Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.07.2022., 13:33   #5551
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Citiraj:
Autor stitrek Pregled postova
Oko 1.7% (140 milijuna) ljudi od ukupne populacije su rođeni u intersex spektru (nedefinirani sexualni organi).
Netocna informacija,
Anne Fausto-Sterling and her co-authors suggest that the prevalence of "nondimorphic sexual development" might be as high as 1.7%..... Nastavak... these publications have been widely quoted by intersex activists. Of the 1.7 percent, 1.5 percentage points (88% of those considered "nondimorphic sexual development" in this figure) consist of individuals with late onset congenital adrenal hyperplasia (LOCAH) which may be asymptomatic but can present after puberty and cause infertility.

Ključna riječ, might be. Vidi se da je statistika kurva, svako je iskoristava kako oce Jos niko nije dosa ni blizu vegana i njihovog napastovanja brojeva a i ljudi ali uglavnom aktivisti i lobisti vole manipulirati podacima

Inace koga zanimaju tocniji brojevi:
The number of births with ambiguous genitals is in the range of 0.02% to 0.05%.

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 03.07.2022. u 13:38.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2022., 14:11   #5552
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,177
To sve hrvati, nas 4 milijuna.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.07.2022., 14:23   #5553
stitrek
Premium
 
stitrek's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: SpaceLandia
Postovi: 335
@OuttaControl

Koliki god bio postotak tocan za intersex ljude, pozitivna je vijest da navedene drzave ne rade operacije za određivanje spola prilikom rođenja, u toj epizodi Orvilla je taj problem odlicno prezentiran.
stitrek je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2022., 15:00   #5554
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976




😁


-->
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
To sve hrvati, nas 4 milijuna.
Sve ih pretvorit u žene!





😁


Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2022., 15:49   #5555
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Citiraj:
Autor stitrek Pregled postova
@OuttaControl

Koliki god bio postotak tocan za intersex ljude, pozitivna je vijest da navedene drzave ne rade operacije za određivanje spola prilikom rođenja, u toj epizodi Orvilla je taj problem odlicno prezentiran.
Nisam jos dosao do 5. tek sam. na 3.
Ali to je svakako pozitivna vijest, no ne volim napuhane brojeve koji su očito napravljeni u svrhu promocija.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2022., 16:18   #5556
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Citiraj:
Autor virty Pregled postova
Ovo sranje od političke korektnosti viri iz svake paštete. I Pipi su sjebali.

Poslano sa A52S 5G

za ispovraćat se

bmk kad stavljaju crne, žute, gay i sve ostale manjine u nove serije/filmove, ali kad na silu guraju , onda samo postižu kontraefekt. Čuo sam da će elf-ovi u LOTR amazon seriji biti i crni po novom. A daj nemoj me j**** /povrać . . Ako radiš nešto po knjizi, zašto se uvlačiti nekome u guzicu ? Ma, svi ti u holywoodu su obične pederčine


ždisney da ne spominjem... guraju pedere i leybe i transiće na svakom koraku... i to je za djecu od 4-5 god ??
vex je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2022., 20:17   #5557
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332




Dijete, nazvano Topa, je rođeno kao žensko. Zbog tradicije, religije, zadrtosti, ne tolerancije... mu je promijenjen spol u muško. Kasnije tom istom djetetu promjena stvara problem jer osim što mu je nadosivena cuna ili što već ta vrsta ima, sve ostalo je ostalo žensko. Dakle Topa nije nikad bila intersex.




Epizoda zapravo obrađuje nekoliko tema, jednostrano zahtijevanje tolerancije na spolnu orijentaciju, religiju, politiku, dress code... Političke igre, koalicije zbog interesa, rat, ustroj federacije, ass kissing, family, fanatizam, brainwashing... i zbog toga je Orville i epizoda odlična.

Sent from my motorola one 5G ace using Tapatalk
-->
Citiraj:
Autor stitrek Pregled postova
@OuttaControl

Koliki god bio postotak tocan za intersex ljude, pozitivna je vijest da navedene drzave ne rade operacije za određivanje spola prilikom rođenja, u toj epizodi Orvilla je taj problem odlicno prezentiran.
Odakle si izvukao zaključak da je epizoda o intersex osobama?




