Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > RETRO hardware i software
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.05.2022., 11:53   #361
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor ludza Pregled postova
Hvala! Bio sam klinac 1999. i uz hr-eng rjecnik igrao ovaj klasik. Nikad presao. Nedavno sam preko steama remastered kupio ovaj kultni spektakl na popustu za 10kn.
Mene je jako dugo mučila 4. godina, kad spašavaš Bonewagon (hot rod), i kad Glottis treba povratiti. Prvo mu daš bačvu one nekakve vodurine da je popije, a onda treba povratiti kako bi se tekućina mogla zalediti i onesposobiti klopke oko auta.

Međutim Glottis nije povraćao (a meni nije bilo jasno zašto) i tako satima ako ne i danima. Kad sam napokon skužio da trebam probati razgovarati sa njime i da sam razgovor aktivira priču dalje.
  Reply With Quote
Staro 31.05.2022., 14:10   #362
Velikus
Premium
Moj komp
 
Velikus's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 428
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Ima li netko prvi BUG CD izdan u ljeto 1996.?
imam 99.9% sve od početka (jel na njemu spot Dinamo ja volim?)
čak i disketu ili diskete (ne sjećam se koliko su ih izdali) bilo je walkthroughova na njima)
(ah da, pixel časopis je imao diskete, možda sam pobrkao)

našao sam i časopis Monitor 2.0
kome otfurat da ga digitalizira i uploada?
i pcplay br 23. (ako je i to aktualno)


imao sam sve Bugove, kad sam vidio da su digitalizirani sam ih prodao po kili


nego, sad ću ja ispast padobranac:

gdje naći časopise Izbor (iz svjetske štampe) ?
__________________
"Ups, sam neš uprsk'o?"
Velikus je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2022., 22:19   #363
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Vezano uz GrimFandango o kojem smo pričali, odlučio sam (ponovo) odigrati igru od početka. Ima već puuuno godina od kad sam je igrao a kamo li završio...

Moram priznati da me iznenadilo koliko je igra zapravo kratka, i koliko je se brzo može završiti. Počeo sam je igrati jučer a završio danas, što znači da sam u dva dana (2 godine po danu) prešao cijelu priču, sve po sjećanju i bez gledanja/traženja hintova.

Čudno... Sjećam se GF iz 90-ih kao igre koju sam razvaljivao tjednima, pa čak i mjesecima - pa ČAK i onda nakon sve te muke je nisam završio
  Reply With Quote
Staro 03.06.2022., 10:18   #364
D00D
Premium
 
Datum registracije: Jun 2020
Lokacija: Zg
Postovi: 224
Bez rjesenja i nekog za pitat kad zapnes to je to.
U Indy and the Last Crusade sam zapeo u dvorcu i skuzio sto treba tek nakon cca 2 godine.
D00D je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2022., 14:47   #365
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,635
Stanite ljudi, krenut ću skidat stare igre :-)


A i baš imam jednu p800se ploču, mogel bi xp na nju i deri ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2022., 00:59   #366
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Nbdy32 Pregled postova
Stanite ljudi, krenut ću skidat stare igre :-)


A i baš imam jednu p800se ploču, mogel bi xp na nju i deri ...
Eh, sad znaš kak je meni. Krenuo sa Half-Lifeom, prešao na Carmageddon 2, pa na Indiana Jones & The Infernal Machine, pa na Grim Fandango i sad trenutno razvaljujem Gilbert Goodmate...

A s vremenom imam u planu "obaviti" Monkey Island 3, Broken Sword 2 i NFS3 Hot Pursuit

Zadnje izmijenjeno od: Trekkie4. 04.06.2022. u 01:05.
  Reply With Quote
Staro 04.06.2022., 08:29   #367
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2022., 08:39   #368
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Nije baš skroz retro pitanje: zna li tko mogu li negdje kupiti BUG iz Travnja ove godine?
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2022., 08:59   #369
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,426
Citiraj:
Autor murina Pregled postova
Nije baš skroz retro pitanje: zna li tko mogu li negdje kupiti BUG iz Travnja ove godine?
Pitaj njih, sigurno imaju remitendu.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2022., 15:06   #370
borgy
kenova
 
borgy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: München / Dubrovnik
Postovi: 901
Citiraj:
Autor Miki9 Pregled postova
Da ne bi bilo da se tu samo priča u zadnje vrijeme :-D,
eto i Hackera 47 iz davnog travnja 1999.
download:
https://www.sendspace.com/file/qfw5qg
Odlican posao Miki9! Dodao sam ga na stranicu
borgy je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2022., 15:15   #371
borgy
kenova
 
borgy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: München / Dubrovnik
Postovi: 901
Hacker 37, svibanj 1998.



