Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.08.2016., 08:52   #91
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Ovu igru treba pustit par mjeseci. Mogla bi bit odlična onda.
Čitam da kao developeri skupljaju informacije sa foruma, steama, Interneta općenito, o problemima i ostalim zapomaganjima nezadovoljnih igrača. I rade na poboljšanju. Zasad kažu da imaju jako puno potencijalnih stvari za ispravit no idu nekim redom ovisno o broju prigovora igrača za određeni problem.
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2016., 15:05   #92
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,320
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Ovu igru treba pustit par mjeseci. Mogla bi bit odlična onda.
Čitam da kao developeri skupljaju informacije sa foruma, steama, Interneta općenito, o problemima i ostalim zapomaganjima nezadovoljnih igrača. I rade na poboljšanju. Zasad kažu da imaju jako puno potencijalnih stvari za ispravit no idu nekim redom ovisno o broju prigovora igrača za određeni problem.
Koga briga za poboljšanja? I još ju braniš

Ova igra je prevara godine, to i ptice na grani znaju...

Možda No Man's Sky 2 bi moglo već nešto biti...
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2016., 15:16   #93
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Mene je briga za poboljšanja. Zato i nisam išao grlom u jagode pa kupio igru po izlasku ili pak preordao.
Previše ste nahajpani na hejterstvo prema njoj, ne vidim neki razlog. Jedina prava prevara je bila Multiplayer i još se oko toga nisu izjasnili. Sve ostalo se dalo i moglo zaključit iz mnogobrojnih prezentacija Gameplaya.
Igra mi se svidjela i zato jedva čekam vidjet rasplet dogadjaja oko nje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2016., 13:22   #94
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,974
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2016., 13:51   #95
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,320
No Man's Lie:

https://www.youtube.com/watch?v=3Wgolc1rRro

Sve Sean Murray laži

Eh,da AngryJoe je čak i veliku ocjenu dao, da se mene pita sigurno nije average...
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2016., 20:45   #96
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
A imamo i ovo



Treba znat ovako nahajpat svoju igru i onda sve zasrat. Imam veci frame rate u MGS5 sta trazi i7, GTA5 mi ide debelo bolje od ovoga, i drugim igrama nego u ovoj pustosi.
60$, preorder now, je fino oderao ljude...
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2016., 14:08   #97
Dragster
Premium
 
Dragster's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 308
Svemir je generalno dosta random tako da ja osobno protiv random generiranih svjetova nemam ništa protiv :P
Dragster je online   Reply With Quote
Staro 02.09.2016., 15:15   #98
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Svemir je generalno dosta random?

A ti znaš o tome kako točno? Star trek ili?

Nitko nema ništa protiv random generiranja, ali to ne radi, jednostavno. Plus prodaju mp igru koja uopće nije mp.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 03.09.2016. u 20:03.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2018., 17:32   #99
MadManBD
Premium
Moj komp
 
MadManBD's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 888
Jel probao itko igrat, 2 godine nakon?
MadManBD je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2018., 20:12   #100
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Ja, piratsku. Jedina igra unazad valjda 4-5 godina koju sam ispiratizirao, dvaput
Meni je to isto sranje ko i na početku. Iako ima ekipe (i to dosta) kojoj se to sada sviđa.

Cool ideja, ali sve to mi je dosadno za gledati i igrati. A i ne podnosim baš te igre gdje najbitnija stavka craftanje.

A i teško bih se natjerao da je kupim ma kakva god da igra sada bila ili što god da oni napravili od nje, pošto su toliko bezobrazno lagali na početku.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2018., 22:12   #101
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Probao bio i ja. Performanse jos imaju iste bugove kao na startu. Ako je full screen, trokaje i dropa frameove, ako je borderless fullscreen ide puno gladje. Isto sranje kao i prije par godina.
Igra zdere ram ko retardirana, samo leaka, i vram i ram. Sa 2gb vrama dodje do 5.5 na med opcijama sa vremenom, onda se srusi i adio.
Igra je osim par feature ama bas isto smece kao i prije. Startam new game i stavi me na tako toxican planet da nisam stigao ni tutorial prec, jednostavno krepam dok mi govori sta da radim. I tako sa tim debilanama sa random planetima.

Tvoja baza je divna, tj, divno sranje, iskopao sam zemlju okolo, poplocao sve za stavit zgrade i to, poletim u stanicu, vratim se, zemlja prekrila sve sta sam radio, jednostavno mi je sve opalilo undo, zgrade pod zemljom.

Jos radi sistem da u tvojoj bazi lik hoce neki mats il biljku koje nema par sistema okolo, pa se jebi trazeci to. Balans cjena je IMBECILAN. Kad nadjes neki blueprint, za 100k kupis matse, napravis item, prodas za 400-500k. Cim si to nasao a mozes u roku sat-2 naci, za 20 min u stanici samo kupujes i stancas iteme i imas 500m+ il koliko ti se da stockpileat.

Bugovi sa freighterima su standardni, ponudi ti lik freighter, ako prihvatis gubis svoj stari freighter i upgradeove i cargo. Ako kazes liku da priceka da prebacis opremu, vise ti lik ne nudi freighter.

Propadanje kroz teren, clipanje i problemi, fps dropovi na svim detaljima je isto. Ako mi comp moze vuc Witchera 3 na malne max, ovo govno zakuca grafu na 100% gledao ja nebo, pod il planet u daljinu. Svaku opciju sta promjenis hoce restart cijele igre, a to vodi do prokletog ucitavanja od par min, a igra na SSDu bila.
I kad vidim kako trokaje loading dok letis kroz one zvjezde, ista stvar kao prije 2 godine. Napredak za 5.

Uglavnom, ima par QoL fixeva, MP koji je zakurac i tona bugova i neoptimiziranosti. Komotno preskocit.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na