Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.05.2019., 19:26   #3271
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Kaj lupas Xiami redmi note je, super mob a triput jeftiniji nego huawei, a rootanje, nemam potrebu nit znam rootat mob, da nakon samsunga kupujem samo na osnovu baterije, znaci bice opet mate sigurno
  Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 20:56   #3272
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Bas sam bacio oko na austrijski oglasnik i ljudi guraju prakticki nove P20 Pro modele po 280-300 eu sa full opremom i garom, zasada mi se svida ovo, neka jos dolje padnu cijene zbog ovih drama i moci ce se kupiti super mobitel za osjetno nizu cijenu.
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 21:10   #3273
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
Citiraj:
Autor thesaint255 Pregled postova
Bas sam bacio oko na austrijski oglasnik i ljudi guraju prakticki nove P20 Pro modele po 280-300 eu sa full opremom i garom, zasada mi se svida ovo, neka jos dolje padnu cijene zbog ovih drama i moci ce se kupiti super mobitel za osjetno nizu cijenu.
+1

na kraju ćemo mi radnička klasa profitirati iz ovoga ako tako bude, za 2000kn dobit odličan telefon.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 21:28   #3274
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Ma decki moji ja tu osobno nemam nista protiv nikoga i nije to kvalitetna diskusija niti rasprava ako se tu i tamo ne pokacimo. Kazem bez uvrede svima, ja tu fakat nikoga ne hejtam niti nis.

Mi ovako na nekoj razini intelektualnoj da se tako izrazim mozemo svi skupa se nac popit cugu i popricat ko ljudi ovo je forum. Ovdje se meni ne pazi na pravopis i izrazavanje. Di sam sta fulo reko bla bla.
Kazem nista osobno ni k srcu. Imao sam lg po temi pljuvao po lgu, imo sam ajfon pljuvo po temi ajfon, nisam fanboy. Kupim sto u trenutku kupnje odgovara mojim da kazem kriterijima.

Probao sam xiaomi kazem nije za mene, ako je nekome super meni je drago da je.
Na kraju srednje, pocetku faxa meni je to sve jos bilo zabavno, gledao sam, pratio cyangenmod itd itd. Mislim da sam najvise romova skidao od nightya mislim da mu je tak bio nick na cgu, redovno je azurirao, prezadovoljan sam bio s njegovim romovima.

I da vam iskreno kazem pored galaxya s3, moj najdrazi rootani telefon koji bi jos dan danas koristio da mogu je bio htc hd2 znaci evo sad me oprala nostalgija sad bi ga iso trazit po ebayu.

Nego on topic ja mislim da su danasnji mobiteli.dovoljno brzo da barem kod ovog viseg ranga barem meni osobno nema potrebe za rootanjem i custom rom. Yes da to meni fali i bilo mi je zabavno pogotovo u pocecima, ali jednostavno vise ni nemam vremena se zajebavat s time. Valjda mi brko nece previse zamjeriti na postovims u zadnje vrijeme.

U svakom slucaju da su meni vasa misljenja, komentari, kritike i ostalo samo tako olaki. Ja vjerojatno ni nebi tu sad tipkao s vama, zato kazem nemojte moj bezobrazluk ponekad uzimat previse k srcu. Ovdje ima puno kvalitetnih ljudi i meni je drago da imamo zajednicu gdje mozemo diskutirat, komentirat i povremeno se zakacit. 😉

On topic p30p vidim nesto brzu i fluidniju radnju u odnosu na mog prethodnika g6.
Swipe zamijenjen gboardom, gluposti poput gplay filmova, glazbe, amazon, itd iskljuceno, deinstalirano sta se dalo. I mobitel pa evo tak dobro radi pa cak i da ima otkljucan bootloader stvarno barem zasad ne vidim ama bas nikakav razlog zasto bi ga isao rootat.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 21:39   #3275
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Moras shvatiti nesto tu na forumu, a promijenilo se na gore u zadnj8h 7-8 godina.

Kritiku nitko ne voli, ne vole biti dokazano u krivu, punom snagom se brani neki brand u najmanju ruku kao da su placeni da ga koriste..

I onda kad napises svoje misljenje, kada se ne slazes sa vlasnicima/autorima, onda si odmah trol i pametnjakovic.


