Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.04.2016., 09:37   #2371
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Promjene iz 0.5.5 PT:

https://www.reddit.com/r/WorldOfWars...rom_0542_live/

Par izuzetaka:

- Pensa dobija neki buff na oklop lol
- Indianapolis CA premium preload vjerojatno znači ono što znači
- The AA consumable carriers get only increases the AA power by 75% for IJN carriers, and 25% for USN carriers, as opposed to the 200-300% increase cruisers get.
- Engine repair time has been reduced to 60 seconds
- Rudder repair time has been reduced to 40 seconds
- New Death animations which change depending on if you died from: fire, shelling, torpedoes, detonation, or if you've sunk while beached
- Firing detection penalty of: Storojevoy, Derzky, Izyaslav has been reduced by 1km, 3km torpedo's range increased by 1km
- Kirov has an additional superstructure hitbox
- Ishizuchi's shot delay has been reduced to 25 seconds (was 30) ... kao Tirpitz valjda
- US 8in55 Mark 14 Model 1 artillery's armor model is changed, probably buffs ... topovi na Pensa/NO buff??!


itd...
hahah što ti bi da prodaš možda najzabavniji brod u igri...Pepsi here I comeee :-))) BTW, sad kad imam dovoljno premium brodova za farmanje love isplati mi se igrati i t10....za sada mi je plan krenut na Hindenburga...možda i Khabu sad kad sam blizu tog....I možda jedan BB tak da imam sve tri klase (osim CV)...Yamato? :-)))

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 15.04.2016. u 10:48.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2016., 10:03   #2372
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Prodao sam ju jedino iz razloga da financiram Baltimore. Kasnije se lako vratim na Pensu jer je T7 kikiriki naprema T10.

No, ako fakat izbace Indianapolis to će vrlo vjerojatno biti moj prvi premium USN brod. USN CA mi leže, tako da re-training kapetana može biti samo gušt. Recimo da stave Indy na T7 i kao premium posebni feature s radarom... Jao.



Sent using Tapatalk.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2016., 11:05   #2373
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Ermmmm

Rijesenje torpedo spama na WG nacin....

  • Fubuki's, Kagero's and Shimakaze's added torpedoes reload faster. - Fubuki's torps reload in 100 seconds, Kagero reloads in 120 and Shimakaze's reload in 150 seconds-- however this is not the case for the new torps.
  • Fubuki's new Ibuki torps reload in 90 seconds (10 seconds faster)
  • Kagero's new Zao torps reload in 104 seconds (16 seconds faster)
  • Shimakaze's new Zao torps reload in 131 seconds (19 seconds faster)


Hoce sad ovo bit standardna torpeda za ove DDove, tj, top tier il startna? Jerbo shima ima Type 93 mod 1 i Type 93 mod 3, osim sta im smanjuju domet na koja se torpeda odnosi sta? Al posto daju 2 razlicite vrijednosti brzeg reloada, ocito vrijedi za oba...


I ovo je bice dataminano, jer su dali neke promjene u MSgID stvarima sta su inace ispod haube, zato je vjerovatno nerazumljivo ponesto.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2016., 11:07   #2374
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
http://forum.worldofwarships.eu/inde...isappointment/

ovakvi me postovi uvijek obeshrabre da se vratim t9 i t10 mečevima...ali opet -20% repair cost plus torpedo wall nerf bi trebao valjda bar malo poboljšati situaciju...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2016., 11:24   #2375
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Ja ću ti samo reći kako i s Taihom i s Baltijem zarađujem podosta u T9. Jest, imam premium pa je osjetno više nego što bi bilo bez, ali i bez premiuma sam redovito u plusu. Grdo je ako ništa ne napraviš u partiji i potope te rano tu nema sumnje. Ali ako imaš dobre partije može se, barem u T9. I još koristim 3 x premium consumable na Balti (repair, radar i heal).


Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Ermmmm

Rijesenje torpedo spama na WG nacin....

  • Fubuki's, Kagero's and Shimakaze's added torpedoes reload faster. - Fubuki's torps reload in 100 seconds, Kagero reloads in 120 and Shimakaze's reload in 150 seconds-- however this is not the case for the new torps.
  • Fubuki's new Ibuki torps reload in 90 seconds (10 seconds faster)
  • Kagero's new Zao torps reload in 104 seconds (16 seconds faster)
  • Shimakaze's new Zao torps reload in 131 seconds (19 seconds faster)


Hoce sad ovo bit standardna torpeda za ove DDove, tj, top tier il startna? Jerbo shima ima Type 93 mod 1 i Type 93 mod 3, osim sta im smanjuju domet na koja se torpeda odnosi sta? Al posto daju 2 razlicite vrijednosti brzeg reloada, ocito vrijedi za oba...


