Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.08.2017., 22:43   #31411
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Pa neće ti vaditi motor i getribu (osim ako auto nije otišao u ausvinkl pa da ga moraju razvlačiti) tako da računaj da će ti taj dio motornog prostora ostati crveni... barem je meni tako rekao majstor kad mi je dosadila siva pa sam mislio auto ofarbati u plavo

PS. Inače, ova žuta je baš OK pa nek farbaju

Zadnje izmijenjeno od: bertone. 25.08.2017. u 22:48.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2017., 22:54   #31412
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Pa neće ti vaditi motor i getribu (osim ako auto nije otišao u ausvinkl pa da ga moraju razvlačiti) tako da računaj da će ti taj dio motornog prostora ostati crveni... barem je meni tako rekao majstor kad mi je dosadila siva pa sam mislio auto ofarbati u plavo

PS. Inače, ova žuta je baš OK pa nek farbaju
To sam i pretpostavljao. To što će biti kada otvorim dijelovi oko motora crveni me uopće ne dira. Motor i sve je netaknuto, ali zbog zadnjeg dijela će ga ofarbati cijelog da se ne bi vidjela razlika na suncu, 3g crvena boja na suncu vs. nova boja. A pošto mi je ova boja godinama čisti sex, mislim da ću vidjeti da se promijeni boja svega kada se već farba. Samo me zanimalo da li će se vidjeti da je farbano baš, ili to kada se skine sve, pošmirgla, što-sve-ne, kada se napravi bude tip top?
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.08.2017., 23:12   #31413
Romul
Premium
Moj komp
 
Romul's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Rijeka/Bratislava
Postovi: 217
Vi koji pricate o Mazdi CX-3, jel netko probao sjesti na zadnje sjedalo a da ima noge?
Taj auto je...bolje da ne kazem sta
Romul je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2017., 23:13   #31414
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Užasan je...bili ja i žena kada smo gledali što ćemo uzeti. Mislili da ima više prostora od Mazde 3, kada smo ušli unutra, skučenost samo takva
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2017., 00:03   #31415
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Gledam ja u desni retrovizor, uredno ovi kaj mi se hoće ubacit piče skroz od križanja. Te ne puštam. Neki dan, vozim po sveticama prema vukovarskoj i skužim od mog keramičara auto ispred. Zvrcnem ga i velim ajmo na cugu u Šarm. I ubacimo se u Vukovarsku, lijeva traka, do semafora, zeleno i odjednom tip iz desne trake isto skreće lijevo. Al ne samo da skreće lijevo, nego želi u desnu traku. Ono, ide u mene. Ja na trubu, frajer se scima, prikoči, vrati se u lijevu al džaba, murija na onoj busnoj stanici. Kuhača se razmahala. Je mi drago bilo...
a tamo stoje između ostalog za one redovite prolazačke kroz crveno ko i one koji se ubace na vrh kolone... i treba naravno.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2017., 00:31   #31416
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
To sam i pretpostavljao. To što će biti kada otvorim dijelovi oko motora crveni me uopće ne dira. Motor i sve je netaknuto, ali zbog zadnjeg dijela će ga ofarbati cijelog da se ne bi vidjela razlika na suncu, 3g crvena boja na suncu vs. nova boja. A pošto mi je ova boja godinama čisti sex, mislim da ću vidjeti da se promijeni boja svega kada se već farba. Samo me zanimalo da li će se vidjeti da je farbano baš, ili to kada se skine sve, pošmirgla, što-sve-ne, kada se napravi bude tip top?
Ako naprave dobru pripremu (a vjerojatno budu) ne bi se trebalo vidjeti nigdje na vidljivim dijelovima lima (osim motornog prostora) da je promijenjena boja... samo kad završe moraš otići u STP da ti u prometnu upišu novu boju i to je to
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2017., 08:23   #31417
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Ako naprave dobru pripremu (a vjerojatno budu) ne bi se trebalo vidjeti nigdje na vidljivim dijelovima lima (osim motornog prostora) da je promijenjena boja... samo kad završe moraš otići u STP da ti u prometnu upišu novu boju i to je to
Iovako ionako ću morati ići na vanredni tehnički, a regularni mi je u 10-om tako da ću ići htio ili ne.

Drugo pitanje, policija mi je uzela obje tablice..pretpostavljam kada se to sredi za cca mjesec do mjesec i po, ja mogu uzeti svoje tablice, neću dobiti nove? ...jer volim svoje tablice
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2017., 11:32   #31418
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
koji jebeni moron sinhronizira zagrebacku aveniju...tog treba zatuc...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
Potpis. Jučer na posao i s posla svako crveno je bilo moje.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2017., 11:35   #31419
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
da, očito su radovi poremetili faking semafore
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 26.08.2017., 11:43   #31420
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Iovako ionako ću morati ići na vanredni tehnički, a regularni mi je u 10-om tako da ću ići htio ili ne.