Sad uzmi to u obzir kad postas i bit ce ti puno lakse.

Offtopic OFF
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 22:19   #3276
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Moras shvatiti nesto tu na forumu, a promijenilo se na gore u zadnj8h 7-8 godina.
Kritiku nitko ne voli, ne vole biti dokazano u krivu, punom snagom se brani neki brand u najmanju ruku kao da su placeni da ga koriste..
I onda kad napises svoje misljenje, kada se ne slazes sa vlasnicima/autorima, onda si odmah trol i pametnjakovic.
Sad uzmi to u obzir kad postas i bit ce ti puno lakse.
Ja se načelno slažem s tvojom izjavom, ali ti si je uputio članu koji generalno kaže "Xiaomi je smeće", jer je "više puta isprobao" i "čuo od kolega sa posla" (bez uvrede, devaa).
Osobno se ne upuštam u takve diskusije ovdje jer je to obično mlaćenje prazne slame, a niti imam omiljeni brand - uzet ću ono što mi u datom trenutku najviše odgovara (trenutno važem između P30 zbog veličine, P30P i OnePlus 7 Pro).
Moj osobni "grijeh" je mozda taj što nekad iz inata neću uzeti mob što svaka druga osoba fura samo zato što je to trenutno in. Da Nokia 9 ima funkcionalniji fingerprint reader ne bih se mislio ni sekunde.
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 22:28   #3277
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Tocno tako , uzet cu ono sto mi se u tom momentu bude najvise svidjalo, najfascinantnije mi je ta emotivna povezanost s iphonom, ja sam imala i nokie i iphone i samsunge i eto me na huaweiu, samsung mi je bio velika ljubav al baterija me ubila u pojam, krene li po zlu ovo s huawei..moj iduci mob bi mogao biti neki samsug note, 9ka note..jer ko ce kupovat eksperimetalni os , s eksperimentalnim aplikacijama za relativno velik novac ...ruku an srce..danas sam probala neke kineske mape , jao pa uzas
  Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 22:33   #3278
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
tko danas vjeruje jednom brandu, brani ga svim srcem i kupuje sve od njega - ili ima previše novca pa ga briga, ili je slijepi fanboy.

Kupujem što je povoljno, što će mi dati više banga za moj buck, a ne ono što je netko rekao da ne valja/valja.

U svakom slučaju, samo sam rekao da rootanje diže neke mobitele iz mrtvih i nekima je super dodatak, a za druge, novije i jače telefone, ako se možeš nositi s nekim bloatom/reklamama itd, jasno da te boli briga za root i to je to
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 22:38   #3279
elance
Banned
 
elance's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: cro
Postovi: 299
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
a za druge, novije i jače telefone, ako se možeš nositi s nekim bloatom/reklamama itd, jasno da te boli briga za root i to je to
O kojim točnom reklamama pričaš? Sve se može ukloniti i bez roota.
elance je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 22:44   #3280
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Ja sam samsung jednom preklopni tamo sada vec davne 2006 kad sam ga dobio za krizmu. Od ovih novijih smartphone generacija i jacih igraca samo nisam samsung imao. Sony, lg, apple, htc, evo sad huawei. Samsung nema tu srecu da me privuce.

Nista ekipa nemojte se ljutit nekad na moje pizdarije nikada nista nije zlonamjerno. Rado bi tipkao, ali cijeli dan u grazu hodanje, sunce. Kaze moje huawei zdravlje da sam prehodao 17km, pijem pivu spavam na pola. Cura nisam siguran da li spava il je u nekom zen modu. Pa do sutra laku noc
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 22:49   #3281
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Onda nabaci koju sliku iz Graza sa tog vavaija.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 23:28   #3282
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Ne rootam zbog brzine nego backup podataka, zbog "down your throat" pristupa pojedinih proizvođača (npr s-find na note 4 koji mi je oduzimao prostor za notifikacije u pulldown meniju, a nikad, ikad korišten, recimo) a ponekad i zbog modifikacija aplikacija i lucky patchera....
Zato rađe root nego da moram trpiti nešto što me nervira.
A tu je i debloat (ako ne želim neku aplikaciju na mobu - ne želim je, i gotovo(opet taj down your throat approach).

