Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.06.2022., 10:26   #151
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Kad smo već kod tenisica.

Imate preporuku kakvog shopa gdje bi se kupile neke tenisice za nositi ovako kežual (tipa Air Force ili nešto slično)? Naravno, da dostavljaju u RH. Pogledao About You, Zalando, cipele.hr, ništa kod nas vrijedno spomena.

Ne mogu se još naviknuti da moram dati skoro 200EUR za tenisice.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 12.06.2022. u 10:45.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2022., 11:44   #152
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Ne znam koji je razlog sta to trazis ali nece ti na shopu vanka bit znacajno bolje cijene.
Ima kod nas dosta izbora: office shoes, shoebedo, buzzsneakers, footshop.hr, ecco, tenisice.hr, aboutyou, zalando, glami, ecipele.hr ... U biti mislim da webovi poput glami filtriraju sve zive shopove.
Od shopova po europi jedini odakle sam naruciva (i mogu preporucit) je skatedeluxe.com
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2022., 12:16   #153
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Baci oko na bestsecret, tu san naručia par patika po atraktivnim cijenama, dosta jeftinije nego u nas, samo triba naletit na akciju
Šalju iz DE
webstartm je online   Reply With Quote
Staro 10.02.2023., 06:45   #154
keyser_s()ze
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 583
Da podignem malo temu.


Gledam uzet zimske čizme, sad kad su "popusti" jel. Pa me zanimaju iskustva s Mckinley iz intersporta (ako ih je tko ima), Rieker i Borovo. Malo sam probavao po trgovinama i od svake marke može se naći po polu normalnim cijenama solidna ugoda.



Mene zanima kakva im je očekivana trajnost, s obzirom da bi bila namjera po snijegu/bljuzgi. Rieker svi hvale, a neki pak kažu da su im se raspale nakon mjesec dana. Za Mckinley nigdje ne mogu pronaći review-ove koji nisu ili plaćeni, ili su posrali kvalitetu u potpunosti....
keyser_s()ze je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2023., 07:09   #155
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Riker imam samo ljetne lagane cipele i ok su ali su mekane i na svim modelima sam vrlo brzo potroši đon što od hodanja što od pedala u automobilu.

Od zimskih svaki put preporuka za catepilar za ovak posao i nešto gdje moraš biti "lijep", a za sportske aktivnosti tj. kretanje po vani.

NISKE: https://www.decathlon.hr/p/302231-25...ske-plave.html

VISOKE: https://www.decathlon.hr/p/171904-25...arancaste.html

Kiriki lova, a traju. Još sam ja težak tako da ih dosta habam, a krećem se cca 10-12km dnevno. Inače ove niske sam i ljeti nosio koliko su ugodne i koliko se noga u kombinaciji sa catepilar (malo malo lidl na akciji) čarapom ne znoji.

Redovito čistiš i impregniraš i to je to.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2023., 10:20   #156
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,170
također, Rieker se i meni dosta brzo potroši (95kg), ali su zaista udobne bile.
sad imam Adidas Terrex, iznimno udobne i tople, no potreban je sprej za impregnaciju, njihov goretex dosta brzo ode.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2023., 10:32   #157
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,158
Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
Nisu patike ali su sportske cipele https://hr.sportsdirect.com/garmont-...lcode=18303845

Imam ih već 3 godine i to je peri deri a lagano i toplo...
Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
Imam i ja jedne merrel tenisice ali ih za sad ne mogu preporučiti jer ih nosam tek mjesec i pol... Naime, ujutro prije posla odem prošetat psa, cca 2km đir i to po asfaltu i tako već 10 godina. 3 đira dnevno obavim u ukupnoj duljini od negdje cca 12km. Nosio sam svega i svaćega i jedino su mi ove garmontove cipele izdržale više od 6 mjeseci deranja.
Adidas terrex skychaser gtx mi je đon pukao na pola nakon niti 7 mjeseci nošenja a platio ih 1k kuna. Nisam imao ni pravo na reklamaciju. Otišao kod postolara i on mi zalijepio novi đon za 200 kuna i od tad ih nosim još... Nikad više
Salomon - barem ovo kod nas što dolazi je sranje teško - đon ode tj izliže se u roku od 6 mjeseci - u hervisa me je već bilo sram vraćat stare raspadnute tenisice da dobijem nove - oni su jedini uvažavali reklamaciju na Salomon. goretex bi popucao također na pregibima - uglavnom - sranje. Ali udobno sranje, moram priznat.

