Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.02.2016., 22:45   #1591
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Gledao sam ovo za Team borbe sto ce biti. Trebt ce 300 dublona za napraviti team,pa evo,kad dodje,ostalo mi taman za to
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2016., 23:37   #1592
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Pa dobro valjda će se moći i podijeliti trošak...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.02.2016., 08:30   #1593
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Tuccy-ev komentar ispod Dev Diaries filmića na službenoj stranici:

Citiraj:
Check the test server - first team is for credits, second and third for doubloons. As for clans... Too early to tell, but in WoT they are for gold indeed
U početku će timske borbe bit aktivne samo 2h na dan. Od 20-22h.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2016., 13:59   #1594
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2016., 14:04   #1595
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Zašto? Pa ionako će ih podijelit preko 10 soma, možda i 20 ako je suditi prema NA serveru.

Ovako će još povrh toga zaraditi.

Reddit je pun slika s neta, sa po 5 kamikaza u jednom timu. Vjerujem da kod nas neće bit ništa bolje.

Radije pripremi Murmanska za lov na dotične.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2016., 14:07   #1596
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Ma i meni ih je puna kapa. Svaka budala reporta, plovi spotani Kiev 7km od mene, izasao iza otoka broadside, bas sam ga cekao, dobio je salvo za 4k hpa, vristi aimassist i reporta me.
Onda mi jos na private porucuje da me reporta WGu i da im salje replay.... pa jebote DD koji plovi spotan i vidi krstaricu na 7k kako te ceka sa svim topovima okrenutima ne tebe i jos nit mjenja smjer, nit baca smoke, samo ravno... idioti.

Comunity sve gori, balans igre tipicni WG, sad kad su ljude iscjedili sa Project R, daju to na prodaju ako slucajno nisu medju onim sta su dobili na lutriji. Gadljivo..

@thor

Ma bice par dana ludilo s novim brodom i dalje koga briga. Vecina je igrala samo za osjecaj da grinda za neku nagradu, nije da je brod OP ko ruska smeca.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2016., 14:14   #1597
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
@thor

Ma bice par dana ludilo s novim brodom i dalje koga briga. Vecina je igrala samo za osjecaj da grinda za neku nagradu, nije da je brod OP ko ruska smeca.
Zato ću ja uživat s Konigsbergom i farmat killove i XP na Kamikazama kad ih konačno podijele. Nakon što se situacija smiri, i otključam Bukya, kapetan s Hatsuharua ide na Kamikazu za malo sealclubbinga sa 5,2 km concealmentom.

Samo se nadam da su statistike na netu točne, da mu je stock concealment 6,0. Inače ću biti razočaran.

Ovo je neki special ponuda, tako da ne vidim problem u tome što ga prodaju. Netko nije imao vremena svaki tjedan igrat i odrađivat Project R misije.

Bolje ovako nego kao kod rusa ili amera, ne znam na kojem su to serveru napravili - produžili da svi stignu skupit dovoljno bodova.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2016., 14:39   #1598
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Pa drugi serveri stalno imaju neke akcije i misije, sta mi samo sanjamo. Da nije ekipa pobjesnila jer su oni dobili Project R a nasi nisu ni znali hocemo li uopce i dobit. Toliko o comunity menagerima..idioti.

Da ne govorimo od lutrija sistemu, grindaj koliko hoces, i mozda ne dobijes nista. To bas potice igrace na igranje. Nisu mi ni najmanje jasni, ocito je da je EU server zlatna krava muzara, al jebote pa barem daj ljudima akcije kao na drugim serverima da se zabave.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2016., 16:46   #1599
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
x3 bonus XP za kapetane ovaj vikend

Citiraj:
8,500,000 Pearls in the collective Project R bank means your commanders will earn a TRIPLE XP bonus for every played battle over this weekend.
Fino fino
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2016., 16:54   #1600
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Aaaaaa, to je samo u subotu znači. Jebeno kaj je svaka igra. Imam neke obveze koje ću probati odgoditi onda, ali oko podneva - poslijepodne sam online definitivno sutra onda.

Pas mater i Valentinovu, moram ženu van vodit navečer sutra inače bi do jutra u nedjelju peglao to.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.02.2016., 16:55   #1601
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Aaaaaa, to je samo u subotu znači. Jebeno kaj je svaka igra. Imam neke obveze koje ću probati odgoditi onda, ali oko podneva - poslijepodne sam online definitivno sutra onda.

