Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.10.2019., 00:08   #1
Logicus
Premium
Moj komp
 
Logicus's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Ne živim
Postovi: 139
Nema interneta nakon fact. res. routera (Optika T-com)

Poz momci.

Optika 100 Tcom. Puca mi je wifi nesto zadnjih dana na mobu i lapu. Idem restartat ruter i slucajno lupim factory restart.. I normalno nece modem da povuce sad. Ima ko kakvu ideju? Zenska iz podrske nije uspila...


Neće nema boga. Mislim da treba unit one postavke (ISP name) - PPPOE i to. Username i password. One šta se dobiju s ugovorom, koje nemogu nać, a ni ovi... Užas.
__________________
MPS
Logicus je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2019., 08:34   #2
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 754
Jesi resetirao i ont ili samo modem?
okarm je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.10.2019., 12:50   #3
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,549
Koji ONT i koji Router ?
U nekim kombinacijama / slučajevima nema pomoći, čitaj automatika neće ništa odraditi,
moraš: prijava kvara > čekati da dođe serviser > onda on "na guranje" ponovo posloži da radi.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2019., 17:16   #4
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
promjena lozinke.
Korisničko ime (barem meni) piše velikim slovima (iako su mala) i treba naravno dodati @htnet-dsl . Tako da, možda bi moglo i tako.
-->
Citiraj:
Autor Logicus Pregled postova
Poz momci.

Optika 100 Tcom. Puca mi je wifi nesto zadnjih dana na mobu i lapu. Idem restartat ruter i slucajno lupim factory restart.. I normalno nece modem da povuce sad. Ima ko kakvu ideju? Zenska iz podrske nije uspila...


Neće nema boga. Mislim da treba unit one postavke (ISP name) - PPPOE i to. Username i password. One šta se dobiju s ugovorom, koje nemogu nać, a ni ovi... Užas.

Na "moj telekom" stranici bi se trebalo moći odraditi pod-internet-->promjena lozinke.
Korisničko ime (barem meni) piše velikim slovima (iako su mala) i treba naravno dodati @htnet-dsl . Tako da, možda bi moglo i tako.
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 22:53   #5
Logicus
Premium
Moj komp
 
Logicus's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Ne živim
Postovi: 139
Pozdrav momci, hvala na upisima no riješio sam odmah i zaboravio na post. Ugl, ako netko bude ima sličan problem. Zvao sam ih i samo tražio da mi daju moj username i password, pri čemu su tražili oib da provjere jesam li nosioc usluge, dali mi to, unio sam i povuklo je vezu instant.
__________________
MPS
Logicus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na