Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP > HT
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.10.2015., 08:39   #5821
acer
Whatever :)
Moj komp
 
acer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka,Bulevard
Postovi: 1,733
Ima netko info kakva je situacija sa centralom na Sušaku?
__________________



GIGABYTE B450 AORUS PRO
Fractal Design Define XL R2
Chieftec A-80, CTG-750C, 750W
AMD Ryzen 5 3600
Be Quiet Dark Rock Pro 4
Asus Nvidia GTX 1060 OC Edition, 3GB
Avermedia Live Gamer HD Lite
GEIL Evo Spear AMD GASB416GB3200C16ADC, DDR4 3200MHz, kit 2x8GB
SAMSUNG 970 Evo Plus NVMe M.2, 250GB
LG BH16NS55 Bluray writer
LG GGW-H20L Bluray writer
27" Philips
Brother HL-2240
Das Keyboard 4 Professional, MX brown
Logitech mouse G402
Scanner HP Photosmart G3010
Cambridge Audio DacMagic 100
Scythe SDAR-2100 + Scythe Kro Craft Speaker SCBKS-1000
Windows 10 PRO x64



acer je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 11:47   #5822
bokinho
Registered User
Moj komp
 
bokinho's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Usa
Postovi: 253
Sušak ti ima sve, od ht vdsla pa do ull-a h1,optima,iskon,metronet...
bokinho je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 12:01   #5823
acer
Whatever :)
Moj komp
 
acer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka,Bulevard
Postovi: 1,733
Hm, zanimljivo morat cemo onda upilati malo sluzbu za korisnike
__________________



GIGABYTE B450 AORUS PRO
Fractal Design Define XL R2
Chieftec A-80, CTG-750C, 750W
AMD Ryzen 5 3600
Be Quiet Dark Rock Pro 4
Asus Nvidia GTX 1060 OC Edition, 3GB
Avermedia Live Gamer HD Lite
GEIL Evo Spear AMD GASB416GB3200C16ADC, DDR4 3200MHz, kit 2x8GB
SAMSUNG 970 Evo Plus NVMe M.2, 250GB
LG BH16NS55 Bluray writer
LG GGW-H20L Bluray writer
27" Philips
Brother HL-2240
Das Keyboard 4 Professional, MX brown
Logitech mouse G402
Scanner HP Photosmart G3010
Cambridge Audio DacMagic 100
Scythe SDAR-2100 + Scythe Kro Craft Speaker SCBKS-1000
Windows 10 PRO x64



acer je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 13:45   #5824
Blixa
Registered User
 
Blixa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: HR
Postovi: 91
Citiraj:
Autor pogi Pregled postova
Ja sam još 24.09 potpisao ugovor u kojem je flat internet i flat telefon prema fixnim i 1000 minuta prema mobilnim...
Da, kakvi su to paketi sad s masu telefonije? Ponuđeno mi neki dan, ali nisam popamtio sve, a na netu nemaju ništa o tome već i dalje stoje stari paketi.

Zove tip iz T-Coma (mada sam na Optimi, doduše T-Com žica), drobi kako su saznali da su Optimini korisnici jako nezadovoljni, kako puca veza svako malo, bla-bla.....prekinem ga elegantno da slobodno može prestati srati i da uopće nije istina, nego da kaže zašto zove, što mi onda on može ponuditi.
Naveo je pakete sa standardnim brzinama i te neke promjene u vezi s telefonijom mada mi to i nije nešto bitno.
Pitam ga odmah može li mi ponuditi VDSL ili ne pa da završimo priču. Kaže to neće biti dostupno na mojoj lokaciji još duuugo, duugo.
Hvala, sve si rekao. To je sve što me zanimalo.
Kaže, možete za dodatnih 10kn dignuti brzinu na 10Mbps. Hvala, to mogu i kod Optime, znam sigurno jer susjed ima tu brzinu i još mi dođe jeftinije 10kn, a dobijem i prikaz broja pozivatelja.

Uh, al sam ga nadrobio. Dakle piotanje je - jesam li sve dobro pohvatao? Cijene paketa iste, brzine iste samo se dobije tih free minuta telefonije?
Blixa je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 14:29   #5825
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,350
@acer nema previše veze što ti centrala podržava.
I meni moja Kozala ima optiku, sve živo i neživo pa do zgrade imamo raspadajući bakreni kabel od 900m s atenuacijom 21db na kojem ispravno ide samo Turbo 10 (službeno ne nude više i ne može nitko kreirati zahtjev za Turbo 30 ili više).