Nadalje, negdje je api za gcam disejblan (note5, recimo). Root to rješava...

Ma ima million razloga zašto root.

Tako da znam da bi nešto našao na huaweiu što bi me nerviralo, a znam da bi s rootom bilo lako riješivo.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 23:48   #3283
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908


evo jedan lagani primer zašto rootat. Znači ono, gcam na poco itd.
O tome pričam koliko root može dić jedan telefon i svemu što nudi.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 23:57   #3284
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Stavi upute korak po korak, budi drug
  Reply With Quote
Staro 26.05.2019., 09:17   #3285
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Ma samo opusteno Link za slike nisam si bas dao truda pa nemojte ocekivat nis extra.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2019., 19:59   #3286
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
  Reply With Quote
Staro 26.05.2019., 20:05   #3287
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Ma samo opusteno Link za slike nisam si bas dao truda pa nemojte ocekivat nis extra.
Pola tih slika je mutna ili van fokusa, sad ili je to do uploada ili do ceg drugog.. ne znam xD Great Job
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2019., 20:09   #3288
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Ma samo opusteno Link za slike nisam si bas dao truda pa nemojte ocekivat nis extra.
Oh kriste, nemoj me klat da nisi makao watermark sa fotki
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2019., 20:29   #3289
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Ma samo sam lupao nisam nis ni vidio. Maknuo sam watermark. Corav sam i ovak jos ovo kaljeno prek sunca nis se ne vidi doduse svijetlost je bila na 50% kazem vam nisam si dao truda samo sam lupao. Nisam se bas posteno pozabavio kamerom.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2019., 20:42   #3290
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Oh kriste, nemoj me klat da nisi makao watermark sa fotki
hahaha xD

Ja mislim da nije po defaultu.. Nek baja gleda xD
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 12:58   #3291
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
eto, točno ono što sam pričao, imam p30, ali kako će ljudi znat da imam p30.
Pa zlijepit ću mu watermark nek raja vidi da se može.

Takav smo narod, kurčenje autima/telefonima/itd je obavezno u balkan menatlitetu.
Nemam ništa protiv toga, ali rugat ću se s time jer je stvarno cringe.

Što se slika tiče, ok su, da nema marka ne bi mislio da su uzete sa p30, jer ne izgledaju ništa posebno. Ipak treba znati uslikati telefonom, ne može sve AI
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 13:11   #3292
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Slike mu nisu nis posebno, da vodeni zig nije po definiciji, ja imam npr mate 10pro i nemam vodeni zig ..mozda i ja postavim par slika, nije Graz al bar da se vidi kakve su slike

https://postimg.cc/gallery/3ez8xvby8/[/url]

eto slika , dakle cilj mi je mate x pa makar radio na kineskom

Zadnje izmijenjeno od: yaya. 27.05.2019. u 13:45.
  Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 13:29   #3293
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
pa jasno da nije, pale ljudi da se vidi ko je gazda tko ima vavej, jer jebeš iphone i samsunge, vavej je sad in.

daj linkaj negdje gdje ne trebam sign in da vidim
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 13:51   #3294
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
eto, točno ono što sam pričao, imam p30, ali kako će ljudi znat da imam p30.
Pa zlijepit ću mu watermark nek raja vidi da se može.

Takav smo narod, kurčenje autima/telefonima/itd je obavezno u balkan menatlitetu.
Nemam ništa protiv toga, ali rugat ću se s time jer je stvarno cringe.

Što se slika tiče, ok su, da nema marka ne bi mislio da su uzete sa p30, jer ne izgledaju ništa posebno. Ipak treba znati uslikati telefonom, ne može sve AI
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
pa jasno da nije, pale ljudi da se vidi ko je gazda tko ima vavej, jer jebeš iphone i samsunge, vavej je sad in.

daj linkaj negdje gdje ne trebam sign in da vidim
Zašto si ti tako nabrijan konstantno? U čemu je fora? Čemu stalno neko režanje i oštri tonovi?

Čoek je dao nekoliko somova kuna za mobitel, njegova stvar kako će ga koristiti, pa da je i za qrčenje. Ne razumijem zašto prozivanje na temelju toga.

