Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.02.2020., 23:38   #1321
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
plus jedan
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2020., 03:15   #1322
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,151
Mapa je smece spotted 24/7 (kao i ostalima)a kao neki jungle teski suljanje taktika kod hajpanja i promocije iste.
Kao sve ostale centralne mape , ko prije na C njegova igra plus su jos bokove otvorili tako da ekipa trci ukrug za zastavama ko retaji zesci,a veliki gejmeri u tenku sjede na spawn zastavi i cekaju novi val retaja.
L

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: Tajl3r. 05.02.2020. u 03:25.
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.02.2020., 11:32   #1323
VelimirSaban
Premium
Moj komp
 
VelimirSaban's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 58
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Super je nova mapa, ali na to je spalo moje igranje ove igre. Dođe nova mapa, odigram par sati, vidim da je super i ne palim igru dok ne izađe nova mapa

Odigram onaj tjedni zadatak, dođem do nagrade i nazad na Forza Horizon i Metro Exodus
VelimirSaban je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2020., 23:04   #1324
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Koliko god je Breakthrough katastrofalno loše implementiran u cijelom Pacifiku, čini mi se da je ova nova mapa vrhunac Dice-ovog boljenja burca za bilo kakav suvisli balans i normalno gameplay iskustvo u ovom modu.

Odigrao dvije partije zaredom, jednom u napadačkom, jednom u obrambenom timu. Oba puta je napadački tim doslovno PROJURIO do pobjede. 5 tenkova odjednom krene na minijaturnu mapu sa samo 3 skupine checkpointova, likovi u tenku imaju 40-0 k/d nakon deset minuta, a u obrambenom timu redovno fali 7-8 igrača jer ljudi rage-quitaju kad shvate da ne postoji strategija za pobjedu, jer su anti tank oružja beskorisna.

I sad opet treba čekati da ta hrpetina preplaćenih švedskih šarlatana izbaci patch kojim će vjerojatno pokvariti još više stvari nego što ih poprave, što je bio dosadašnji modus operandi tih bradatih veganskih pedera.
sti je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2020., 10:58   #1325
VelimirSaban
Premium
Moj komp
 
VelimirSaban's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 58
Oduvijek je u BFu napad bio lakši od obrane, je li to psihički faktor kod igrača ili ljudi jednostavno ne žele braniti, ne znam. Ali da nešto moraju napraviti, pod hitno, moraju. Za početak definitivno ojačati anti tank oružja ili smanjiti oklop na tenkovima. Prije si mogao sam uništiti tenk ako si imao dovoljno C4 ili raketa, sad nema šanse. Vidiš tenk, obično baciš jedno nečega šta ti je pri ruci i bježiš.
VelimirSaban je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2020., 01:18   #1326
CyberDemonVZ
Premium
Moj komp
 
CyberDemonVZ's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Varaždin
Postovi: 70
Citiraj:
Autor VelimirSaban Pregled postova
Oduvijek je u BFu napad bio lakši od obrane, je li to psihički faktor kod igrača ili ljudi jednostavno ne žele braniti, ne znam. Ali da nešto moraju napraviti, pod hitno, moraju. Za početak definitivno ojačati anti tank oružja ili smanjiti oklop na tenkovima. Prije si mogao sam uništiti tenk ako si imao dovoljno C4 ili raketa, sad nema šanse. Vidiš tenk, obično baciš jedno nečega šta ti je pri ruci i bježiš.
Mislim da je veći problem broj tenkova i/ili brzina spawna poslije uništenja, a ne njihova snaga.


Ili da npr obrana ima 1 tenk, a napad 3.
A ne napad 5, obrana 0.
CyberDemonVZ je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2020., 11:21   #1327
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,969
Nitko nije igračima kriv kaj ne znaju igrati obranu i koristiti utvrde i skloništa nego rušaju kao da su u napadu. Napad ako nije jači u tehnici ili brojčano nema baš nikakvog smisla, niti je ikada imao u povijesti ratovanja.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2020., 12:10   #1328
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
previše je tenkova

__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2020., 13:54   #1329
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,969
Jedan tenk i više desantnih amfibija. Glupo bi bilo da vojska pliva sa brodova do obale u invaziju.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2020., 15:49   #1330
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,151
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
previše je tenkova

Ma idiotizam ,sad kad napokon pogledam sve skupa igra je fail zesci igram od alfe,nadajuci se da ce bar kakvu dobru mapu ubacit ili sredit ttk jok.
Kad pomislis da je hardline najgori bf dosad onda nakon toga dobijes ovaj zalosno los pokusaj.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.02.2020., 17:13   #1331
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Pa to je redovna pojava, već na ovom dijelu mape (Sektor 3) ljudi iz obrambenog tima krenu sa rage kvitanjem.