Osim centrale infrastruktura do tebe mora biti zadovoljavajuća.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 14:41   #5826
MasterX
do you speak it?
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: ::1
Postovi: 1,626
plati pivo "pripadnicima nacionalne manjine" da izvuku taj kabel i prodaju ga na otkupnoj stanici, jedino tako ces natjerati T-com da postavi novi kabel, ili mozda da doskoce lopovima stave optiku

kad pogledas nije puno za investiciju u protuvrijednosti gajbe piva, vec iduci mjesec mozes postati speedtest result sa 100mbps
__________________
Drinking Rum before 10am makes you a Pirate, not an Alcoholic.
MasterX je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 19:01   #5827
gjokic
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Pag
Postovi: 59
frendu na 900 metara i 21 anuitenciji radi turbo 30 i max tv tako da netko tu laze da ne moze
gjokic je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 22:41   #5828
acer
Whatever :)
Moj komp
 
acer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka,Bulevard
Postovi: 1,733
Ovo stoji u ruteru.
Line Attenuation (Up/Down) [dB]: 13,0 / 19,5
SN Margin (Up/Down) [dB]: 10,5 / 8,5

Udaljen sam prema onome sto su rekli nekih 900 metara od centrale.
__________________



GIGABYTE B450 AORUS PRO
Fractal Design Define XL R2
Chieftec A-80, CTG-750C, 750W
AMD Ryzen 5 3600
Be Quiet Dark Rock Pro 4
Asus Nvidia GTX 1060 OC Edition, 3GB
Avermedia Live Gamer HD Lite
GEIL Evo Spear AMD GASB416GB3200C16ADC, DDR4 3200MHz, kit 2x8GB
SAMSUNG 970 Evo Plus NVMe M.2, 250GB
LG BH16NS55 Bluray writer
LG GGW-H20L Bluray writer
27" Philips
Brother HL-2240
Das Keyboard 4 Professional, MX brown
Logitech mouse G402
Scanner HP Photosmart G3010
Cambridge Audio DacMagic 100
Scythe SDAR-2100 + Scythe Kro Craft Speaker SCBKS-1000
Windows 10 PRO x64



acer je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2015., 11:24   #5829
Mikygs
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Gospic
Postovi: 304
Ovako,imam "vjecni" problem s netom,otkako sam davne 2006-2007 uveo net.
Brzina je znala bit do 3 mbit,uz cesta pucanja veze,pucanja su rijesili,no brzina je uvijek bila 2-3 mbit,no na svaku kisu,grmljavinu i sl. prekidanje veze,telefon u kvaru,net u kvaru bla bla bla.

Mijenjali su parice,kablove bla bla,no uvijek isto.
Njihova prica je da sam udaljen od centrale 5km te da su u mojoj ulici stari kablovi i infrastruktura. Ali.. vec godinama,bez pomaka ikakvog..wtf?

Isto stanje je i dan danas,cak malo gore.
Nedavno mi je krepao thomson ruter,dobio sam novi ruter i od tad brzina je 1 - 1.5mbit.
Tehnicaru sam rekao da sam imao do 3mbit,on na to kaze da ne mogu toliko imat,i ponovio pricu staru par godina,da sam udaljen od centrale oko 5km i da dobro da ikako net radi.

Prije 2 dana zagrmilo i opet nemam net,prijavio sam kvar ,cekam da dodju to rijesit..

Nisam jedini u ulici koji ima problema s netom,ljudi poslije mene prakticki da i ne mogu imati net,a nije neka "zabacena" ulica ,udaljen sam nekih 2.5km do samog centra grada (Gospic).

Jel imao tko slicnih iskustava?
Kome se obratiti da se nesto pokrene/napravi?
Jer ove socijalne brzine koje su danas prakticki neupotrebljive ,za redovnu cijenu... ,radije cu iskljucit net i bit bez njega.
Mikygs je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2015., 11:40   #5830
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,350
Pošalji pisani prigovor HT-u s ovim što si napisao, navedi da već godinama ne obnavljaju infrastrukturu i da ti je sve gore.
Odgovor i ponovni prigovor pošalji HAKOM-u.
Ili;
Zatraži MaxNet Mini zbog problema s uslugom, odnosno router s 3G karticom te ćeš konstantno imati 8Mbps flat za isti novac koji sada plaćaš ali će se uređaj spajati na mobilnu 3g mrežu.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2015., 12:12   #5831
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,685
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Pošalji pisani prigovor HT-u s ovim što si napisao, navedi da već godinama ne obnavljaju infrastrukturu i da ti je sve gore.
Odgovor i ponovni prigovor pošalji HAKOM-u.
Ili;
Zatraži MaxNet Mini zbog problema s uslugom, odnosno router s 3G karticom te ćeš konstantno imati 8Mbps flat za isti novac koji sada plaćaš ali će se uređaj spajati na mobilnu 3g mrežu.
Ili nek mu jednostavno postave satelitski pijat preko kojeg mozes imati net...
Naplate ga 500kn ekstra, al to ti mogu razvuci kroz 24mj na rate (ako vec nemas pijat).
Frend mi je ima taj 3g router i to nije bilo bas dobro iskustvo za njega.
Kaze da je izvuka max 4Mbit brzine (pod idealnim uvjetima) a sto se tice flata,
nakon 40Gb prometa bi mu toliko srozali brzinu da bi prakticki brze sa 56k modemom
otvara stranice... Sad je na satelitskom adsl-u i kaze da je to preporod...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2015., 13:28   #5832
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,235
Kad prekinem uslugu sa Hrvatskim telekomom (ili u mom slučaju pređem na drugog operatera) da li oni dođu po svoju opremu ili trebam ja poslati ili odnjeti. Da mi ne bi zaračunali neki penal ili nešto.
Goranbm je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2015., 13:38   #5833
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,173
Punica ima dva max tv prijemnika i 5 rutera doma vec nekoliko godina.
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2015., 13:42   #5834
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,235
I nikad ništa ?
Goranbm je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2015., 14:09   #5835
Jole911
Premium
Moj komp
 
Jole911's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Hrvatska-Požega
Postovi: 423
Citiraj:
Autor Goranbm Pregled postova
Kad prekinem uslugu sa Hrvatskim telekomom (ili u mom slučaju pređem na drugog operatera) da li oni dođu po svoju opremu ili trebam ja poslati ili odnjeti. Da mi ne bi zaračunali neki penal ili nešto.
Da dođe HT ov potrčko po opremu ako nisi kod kuće dobiješ obavjest da to predaš u najbližu poštu naglašeno je da sva oprema mora bit ispravna čaki i adapter za struju! Tako je bilo u mom slućaju
Jole911 je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2015., 14:14   #5836
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,235
Citiraj:
Autor Jole911 Pregled postova
Da dođe HT ov potrčko po opremu ako nisi kod kuće dobiješ obavjest da to predaš u najbližu poštu naglašeno je da sva oprema mora bit ispravna čaki i adapter za struju! Tako je bilo u mom slućaju
Ok, hvala ti
Goranbm je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2015., 13:38   #5837
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
koji modem daju za VDSL? imam ZTE 931 i jucer mi lik kaze da ce mi ukljucit VDSL turbo30 (u sto sumnjam zbog parice) i da ce mi ostat ZTE, a danas mi lik dolazi doma i donosi neki novi router Speed*nesto i kao da vratim stari. kaj se desava? :P

edit: kazu Technicolor TG789, jel taj dobar?

edit2:

pojavila mi se sad opcija na routeru VDSL, posto se spajam sa mikrotikom da dial out radi, kako dobiti spajanje preko VDSLa, a ne da koristi obican DSL. ovo mi mora odgovorit netko tko bas ima ZTE sa VDSLom

edit3:
dobio neki speedport router imam laganih 34mbita/5.5

Zadnje izmijenjeno od: vorda22. 21.10.2015. u 02:57.
  Reply With Quote
Staro 21.10.2015., 15:35   #5838
cmonn
Premium
 
cmonn's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: www
Postovi: 33
Pozdrav
Centrala mi ne podrzava VDSL, trenutno imam ZTE i ADSL2+.
Zvao sam nekidan SZK da mi aktiviraju Turbo opciju i vele da bi islo maksimalno Turbo 20. Znaci da Turbo pustaju i na ADSL2+? Prema njihovom odgovoru bi tako bilo. Rekli su bit ce za 24h.
Zovem nakon 48h i kazu da je zahtjev odbijen i da nisu u mogucnosti ukljuciti Turbo 20 jer poslovni korisnici nemogu dobiti Turbo 20 vec minimalno Turbo 40.
Bez daljnje polemike je decko rekao da mi veza propusta malo vise od 10 Mbita i da nema sanse za vecu brzinu prije nadogradnje centrale na VDSL. Inace, obadva su bila iz tehnicke podrske, samo sto jedan vidi 10 a drugi 20 Mbita max propusnost.
Da odustanem od zahtijevanja vece brzine ili da probam traziti Turbo 40 pa koliko ide?
Sto mislite?

<table id="TABLE_DSL_INFO" class="infor" bgcolor="#979797" border="0" cellpadding="0" cellspacing="1"><tbody><tr class="white_1"><td class="tdleft">Link Status</td> <td id="Frm_Status" class="tdright"> Connected </td> </tr> <tr class="blue_1"> <td class="tdleft">Modulation Type</td> <td id="Frm_Module_type" class="tdright">ADSL_2plus</td> </tr> <tr class="white_1"> <td class="tdleft">Actual Rate (Up/Down)</td> <td class="tdright">1212/12276 kbps</td> </tr> <tr class="blue_1"> <td class="tdleft">Attainable Rate (Up/Down)</td> <td class="tdright">1340/22284 kbps</td> </tr> <tr class="white_1"> <td class="tdleft">Noise Margin (Up/Down)</td> <td class="tdright"> 8.1/8.9 dB </td> </tr> <tr class="blue_1"> <td class="tdleft">Line Attenuation (Up/Down)</td> <td class="tdright"> 8.7/19.5 dB </td> </tr> <tr class="white_1"> <td class="tdleft">Output Power (Up/Down)</td> <td class="tdright"> 13.3/17.8 dBm </td> </tr> <tr class="blue_1"> <td class="tdleft">Data Path (Up/Down)</td> <td id="Fnt_Data_path" class="tdright">Interleaved/Interleaved</td> </tr> <tr class="white_1"> <td class="tdleft">Interleave Depth (Up/Down)</td> <td class="tdright">4/224</td> </tr> <tr class="blue_1"> <td class="tdleft">Interleave Delay (Up/Down)</td> <td class="tdright">2/4 ms</td> </tr> <tr class="white_1"> <td class="tdleft">INP (Up/Down)</td> <td class="tdright"> 0.5/2.5 symbols </td> </tr> <tr class="blue_1"> <td class="tdleft">Profile</td> <td class="tdright">N/A</td> </tr> <tr class="white_1"> <td class="tdleft">LinkEncap</td> <td class="tdright">G.992.3_Annex_K_ATM</td> </tr> <tr class="blue_1"> <td class="tdleft">CRC Errors (Up/Down)</td> <td class="tdright">0/0</td> </tr> <tr class="white_1"> <td class="tdleft">FEC Errors (Up/Down)</td> <td class="tdright">4/851</td> </tr> <tr class="blue_1"> <td class="tdleft">HEC Errors (Up/Down)</td> <td class="tdright">0/0</td></tr></tbody></table>
cmonn je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2015., 15:53   #5839
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Aktiviran mi VDSL 30 mbit



Pitanje,dobio sam Speedport W724V Type Ci i primijetio sam malo losiji WiFi signal nego na Thompson prethodnome routeru.

Ne vidim da ima antenu i slicno,moze li se kako pojacati wifi signal ?
blava je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2015., 16:00   #5840
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,063
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Pitanje,dobio sam Speedport W724V Type Ci i primijetio sam malo losiji WiFi signal nego na Thompson prethodnome routeru.

Ne vidim da ima antenu i slicno,moze li se kako pojacati wifi signal?
Ne.
To je smeće od rutera. Imam ga i ja. Na njemu sam ugasio wlan i koristim jedan stari Linksys za mrežu po kući. Signala ima/nema, stranice otvara/ne-otvara i jednostavno sam ga ugasio. Čak me zeza i preko žice, ali ne toliko. Užas.
Prijaviti ću smetnju i tražiti izmjenu sa ZTE-om.

Kod punice i punca imao ZTE i nikakvih problema nije bilo.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2015., 16:16   #5841
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Ne.
To je smeće od rutera. Imam ga i ja. Na njemu sam ugasio wlan i koristim jedan stari Linksys za mrežu po kući. Signala ima/nema, stranice otvara/ne-otvara i jednostavno sam ga ugasio. Čak me zeza i preko žice, ali ne toliko. Užas.
Prijaviti ću smetnju i tražiti izmjenu sa ZTE-om.

Kod punice i punca imao ZTE i nikakvih problema nije bilo.
Ostavili su mi Thompsona pa bi preko njega onda WiFi,kako se tocno to radi da ovaj router novi koristim samo za spajanje svih priključaka,a Thompsona da bude wifi odašiljač ?

Imam li pravo tražiti drugi router tj.da se žalim kako je wifi signal dosta loš ?
blava je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2015., 16:21   #5842
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Ne.
To je smeće od rutera. Imam ga i ja. Na njemu sam ugasio wlan i koristim jedan stari Linksys za mrežu po kući. Signala ima/nema, stranice otvara/ne-otvara i jednostavno sam ga ugasio. Čak me zeza i preko žice, ali ne toliko. Užas.
Prijaviti ću smetnju i tražiti izmjenu sa ZTE-om.

Kod punice i punca imao ZTE i nikakvih problema nije bilo.
najjaca fora meni su rekli da moram vratiti ZTE 931 i dali mi SpeedPort

sinhronizacija im je losa, ali dok god ovaj bude syncan na 33 mbita, bas me brige :P
  Reply With Quote
Staro 21.10.2015., 17:17   #5843
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,063
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Ostavili su mi Thompsona pa bi preko njega onda WiFi,kako se tocno to radi da ovaj router novi koristim samo za spajanje svih priključaka,a Thompsona da bude wifi odašiljač ?

Imam li pravo tražiti drugi router tj.da se žalim kako je wifi signal dosta loš ?
Na speedportu ugasi wlan, na Thompsonu ga upali i podesi. Ne znam napamet postavke za thompson, ali ima ih tu na forumu.

Ne znam jel imaš pravo tražiti drugi ruter, ako je ovaj ispravan. Svi se žale na njega, ali on ispravno loše radi.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2015., 20:38   #5844
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Na speedportu ugasi wlan, na Thompsonu ga upali i podesi. Ne znam napamet postavke za thompson, ali ima ih tu na forumu.

Ne znam jel imaš pravo tražiti drugi ruter, ako je ovaj ispravan. Svi se žale na njega, ali on ispravno loše radi.
Samo jos da mi je znati kako da drzim spojena dva routera na jednu liniju,nije mi jasno,imas kakav tutorial ?
blava je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2015., 20:46   #5845
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,063
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Samo jos da mi je znati kako da drzim spojena dva routera na jednu liniju,nije mi jasno,imas kakav tutorial ?
Pa imaš tu na forumu tutoriala. Nećeš imati dva rutera nego jedan ruter i jedan AP.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2015., 02:26   #5846
igiskor
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
Koje rutere trenutno daju kad se realizira max3 adsl? ili bolje koji da trazim pri potpisivanju ugovora?
igiskor je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2015., 12:25   #5847
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor pogi Pregled postova
Da,u promjenama su definitivno loši.

Ja sam još 24.09 potpisao ugovor u kojem je flat internet i flat telefon prema fixnim i 1000 minuta prema mobilnim (mala izmjena jer telefon nije prije bio na moje ime)...još mi ga nisu aktivirali pa su mi počela dolaziti upozorenja o prekomjernom prometu interneta, preveliki račun telefona u prvih 8 dana mjeseva listopada...
Naravno, opet se osjećam prevarenim.... može li išta proći glatko sa T-comom

taj moj paket kojeg su mi ponudili i ja prihvatio vjerujući na riječ djelatnici na šalteru u T-Com centru da ću zadržati sve što sam imao i dobiti još i više.

Naime promakla im je jedna mala sitnica, CLIP - prikaz broja koji zove (Halo Flat) je dodatna usluga.... ni na kraj pameti mi nije moglo biti da u 2015g. T-Com naplaćuje PRIKAZ BROJA POZIVATELJA tako da bi ja sada trebao to platiti 25 kn za "uključenje usluge" i plaćati još 12kn/mjesečno.


Platiti ću im kujac.
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2015., 13:33   #5848
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,350
Ne bi ti to trebali naplaćivati, uz sve Max2/3 pakete i nove ugovore to ide badava.
...vidjet ćete broj s kojeg je upućen poziv ukoliko centrala kojoj taj broj pripada može poslati takvu informaciju.
Mislim da čak i PCM može poslati broj pozivatelja.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2015., 15:47   #5849
Jole911
Premium
Moj komp
 
Jole911's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Hrvatska-Požega
Postovi: 423
Da li ima netko kakvu ideju kako provjerit VDSL a nisi kod HT a? ,glupo mi je prelazit kod njih ako nemogu provjerit sta mi nude
Jole911 je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2015., 16:58   #5850
sale001
Premium
Moj komp
 
sale001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sk
Postovi: 273
Pa dobro sta je sad? Neki dan si pobjegao od njih na h1, i bio si super zadovoljan...
sale001 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na