Drugo pitanje, policija mi je uzela obje tablice..pretpostavljam kada se to sredi za cca mjesec do mjesec i po, ja mogu uzeti svoje tablice, neću dobiti nove? ...jer volim svoje tablice
Tako je, dobivaš svoje nazad, čuvaju se 90 dana. Samo moraš od tehničkog tražiti da ti lupe štambilj na onu potvrdu o privremenom oduzimanju reg. pločica
lowrider je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.08.2017., 11:49   #31421
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Citiraj:
Autor android-split Pregled postova
1.2 16v 55kw rip curl oprema
https://m.imgur.com/a/Oc6cJ
102000km
Ak ti dolazi lik koji kupuje razbijene aute, ponudit će ti sigurno spomenutih 500tinjak ojra,jer sigurno ima takvog jednog pa može iz dva složiti jednog, ako pod nije dobio, stavi novi krov, i zvuče stranice i eto ga uskoro na njuškalu, nikad karamboliran

Ako ga misliš sam prodavati, izreži sav lim, ostavi panele koji su cijeli možda, odvezeš na otpad kuna po kili, ostalo negdje posložiš na suho i prodaješ.
Jedini problem je ako motori i getribe nisu kvarljivi, pa nije tražena roba. Tabla je tražena ako suvozačev jastuk nije ispucan, volan s airbagom, zatezač pojaseva su isto traženi, sjedala i i obloge isto tak. Ovo ostalo manje.
I izvući ćeš nekih 1000ojra kroz par godina
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2017., 12:48   #31422
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 987
Stavija sam 700€
Mislim da nije puno, da je ok cijena
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2017., 14:43   #31423
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,006
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Meni su napravili super stvar s tom novom regulacijom semafora. Sad se s Golikove napokon normalno uključujem na Zagrebačku, a ne da moram čekati da prođe sva ekipa s Hrgovića i onda nakon svega uspiju proći 3 auta iz dvije trake, pa čekati iduće zeleno da bi opet prošla 3 auta...

+ na sve to, kad želim nastaviti iz Golikove po Hrgovićima, uvijek imam ispred sebe nekoliko auta koji skreću na Zagrebačku prema istoku i stoje dok čekaju, a desno nekog specijalca koji po traci za skretanje prema zapadu odluči zajebati sve nas koji normalno čekamo, pa uđe u raskrižje i onda se ubacuje u traku za ravno pa napravi sranje.

Sad je napokon normalna situacija.
Kolko god je lakse sporednim ulicama tolko su napravili pizdarija po glavnoj koja bi ipak trebala biti bitnija.

Možda ne bi bilo tolko losije da su sjeli i provozali se tri put i shvatili kolko su krivo semafore posložili. Jedan za drugim se gase, plus sad crveno po zagrebačkoj traje duže i automatski veća kolona.
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2017., 15:03   #31424
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
heads up!

išao sada u novi zagreb preko savskog kod folke, jedna traka otvorena prema tamo i to neasfaltirana, a prema natrag ništa... okolo na bundek, pa eto fyi da ne zazujite idući tjedan kad će tamo biti neminovni kaos.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2017., 15:41   #31425
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Nadam se da sređuju i asfalt u onom kruznom toku na okretistu. Tam uvijek bottom-outam ovjes na rupi prije iskljucivanja za most.

Jel itko zna sto je rađeno u Primorskoj? Tam su prokopali ulicu i napravili rupu epskih razmjera. Nadam se da ce sredit i mini zeleni val na Dezelicevoj, to je koma otkad su ga prokopali. Tam sam isto ostavio pokoji amortizer.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2017., 15:44   #31426
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Starom se cx-3 svidio jer je - malen i visoko se sjedi Gleda dizel, mislim da samo 1.6 ide u cx-3


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2017., 15:45   #31427
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Po najavama su ti radovi gotovi u ponedjeljak rano ujutro.
Kaj se tice semafora isto su ih zeznuki i prema buzinu u oba smjera, na jednom ti se upali zeleno i tik pred drugim se taman pali crveno i onda il ides 90-100 (ogranicenje 70) da uhvatis ili se vozis penzionerski pa ovi iza tebe pizde.

Al ocito je velik problem roĐama poslozit semafore u gradu.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2017., 15:51   #31428
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
švabe će protjerati starije dizelaše i svaki vlasnik tamo dobije masnu premiju ako ga se riješi..drugim riječima našu će zemlju preplaviti jeftini stariji dizelaši...baš slatko.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2017., 16:00   #31429
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Ima bit da ce hrvati pomrijeti od smrada starih dizela.

