Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.08.2016., 16:12   #991
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Sad u četvrtfinalu će pokazati da su najveći luzeri hrvatskih momčadskih sportova od 1995. na ovamo.

Naravno da bi htio da pobjede naši, ali će se usrati, onako luzerski, samo kako oni znaju. Nema tu pobjedničkog mentaliteta. U utakmicama biti ili ne biti, useru ključni igrači. I sutra se za Bogdanovića i Šarića neće čuti i mislim da će Srbi to glat dobiti sa 15+... ne zbog svoje kvalitete koliko zbog straha naših.

Vjerujem da su se naši već sada usrali, 24h prije tekme.

Daj Bože da sam u krivu
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2016., 17:01   #992
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Nasi protiv srba gube u prakticki svim sportovima. I bas to, kvaliteta nema nikakve veze, nego mentalitet.
rendula je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.08.2016., 17:56   #993
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
zato kaj javnost to tretira kao da su pocetci devedesetih i bezveze stavlja pritisak na igrace...

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 16.08.2016., 18:01   #994
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nije im javnost kriva ako se useru. Neka odigraju kao protiv Litve i Španjolske pa nek dokažu da nisu luzeri.

Najlakše je reći "kriv je netko drugi zato kaj smo odigrali zakurac na terenu"
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2016., 18:06   #995
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Slazem se, samo da "poginu" na terenu, i mogu zgubit...

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 16.08.2016., 18:08   #996
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Tako je. Nitko im neće zamjeriti. Ali ako bude onako kako se prošlim generacijama znalo omaknuti, onda sorry but jebiga, tako je kako je i kako je Ukić sam rekao.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2016., 21:14   #997
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 547
dva prva 1/4 meca, 50ak razlike....australija rutinski, ona litva je koma od ekipe, sad je i spanjolskih +50 jasnije...

spanjolci placaju danak nonsalatnom startu, steta sta se nece ogledat s australijom (mozda za broncu), ali mislim da bi to rjesili bez vecih problema kako sad igraju....ovakvi, od bilo koje europske reprezentacije su jaci za brat-bratu 20 razlike. francuzi bez parkera bezlicni, a on odavno nema snage sam vuc.

nadan se da ce se ameri konacno uozbiljit u polufinalu, a ne samo presetavat terenom...iako ce to vjerojatno protiv argentine opet radit.

nasi veceras...a nezz, bolje sutit pa vidit sta ce bit. po dosad videnom sanse objektivno imaju, budu li ok u glavi to je 50-50 mec.
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2016., 04:31   #998
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Tesko je protiv ovakve ekipe igrati sa 6 igraca+ukic koji nije igrac, dok oni istovremeno koriste cijelu klupu.

Ukic u obrani rupetina, u napadu nakon sto prenese preko centra odmah se rjesava lopte i bjezi u cosak terena da je slucajno ne dobije nazad.

Brko pozlatile ti se rijeci, radije da je -30, nego da se ovih par nasih igraca muci do kraja tekme i da izgube sa 10 razlike, veceras im nista ne ide od ruke.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2016., 05:20   #999
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Taktički idiot-team.
Eto to smo mi.
Pun mi je kufer tog luzerskog mentaliteta...
  Reply With Quote
Staro 18.08.2016., 05:35   #1000
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Luzeri. Bili i ostali.
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.08.2016., 05:53   #1001
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Mediji vec dosta pisu o fenomenalnom saricu. Meni taj lik ove OI cisti kaos. Obrana ok, ofenziva jedna velika nula. Realno, pobjedila je ekipa, izgubio Bogdanovic. Bez tog lika mi smo jedno 4x losiji.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2016., 05:59   #1002
Mattheous
Premium
Moj komp
 
Mattheous's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Dalmatia
Postovi: 203
Uzevši u obzir i kvalifikacije, ovo je jako dobro. Imamo dobru perspektivu u budućnosti.
__________________
Greed, for lack of a better word, is good. Greed is right. Greed works. Greed clarifies, cuts through, and captures the essence of the evolutionary spirit. Greed, in all of its forms, greed for life, for money, for love, knowledge has marked the upward surge of mankind.
Mattheous je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2016., 07:42   #1003
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Ok, borili su se koliko je ekipni talent to dopuštao, a taktika je bila: Daj loptu Bogdanoviću!

