Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.05.2016., 11:39   #2641
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor danijel_b Pregled postova
Za vikend ih cuvas? Hehehe....
Naravno. Treba izvuć maksimum za što manje truda iz igre da se kapetani dovedu u red.

Na T10 CV bolje ne vozit kaptana ispod 16 bodova jer nisi konkurentan. Sa CV-om je must have onaj skill Air Supremacy na 5. redu, skupa sa Basics of Survivability kao 16. skill koji uzmeš u kombinaciji sa DCM II upgrade. To si spušta trajanje vatre i zna spasit život samo tako. CV gube veći postotak HP-a od ostalih brodova od vatre.

Shokaku kapetan od pred dva dana ima 17 bodova i njega ne mičem s najdražeg broda.

Sve me strah T10 CV-a jer tu obitava ekipa poput Aerroona, Flamu-a i najboljeg CV igrača - Reyte.


EDIT: Kad te ide s brodom:

__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 27.05.2016. u 11:45.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2016., 15:03   #2642
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Primjetio sam da skoro svaku misiju imamo afk lika ili kamikazu i onda pročitam na forumu da to namjerno rade da skupe 500 misija za Naval battles happening...nakon skupljanja killova WG je opet napravio korak dalje prema razjebavanju igre i zabave za one koji bi htjeli istu doživjeti..
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2016., 15:47   #2643
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Do kad uopće traje GNB?
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2016., 16:00   #2644
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Ni ja neznam, kupio sam port slot, imam jos 240 u djepu a nemam na sta potrosit.
Vidicemo koje se govno dobija overall za 12m dijamanata.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je online   Reply With Quote
Staro 29.05.2016., 16:15   #2645
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Neki nagađaju da je to Indianapolis. Sumnjam, ali opet moguće.

Nisam imao vremena igrati toliko niti da sam htio.

EDIT: Upravo postavio novi rekord igre sa Shokakuom - 237k dmg partija. Iz nekog prokletog razloga mi se nisu spremili rezultati.

http://wowreplays.com/Replay/7961
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 29.05.2016. u 16:47.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2016., 17:15   #2646
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Nema shanse da daju ekipi Indijanapolis kojeg namjeravaju prodavat za ranked.
A osim toga, nije bilo zahtjeva za pojedine igrace, tipa skupi 500d za tajnu nagradu.

Al vidicemo, sumnjam da je ista korisno.


Edit:
Evo je danas bio standardan vikend dan, 10-11 poraza sa Zao prije nego sam skupio daily bonus, nebitno jel napravis 150k il 50k, timovi sve gori od gorega. Win rate sa 55%+ ide na 54.2, da se jebes nemozes pobjedit sa ovakim idiotima. Jednu rundu im ubijemo 2 carriera na startu, isli su naprijed da se sakriju iza otoka al se malo zajebase i spotamo ih, 2 carriera manje za njih, ja potopim 4 broda...i moj tim izgubi...nekad nas MM voli, njima 6 DDa a nama 1. Stvarno, ovo je besmisleno.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 29.05.2016. u 21:06.
BladeRy je online   Reply With Quote
Staro 29.05.2016., 23:25   #2647
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Ja sam za razliku od prošlog vikenda imao odličnu nedjelju. I to većinom solo partije. 2. s Idependence-om, i odmah Kraken za 1st win i X2 bonus. Zadnji post je editom dodan i rekord sa Shokakuom. Da nije bilo vikendaša ne bi bilo niti rekorda.

Dat Kamikaze:

__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 30.05.2016. u 08:29.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2016., 09:11   #2648
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Da, dobro je kad te vikend vozači zapadnu na drugoj strani a ne na tvojoj kao kolegu gore ili mene....4 partije u svakoj sam prvi na listi, svi porazi (a prosječan sam igrač) i onda si možeš misliti kakve krumpiriće sam dobio...ok bilo je par partija di smo i uništili ali ja pišem samo o ovima gore spomenutima haha
Inače vrh debilane je bio prekjučer....dakle roknem 3 komada, potope me...moj team ostao na Kirovu sa 100 HPa i TExasu sa 60% HPa....na drugoj strani 2 DDa koji su se negdje izgubili i jedan full HP New MExico...minuta i pol i mi dobivmao na bodove....I sad mi vičemo liku u Texasu da bježi što dalje...naravno da ovaj retardo wallet warrior u Texasu krene u kamikaza napad na iskusnog NMas full HPom.....naravno da ga je potopio valjda 20 sec prije kraja...faca je dobio report svih u teamu a chat je bio zatrovan...kako je to fora
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2016., 09:24   #2649
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Pa bas tako, nekom smrkne a nekom svane. Koje debile znamo dobit po timovima to je nemoguce objasnit. A Zao mi citadelaju pod svim kutovima na svim udaljenostima.
Gledam streamere, i sve overpen sa BBovima na cruisere, al zato ja primam ko da sam kurva. Frustrirajuce je malo za rec.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je online   Reply With Quote
Staro 30.05.2016., 09:27   #2650
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Bili smo i mi jučer u partijama s rajčicama (alternativa za krumpire lol). No, u jednoj partiji je na drugoj strani lik u Aobi nafarmao 7 killova. Tako da nismo puno mogli niti trojica u diviziji.

USS Indianapolis update, oklop je popravljen:

Citiraj:
A lot of this was largely coloured by my initial impressions of her. Before 0.5.6 launched, iChase contacted me over Skype to do some testing with the Indianapolis. We spent a little over an hour trying out her armour. Early release versions of the vessel showed that even destroyer caliber guns were capable of landing citadel hits beneath the #1 and #2 turrets with their high explosive shells. One of the Russian-speaking developers later went on to say that the armour model on the Indianapolis had a few bugs and she sat too high in the water which added to her fragility. This meant that any testing really exemplified her fragility -- perhaps unfairly, but such was the first experiences I had with her.

These deficiencies in her armour have been largely corrected. You won't take citadel hits from casually fired high explosive shells from 120mm to 130mm armed destroyers at the side of your ship.
- iChase je izdao update na review, sada kad je 0.5.6 vani
- Eurobeat isto ima video (ono kad si na poslu a nemreš ga pogledat jer si doma tek iza 20:00h...)
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2016., 17:36   #2651
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Kak sam se nasmijao