Samo da javim da su mi i jedne i druge itekako žive i upotrebljive... Ove merrel sam rasturao i samo mi se jedan zub na đonu odlijepio a ove garmont cipele, njima mi se je đon na peti malo izlizao i odlijepio - ništa što postolar za cca 100 kuna ne može popravit - peri deri na najjače. Poslikam kad dođem doma.
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2023., 11:25   #158
keyser_s()ze
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 583
Merrell sam imao model Sprint blast (kožne crne) i zbilja su bile ekstra tene/cipele (davno). Poslje toga, naravno povučen činjenicom kako su ove brutalne, još 2 para i raspale se od hodanja u manje od godine dana...


Kako živim u kraju gdje zapada par cm više snjega, sad gledam ove modele:


Made by borovo čizme


Mckinley intersport


Ove iz Decathlona bi možda bile ok, ali daleko mi je brodit do zagreba samo za isprobavanje.



Rieker


Sve su malo više (znam da je rijetko snijeg, ali mrsko mi je bilo ovo zadnje bit u mokroj cipeli), koža (koju preferiram) i prilikom probavanja bile su dosta ugodne na nozi (naravno, tek se to vidi nakon prva 4 km). Caterpillar sam isprobavao više modela i nekako mi djeluju krute i neudobne, a brojevi bi mi nekako odgovarali na pola.


Inače zadnjih 5 godina kupovao sam samo skechers (s kojim sam zadovoljan), ali valja tu i tamo probat nešto drugo.


Koji bi model vi odabrali od ova 3?

Zadnje izmijenjeno od: keyser_s()ze. 10.02.2023. u 11:47.
keyser_s()ze je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2023., 11:44   #159
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,158
Zaboravio stavit slike... Cipele su kupljene 21.06.2016 - sad sam provjerio na SportsDirectu, a ove merrelice 12/2019. I jedne i druge se odbijaju raspasti. Koža na cipelama je ko nova a niti jednom od kad ih imam ih nisam oprao ili na bilo koji drugi način brinuo o njima. Odnest ću ih samo postolaru da mi popravi đon i nosat još koliko god budu trajale.

Patike na slici izgledaju prljavo zbog refleksija ali zapravo i nisu toliko, što su sve prošle super su. ne kupujem više niš osim merrel i garmont cipela - barem ne za ovakve casual stvari i svakodnevnicu.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_20230213_082554-COLLAGE.jpg‎
Views:	267
Size:	721.6 kB
ID:	26044  
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2023., 10:48   #160
keyser_s()ze
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 583
Da ne otvaram dodatnu temu, možda mi može netko pomoć.


Na kraju sam naručio u našem web shopu u subotu čizme po brutalnoj niskoj cijeni (platio, dobio potvrdu narudžbe). Danas (dva dana kasnije) mi dolazi e-mail kako model iz narudžbe nije više dostupan, te da mi se otkazuje narudžba i da su sredstva stornirana.


Da li imam pravo tražiti kakav ekvivalent ili popust za neki drugi model? Nekad davno sam vidio da je bilo nekih slučajeva s mall.hr... Molim savjet.
keyser_s()ze je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2023., 14:50   #161
Moshus
Premium
Moj komp
 
Moshus's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 141
ako si dobio povrat sredstava bojim se da nemaš pravo na ništa.

OT
Zna li netko naziv modela Adidas tenisica koje su ful slične Adidas Rom modelu, ali imaju zavinut đon na peti slično kao na prstima. Kao nekakva modernija verzija Adidas Rom modela.
U nedostatku boljeg opisa evo link na moje paint skillove:
adidas-rom-carbon-ee57461-02

tako otprilike izgledaju
Moshus je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2023., 16:16   #162
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Jedino Adidas Dragon, al mislim da nije to to šta tražiš
webstartm je online   Reply With Quote
Staro 03.03.2023., 16:21   #163
Moshus
Premium
Moj komp
 
Moshus's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 141
Ne ne, Dragon imaju identičan đon na peti kao Rom model.
Moshus je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2023., 17:14   #164
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
E jbga...ne znam. Mislin da nema toga sta trazis
webstartm je online   Reply With Quote
Staro 03.03.2023., 18:24   #165
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,630
Ako netko traži udobno...bacite pogled na Hoka.