On topic: Ima li tko iskustva sa 50cc skuterima. Naime uzimam jedan stari piaggio nrg, ali me ubija koliko je auspuh glasan. Znam da to pali tinejdzere i spusta gacice ispred srednjih skola ali mene iritira i sram me doslovno kretat ispred zgrade nocu. Je li to po defaultu tako ili je auspuh u kurcu?
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2017., 16:19   #31430
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Nadam se da sređuju i asfalt u onom kruznom toku na okretistu. Tam uvijek bottom-outam ovjes na rupi prije iskljucivanja za most.
tak jasno da ne

kad ideš iz novog zagreba i hoćeš se dignut na most, samo te lijepo preusmjere dolje tamo prema plodinama i onda ako taj rotor ne iskoristiš, e onda na onu dvosmjernu cestu prema bundeku i onda na većeslava holjevca.

ponedjeljak - be prepared
syss je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2017., 16:21   #31431
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 954
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
švabe će protjerati starije dizelaše i svaki vlasnik tamo dobije masnu premiju ako ga se riješi..drugim riječima našu će zemlju preplaviti jeftini stariji dizelaši...baš slatko.
Zar nije zabrana ulaska za sve dizele u centar grada, ne samo starije?

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2017., 16:40   #31432
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
heads up!

išao sada u novi zagreb preko savskog kod folke, jedna traka otvorena prema tamo i to neasfaltirana, a prema natrag ništa... okolo na bundek, pa eto fyi da ne zazujite idući tjedan kad će tamo biti neminovni kaos.
Nasjeo u petak...jedina opcija je bila preko bundeka, a onaj mali semafor + genijalci koji misle zajebat ekipu, pa se iz smjera prema Kajzerici žele ubaciti na skretanje na Većeslava Holjevca prema sjeveru jednostavno obećavaju fun times sljedeći tjedan

Prije se vratiš na Savski Most pa po Selskoj na Slavonsku i dođeš do Ikee nego s Bundeka izađeš...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2017., 16:47   #31433
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Nadam se da sređuju i asfalt u onom kruznom toku na okretistu. Tam uvijek bottom-outam ovjes na rupi prije iskljucivanja za most.

Jel itko zna sto je rađeno u Primorskoj? Tam su prokopali ulicu i napravili rupu epskih razmjera. Nadam se da ce sredit i mini zeleni val na Dezelicevoj, to je koma otkad su ga prokopali. Tam sam isto ostavio pokoji amortizer.
Taj su pokrpali pred neko vrijeme, tak da vise nije tak grdo..

Vise se iplati ic kroz N. Zagreb nego pored Bundeka..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2017., 16:52   #31434
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
bit će vrlo zabavno ako do ponedjeljka ne riješe barem fragment tog mosta... a da nisu to mogli tjedan-dva prije napraviti kada je fakat bila pustoš u gradu.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2017., 16:56   #31435
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Da ga bar srede kak spada ovaj put.. Nakon mimohoda su to pokrpali na brzinu i nije dugo trebalo da pocnu sahtovi propada, kolotrazi i ostalo. Desna traka prema gradu je bila uzasna..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2017., 17:07   #31436
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,006
Ko i n aselskoj, jedbu već mjesec dana one spojnice i onda umjesto da sredi i sovalt na jučnoj strani koji je pun rupa....ali ne, lakse ce bit za god dana opet zatvarat istu cestu.
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2017., 17:22   #31437
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Automobili

Brkam mostove. Hocete rec da su prakticki zatvoreni i Most mladosti (rekonstrukcija Drziceve) i Most slobode? Mislio sam bio na rotor kod Mosta mladosti.

Jer nigdje na stranicama im ne pise za Most slobode. Super.


EDIT: Ne, tek sad sam ih pobrkao. Odo proucavat kartu Zagreba.

Da, desna traka je bila uzasna, ostane mi volan u rukama svaki put. Pogotovo penjanje na most i udarac. I to prvo nakon puknutog rotora gdje ti translatira auto, a onda nakon one ruperde gdje cijeli auto upadne.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2017., 17:25   #31438
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
nemoj sad buniti narod sa tim svojim fancy izrazima

most mladosti je u rasulu.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2017., 18:33   #31439
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Prošli tjedan (u nedjelju) su sredili Ilicu od Selske do Črnomerca... međutim, odmah na skretanju iz Selske (lijeva prometna traka) u Ilicu, nakon 2-3 metra ima mali poklopac ventila za plin (ili koji vrag):



.. veličine cca 10x10 cm:



koji je stajao naopačke tako da je fini i oštri komad željeza virio 2-3 cm iznad razine asfalta... za shebati gumu ili felgu dušu dalo... cestu su za promet otvorili par sati ranije, možete misliti kako su je pregledali prije puštanja u promet
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2017., 20:02   #31440
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
I onda se čudim kad vidim da mi je guma razrezana...
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na