Dijete, nazvano Topa, je rođeno kao žensko. Zbog tradicije, religije, zadrtosti, ne tolerancije... mu je promijenjen spol u muško. Kasnije tom istom djetetu promjena stvara problem jer osim što mu je nadosivena cuna ili što već ta vrsta ima, sve ostalo je ostalo žensko. Dakle Topa nije nikad bila intersex.




Epizoda zapravo obrađuje nekoliko tema, jednostrano zahtijevanje tolerancije na spolnu orijentaciju, religiju, politiku, dress code... Političke igre, koalicije zbog interesa, rat, ustroj federacije, ass kissing, family, fanatizam, brainwashing... i zbog toga je Orville i epizoda odlična.

Sent from my motorola one 5G ace using Tapatalk
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge






Zadnje izmijenjeno od: LAcy. 03.07.2022. u 20:38.
LAcy je online   Reply With Quote
Staro 03.07.2022., 20:35   #5558
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Spoiler kolega spoiler.
Btw tema je i šta je dobro a šta nije po LJUDSKIM standardima a topa nije čovjek. Isto je upitno miješanje u tuđe kulture i osuđivanje istih jer je to NAMA nemoralno ili nije u redu. Nekome fanatizam, nekome normala
Samo zato što nešto ne razumijemo, ne znači da imamo pravo iskazivati osjećaje u vezi toga. Tko je u pravu? Filozofija do ubera i bogme prikrivena politika.

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 03.07.2022. u 20:49.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2022., 20:45   #5559
stitrek
Premium
 
stitrek's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: SpaceLandia
Postovi: 335
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Odakle si izvukao zaključak da je epizoda o intersex osobama?
Na prethodnoj stranici sam napisao ovaj tekst:

"The Orville S3E5 i lik Topa su tema koja ima veliku poveznicu sa intersex rođenim ljudima na nasoj planeti..."

Vjerovatno si preskocio taj post na 185. stranici, napisao sam kako tema u toj epizodi ima poveznicu sa problematikom s kojom se cesto susrecu intersex osobe.
stitrek je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2022., 20:49   #5560
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Spoiler kolega spoiler.
Btw tema je i šta je dobro a šta nije po LJUDSKIM standardima a topa nije čovjek. Isto je upitno miješanje u tuđe kulture i osuđivanje istih jer je to NAMA nemoralno ili nije u redu. Nekome fanatizam, nekome normala
Samo zato što nešto ne razumijemo, ne znači da imamo pravo iskazivati osjećaje u vezi toga. Tko je u pravu? Filozofija do ubera i bogme prikivena politika.
Evo stavio sam spoiler. Pišem sa moba pa mi se nije dalo...

Da, u pravu si. Filozofija do ubera i politika. Najmanje intersex. Iako nisu samo ljudski standardi nego federacijski. A federacija je, očigledno, primarno krojena po ljudskim standardima. Al' opet nitko nije prisiljen (ili je...) pristupiti federaciji a ako se pak odluči pristupiti, onda treba pročitati dio pisan sitnim slovima. Oduvijek neovisne (barem na papiru) države pristupaju paktovima, dali zbog ideologije, zaštite, biraju manje zlo...

Sent from my motorola one 5G ace using Tapatalk
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.07.2022., 20:52   #5561
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Citiraj:
Autor stitrek Pregled postova
Na prethodnoj stranici sam napisao ovaj tekst:



"The Orville S3E5 i lik Topa su tema koja ima veliku poveznicu sa intersex rođenim ljudima na nasoj planeti..."



Vjerovatno si preskocio taj post na 185. stranici, napisao sam kako tema u toj epizodi ima poveznicu sa problematikom s kojom se cesto susrecu intersex osobe.
Nisam preskočio al' ti nisi odgovorio odakle si izvukao taj zaključak. Osim ako je reference tvoj vlastiti post. Većinom svatko vidi ono sto želi vidjeti

Sent from my motorola one 5G ace using Tapatalk
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 03.07.2022., 20:58   #5562
stitrek
Premium
 
stitrek's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: SpaceLandia
Postovi: 335
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Nisam preskočio al' ti nisi odgovorio odakle si izvukao taj zaključak. Osim ako je reference tvoj vlastiti post. Većinom svatko vidi ono sto želi vidjeti

Sent from my motorola one 5G ace using Tapatalk
Intersex ljudima se desetljecima određivao spol pomocu operacije prilikom rođenja na osnovu onoga sto su roditelji odlucili, znaci van suglasnosti intersex osobe.

