Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.06.2008., 00:38   #61
Sonic2048
Premium
Moj komp
 
Sonic2048's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cakovec
Postovi: 140
Baš me zanima razlika između Paragona i renegade na kraju,ja npr naginjem ovom zločesto, e sada pitanje zašto? Pa jer je bilo fora koknut onog lika iz bande kaj te ucjenjuje
Sonic2048 je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2008., 06:42   #62
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
@Sonic2048...ajde prestani uništavaš drugima igru..
Hamm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.06.2008., 00:12   #63
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
može li mala pomoć, zapeo sam u onom rudniku gdje je kćerka od one neke, i sad idemo velikim liftom prema gore i gore nas čekaju onaj veliki ružni i ekipa... ekipu brzo pokokam, ali njega ne mogu nikako...zatrči se na mene, udre me i to je to, a ovi moji patetični suradnici vrlo brzo kleknu...
jednom mi se posrećio "bug" u toj situaciji, naime taj veliki je zapeo za zid i onda sam ga mogao komodno koknit sa snajperom, šta sam i napravio, i onda sam došao do njega, on se digao (oživio nekako), udrio me i paf... poludio sam...
ali od svega me najviše živcira šta iznova i iznova moram slušat onaj dijalog prije nego se počmemo dizat dizalom jer ga se ne može preskočit
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2008., 01:18   #64
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
hmmm, ja sam to riješio u roku jedne minute
Odma nakon cut-scene roknuo space, naredio jednom mom da baci throw na jednog vojnika, drugom overkill, u roku 20 sekundi te oko velikog porokao, ostao jos samo taj ružni, on se sakrio iza nekog kamena, ja ga samo roko, lagan za ubit, čak i sa pištoljem
I da, dok je na podu, tj, kao mrtav, još rokaj u njega i tek češ ga onda ubit
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2008., 17:05   #65
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Konačno i ja počeo igrat,predobra igra,baš vuće na KOTOR što je odlična stvar jer nikako da izbace KOTOR 3. Inače jedino me zanima jel se squad može mjenjat trenutno ili samo onda kad dobijem opciju da biram ko će samnom?
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2008., 19:00   #66
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Squad možeš mijenjati tako da se vratiš na svoj brod Normandy i ponovo odmah izađeš iz njega, onda te dočeka onaj screen za biranje squada
naravno tek nakon sto riješiš sve u Citadeli i skupiš dovoljno ljudi da možeš birati
A dok si jos u Citadeli kada regrutiraš nekoga isto ti se otvori taj screen i biras

Ja sam podosta već prešao, ali mislim da nije to jos bliu kraja, barem se nadam, ganjam onu Beneziu po zamrznutom planetu Noveria
Ja se uplašio kad sam negdje pročitao da je igra kratka i da ju je neki lik prešao u 9-10 sati , a ni CItadelu nemoš pošteno riješit u 8 sati igre
Naravno, vjerovatno je lik u tih 10 sati riješio Citadelu i došao na Normandiju te nije mogao otvoriti galaxy map i mislio da je kraj

Super mi je ono sto moraš/možeš birati sto kažeš i sve ima svoje posljedice i se može itekako očitovati u igri

Jedino mi je borba malo mutava... jednostavno su ju trebali napraviti više FPS-ovsku, ovako je prekonzolaška i neispolirana
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2008., 19:40   #67
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
ma dobra je borba,malo treba se naviknut,taktizirat i tak to
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2008., 19:42   #68
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
moguće je igru proću u 9h i manje, ali pod uvjetom da ubrzavaš sve dialoge, filmove, ne istražuješ sve svijetove, ne ispunjavaš sporedne misije...meni je trebalo 36h (možda par minuta više) ali sam ispunio sve sporedne misije koje sam dobil osim onih kukaca na početku (trebal sam naći još jednog) i mžda još koje misije (najviše jedne), za svaki planet sam čital opis, pročital cijeli codex, pratil sve dialoge, bil na svim mjestima na mapama/planetima... igra je super, samo kaj su se više trbali potrudit sa sporednim planetima, a ne da su svi isti, samo se razlikuju u boji (neki plavi, neki crveni....), trebalo bi biti veće područeje za kretanje po njima i više za istraživati po njima, ubaciti po koje drvo, čudne biljke, životinje... i trebali su napraviti da semože sletjeti na našu planetu Zemlju (!!!MALI SPOILER!!!na mjesec se može i tamo se dobije dodatni/bonus skill...)... sve u svemu jako dobro napravljeno...ocjena 9 od 10
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2008., 20:00   #69
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Daj mi reci (stavi pod spoiler) jesi zaveo Liaru?

Ja idem po redu, obavljam sve sto mogu, pratim, čitam, veći mi je gušt
Ja za onaj bonus skill na mjesecu uzeo Shock Troopera , fora

I da, slažem se da su planete mogli malo bolje napraviti, samo se po boji razlikuju, osim onih na kojima su main questovi

Malo me koja igra odmah ovako oduševila, stvarno predobra i definitivno preporuka za svakoga, možda čak i 9.5/10
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2008., 21:33   #70
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Daj mi reci (stavi pod spoiler) jesi zaveo Liaru?

Ja idem po redu, obavljam sve sto mogu, pratim, čitam, veći mi je gušt
Ja za onaj bonus skill na mjesecu uzeo Shock Troopera , fora

I da, slažem se da su planete mogli malo bolje napraviti, samo se po boji razlikuju, osim onih na kojima su main questovi

Malo me koja igra odmah ovako oduševila, stvarno predobra i definitivno preporuka za svakoga, možda čak i 9.5/10
SPOILER

liaru sam od****l, ashley mi je bolja, prije ilosa sam se poigral s njom

igral sam s vanguardom i isto sam na mjesecu uzeo neki skill koji je više za oružje, ne znam je li to taj ili neki drugi, drugi je bio za one sposobnosti/moči...
xGAME je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.06.2008., 21:35   #71
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Ne sviđa mi se način borbe,,,jesu ga zasrali. Al sve ostalo je za pohvalu...dijalozi i te cake...al nije me tolko zagrijala ko "KOTOR",
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2008., 11:43   #72
Fiberglass
Banned
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zemlja
Postovi: 12