Igre: Age of Wonders, Uprising, World Cup 98, M1 Tank Platoon 2, Addiction Pinball, Die by the Sword, Outwars, Sim Safari, Streets of Sim City

Hardware: 3dfx Voodoo 2 SLI dvoboj: Diamond Monster vs Creative Labs

Buduci da se radi o jos jednom broju u nezgodnom formatu, eksperimentirao sam sa overhead scannerom.
Kvaliteta je niza, ali mi treba ni sat vremena da odradim cijeli broj.
Sa flatbedom traje preko 5h...
Sve preostale brojeve u ovom formatu cu skenirati na isti nacin.
Racunam da je bolje imati osrednji sken, nego nista.

Download

Zadnje izmijenjeno od: borgy. 17.07.2022. u 21:29.
borgy je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2022., 14:35   #372
b1tterman
Takozvani influenser
Moj komp
 
b1tterman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 648
Too Borgy
b1tterman je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2022., 11:56   #373
Velikus
Premium
Moj komp
 
Velikus's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 428
Jel ima netko Drvo znanja?

taj časopis bi također bilo zanimljivo digitalizirati
__________________
"Ups, sam neš uprsk'o?"
Velikus je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2022., 14:39   #374
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Velikus Pregled postova
Jel ima netko Drvo znanja?

taj časopis bi također bilo zanimljivo digitalizirati
Imam ja ... ali ne sve. Mislim da čak imam i njihove CDove, ali samo par komada.
  Reply With Quote
Staro 01.07.2022., 22:17   #375
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 250
Citiraj:
Autor borgy Pregled postova
Hacker 37, svibanj 1998.
Odlično, kreće se i dalje, ja sam malo usporio, nemam baš vremena zadnjih mj. dana, budem još vidio hoću li ovo ljeto koji stić odradit, pikiram na broj 50 jer je on u srpnju 99. bio.

Mislim da sam to već tu pisao, daj stavi broj(eve) u .pdfu, a ne zipu, jer mi neda zip otvorit na tabletu, pogotovo ak ke samo zbir jpegova, a ovak mi je odma raspoloživo za čitanje čim skinem.
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2022., 07:57   #376
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,426
Citiraj:
Autor Miki9 Pregled postova
Odlično, kreće se i dalje, ja sam malo usporio, nemam baš vremena zadnjih mj. dana, budem još vidio hoću li ovo ljeto koji stić odradit, pikiram na broj 50 jer je on u srpnju 99. bio.

Mislim da sam to već tu pisao, daj stavi broj(eve) u .pdfu, a ne zipu, jer mi neda zip otvorit na tabletu, pogotovo ak ke samo zbir jpegova, a ovak mi je odma raspoloživo za čitanje čim skinem.
Samo se ekstenzija rinejma u .cbz i onda ga možeš otvoriti čitačem stripova.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN

Zadnje izmijenjeno od: Disco. 02.07.2022. u 09:37.
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2022., 09:21   #377
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 250
Sad sam pregledao ovaj zadnji broj, 5,6 skenova je naopako bilo, al sve u svemu i nije loše uopće,
jedino, možeš li s tim skenerom tipa skenirat u 400 dpi
ili čak više, 600, pa da se smanji sa 600 na 300 ?
Jer ovo tu je nominalno 300, al kad se malo zumira po oštrini djeluje ko 200 dpi.

Samo da se mogu nekak pritisnut stranice, (ravne linije su manje više sve valovite) ovo bi bila top metoda skeniranja.

Kad sam bio u NSBu sam vidio da imaju to za stare knjige i časopise, no nisam nikad koristio, neznam jel tu ima kakve gradacije kvalitete i cijena, uopće nisam upoznat s takvim skenerima, al ta njihova aparatura mi je izgledala prilično skupo.
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2022., 13:33   #378
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,426
Citiraj:
Autor Miki9 Pregled postova
Sad sam pregledao ovaj zadnji broj, 5,6 skenova je naopako bilo, al sve u svemu i nije loše uopće,
jedino, možeš li s tim skenerom tipa skenirat u 400 dpi
ili čak više, 600, pa da se smanji sa 600 na 300 ?
Jer ovo tu je nominalno 300, al kad se malo zumira po oštrini djeluje ko 200 dpi.