Iskreno, niti Kobe u najboljim danima ne bi osigurao ovoj ekipi prolaz, ali dobro ionako je svejedno kada će ameri da penetriraju majke svima koji im se nađu na putu.

Sukladno sa navedenim ovaj kiks manje smeta
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2016., 12:48   #1004
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Bogdanović je bio odličan. Ali krivi Bogdanović
Ali idiocki izgubljena utakmica. Opet crne rupe.

Luzeri su i dalje općenito, ali na ovoj olimpijadi, rukometaši su broj 1 što se luzera tiče.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2016., 12:49   #1005
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
jebiga, ne smije se desiti -20 u jednoj cetvrtini.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 18.08.2016., 12:51   #1006
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
@dh41400:Ovaj "kiks", kako kažeš, objektivno nas je stajao borbe za medalju na olimpijskim igrama. Pa neka svako za sebe procjeni koliko smo zapravo popušili noćas...
  Reply With Quote
Staro 18.08.2016., 12:55   #1007
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Da smo prošli, medalju bi digli. Ovako sa olimpijade se doma nose usrane gaće na štapu.
Strašno. 21 godina and counting. Možda osvoje medalju kad moj mali zaigra za reprezentaciju (ima 2.5 godine i jako ga zanima košarka kad gleda starije klince pod košem na igralištu te stalno baca loptice u kos koji ima na ormaru ), znači za jedno 20 godina...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2016., 13:52   #1008
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Da smo prošli, medalju bi digli. Ovako sa olimpijade se doma nose usrane gaće na štapu.
Strašno. 21 godina and counting. Možda osvoje medalju kad moj mali zaigra za reprezentaciju (ima 2.5 godine i jako ga zanima košarka kad gleda starije klince pod košem na igralištu te stalno baca loptice u kos koji ima na ormaru ), znači za jedno 20 godina...
Tvoj mali mozda postane novi Bogdanovic, ali sta mu to vrijedi kad ce igrati sa ukicima, tomicima i slicnima?
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2016., 13:53   #1009
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
brko bi odmah potpisao da mu mali bude los ko ukic, jel tako druze?

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 18.08.2016., 14:15   #1010
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ma može sve, samo ne Giriček.

Naravno, shvatili ste da se šalim, valjda neki nisu do reprezentacije došli iako su bili bolji od 50% reprezentativaca sredinim 1990-tih da bi nekakav mali sa periferije.

Treba se bavit sportom pa kud puklo da puklo.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2016., 14:41   #1011
E-mil
Oppa Gangbang Style
Moj komp
 
E-mil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,756
Dr.Brko malo pretjeruješ sa "luzerima".

Nije lako izgubiti niti jednu tekmu a pogotovo od Srbije, pa razumijem razočaranost svekolikog pučanstva.
Ali...
Ne sjećam se da je u zadnjih 20-ak godina bilo ovoliko želje i volje za pobjedom u reprezentaciji.
Realno, igrački smo slabiji (ako ništa drugo onda neiskusniji) nego na nekim prošlim prvenstvima na koje smo se kvalificirali, i po meni ovo je odličan uspjeh.

Nakon što je Danko i njegova klika sustavno uništavala HR košarku proteklih par desteljeća, htio bih vjerovati da je ovih zadnjih par mjeseci (od kvalifikacija pa do olimpijskih igara), način na koji će se ubuduće igrati i boriti za reprezentaciju.
Nakon što Šarić i ostali mladci (koji još nisu u repki) stasaju, moglo bi tu biti još veselja i nerviranja.
E-mil je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2016., 14:43   #1012
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
jebiga, ne smije se desiti -20 u jednoj cetvrtini.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
Ne znamo proći 1:1 protiv postavljene obrane. Srbi su digli agresivnost, miksali zonu pa čovjeka, nijedna jebena akcija nije prošla u trećoj. Bogdanovićeve bljeskove ne računam, čovjek je iz očaja potezao , nema sa kime igrati.
Šariću za onu tehničku je trebalo šamarčinu odvaliti i gurnuti ga u srpsku svlačionicu za kaznu, iza utakmice. Debilčina razmažena balava.
A Aco... ružno je za reći, ali živući dokaz da je bog uzeo krivoga Petrovića. Ne samo da smo izgubili Dražena i hrvatsku košarku toga dana, već smo u naslijeđe dobili ovoga mrcvaritelja i onoga malo što se tu i tamo pojavi da ima kakvoga-takvoga potencijala da postane nešto. Tu je Aco iza ćoška da to odmah dovede pod svoje...
  Reply With Quote
Staro 18.08.2016., 14:52   #1013
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
@E-Mil
Rezultat i mentalitet nisu isto. Mentalitet se treba mjenjati. Nadam se da će doći sa iskustvom. Mora. Jer ako ne, dolazi novih 20 godina pizdarija.
Sve drugo stoji.