Slicna stvar se dogodila i Topi, zato sam i napisao da cijela epizoda ima poveznicu sa problematikom intersex ljudi na nasem planetu.
stitrek je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2022., 21:09   #5563
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Ajd pogledaj epizodu ponovno ili onu raniju i nađi dio u kojem je Topa rođena kao intersex osoba. To bi onda bila ispravna poveznica. Inače je to tvoja poveznica koja je istinita kao i statistika koju si ranije dao

Sent from my motorola one 5G ace using Tapatalk
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 03.07.2022., 21:20   #5564
stitrek
Premium
 
stitrek's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: SpaceLandia
Postovi: 335
Nisam rekao da je Topa rođena kao intersex, vec da je prilikom rođenja izmjenjen njen spol van njene suglasnosti, ta Topina situacija ima poveznicu sa problemom s kojim se susrecu intersex osobe na nasoj planeti tj. izmjena spola prilikom rodenja bez suglasnosti intersex osobe.
stitrek je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2022., 21:34   #5565
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Dakle vidiš stvari iz konteksta i interpretiras onako kako tebi odgovara.

Roditelji su odgovorni za dijete do punoljetnosti. Ne ulazeći u ispravnost odluke roditelja o intersex osobama (koja uostalom uopće nije ni Orville tema) kako bi ti zatražio suglasnost tek rođene bebe? Čekao do punoljetnosti? Sto ako to ima posljedice na psiho fizičko zdravlje?

Sent from my motorola one 5G ace using Tapatalk
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 03.07.2022., 21:53   #5566
stitrek
Premium
 
stitrek's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: SpaceLandia
Postovi: 335
Poveznica je ta da dosta intersex osoba prilikom odrastanja prolaze kroz psiho fizicka stanja koja je imao i Topa, zato jer im je dodjeljen onaj spol s kojim se ne osjecaju dobro kroz odrastanje.

Takve intersex osobe slicno kao i u situaciji sa Topom, imaju taj problem jer su fizicki promjenjeni a za to nije bilo potrebe, to je automatski kontra prirode i volje takve osobe, sto u nekim slucajevima i dovodi do problema prilikom odrastanja.

Zbog takvih problema su Austrija, Malta, Portugal i Chile uveli zakon da se intersex rođenim osobama ne dodjeljuje spol vec da same odluce prilikom odrastanja ako zele promjenu.

Nakon ove situacije sa Topom, vjerovatno ce i Moclus planet razmotriti ideju da se ne mijenja spol zenskih osoba prilikom rođenja.
stitrek je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2022., 22:32   #5567
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
I dalje ne odgovaras na pitanje nego tupis po svom iako intersex uopce nije tema epizode. Obzirom da ti ovo nije prvi put i da si ocigledno upućen u problematiku, zaključujem da imas osobni interes da temu odvlacis u tom smjeru.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 03.07.2022., 22:46   #5568
stitrek
Premium
 
stitrek's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: SpaceLandia
Postovi: 335
@LAcy

Sorry, ne ulazim u Ego Clash - cijepanje atoma te ideje o osobnim interesima
Mislim da sam bio dovoljno jasan oko poveznice i problema lika Tope, koja se u slicnoj verziji desava i na nasoj planeti sa intersex osobama.

Netko tu vidi poveznicu netko ne, uglavnom izrazio sam misljenje i ne ocekujem da se ti slazes sa time
stitrek je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2022., 23:19   #5569
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,787
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
I dalje ne odgovaras na pitanje nego tupis po svom iako intersex uopce nije tema epizode. Obzirom da ti ovo nije prvi put i da si ocigledno upućen u problematiku, zaključujem da imas osobni interes da temu odvlacis u tom smjeru.
Vidi se iz aviona da je groomer.
flajpan je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2022., 23:44   #5570
stitrek
Premium
 
stitrek's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: SpaceLandia
Postovi: 335
@flajpan