Samo da se mogu nekak pritisnut stranice, (ravne linije su manje više sve valovite) ovo bi bila top metoda skeniranja.

Kad sam bio u NSBu sam vidio da imaju to za stare knjige i časopise, no nisam nikad koristio, neznam jel tu ima kakve gradacije kvalitete i cijena, uopće nisam upoznat s takvim skenerima, al ta njihova aparatura mi je izgledala prilično skupo.
Tako je i meni bilo okrenuto par stranica kada sam preimenovao u CBZ, ali kad ih gledaš kao JPG ili direktno ''printa'' u PDF, onda su sve okrenute kako treba.
Ali eto, to ti je brzinsko riješenje za mob/tablet.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2022., 22:07   #379
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,946
Citiraj:
Autor Velikus Pregled postova
imam 99.9% sve od početka (jel na njemu spot Dinamo ja volim?)
Mislim da je!
Molim te uploadaj negdje taj CD od ljetnog BUG-a 1996.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2022., 23:12   #380
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,185
Evo prodajem svoju kolekciju, ima poneki duplikat ali i par starih brojeva.vecinom su 8/10 stanju,neki su perfektni a par brojeva malo losiji ali nista strasno.moze zamjena za retro stvari tipa nes,snes,ps1,gameboy i slicno.

Mogu ja dostaviti na relaciji vk pula kroz 10ak dana

https://postimg.cc/gallery/JsfdG5L

Zadnje izmijenjeno od: microsoft66. 12.07.2022. u 23:21.
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2022., 21:38   #381
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,015
Stari casopisi i clanci / Nostalgija

frend planira bacit u stari papir neke časopise koji su mu ostali, bug, hacker, pc play, pc chip…nije neka prevelika kolekcija, ali ak nekog zanima javite pa proslijedim kontakt ili ode sve u reciklažu kroz par dana
cic je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2022., 21:28   #382
borgy
kenova
 
borgy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: München / Dubrovnik
Postovi: 901
Citiraj:
Autor Miki9 Pregled postova
Sad sam pregledao ovaj zadnji broj, 5,6 skenova je naopako bilo, al sve u svemu i nije loše uopće,
jedino, možeš li s tim skenerom tipa skenirat u 400 dpi
ili čak više, 600, pa da se smanji sa 600 na 300 ?
Jer ovo tu je nominalno 300, al kad se malo zumira po oštrini djeluje ko 200 dpi.

Samo da se mogu nekak pritisnut stranice, (ravne linije su manje više sve valovite) ovo bi bila top metoda skeniranja.

Kad sam bio u NSBu sam vidio da imaju to za stare knjige i časopise, no nisam nikad koristio, neznam jel tu ima kakve gradacije kvalitete i cijena, uopće nisam upoznat s takvim skenerima, al ta njihova aparatura mi je izgledala prilično skupo.
Cudno - u Irfanviewer-u i windows exploreru su svi skenovi ispravno orijentirani.

Koristim CZUR ET16 plus, koji nudi samo 250dpi.
Bio je na akciji za (prigodnih) 250€.
Flatbed je jeftiniji i proizvodi kvalitetnije skenove, ali ubij boze ako format nije A4.

Stranice se mogu pritisnuti odnosno razvuci sa dvije stipalice koje imaju crno-bijeli image pattern.
Skener ih prepozna i pobrise iz slike.
Isprobao sam ih na par stranica, malo je bolje ali ne znacajno.
Zakrivljenost stranica se mjeri laserom koji ocito ima problema sa glossy Hacker stranicama.

Sve u svemu, kvaliteta je puno niza u usporedbi sa flatbed-om, ali skeniranje traje par sekundi po stranici.
Vec mi je ustedio jedno 10h vremena, jer sam skenirao jos dva broja.

Hacker 35, ozujak 1998.



