako neću po njoj sudit igru.
__________________
Doktor O je online   Reply With Quote
Staro 29.08.2017., 17:50   #25
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Covjek je sve rekao.

https://youtu.be/0ukm_QuJQfU
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2017., 20:19   #26
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
Sorry diablo 2 hardcore uvrijeđeni fan
Meni kao prvi diablo (diablo 3) koji sam nikakav rpg igrač, sem malo za ruganje i casual play je bio odličan i vratio sam lovu na njemu, meni dobro.
Davno sam otišao iz te igre tako da me boli kifla kakva je danas.

Eto utukao si 2k sati s ekipom...ja tražim 300 od destiny 2 i to je to, a ako naletim na ekipu, mislim da bi i mogla, samo domaća scena ne poznaje ništa osim bf i cod više tako da je teško nać dobru ekipu za halat dobar rpg.

Ugl. treba mi casual igra za opuštanje, i gledam destiny samo ova beta me malo razočarala iako neću po njoj sudit igru.
Nisam D2 hardcore igrac nit sam uvrijedjen. Cinjenica je da D3 nije dobra igra, kupili smo je radi stare slave diablo fransize.

Igra sama po sebi nije bitna, ako imas ekipu za igranje i tetris ce bit zabavan. Milion muha jede govno, sta opet ne znaci da je to delicija.

Destiny 2 su rekli da micu recoil da konzolasima bude lakse, sad jeli to jos ostalo tako il su napredovali u poglupljivanju igre, neznam.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2017., 20:22   #27
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
dosta o diablu, imate diablo temu.

nego, krenula je open beta, pa mozete skidati
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2017., 23:16   #28
sharyn
Premium
Moj komp
 
sharyn's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: grubišno polje
Postovi: 553
Beta ko beta, igram od jučer i nisam siguran da uzmem, nit smrdi nit miriše.
__________________
sharyn je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2017., 01:01   #29
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Ja sam odigrao onaj uvod i jedan spire.

Kada skužim, kako i zašto. Onako, kako je rečeno, niti smrdi niti miriši.

Očekivao sam open world a ne ovaj generički hod i kill, kill, kill, gj.

Za sada dosadno.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2017., 01:14   #30
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
open world dio imas kada rjesis dio misija pa ti ostave patrolu na mapi, patrola ti je u biti samo naziv za ulazak bez misije na mapu gdje imas public evente, patrole koje te salju ubiti nekog ili sabrati neki intel, nije nesto bas korisno ali je ono open, mozes preci mapu uzduz i popreko ako te volja

a strike ti je straightforward, pratis waypoint i pucas po svemu, najvise sluze za dobiti poseban gear ako si bas zapeo za neki

najbolje od destiny sto ce nuditi ce biti u raidu gdje ces se ipak morati vise truditi da skuzis kako bosa ubiti i kako uopce doci do njega..tko je igrao jedinicu zna koliko mukotrpno je igrati sa nekim tko si ne da objasniti sistem i puca po svemu, pa cak i po praznome i onda kaze "kad tad ce netko naletiti"

ponavljam, ne nagovaram vas ali iz bete se nista ne vidi osim da je pvp opca zalost i da se nastavlja jedinica
vacs je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na