Ako nemas nekakv argument za raspravu vezanu uz The Orville S3E5, onda barem budi jasniji ili direktniji ako zelis izjasniti misljenje.
stitrek je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2022., 23:51   #5571
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Kojim glupostima se vi bavite kad imate threesome The Deepa, Cassandre i hobotnice Ambrozije.
Prema tome sve ostalo pada u vodu (doslovno)
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2022., 11:38   #5572
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,177
Kad je reka da se zove Ambrozija, dobio me
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2022., 14:27   #5573
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Citiraj:
Autor vex Pregled postova
za ispovraćat se

bmk kad stavljaju crne, žute, gay i sve ostale manjine u nove serije/filmove, ali kad na silu guraju , onda samo postižu kontraefekt. Čuo sam da će elf-ovi u LOTR amazon seriji biti i crni po novom. A daj nemoj me j**** /povrać . . Ako radiš nešto po knjizi, zašto se uvlačiti nekome u guzicu ? Ma, svi ti u holywoodu su obične pederčine


ždisney da ne spominjem... guraju pedere i leybe i transiće na svakom koraku... i to je za djecu od 4-5 god ??
Ajme, fan sam i LOTR-a....nadam se da ga neće zagadit sa ovim glupostima
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2022., 08:03   #5574
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332



U ocekivanju poveznice sa intrasex, transex, unisex... Plavusa je gay, noge su jos strkljave a ni straznjica joj nije bas neka

-->
Jos jedna odlicna epizoda Orvilla. Jedna od boljih ako ne i najbolja izvedba time travel, pogotovo kako su se vratili u buducnost. Plus ponovo filozofija do ubera. STP sa svojim putovanjem kroz vrijeme ne da nije do koljena, nego ni do gleznja Orvillu.




U ocekivanju poveznice sa intrasex, transex, unisex... Plavusa je gay, noge su jos strkljave a ni straznjica joj nije bas neka

__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 08.07.2022., 08:37   #5575
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983



Kao prvo, kad su već došli na Zemlju i skužili da je ovaj dolje već deset godina, zašto nisu odmah napravili ono što u konačnici i jesu? Sačekali da iskopaju gorivo i vratili se još 10 godina unazad. Nije li logično to napravit? Ili je bolje imat pilota koji je 10 godina stariji nego što je bio? Sve i da nije zasnovao obitelj, da je bio samotnjak kako se i traži od njega, lik bi bio pissed off da ga jebeš jer je ćubio 10 godina tu.
I kao drugo, putovanje na kraju brzinom 99,999% svjetlosti bi zasigurno privuklo pozornost Unije i bili bi presretnuti da ga jebeš. Jerbo se za pojmove unije, oni se kreću u biti smiješno malom brzinom.
Očekivao sam da će napravit isto što i sa sendvičom, poslat nanovo konstruirani Aronov's device sebi 6 mjeseci u prošlost.


-->
Mene bog i bogme nije ni najmanje oduševila.




Kao prvo, kad su već došli na Zemlju i skužili da je ovaj dolje već deset godina, zašto nisu odmah napravili ono što u konačnici i jesu? Sačekali da iskopaju gorivo i vratili se još 10 godina unazad. Nije li logično to napravit? Ili je bolje imat pilota koji je 10 godina stariji nego što je bio? Sve i da nije zasnovao obitelj, da je bio samotnjak kako se i traži od njega, lik bi bio pissed off da ga jebeš jer je ćubio 10 godina tu.
I kao drugo, putovanje na kraju brzinom 99,999% svjetlosti bi zasigurno privuklo pozornost Unije i bili bi presretnuti da ga jebeš. Jerbo se za pojmove unije, oni se kreću u biti smiješno malom brzinom.
Očekivao sam da će napravit isto što i sa sendvičom, poslat nanovo konstruirani Aronov's device sebi 6 mjeseci u prošlost.


__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2022., 08:47   #5576
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332



Eh da, sto je bilo sa tim sendvicem?

-->
Tko te sad nije odusevio?! Plavusa ili epizoda?




Eh da, sto je bilo sa tim sendvicem?

__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 08.07.2022., 09:22   #5577
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Epizoda. Dosta nelogična.
Plavuše me oduvijek oduševljavaju.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2022., 21:22   #5578
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Jel tko gledao The Expanse seriju ?

Ima li pederluka i woke sranja ?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2022., 21:27   #5579
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Jel tko gledao The Expanse seriju ?

Ima li pederluka i woke sranja ?
Di si ti spavao zimski san
Expanse je scifi hit zadnjih par godina.
Probat pod obavezno...
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2022., 21:55   #5580
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
to je zavrsilo jel tak i ima neki zavrsetak?
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na