Igre: F1 Racing Simulation, Pandemonium 2, Flight Unlimited 2, Red Baron 2, Balls of Steel, Civilization 2: Fantastic Worlds, The Last Express
Savjet Vise: Tomb Raider 2
Rjesenje: The Curse of Monkey Island - Drugi dio



Hacker 38, lipanj 1998.

Special Report: Lands of Lore 3
Tema Broja: Unreal ("kako je popusio Quake")
Igre: Commandos: Behind Enemy Lines, Sanitarium, Dink Smallwood, Total Annihilation: Core Contingency, Forsaken, Monster Truck Madness 2
Savjet vise: Starcraft Multiplayer
Zanimljivost: Stranica 45 se ponavlja na stranici 46.



Download

Zadnje izmijenjeno od: borgy. 21.07.2022. u 18:54.
borgy je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 22:30   #383
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 250
Citiraj:
Autor borgy Pregled postova
Cudno - u Irfanviewer-u i windows exploreru su svi skenovi ispravno orijentirani.

Koristim CZUR ET16 plus, koji nudi samo 250dpi.
Bio je na akciji za (prigodnih) 250€.
Flatbed je jeftiniji i proizvodi kvalitetnije skenove...
Malo sam googlao, čini se da je to zadnji krik tehnike (za potrošački level ofc). Očito je netko ispravno zaključio da flatbedasti bolesnu količinu vremena oduzimaju, možda čak i ne to samo micanje unutra aparature skenera (neznam koliko je danas brzo al vjerujem da ide u 300 dpi puno brže nego moj star desetak godina), nego okretanje i pritisak knjige, dok tu naravno listaš fino bez akrobacija.
Makar se i ova tehnologija mora razvit full da dođe jednog dana možda skoro ko klasični, vjerujem da budu proverbijalni algoritmi tu čuda uradili.

Ja sam pak gledao nabavit si onaj ručni skener, al se nisam uspio dogovorit s nekakvim poluimebecilom kaj je to u oglasniku prodavao. No i tu je limit da bi za a3 morao u dva navrata pa spajat stranice.

Uglavnom a3 HACKER priča je (za)sad završena, možda bi bilo OK da dalje navališ na 2000. il 2001. godište, jer sam ja mislio cijelu 1999. sam završit, još treba samo 7,8, 9.10 i 11 mj.

Probat ću ovih dana ako stignem prije gibanja na more 50. broj prigodni stavit, skeniran je već, al me čeka 6,7 satna (il dulje) photoshop kalvarija.
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2022., 01:49   #384
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,979
Hvala na puno na brojevima 35 i 38!
Jako se dobro sjećam Laušove recenzije Unreala i onog screenshota uz tekst, "Gledate sliku, psujete mi bližu i dalju rodbinu, ali što mogu kad se na mom Pentiumu 2 vrte ovakve slike".
Unreal je zbilja bio revolucija, dok ga Half-Life nije pokopao, i to sa q2 engineom
Inače, fun fact, taj Hacker iz ljeta 1998. bi danas korigirano za inflaciju došao 58 kuna. Pa neka netko kaže da nam je bilo lako kao klincima financirati ovakve stvari iz džeparca
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2022., 13:57   #385
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 250
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Unreal je zbilja bio revolucija, dok ga Half-Life nije pokopao, i to sa q2 engineom
Inače, fun fact, taj Hacker iz ljeta 1998. bi danas korigirano za inflaciju došao 58 kuna. Pa neka netko kaže da nam je bilo lako kao klincima financirati ovakve stvari iz džeparca
Tog legendarnog, povijesnog ljeta 1998. (SP u Francuskoj, makar ja nogač nikad nisam pratio)
se posebno sjećam, jer sam na plaži upoznao jednog vršnjaka, isto ludog za igrama, koji je imao onu knjižicu sa savjetima za Unreal (samo to, bez Hackera!), pa smo se nabrijavali kak je to ziher dobra igra čitajući više puta sve te opise oružja, neprijatelja i levela, hype na najjače.
Par dana kasnije smo se sreli u gradu, u jedinoj PC igraonici kaj je tam postojala, mislim da je bilo moguće i Unreal vrtit pa smo probali, no daleko najviše se igrao q2 u mreži, nekak mi je on bio i zabavniji na kraju od Unreala - igre, na stranu tad superiorni vizuali, koja je po radnji dobro počela no na nekim daljnjim levelima se malo ispuhala u zanimljivosti.