@windfucker
Mišljenja sam da sve te relikvije treba iz košarke odstraniti. Aco, Novosel, klika iz Radiće ere koja se ukorjenila. Iz temelja mjenjati.
Ovako ćemo vrtiti začarani krug izbornika "Spahija-Repeša-Aco-Perasović". Možda i Skansi...
Gore nego Jurčić-Tanac rotacije u Dinamu.

Al dobro, možemo mi metiljat do idućih OI što i kako bi trebalo kad će guzonje po svome i za svoj biznis i osobnu korist raditi i dalje isto. U svakom sportu.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2016., 15:03   #1014
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Ajde, makar nije bila trica u zadnjoj sekundi.
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2016., 15:08   #1015
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Vi niste ni bili na OI Teletović je ostao na parkingu
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2016., 15:22   #1016
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Mile, prijatelju, nema se ni Srbija čemu posebnome veseliti, ako je ono od sinoć mjerilo stvari. Imate plejmejkera i polucentra da se mogu zvati košarkašima po profesiji, ostatak kao i kod nas, ne postoji. Nešto ste bolji taktički, jer imate školu košarke za razliku od nas i to se vidi na terenu kako školovana momčad izgleda...
Srpski trener i srpski plej, jedan ciklus za uigravanje, i Hrvatska bi mogla birati boju medalje na EP.
Garantirano.
Kao što ih garantirano ne znamo proizvesti.
  Reply With Quote
Staro 18.08.2016., 15:46   #1017
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Vi niste ni bili na OI Teletović je ostao na parkingu
Teletović igra za Srbiju?

Za BiH navijaju samo u centralnoj Bosni. Hercegovina navija za Hrvatsku, RS za Srbiju, političari za svoje džepove. Divna jedna zemlja.

2Windfucker
Ne shvataš zajebanciju?


Nisam gledao utakmicu, samo sam ujutru vidio rezultat. Inače ne pratim sport, eventualno bacim oko na rezultat na kraju. Ali ako me sjećanje služi u poslednje vrijeme sve košarkaške utakmice između Srbije i Hrvatske su završene nekim tjesnim rezultatom.
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2016., 15:59   #1018
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Na Asus Overclokceru 2010 si predstavljao Bosnu i Hercegovinu imamo i slike stoga moliću... da si pobjedio, vijorila bi se žutoplava zastava
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2016., 16:53   #1019
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
@dh41400:Ovaj "kiks", kako kažeš, objektivno nas je stajao borbe za medalju na olimpijskim igrama. Pa neka svako za sebe procjeni koliko smo zapravo popušili noćas...
Iskreno, nisu zaslužili medalju sa ovakvom taktikom "1 igrač rješava sve".

Garantiram, da su kojim slučajem prošli u drugo kolo, Australce ne bi dobili - sigurno (neće ni srbi). A i pitanje je da li bi opet uspjeli pobjediti Espanju za broncu.

Ali opet ponavljam, sa ovakvom taktikom ionako nisu niti imali šanse protiv bilo koje imalo uigrane i talentirane ekipe.

Čim se na njima odradi školski presing cijela igra se raspada, a to (složit ćete se) nije igra dovoljna za medalju.
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2016., 20:15   #1020
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
2Windfucker
Ne shvataš zajebanciju?
Za mene zajebancije sa košarkom, a pogotovo sa tricama u zadnjim sekundama, nema još tamo od '97 i prvenstva u Španjolskoj, i znam da znaš da mislimo na isto. Trolčino.
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na