Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Intel
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.08.2010., 00:18   #211
poker
Premium
Moj komp
 
poker's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 225
LOAD znači za mene oc proc i memu probam da li radi pokrenem neku igru (tipa crysis,metro battlefield2, AC2) i vidim da li je sve stabilno i da se ne ruši sustav ako je sve ok furaj miško. Osobno me ne zanima prime i ostali programi jer mi to ne znači ništa treba mi veći clock proca za igre ;obradu videa i to je to ne tražim max rezultate
poker je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2010., 00:29   #212
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
Onda je razumljivo što su ti takve temperature, donekle naravno..
Bullet1 je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2010., 00:44   #213
poker
Premium
Moj komp
 
poker's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 225
donekle ili totalno razumljivo puko bih ja proc još više(sad je na 3,33) ali nažalost sadašnja matična mi udara u fsb wall i to je to - tako je to kad radiš reklamaciju u vemili pa te izj... ko konja .Prije sam imao p35 koja je bila bolja ali mi je riknula pa mi ponudili ovu p43 i šta ćeš uzmi i šuti.Nažalost zaštita potrošaća u rh je još u kamenom dobu.Znam,znam svi će reći trebao si se svađat ali to ti ne pomaže kod njih.
poker je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2010., 16:31   #214
Ergometar
Premium
Moj komp
 
Ergometar's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 127
Ja bi im se krvi napio dok nebi dobio istu, novu...
Ergometar je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2010., 17:55   #215
poker
Premium
Moj komp
 
poker's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 225
puno priče kilavo dijete.Nažalost rika stare matične mi se dogodila u najgore vrijeme po nas kupce - vemil je odlazio u ropotarnicu povijesti (stečaj) i išao sam se svađati oko modela matične i prijetio zakonom o zaštiti potrošača i inspekcijom ali ništa od toga ladno su me odjebali -ono u stilu tužite nas jer su znali da idu u stečaj pa ih je bolila briga za nas kupce.Srećom imao sam dobrog frenda koji je radio tamo(dao je otkaz) koji mi je savjetovao da prihvatim njihovu ponudu jer je pitanje dana kad neće imati išta od robe na skladištu.Molim bez ružnih primisli da mi nije frend htjeo pomoći bio sam osobno prisutan tel. razgovoru oko reklamacije kad su mu iz sjedišta zagreb rekli ili ta p43 ili nek nas tuži i neka bude sretan što smo mu i prihvatili reklamaciju.Strašno da čovjek ne povjeruje ali nažalost ovo je surova hrvatska stvarnost.

Nema veze ima i drugih trgovina koje fer posluju ,a zato su i otišli u stečaj HA-HA
poker je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2010., 22:48   #216
Ossir
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 21
Trenutno imam e2160 @2970 i nakon tri godine bez prigovora sad je definitivno usko grlo.
Ostatak konfe: abit ip35-e
2 gb ddr 2 800
gtx 465
Zanima me jeli nadogradnja na rabljeni q6600 dobar potez ili bi za igre bio bolji jedan e8400/8500? Trenutno ne bih mijenjao platformu pa bi htio uzeti procesor da izguram jos bar 2 godine.
Ossir je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2010., 22:55   #217
DomagojX
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb/Sesvete
Postovi: 1,307
uzmi si nekog quada, q6600 ili ako imaš malo više novca neki q9550
ili još malo pričekaš i to prodaš, i kupiš neku polovnu i5 konfu što nije loša investicija
DomagojX je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2010., 01:23   #218
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,885
Najbolje ti je nać neki proc iz q9xxx serije. Po mogučnosti sa 12mb keša. Jako dobro se nose sa novim procevima u igrama i negdje su u sredini između q6600 i i5/i7 proceva. Ni e8400 nije loš izbor i tam gdje se traže samo dvije jezgre bit će brži od q6600, plus kaj buš imal dobar oc potencijal. Polovni i5 750 se daju kupit za 1100 tako da bi navedeni trebali bit osjetno jeftiniji.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na