Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.08.2016., 10:25   #1741
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Nisam se pogubija i ne minjaj Thread sad

Nas si prozva geek kmetovima (nebitno sad koja tema), a odakle ti pravo "škrtice", kad žena sazna di si joj kupija mobitel zabranit će ti ikakvo igranje po kući misecima - morat ćeš u PC igraonicu ili sex shop kmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2016., 10:36   #1742
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Stvarno je fascinantno da žicaš ljude predračun da im uplatiš lovu, a oni ne reaguju na muskulaturu
Pitanje je da li je taj način plaćanja uopće moguć pošto je trgovina u inozemstvu.
Ne znam zašto im to stoji na sajtu ali koliko sam ja upoznat s tom trgovinom, plaćanje je uvijek bilo isključivo pouzećem.
Nikada nisu nudili plaćanje karticama, a kamoli virmanom.
__________________
...
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2016., 11:13   #1743
vedranzeman
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Kloštar Podravski
Postovi: 1,019
Plaćanje karticama ili virmanom ide bez problema kad im je račun u OTP banka Hrvatska (štono bi rekli: sami svoji ).
Kupovao sam za frenda u 12. mj. 2015. putem virmana, ali su mi poslali (nakon cca. 24 sata) na mail "Račun za predujam" u PDF-u, po kojem sam platio.
I da, broj narudžbe je bio poziv na broj.
__________________
Tko nije skršio Socket A procesor na bilo koji način, neka prvi baci kamen!
vedranzeman je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2016., 11:16   #1744
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Kad samoprozvani stručnjaci za napajanja ne znaju da se odsad turaju kondići i u kabele, pffff.
Ma bit će žena sretna s telefonom, skromna je

@drveni, pa jebemu, zašto onda imaju opciju prije plasiranja narudžbe ili virmanom po predračunu ili pouzećem
To znači da im 50% načina plaćanja ne radi
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2016., 11:23   #1745
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Onda je vjerovatno moguć i taj način plaćanja samo im treba duže da pošalju ponudu za uplatu, bio sam uvjeren da je moguće samo pouzećem.
__________________
...
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2016., 11:35   #1746
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2016., 14:09   #1747
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Kupovala sam kod njih graficku i nisu mi odtali u dobrom sjecanju, jel kaj bolje sad s tim kuririma?

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 31.08.2016., 14:23   #1748
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Bio sam zadovoljan sa njima poprilično do zadnje kupovine,ploča i procesor koji su trebali stići za 4 radna dana,na kraju stigli za 13.I vratili im se, otad zaobilazim.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2016., 14:24   #1749
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor yaya Pregled postova
Kupovala sam kod njih graficku i nisu mi odtali u dobrom sjecanju, jel kaj bolje sad s tim kuririma?

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Kurirska služba i sam dućan, tj. njihovo rješavanje reklamacije baš i nisu toliko povezani - do sada je reklamiranje u njih bilo katastrofa šta se i može vidit iz gomile postova (ne računam instant zamjene USB stickova od 20-tak kn )

Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Bio sam zadovoljan sa njima poprilično do zadnje kupovine,ploča i procesor koji su trebali stići za 4 radna dana,na kraju stigli za 13.I vratili im se, otad zaobilazim.
Jesi li točno sazna di je zapelo, nije baš da je ED primjer odličnog poslovanja....
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2016., 14:33   #1750
t3chno b0y
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Split
Postovi: 246
Ja naručia kućište u njih ima par dana, stiglo u roku od 3 dana kako su i rekli. Povoljnije 250kn nego bilo di u hrvatskoj. Dostava besplatna sve prošlo dobro. Da uziman nešto drugo šta se može pokvarit dobro bi razmislia. Planiram uzet lg 29" ultrawide u njih jer je isto tako najjeftiniji, ali se još mislim šta će bit ako bude trebalo reklamirat.
t3chno b0y je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2016., 14:44   #1751
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Jesi li točno sazna di je zapelo, nije baš da je ED primjer odličnog poslovanja....
Ne, poslao sam im 3 ili 4 maila, nikad na ništa nisu odgovorili. Samo jedan dan me zove čovjek iz dpd da ima paket za mene.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2016., 00:04   #1752
MikaHR
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,264
Citiraj:
Autor t3chno b0y Pregled postova
Ja naručia kućište u njih ima par dana, stiglo u roku od 3 dana kako su i rekli. Povoljnije 250kn nego bilo di u hrvatskoj. Dostava besplatna sve prošlo dobro. Da uziman nešto drugo šta se može pokvarit dobro bi razmislia. Planiram uzet lg 29" ultrawide u njih jer je isto tako najjeftiniji, ali se još mislim šta će bit ako bude trebalo reklamirat.
Pa LG ima ured u hrvatskoj (i servis?) pa ih najvjerojatnije možeš skroz zaobići.
MikaHR je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2016., 00:24   #1753
t3chno b0y
Premium
<