Stvarno imam osjećaj da se nekoliko ljudi kroz nekoliko tema dolazi prazniti na ovaj forum. Molim vas razuvjerite me.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 14:00   #3295
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Ovo je bila cista zafrkancija nikakvo rezanje, ja sam mislila sa svi tu imamo huawei, osim toga ,ljudi s huaweiem nisu tip ljudi koji bi se k. rcio, osobno znam vlasnike iphona koji se tolko vesele propasti huaweia ko da postotak dobivaju od toga ,e ti s iphonima se kurce
  Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 14:25   #3296
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor yaya Pregled postova
Ovo je bila cista zafrkancija nikakvo rezanje, ja sam mislila sa svi tu imamo huawei, osim toga ,ljudi s huaweiem nisu tip ljudi koji bi se k. rcio, osobno znam vlasnike iphona koji se tolko vesele propasti huaweia ko da postotak dobivaju od toga ,e ti s iphonima se kurce

Nedostatak osobnog identiteta nije nuzno vezan za brand mobitela kojeg posjeduju
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 14:34   #3297
Eye of Truth
Registered User
 
Eye of Truth's Avatar
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 58
Jel dobio tko od vas P30/P30 Pro korisnika 9.1.0.162 update?
Eye of Truth je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 14:55   #3298
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Zašto si ti tako nabrijan konstantno? U čemu je fora? Čemu stalno neko režanje i oštri tonovi?

Čoek je dao nekoliko somova kuna za mobitel, njegova stvar kako će ga koristiti, pa da je i za qrčenje. Ne razumijem zašto prozivanje na temelju toga.

Stvarno imam osjećaj da se nekoliko ljudi kroz nekoliko tema dolazi prazniti na ovaj forum. Molim vas razuvjerite me.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Sjediš u birtiji i gledaš seljake na bijesnim motorima, kaciga na ruci koji 50 puta prođu kroz glavnu ulicu.
Kažeš, daj vidi seljačinu jel tak?

Eto tak i kad vidim p30 četriple leica cams je meni seljaštvo, i kurčenje.
to je moje mišljenje i imam ga pravo izreći.

Smiješni su mi svi koji robuju nekim markama i dižu ih u nebesa.
Razumijem djecu i teense, još se traže, ali odrasli normalni ljudi koji se slikaju sa volanom svog bmweja, sa satinom na ruci i p30 četriple leica cams su kompleksaši malo jači i zadržavam pravo takvima se rugati, jer jesu predmet sprdnje takvim postupcima.

malo se zafrkavam, ali da, watermark je seljaštvo.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 14:58   #3299
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Brko, može li se tražiti bančuga za ovo?

Citiraj:
p30 četriple leica cams su kompleksaši malo jači i zadržavam pravo takvima se rugati, jer jesu predmet sprdnje takvim postupcima.
Liku se nitko ne obraća, a cijelo vrijeme vrijeđa i provocira, i to na Huawei temi.
sti je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 15:08   #3300
Eye of Truth
Registered User
 
Eye of Truth's Avatar
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 58
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
Sjediš u birtiji i gledaš seljake na bijesnim motorima, kaciga na ruci koji 50 puta prođu kroz glavnu ulicu.
Kažeš, daj vidi seljačinu jel tak?

Eto tak i kad vidim p30 četriple leica cams je meni seljaštvo, i kurčenje.
to je moje mišljenje i imam ga pravo izreći.

Smiješni su mi svi koji robuju nekim markama i dižu ih u nebesa.
Razumijem djecu i teense, još se traže, ali odrasli normalni ljudi koji se slikaju sa volanom svog bmweja, sa satinom na ruci i p30 četriple leica cams su kompleksaši malo jači i zadržavam pravo takvima se rugati, jer jesu predmet sprdnje takvim postupcima.

malo se zafrkavam, ali da, watermark je seljaštvo.
Znači po tvojoj logici svatko tko si ima love priuštit neki novi flagship mob, ili nekakav "luksuzniji" automobil(pretpostavljam da si na to mislio kad si spomenuo BMW) je seljak?

Stvarno bolje šuti, samo se brukaš svakim daljnjim postanjem.
Eye of Truth je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na