https://www.hoka.com/de/de/outlet-herren/

Ako prebacite na HR, nema outlet opcije, a u outletu ima prošlogodišnjih modela i s 50% popusta. S njemačke stranice si možete naručiti na mailbox.
Moje taman danas stigle i oduševljen sam koliko su udobne. Najudobnije Nike Air koje sam imao nisu ni blizu ovom.
Da su nešto ekstra lijepe za gledanje, nisu, ali ne dam više puno novaca na lijepo i neudobno.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2023., 18:46   #166
stitrek
Premium
 
stitrek's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: SpaceLandia
Postovi: 335
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ako netko traži udobno...bacite pogled na Hoka.

https://www.hoka.com/de/de/outlet-herren/

Ako prebacite na HR, nema outlet opcije, a u outletu ima prošlogodišnjih modela i s 50% popusta. S njemačke stranice si možete naručiti na mailbox.
Moje taman danas stigle i oduševljen sam koliko su udobne. Najudobnije Nike Air koje sam imao nisu ni blizu ovom.
Da su nešto ekstra lijepe za gledanje, nisu, ali ne dam više puno novaca na lijepo i neudobno.
Da, Hoka su dosta udobne i cesti odabir za trcanje. Nike Air vec desetak godina nisu sinonim za udobnost, vec style i tradicija.
Nike ZoomX i React smjese su top po pitanju udobnosti, slicno kao Adidas Boost i Puma Nitro.
stitrek je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2023., 21:17   #167
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
Citiraj:
Autor Moshus Pregled postova
ako si dobio povrat sredstava bojim se da nemaš pravo na ništa.



OT

Zna li netko naziv modela Adidas tenisica koje su ful slične Adidas Rom modelu, ali imaju zavinut đon na peti slično kao na prstima. Kao nekakva modernija verzija Adidas Rom modela.

U nedostatku boljeg opisa evo link na moje paint skillove:

adidas-rom-carbon-ee57461-02



tako otprilike izgledaju
Da nije adidas originals marathon tr?



Sent from my 2107113SG using Tapatalk
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2023., 07:51   #168
Moshus
Premium
Moj komp
 
Moshus's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 141
Nije. Ne radi se o sportskim nego ovako kežual tenisicama.
Moshus je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2023., 13:59   #169
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
U dogledno vrijeme idem u šoping po neke tenisice, baš gledam tenisice koje se prezentiraju kao udobne, upitam mi je taj materijal koji je od tkanine i koji se masovno gura, pa to je tanko ko papir i isključivo za suho vrijeme, o kvaliteti me sve i strah pričat a dosta koštaju.. Jel ima neke tenisice kojima je prioritet isključivo udobnost a da je kombinacija kože+tkanina?

Ove razvikane gdje prezentiraju samo ime me ne zanimaju a udobnost je 0% bodova, nažalost, danas je poplava toga, još dok vidim da je unutarnji đon ravan ko daska, pada mi odmah roleta na oči, to je praktički ko hodanje po asfaltu ili betonu..

Pošto imam malo spušteno stopalo gledam da su tenisice za pronacijska stopala..

Kod nas više nema za kupit joya tenisice, sad gledam alternativno rješenje u vidu nekih tenisica koje su super udobne a da mogu parirat ovim (dva para) joyama koje još imam u ormariću i nosim ih, al neće ni oni dugo trajat, tak da trebam razmišljat za dalje
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 02.04.2023., 22:03   #170
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Meni su salomonke vrh po pitanju udobnosti, al izgled im bas nije naj 😁
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2023., 05:25   #171
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,630
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
U dogledno vrijeme idem u šoping po neke tenisice, baš gledam tenisice koje se prezentiraju kao udobne, upitam mi je taj materijal koji je od tkanine i koji se masovno gura, pa to je tanko ko papir i isključivo za suho vrijeme, o kvaliteti me sve i strah pričat a dosta koštaju.. Jel ima neke tenisice kojima je prioritet isključivo udobnost a da je kombinacija kože+tkanina?

Ove razvikane gdje prezentiraju samo ime me ne zanimaju a udobnost je 0% bodova, nažalost, danas je poplava toga, još dok vidim da je unutarnji đon ravan ko daska, pada mi odmah roleta na oči, to je praktički ko hodanje po asfaltu ili betonu..

Pošto imam malo spušteno stopalo gledam da su tenisice za pronacijska stopala..