I ovo je bice dataminano, jer su dali neke promjene u MSgID stvarima sta su inace ispod haube, zato je vjerovatno nerazumljivo ponesto.
Igrao sam Mutsukija, 200 partija, a on je na "crnoj listi" radi jako sporih torpeda i dugog reloada koja za svoj tier imaju super domet. Hatsuharu mi je još bolje legao a smatra se mrvicu boljim od omraženog Mutsukija. Recimo s njime sam 16. na EU serveru po WR. Ovo je nerf za loše igrače koji spamaju torpeda na daljinu i buff za one koji su ionako dobri (tipa meni leži Fubuki i koristim 10km torpeda).

Dakle 20km torpeda ćeš sad vidjet skoro km dalje, sporija su i imaju dulji reload. 12 km torpeda su pristojna. Ali Zao torpeda sa 8km i preko 70 čvorova su ubitačna na malim udaljenostima. No, traže lansiranje debelo unutar radara. High risk high reward gameplay im je cilj. Kako će to izgledati u praksi vidjet ćemo.

Sent using Tapatalk.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 15.04.2016. u 11:54.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2016., 11:31   #2376
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
PA to je ok. A ne da kreteni spavaju iza dok mi budale idemo napred...Tako nešto bi trebalo i BBima uvest...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2016., 11:46   #2377
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Najbolje mi je da dodgeam torpeda koje je bacio DD iz mog tima..iza mene u Atagu. I vidim ih tek kad UI pocne vristat da pazim na torpeda dok se napucavam a torpeda mi dolaze zguza... zivili teammateovi.

Instaliram PT verziju pa da vidim na sta to lici, samo 4.5gb klijent download. Pitanje je na koliko ce se napohat, al rekli su da su sredili file sistem, sredili loading i to... budemo vidili. Javim dojmove, al ovo sta reklamiraju za bolji karusel, bolje potapljanje brodova i da mozes radit preview armora i to, ja patim na takve male stvari.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2016., 12:13   #2378
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Najbolje mi je da dodgeam torpeda koje je bacio DD iz mog tima..iza mene u Atagu. I vidim ih tek kad UI pocne vristat da pazim na torpeda dok se napucavam a torpeda mi dolaze zguza... zivili teammateovi.
Mene sinoć u Atagu lik skoro 2 puta torpao dok sam bio fokusiran na drugi brod. On u Hipperu polukoso paralelno iza mene ide i sije torpeda ko budala (i ne puca btw), baš mu se jebe za mene. A ni blizu da imaju domet do prvog neprijatelja. Neki igrači su baš totalno limitirani u bulji. Da stvar bude gora nakon prvog puta sam ga zamolio da prestane ali je ponovio stvar. Ne jebe živu silu. Na kraju pratije mislim da nije imao više od soma dmga. Totalna ameba.


Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
al ovo sta reklamiraju za bolji karusel, bolje potapljanje brodova i da mozes radit preview armora i to, ja patim na takve male stvari.
I ja.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2016., 12:48   #2379
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
E bas tako, gadjam nekoga na 15km od sebe, on je 5-8km iza mene i posere spread torpeda da se rasire ko govno po livadi tako da imam sta dodgeat...a torpeda nemogu doc do nikoga jer nema 25km dometa...a i da ima, sa tolikim spreadom nije u stanju pogodit otok a ne brod. Ja se nadam da je to neki "Bot", jer ako je zivi igrac onda stvarno jebiga.

A u zadnjih par dana sta sam grindao Zaoa, nasi cruiseri potapaju DDove i BBove. Ok, jos mogu shvatit da je torp spread zakacio DDa isped njega, iako nije ni to trebao bacat....al bog ga ubio kako je torpao slucajno svoj BB? Sta je radio iza BBa?

Ja eventualno zavrsim iza BBa samo ako se okrecem, al igram agresivno ko kreten pa sam prva linija fronte. Al ako si iza BBa tako da bacis spread i potpois ga, e onda stvarno...
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2016., 13:18   #2380
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854