Pas mater i Valentinovu, moram ženu van vodit navečer sutra inače bi do jutra u nedjelju peglao to.
Kako misliš samo u subotu?

Citiraj:
STARTS 13 February at 06:10 CET

ENDS 16 February at 06:10 CET
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2016., 16:57   #1602
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855


Glup sam, u mojoj glavi pisalo je 14.

Zakon! Ovo je bez premca najbolja stvar od Project R.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2016., 17:35   #1603
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Po prvi puta od kad igram, namjerno potopljen od strane mog tima odnosno jednog debila u Omahi. Kreće partija i već vidim da je kripl ljubičast.

Dobijem poruku u chatu "any last wishes TH0R?". Reko WTF, i evo mi salva od 6 torpeda. Trebala mu je još jedna da me potopi. Nakon sranja s internetom kad sam htio Hiryua vozit, sad me kripl potopi na početku partije...

Na njeguvu nesreću snimao sam video, čisto za probu. Stavit ću ga na YT i onda ide prijava WG. Sprašio sam mu svih 7 prijava, i zatražio sve u partiji da naprave isto. Dosta ih ga je prijavilo.

Slijedi zajebancija s SonyVegasom jer mi je video kako sam pokušavao snimati u 60 FPS-a sirova snimka od 19 GB...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2016., 18:17   #1604
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,941
Hahahaa, kakav bilde. Dozivio sam slicno sranje, prilikom starta tenkre iz tima krenuo vjezbat gadanje na meni. Takodjer prijava
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2016., 09:24   #1605
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Video jučerašnjeg incidenta:



Proslijeđeno WG-u. Sad ćemo vidjet što će napravit vezano uz to.


Na nesreću jazavca koji me TK-ao, odlučio sam baš od jučer počet snimat svoje partije jer imam u CV-u stvarno brutalno dobre i to često. Pa da možda podijelim i par trikova koje koristim s vama.

Ovo gore je na brzaka sklepano u SVegasu, nisam niti pokušavao 16:10 format pretvorit u 16:9 pa izgleda malo "funky". Ali jasno se vidi.

Za prvi slijedeći video ako ga složim to će puno bolje izgledati.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2016., 09:29   #1606
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Ma neće ti WG puno pomoći u vezi TK, samo ce ti reci da ga prijavis i da ce mehanika igre na temelju prijava odraditi svoje.
Barem su meni tako javili nakon incidenata u tenkovima sto sam imao....
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2016., 10:10   #1607
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Pa zasto snimati ako mozes nakon partije upalit replay i snimit njega ako je potrebno?
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2016., 10:29   #1608
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Sinoć me išlo sve čega sam se dotaknuo. Čak s pljeskom u ranked riješio solo 4 komada i partiju...S Udaloyem klasična adrenalina danas. Zveknuo Baltia i Kagera ali s torpedima (savršeno odmjerena sačekuša iza otoka)...da bi na kraju sam ostao i onda me riješe njih 3...sad imam sve upgrejdove (skupo u pm) ali samo range mod...Btw Roon u toj partiji zveknuo 3 komada. Na kraju se sve svodi na to jel igrač iskorištava prednosti broda. Jasno, dobivena partija ovisi o teamu.
@Thore - mene davno lik torpedirao na startu...pitam ga zašto tk? Veli presjeko sam mu put...extended debila će uvijek biti i meni se ni neda reportat.
EDIT: Danas me švabo podsjetio zašto ga volim (osim dobrog long range AP penna i looka)...sakrio nam se Fubuki iza otoka a ja upalio hydro...mogu mu samo facu zamislit kad smo ga svi zasuli granatama...neprocjenjivo, za sve ostalo tu je MC ��

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 13.02.2016. u 10:35.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2016., 10:50   #1609
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
...
Zašto ga nisi torpao nakon šta te prvi put skinuo? Team killere možeš ubit bez ikakvog penaltya, Sumnjam da će WG nešto napravit u vezi toga, a i da ga banajui, tip će uzet novi account, omahu nije teško izgrindat.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2016., 11:19   #1610
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Zašto ga nisi torpao nakon šta te prvi put skinuo? Team killere možeš ubit bez ikakvog penaltya, Sumnjam da će WG nešto napravit u vezi toga, a i da ga banajui, tip će uzet novi account, omahu nije teško izgrindat.
Ne možeš, ja sam jednog potopio, pa sam na kraju ja bio rozi.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2016., 11:46   #1611
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacij