Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Rezultati ankete: Zabraniti pušenje u zatvorenim prostorima?
Da 98 74.24%
Ne 34 25.76%
Glasači: 132. Ne možete glasati na ovoj anketi

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 27.09.2007., 11:13   #31
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
@morph..a kaj od rakije mirišiš po ljubičicama?

to kaj SPLiFF kaže. da bircevi imaju dobru ventialciju ne bi bio problem s dimom cigarete
Hamm je offline  
Staro 27.09.2007., 11:22   #32
Tuna
Unregistered User
Moj komp
 
Tuna's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Našice
Postovi: 426
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
U ostalom ako nekom smeta dim cigarete nek se makne zašto netko nije razmislio o tome?

Zašto bi se pušači prilagođavali nepušačima?
samo me zanima di bi mi nepušači po tvome mogli izlaziti?
ja još nisam vidio ni jedan kafić di bi po tvome mogao izaći a da nema pušača.

lagano je maknuti se od pušača dok je vani toplo, problem je kada vani zahladi.
__________________

Tuna je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.09.2007., 11:35   #33
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
ne znam di bi mogli izlaziti...zato i treba napraviti birc za nepušače i birc za pušače

to ako tebi smeta miris cigarete...to ne znači da moraš sada pobacati ne znam kolko ljudi da bi nepušači bili sretni

ovo je vrlo zahebana tema..obije stranke imaju razloge zašto bi baš oni trebali biti u pravu
Hamm je offline  
Staro 27.09.2007., 11:36   #34
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Ja sam za dobru ventilaciju u zatvorenim prostorijama, kao što je Hamm rekao i mislim da onda ne bi bilo problema
Nisam za zabranjivanje, jer bi jedna strana ostala oštećena (zna se koja), a i kafići/pivnice itd. bi izgubili klijente...
Sa dobrom ventilacijom bi se trebao naći neki kompromis koji bi zadovoljio sve.
__________________


CPU: AMD Opteron 3365 cooled by LC-CC-120
MBO: MSI 760GM-E51 FX
RAM: 4 x 8 GB G.Skill Ripjaws DDR3 PC-12800
VGA: Nvidia Quadro K600
SSD: Crucial BX500 1TB
HDD: Seagate Barracuda Guardian 2 TB
PSU: Silverstone Strider Essential 600W
Swarm dude je offline  
Staro 27.09.2007., 11:43   #35
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
@morph..a kaj od rakije mirišiš po ljubičicama?

to kaj SPLiFF kaže. da bircevi imaju dobru ventialciju ne bi bio problem s dimom cigarete
Inace ne konzumiram rakiju, nego votku koja nema mirisa. Ali svejedno od rakije ne bazdis na vise od pola metra (u svakom slucaju nista vise od osobe koja se najela luka). Ja osjetim dim cigarete na otvorenom prostoru na 5+ metara.
morph je offline  
Staro 27.09.2007., 11:44   #36
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
Treba uvest 100% poreze na sadasnju cijenu. Pa tko je u mogucnosti da kupuje a tko nije zahvaliti ce jednog dana sto je prestao pusit.
BlackDwarf je offline  
Staro 27.09.2007., 11:47   #37
bobe
teta Mraz
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: hr
Postovi: 1,595
*eable vas cigarete, pogotovo u resoranu, dodje mi da kriglom gadjam lika kad na stolu do zapali duvan a ja jos nisan pojio


naravno da treba zabranit, pusenje ne, al pusenje cigareta DA
__________________

bobe je offline  
Staro 27.09.2007., 11:50   #38
Zunzara
WiFiHr member
Moj komp
 
Zunzara's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Vrbovec
Postovi: 137
NE
__________________

Albatron PXP35 v 2.0,E2160 M0 @2,7 GHz,2x1GB+2x512MB Kingmax DDR2 800,Seagate 320 GB Sata II,Optiarc DVD-RW,Peak HD3850 256MB,Fortron 400W PNF in Coolermaster Praetorian,Samsung 205BW"

Gigabyte MA69G-S3H,X2 4000+,2x1GB Kingmax DDR2 800,Seagate sata II 250 GB + WD 200 GB,LG DVD-RW,Powercolor X1950 PRO Xtreme 256MB colled by Accelero X2,Fortron 350W PNF in Chieftec Dragon mediumtower,front 1x80mm,back 1x120mm,Vivax 20" LCD TV

COMPAQ EVO N800v
Zunzara je offline  
Staro 27.09.2007., 11:55   #39
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor bobe Pregled postova
*eable vas cigarete, pogotovo u resoranu, dodje mi da kriglom gadjam lika kad na stolu do zapali duvan a ja jos nisan pojio
Istina.

Inace te akcije protiv pusaca na zapadu i nisu toliko zbog zabrinutosti za zdravlje gradjana nego prvenstveno zato sto su shvatili da su im izdaci za lijecenje ljudi od bolesti uzrokovanih pusenjem puno veci od prihoda koje ostvaruju od prodaje cigareta.
morph je offline  
Staro 27.09.2007., 11:56   #40
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
svakako DA (razlozi ^^)
svebee je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.09.2007., 12:01   #41
Momir
Premium
Moj komp
 
Momir's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,009
Treba dici poreze na cigare i to masno, a na alkohol smanjiti bar malo. Ili ugraditi neki filter u pusace da zrak koji izdisu bude cist, a da u njima ostaju sve gluposti.
Momir je offline  
Staro 27.09.2007., 12:10   #42
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor BlackDwarf Pregled postova
Treba uvest 100% poreze na sadasnju cijenu. Pa tko je u mogucnosti da kupuje a tko nije zahvaliti ce jednog dana sto je prestao pusit.
tak je.

radi majčice zemlje staviti plastične vrečice 20kn komad.
autima dignuti cijene za 500%
zabraniti klima uređaje
uvesti prometovanje (parne/neparne)
itd..itd...

i tako jednog dana tvoja djeca tebi mogu biti zahvalna kaj im je planet čist

i ti jednog dana možeš biti zahvalan kaj nisi kupil auto i jer si vido sliku u novinama kak se netko zakucal u zid

naravno treba zabraniti i prodaju alkohola jer stvara ovisnost..to je stvar izbora..oču li ja pušiti ili ne..isto tako je stvar izbora oče li nepušač biti u mojoj blizini ili ne..a s druge strane stvar je mene kao osobe hoću li ja zapaliti u prostoru gdje se nalaze ne pušači

Citiraj:
Autor morph Pregled postova
Istina.

Inace te akcije protiv pusaca na zapadu i nisu toliko zbog zabrinutosti za zdravlje gradjana nego prvenstveno zato sto su shvatili da su im izdaci za lijecenje ljudi od bolesti uzrokovanih pusenjem puno veci od prihoda koje ostvaruju od prodaje cigareta.
da ako je to tako dali će mi smanjiti poreznu stopu pošto više nema toliko oboljenih od bolesti nastalih konzumiranjem duhanskih proizvoda?

ja ne želim liječiti mnoge ljude za koje znam da su svojom krivnjom bolesni

evo kao primjer možemo uzeti drogaše

ponavljam..tema je prekomplicirana.u ostalom evo malo apsurda

Mislim da je Hrvatska 2005.g uložila 2milijuna kuna u borbu protiv pušenja a te iste godina je dala oko 5milijuna kuna za poticanje sadnje duhana

aaa necu vise ovdje pisati...obečajem

lp svima



@Momir..ako idemo malo logikom.

ti bi smanjo porez na cugu a digao na pljuge?

uzmimo pljuge i cugu na malo usporedbu

Ovisnost: oboje
Zdravstvene posljedice: oboje
Smrad: oboje
Uzrok smrti: oboje

Nadalje. Cigareta ima puno manji učinak na psihilčko stanje osobe koja je konzumira. Još nisam pročitao naslov "pod utjecajem duhana razbio ženu i zapalio kuču".

Pod utjecajem alkohola si spor i glup dok od pljuge nije tako.
Isto tako "izletio s ceste prevrnuo se i zapalio se zbog utjecaja duhana"???

Hrpa stvari koje sada radite je štetna sjedimo svi..mislite da je to zdravo? Pogledajte si kičme..savijeni smo svi!!!

Pogledajte načine života...rodimo se...šalju nas u neke vrtiče di nas od malih nogu pokušavaju naučiti 16 jezika..odemo u školu..tamo nas opet filaju..odemo raditi..tamo malo oslabimo na živcima..odemo u penziju bolesni i umremo nakon godinu dana?..a to je zdravo?

protiv toga se nitko ne buni?

aaaaaaa odo raditi..
Hamm je offline  
Staro 27.09.2007., 12:12   #43
B3mt1
Chipokemon
Moj komp
 
B3mt1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 339
Citiraj:
Autor Momir Pregled postova
Treba dici poreze na cigare i to masno, a na alkohol smanjiti bar malo. Ili ugraditi neki filter u pusace da zrak koji izdisu bude cist, a da u njima ostaju sve gluposti.
__________________
Piracy helps stop global warming.Insted of driving to get CDs, buying pre-packaged software from megacorporations and wasting energy,you can help fight Global Warming by using P2P.Help save resources,fight pollution and save the enviroment.
-It`s what Jesus would do.
B3mt1 je offline  
Staro 27.09.2007., 12:24   #44
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
da ako je to tako dali će mi smanjiti poreznu stopu pošto više nema toliko oboljenih od bolesti nastalih konzumiranjem duhanskih proizvoda?

ja ne želim liječiti mnoge ljude za koje znam da su svojom krivnjom bolesni
Naravno da nece, nego ce preusmjeriti novce za neke druge stvari.

Za ovo drugo - mislim da nemas izbora

Citiraj:
isto tako je stvar izbora oče li nepušač biti u mojoj blizini ili ne
Ovo je otprilike kao da jedna osoba pocne drugu ubadati sa iglom i veli - Ako ti smeta - makni se.

Citiraj:
..a s druge strane stvar je mene kao osobe hoću li ja zapaliti u prostoru gdje se nalaze ne pušači
E pa o tom se i radi - nepusaci ovise o dobroj volji (i odgoju) pusaca. A najcesce je zelja za cigaretom jaca od te dobre volje (ako je uopce i ima)...


Citiraj:
uzmimo pljuge i cugu na malo usporedbu

Ovisnost: oboje
Zdravstvene posljedice: oboje
Smrad: oboje
Uzrok smrti: oboje
Ovisnost:cigareta je u prednosti po broju ovisnika
Zdravstvene posljedice: mislim da je puno veci broj oboljenja od cigareta nego od alokohola (trebalo bi provjeriti)
Smradefinitivno cigareta
Uzrok smrti: kao i pod zdravstvene posljedice

S tim da zaboravaljas da je cigareta puno drustveno prihvacenija (kod nas), a time i rasirenija. Ovisnost o alkoholu se ne tolerira kao nesto drustveno prihvatljivo, za razliku ovisnosti o cigareti
morph je offline  
Staro 27.09.2007., 12:32   #45
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
Ja ne da bi samo zabranil pušenje u zatvorenim prostorima nego bi ga zabranil i na svim javnim mestima. Nek se napraviju posebne nekakve prostorije u kojima bu dozvoljeno pušenje i ko se oče trovati nek ide tam.
Jednostavno ne podnosim kad idem košarku ili nekam i sednem si kraj igrališta i onda dojde neko i zapali kraj mene cigaretu. Ja dojdem na rekreaciju i friški zrak a za uzvrat dobim smrad i trovanje e pa hebemu onda bolje da sam ostal doma upalil auto i grunul si cev od auspuha u usta. Isto tak kad se po vani šečem pak kraj mene nekakav prejde i ljepo puhne direkt u mene , pa dojde mi da mu cigaretu u guzicu nabijem.

Ko se oče trovati nek to radi sam i negde gde nebu troval nikog drugog.
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline  
Staro 27.09.2007., 12:40   #46
Momir
Premium
Moj komp
 
Momir's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,009
Pa prije nego sam napisao onaj tekst je dosao susjed do mene sa dvije litre, nije vazno koje, pive. A ja nisam doruckovao pa me uhvatilo. Jos sam pod dojmovima. Ubuduce necu jesti bar 16 sati prije nego krenem piti, bolji je osjecaj.

Nego ovako, meni nesmrdi alkohol ako ga i drugi oko mene piju, a pretezno piju, ali mi smeta kad drugi puše. Tako da nije to bas fora.
Sad ce u OS biti dani piva i svi piju pivo i nikome nesmeta miris piva, ali meni cigare i tamo smetaju. A nebunim se. Svi cemo jednog dana na isto mjesto tako da meni iskreno i svejedno, ali bi volio za mog zivota da dignu porez na cigare, a smanje na alkohol i dalje stojim iza toga, cvrsto kao od stjene odvaljen i normalno DA dreba zabranit pusenje u zatvorenom.

Ma nek zabrane i pusenje i alkohol u zatvorenom i svima ce nem biti DRAGO (to neki ljudi pisu velikim slovima pa cu i ja).
Momir je offline  
Staro 27.09.2007., 12:48   #47
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor Momir Pregled postova
svima ce nem biti DRAGO (to neki ljudi pisu velikim slovima pa cu i ja).
Pregledom ovih profila (1, 2) saznal buš zakaj je tak. Riječ je o istom forumašu. Samo polako, jer ono kaj buš pročital šteti zdravlju više nego ovdje nabrojeni poroci zajedno.
McG je offline  
Staro 27.09.2007., 12:52   #48
Tuna
Unregistered User
Moj komp
 
Tuna's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Našice
Postovi: 426
__________________

Tuna je offline  
Staro 27.09.2007., 13:03   #49
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Veliko - NE !

U svakoj ugostiteljskoj radnji postoje odjeljci za pušače i nepušače.

Mislim da je to najbolje rekao Billy Connoly:
http://www.youtube.com/watch?v=GSV9MhHUYeM
Paske je offline  
Staro 27.09.2007., 13:16   #50
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
hehe moram samo ovo dodati

@paske..da postoje odjeljci..ali to ti je kod nas napravljeno da je linija zrak

to ti je isto kao da bazen podjeliš sa imaginarnom linijom i kažeš da je u jednoj polovici dozvoljeno pušenje a u drugoj nije
Hamm je offline  
Staro 27.09.2007., 13:29   #51
>>>KUKY<<<
Premium
Moj komp
 
>>>KUKY<<<'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 1,012
Pusac sam i jesam za zabranu, ali u tom slucaju zelim buksu (nazovimo ju pusiona) kraj prostorije gdje mi je zabranjeno uvlacenje dima.To bi bilo fer!
__________________
Sig mi nije u skladu s pravilima.
>>>KUKY<<< je offline  
Staro 27.09.2007., 14:24   #52
Wind_Wisper
Killer
Moj komp
 
Wind_Wisper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Irland
Postovi: 82
Apsolutno sam protiv pusenja na javnim mjestima - DA!!!!!!
Mislim ono e vi uopce imate pojma kak zgledaju vasa pluca? Mislim da vidite kako covjek pusac koji je bolovao od raka pluca jos uvjek pusio kasljao krv na usta, nos a od pritiska mu je curila na uha i oci! Doslovce je iskasljo svoja pluca dok nije umro! Da ste vidli kaj su mu ciki napravili da nebi trovali ni sebe ni nas nepusace! Tako da ne samo poskupiti cike nego im nabiti tolku cijenu i porez i porez na uvoz da bi kostali ko ferari i jos skuplji!
__________________
Live long and prosper!!!
Wind_Wisper je offline  
Staro 27.09.2007., 14:25   #53
xPsycho
Premium
Moj komp
 
xPsycho's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 944
Hamm uz tebe sam...... nedaj se smesti
xPsycho je offline  
Staro 27.09.2007., 14:32   #54
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
da.
demetrius je offline  
Staro 27.09.2007., 15:05   #55
Mljac
Premium
 
Mljac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zaprešić/Laduč
Postovi: 457
Pušenje treba potpuno zabraniti u javnim zatvorenim prostorima (kafići, trgovački centri i dr.).
Čak pomalo mislim da bi duhan trebalo izjednačiti sa marihuanom i ostalim lakim drogama, odnosno - ZABRANITI, jasno je dokazan vrlo štetan utjecaj duhanskog dima i ono što je važno u usporedbi s lakim drogama - OVISNOST.
Uz to duhanski dim utječe i na pušačevu okolinu, a ovisnost o cigareti smanjuje pušačevu obazrivost i toleranciju prema okolini.
Naročito mi smeta što cigareta nije zabranjena za vozače, po meni je opasnija za skretanje pažnje u vožnji od mobitela.

Mislim da sam dosta kompetentan za ove tvrdnje jer sam 20 godina bio pušač (više od 2 kutije dnevno) ali opakim naporom (čitaj 20 kila viška) sam se "skinuo" prije skoro 5 godina. Dozvoljavam da sam sada gori anti-pušač od native nepušača, ali tješi me da je to u glavnom pravilo.