Kod nas više nema za kupit joya tenisice, sad gledam alternativno rješenje u vidu nekih tenisica koje su super udobne a da mogu parirat ovim (dva para) joyama koje još imam u ormariću i nosim ih, al neće ni oni dugo trajat, tak da trebam razmišljat za dalje
Pogledaj moj gornji post, ima modela s goretexom. Imam spušteno stopalo i uzeli smo ih ciljano za puno hodanja. Cura prezadovoljna, ja još više. Em joj ne moram masirati stopala, em mene ne bole nakon sto smo u zadnjih tjedan dana radili po 12+ km dnevno. Da su lijepe nisu, ali više me nije briga.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 03.04.2023. u 05:31.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2023., 11:16   #172
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Pogledaj moj gornji post, ima modela s goretexom. Imam spušteno stopalo i uzeli smo ih ciljano za puno hodanja. Cura prezadovoljna, ja još više. Em joj ne moram masirati stopala, em mene ne bole nakon sto smo u zadnjih tjedan dana radili po 12+ km dnevno. Da su lijepe nisu, ali više me nije briga.
A koje si točno tenisice uzeo, konkretno?
Malo je zeznuto tak prek neta kupovat, pošto nisu ni svi isti kalupi, negdje je npr.br.43 dobar, a u nekim modelima tenisica br.43 je na knap..
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 03.04.2023., 11:21   #173
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
A koje si točno tenisice uzeo, konkretno?
Malo je zeznuto tak prek neta kupovat, pošto nisu ni svi isti kalupi, negdje je npr.br.43 dobar, a u nekim modelima tenisica br.43 je na knap..
Ima ti intersport te tenisice, probaj, vidi cijenu, ako odgovaraju, naruči...
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2023., 11:30   #174
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 704
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Meni su salomonke vrh po pitanju udobnosti, al izgled im bas nije naj 😁

Meni Mizuno po udobnosti nema premca. No do unazad par godina su im svi modeli bili top po tom pitanju, sad samo najskuplji. One do 100€ više ne treba ni gledati nažalost.
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2023., 18:19   #175
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ima ti intersport te tenisice, probaj, vidi cijenu, ako odgovaraju, naruči...
Bas cu se zaletit do njih. Tnx.
Citiraj:
Autor goran1985 Pregled postova
Meni Mizuno po udobnosti nema premca. No do unazad par godina su im svi modeli bili top po tom pitanju, sad samo najskuplji. One do 100€ više ne treba ni gledati nažalost.
Imam mizuno tenisice, odlicne su, mislim da ce i sljedece bit, samo moram naci model koji ce odgovarat mojim kriterijima
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 07.04.2023., 21:07   #176
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
On running u Keindl sportu ima solidne akcije (-30 do 40%), slučajno sam naletio. 2 komada uzeo odmah, jedne za flat running jedne za trail.

Meni je on running vrh po pitanju svega.
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2023., 20:36   #177
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Kakve su? Nosim Salamon godinama, usputno probao i adidas terrex i boost(1200kn mpc)modele, ali su su mi pretvrde, ili premekane. Imam problem sa stopalima pa sam osjetljiv na udobnost i stabilnost. Nike air nisam probao.

Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Meni su salomonke vrh po pitanju udobnosti, al izgled im bas nije naj ��
Također bar po sada isprobanom, iako ih nosim svakodnevno non stop, relativno brzo mi puknu kod prstiju s vanjske strane. Više različitih modela mi je tako stradalo, tak da nije izoliran slučaj, bar po mom iskustvu.
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2023., 18:41   #178
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Meni se dzon odljepio kod prstiju na jednoj tenisici pa sam je dao postolaru da zaljepi. Otad sve 5.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2023., 14:39   #179
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor domy1 Pregled postova
Kakve su? Nosim Salamon godinama, usputno probao i adidas terrex i boost(1200kn mpc)modele, ali su su mi pretvrde, ili premekane. Imam problem sa stopalima pa sam osjetljiv na udobnost i stabilnost. Nike air nisam probao.



Također bar po sada isprobanom, iako ih nosim svakodnevno non stop, relativno brzo mi puknu kod prstiju s vanjske strane. Više različitih modela mi je tako stradalo, tak da nije izoliran slučaj, bar po mom iskustvu.
Ako pitaš za On running, meni su odlične.

Evo danas sam još jedne uzeo, kao everyday varijantu

Cloudvista za trekking, Cloudflow za trčanje po ravnom, i sada Cloud 5 kao daily driver
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2023., 14:52   #180
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,170
Koliko kg imas?
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na