Oklopnjaka je previše a respawn time je mizerno malen. Assaultova nikad nema dovoljno da se bore protiv tolikog broja na tako maloj mapi.

Ibmecili iz DICE-a su to htjeli riješiti dodavanjem Lunge mine, potpuno beskorisnog assault gadgeta s kojim se moraš približiti oklopnjaku i onda upaliti i preživiti neprekinutu animaciju od 5 sekundi, da bi shvatio kako su potrebne minimalno dvije takve za light armor

Kao što sam rekao, čeka se patch 6.2 da beskorisni programeri poprave balans vozila i unesu novi set problema.

Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Jedan tenk i više desantnih amfibija. Glupo bi bilo da vojska pliva sa brodova do obale u invaziju.
Ta desantna amfibija je LVT i vodi se kao light tank, dakle one-shota pješadiju.
Postoje LCVP-ovi koji prevezu duplo više ljudi, ti kao da ne igraš istu igru.
sti je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2020., 22:10   #1332
frezer
Premium
Moj komp
 
frezer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: Šibenik
Postovi: 460
Odigrao i ja 2 meča. Jednom CQ, drugi put Breakthrough kao defend. Pregazili nas.

Dodao bih još i da je mapa loše optimizirana. Na mom vremešnom FX-u framerate pada ispod 30, dok prošle dvije mape idu preko 40. I živcira me ova moderna grafika u mutiplayeru. Nevidiš ništa od pustih detalja. Neću više igrati. Ionako sam se uhvatio Stalkera i modova
frezer je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2020., 19:07   #1333
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
https://youtu.be/hhC2TIxd0mQ

Aj bok, zadnji update u lipnju i to je to od ove igre. Neki će reći da je bilo i vrijeme, ali je zapravo tragično kad shvatiš kakva prilika je ostala neiskorištena.
Pacifik je bacio svjetlo na ono što je igra mogla postati da je nisu upropastili tvrdoglavošću, suludim odlukama i potpunim ignoriranjem community feedbacka.

Više sreće i pameti drugi put.
sti je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2020., 19:16   #1334
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Citiraj:
Autor sti Pregled postova
https://youtu.be/hhC2TIxd0mQ

Aj bok, zadnji update u lipnju i to je to od ove igre. Neki će reći da je bilo i vrijeme, ali je zapravo tragično kad shvatiš kakva prilika je ostala neiskorištena.
Pacifik je bacio svjetlo na ono što je igra mogla postati da je nisu upropastili tvrdoglavošću, suludim odlukama i potpunim ignoriranjem community feedbacka.

Više sreće i pameti drugi put.
Odlično, sad još da EA krepa skupa s igrom i sve 5.

_________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2020., 20:23   #1335
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,969
Ja sam zadovoljan, za 15 eura, nisam morao plaćati DLC-ove i igrao se 120 sati do sada, istina ne igram ju više ali možda joj se vratim. SP nisam još ni taknuo, tak da i to moram odigrati. Sve u svemu, super. Nemam osjećaj da su me ogulili, dapače.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2020., 08:46   #1336
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,669
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Ja sam zadovoljan, za 15 eura, nisam morao plaćati DLC-ove i igrao se 120 sati do sada, istina ne igram ju više ali možda joj se vratim. SP nisam još ni taknuo, tak da i to moram odigrati. Sve u svemu, super. Nemam osjećaj da su me ogulili, dapače.
Ti si zadovoljan sa 120 sati mp u "AAA" igri? Nije ni cudo da nas tako hebu s tim smecima.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je online   Reply With Quote
Staro 26.04.2020., 08:53   #1337
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,969
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
Ti si zadovoljan sa 120 sati mp u "AAA" igri? Nije ni cudo da nas tako hebu s tim smecima.
Zadovoljan sobzirom na uloženo, manje od kune po satu zabave a nisam završio sa igrom. Na to sam mislio. A sad ak ti voliš plaćati DLC-ove kao u prethodnicima samo naprijed, ak vrate ta sranja moji 100 kn ne budu dobili ni pod razno.
Ne namjeravam igrati jednu igru nekoliko godina i utuči 1000 sati uz sve ostale naslove.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2020., 11:16   #1338
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Danas stiže zadnji update, dosta sadržaja su ubacili.

https://www.reddit.com/r/Battlefield..._update_notes/
sti je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2020., 14:52   #1339
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
To je ko kad ti bace dosta cvijeća na grob tokom pokopa...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2020., 15:02   #1340
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
To je ko kad ti bace dosta cvijeća na grob tokom pokopa...


__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2020., 02:47   #1341
poweeer
Premium
Moj komp
 
poweeer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Otok
Postovi: 182
Mogu ubaciti sadrzaja koliko hoce, igra je totalno neigriva radi cheatera, dakle na mapi je min 3 igraca po teamu cheatera non stop.
poweeer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na