@Hamm
Pretpostavljam da si pušač, u tvojim komentarima se dosta osjeti pušački gnjev i pozivanje na demokratska ljudska prava i tak to...
__________________
Member of PCE 100+kg demolition squad
Mljac je offline  
Staro 27.09.2007., 15:14   #56
Emperor
Terminirani determinator
Moj komp
 
Emperor's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Kamanje
Postovi: 298
http://www.net.hr/webcafe/page/2007/09/27/0065006.html

Glasao da ,a evo link za riješenje problema.
Emperor je offline  
Staro 27.09.2007., 15:23   #57
dugixy1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 577
NE

jer ta ista država zarađuje na cigaretma i toj industriji,na to su trebali misliti ranije kad su uopče počeli proizvoditi ili uvoziti duhanske proizvode. ja od kad sam se rodio bilo je cigareta svuda za kupiti ,da nije bilo nebi sad pušio ni nebi bilo ove teme.to je kao da daš nekome jesti godinama pa mu onda zabraniš ili kažeš odi jedi na livadu.

mogu shvatiti da smeta nepušačima ali nek se obrate državi i UN a ne nama.
osobno imamo obiteljski restoran i dobro smo vidjeli što znači sa financijske strane samo reči nemožete tu zapaliti već morate tamo,znači ne apsolutna zabrana pa se gosti okrenu i odu.i ja osobno bih otišao ili pojeo i više nebi došao. ljudi koji vole lokale i izlaske uglavnom su pušači u večini ili ih ima uglavnom uvijek za stolom.šta sad njih treba izolirati.

zato kažem taj problem je trebalo riješiti davno a sad ispada ona "malo meda pa žlicom po pi...

ima više stvari koje mi smetaju kod nekih ljudi od toga što puše, i moram ih bez obzira trpiti. rađe bi da dime kao lokomotive al da su kao ljudi ok.


__________________



dugixy1 je offline  
Staro 27.09.2007., 15:27   #58
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Ma kao prvo stvar je osobnog izbora pušit i sad to nametat drugima je onako popravo demokratski. Kod alkohola i druge svojim samim činom konzumiranja dotičnih substanci ne štetiš drugima, ovdje je to malo drugačije. Mah uglavnom ne da naša Rvacka nije licemjerna nego namjerno ne želi zabranit (što je licemjerno). Velike se tu pare okreću. Sjetimo se samo TDZ-a, što je vlada uspjela napravit da spriječi zatvaranje pogona i izgon radnika na cestu. Ništa, normalno, ipak je to jedna od najprofitabilnijih grana industrije u svijetu pa tako i kod nas. Koliko nam je samo trebalo da uvedemo Eko-test (INA u državnom vlasništvu). Samo se sjećam naslova članka jednog broja Autokluba; "Mojoj Škodi ne treba automehaničar, nego dimnjačar" (loše dizelsko gorivo puno sumpora i čađavi vitalni djelovi motora)

A i da se zabrani što bi onda? Pridržavalo bi se toga ne. Isto kao i 0,0 promila. Oni koji su vozili pripiti ili pijani i dalje će/su vozit/ili. Nije da te policija zaustavlja svaki dan jel.

Mada ovo je besmislena rasprava, oni koji puše će bit protiv i branit svoja "prava" a oni koji puše branit će svoja i gotovo.
tutix je offline  
Staro 27.09.2007., 15:31   #59
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Zabrane su uvedene svuda-budu i kod nas.
Štima.
Isto tako štima da nepušači traže svoja prava i da ne žele da ih netko truje.
Sve to štima.

Ali me smeta licemjerje.
U svakoj, ama baš svakoj zemlji je bilo prijedloga da se naprave lokali posebno za pušače, pa ko voli nek izvoli....i svaki put su se nepušači digli "na zadnje noge" jer se time krše njihova fucking ljudska i građanska prava

Jer kakti oni onda ne mogu ići u te lokale i to je kršenje svih zamislivih njihovih prava, fašizam i diktatura...da ne nabrajam.

Isti takav seronja će nema beda poštambiljati dozvolu za uvoz voća i povrća iz trećeg svijeta koje je špricano sa stvarima koje smo čak i mi izbacili prije 40 godina.
Ili neće žaliti truda u firmi kad treba skresati troškove na račun zdravstvenog za šljakera koji radi sa kemikalijama zbog kojih ne doživi ni pedesetu...

Nema problema-to je samo posao.

Ali čim veliš da bi na 100 nepušačkih lokala dao dozvolu za 10 pušačkih-seronja odmah počne puštat bale od jada kaj mu se krše njegova je*ena prava
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 27.09.2007., 15:43   #60
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,340
Cigarete su otrov kojim trujes sebe druge. I mislim da tu daljnja rasprava nije potrebna
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na