Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.03.2003., 21:11   #31
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,974
oIo

__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2003., 23:29   #32
pinsla
Caught Somewhere In Time
 
pinsla's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: zg-vrbani, vž u srcu
Postovi: 1,860
Citiraj:
Originally posted by elven
Za vece reze od 1024*768 ti treba i veci monitor, a mnogi koji se (samo) igraju na kompu (ili pisu tekstove, surfaju etc.) imaju 17" monitore. Tako da je i to faktor na koji treba gledat. Sta ce meni 9700Pro kad ju npr. moj proc koci i kad ne mogu igrat igre u 1600x1200 (mogu, ali koji ce mi bit refresh rate, to je druga prica). Zato ljudi nemojte se samo nabrijavati na gluposti koje procitate u "strucnim" casopisima (ala Hacker, PcPlay...)
I kod 1024 ti može dobro doć 128 rama kod igara sa velikom količinom tekstura. No tu temu smo već apsolvirali kod starijih kartica 128 rama ne daje neko poboljšanje iako ima iznimaka a kad budeš kupovao novu kupit češ 128 rama sigurno tu nema dvojbe.
Kaj se tiče 9700 pro i jesi i nisi u pravu. Performanse će biti različite od igre do igre no zar ti ne bi bilo ljepše sa 9700 pro uključit 4x aa i 8 x af i zaboravit na to te igrat s istim performansama kao što si prije imao bez aa i af??????????????
Dakle priznaj da 9700 pro ne bi kupio zato kaj je preskupa a ne zato kaj će ti je proc kočit!!!!!
Ali ima nad uskoro izlaze nove ati i nvidija kartice te bi trebale cijene opasno padat
pinsla je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.03.2003., 19:37   #33
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Originally posted by pinsla
Ali ima nad uskoro izlaze nove ati i nvidija kartice te bi trebale cijene opasno padat
U pravu si . Da sam dobio na lotu, prevladala bi pohlepa i kupio bih 9700Pro

U to se i nadam, pa krajem ozujka, kad i kod nas padnu cijene, kupit neki 9500Pro sa 128 RAMa (uh sto sam optimistican), ali prije ide meni 1700+, starom Duron 800 i kod mene dolaze frendovi na Heroje u mrezi, dva na dva. E to ce biti neprospavane noci...
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2003., 12:34   #34
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Re: ATi Radeon 9000 pro 128 Mb DDR

Citiraj:
Originally posted by spyder
Namjeravam kupiti tu grafičku no pravo je pitanje od kojeg proizvođača.

Mislio sam:

Manili
Build by ATi
Inno 3D
Gigabyte

Što mi vi preporučate. I obrazložite zašto preporučate baš tog proizvodjača.
Imam ti ja GigaByte 9000pro 64MB DDR i kartica je fakat OK, uz nju dobijes 4 cd-a i kablovinje , kartica se fino da o/c...moja radi stabilno na 275/275@318/318...mozda ide i na vise ali mi se nije dalo zezati. Uglavnom za pristojnu cijenu dobijes origigi igru(fakk), power DVD 4.0, kablovinje, 2 demo igre 8) i veliki o/c potencijal.
Nik je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na