Apropo cijena, već je tad bilo sve prilagođeno turizmu :-), tak da je pola sata bilo 10kn, a interneta čak 15 (za usporedbu, u Zgu je standard za pol h, bio 5 kn).
Kod časopisa, najdrastičniji je naravno bio Official Playst. Magazin sa svojim demo discom i 50kn cijene, koji su mi tad djelovali ko da danas dam 200kn za časopis, jasno da ga nisam mogao kupovati.
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2022., 00:01   #386
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,946
Ako je 58kn bilo puno za časopis što onda reći za hardware koji je tada bio bolesno skup zbog dolara koji je bio 9kn. Za pola godine-godinu je isti taj hardware vrijedio samo pola cijene.

Tek kada sam od teško zarađenih studentskih novaca nabavio Durona 600MHz kojeg sam potjerao na 900MHz igrao sam Unreal onako kako se trebao igrati i to tek sljedeće godine.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2022., 13:30   #387
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 250
Nažalost da, tad je 90ih bila situacija sa hardwareom i cijenama recentnih PC konfiguracija, da ako si to imao, vrlo vjerojatno nisi bio ispod više srednje klase.
A tek internet, to je bilo toliko avangardno da je doma imala baš bogatija ekipa.
No ne samo kompovi, i videorekorderi i televizori i puno drugog tehno hardveraja je znalo koštat tisuće maraka, i to se nije mijenjalo svakih par godina.

---
Navalio sam na Hacker br. 50 da ga rješim prije odlaska na more, al ga nisam stigo, ostalo mi desetak stranica, tak da će bit za koji tjedan kad se vratim.
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2022., 04:11   #388
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 250
Evo obećanog broja 50.
Još stignete ga skinut i sad na plaži pročitat, zabrijavši da je opet ljeto 1999. :-)



Moram priznat da tad kad sam ga dobio u srpnju 1999. sam nekak više očekivao, mislio da će zbog okruglog broja 50. bit nešto specijalno i prepun predobrih recenzija, no dojam mi je bio "meh".
Dan danas u pamćenju su mi one neke primitivne kvaziphotoshop ilustracije za nadolazeću Braveheart igru sa 22. stranice; i tad ko klincu mi to nije bilo smiješno.

Možda i jer nisam nikad, to sam već spomenuo, brijao na Hornya, a to je svojevrsna "flagship" recenzija broja (naravno i na naslovnici), ostatak igara i nije neki prebajan osim NFSa 4 (njega sam apsolvirao više od ikojeg, al na PSXu),
te Drivera, koji je bio daleko najjača ps1 igra tog ljeta.
Može se lamentirat čak, da su u Driver ubacili i pucnjavu i krađu auta i ostale krimo perverzije, potencijalno bi preduhitrili i satrali GTA 3 dvije godine prije izlaska, i možda bi se klatno cijelog tog "vozi se okolo po gradu" tipa igre prebacilo na neki Driver serijal, koji bi postao povijestan i najprodavaniji.
No, nastavivši sa Driverom 2 su se doslovno popiknuli, propustivši posljednju šansu upgradeati koncept, i Rockstar ih je sljedeće godine pregazio; doduše valja reći u obranu developera da i sam ps1 nije bio više u potpunosti sposoban hardverski odraditi takav tip igre. (Nota bene da '99. je izašao i GTA2 koji je u tehničkom pogledu bio totalna retro smijurija u odnosu na Driver.)

U helplineu je prohod za Phantom Menace; primjer jedne od dobrih stvari kada su radili identične igre za PC i PS1; mogao si ga slobodno koristit čak ako imaš samo sivonju, a prohod recimo nije nikad objavljen u PSX časopisu.

LINK:
https://www.sendspace.com/file/pgf34l
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2022., 18:08   #389
Dule
Premium
Moj komp
 
Dule's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb, Sesvetski Kraljevec
Postovi: 546
Hvala Miki9!
Dule je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2022., 21:02   #390
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,979
Hvala Miki!
I ja sam izgubio sate i sate na NFS4, većinu staza još uvijek znam napamet
Sjećam se da me u to vrijeme zbunjivala razlika između nfs4 road challenge i nfs4 high stakes
Phantom Menace sam igrao na svom moćnom Intelu i740, sjećam se da mi se grafika činila fantastičnom.
Exy je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na