Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.04.2024., 08:37   #1321
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Tenks, ajd baci direktnu usporedbu sa S5Max i prednosti i mane (osim cijene, jasno )
Citiraj:
Autor DariX Pregled postova
Uzeo sam Q5 Pro prije tjedan dana da isprobam koliko ce mi pomoci robot uz 2 psa. Mogu reci da sam ugodno iznenaden koliko posla odradi. Pustim ga 1-2 puta dnevno da odradi krug od 45 minuta po stanu i uredno je "cisto" sve.

Razmisljam da ga vratim jer sam skuzio da bi mi jako dobro doslo posteno mopanje, a Q5 Pro ima onaj mop koji se natakne pa ga povlaci sa sobom što izgleda da nije dovoljno za osjetno vidljivo ciscenje.

Uzeo sam si kupon za taj X10 Pro Omni jucer (3 sata prije isteka se vratio tu na forum pa reko da uzmem, necu za 1€ propast).
Probati cu ovog vratit pa kad cujem vase dojmove za X10 Omni vidjet hocu li uzeti njega ili neki drugi sa rotirajucim/vibrirajucim mopom.
Nazalost ce me X10 ispast 700€ umjesto 600 jer sam u zadnji tren uzeo kupon za popust pa ako ima koga da je ulovio ovaj za 200€ popusta, a ipak ga nece iskoristit, moze please neki DM
Evo je Q5 pro i u mene odradio tjedan dana. Dobro sam prosa za 270 eur jer sad vidim da je 340 eur cijena. U odnosu na s5 max koji zamjenjuje ima nove dvostruke cetke iz skupljih modela i za sada sam prezadovoljan, 0 dlaka se zapetljalo u tjedan dana ciscenja. Ima osjetno veci spremnik nego s5 max, manji mop ali mop sam spremia i ne planiram ga koristit, kao sta nisam ni na s5 max na kraju. Za sada zadovoljan, za soma kuna manje nego sam S5 max platio prije 3+ godine. Neka ovaj posluzi isto toliko i gg, do tada se nadam da ce ove kombinacije sa dobrim mopom vec biti standard.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2024., 09:37   #1322
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Evo je Q5 pro i u mene odradio tjedan dana. Dobro sam prosa za 270 eur jer sad vidim da je 340 eur cijena. U odnosu na s5 max koji zamjenjuje ima nove dvostruke cetke iz skupljih modela i za sada sam prezadovoljan, 0 dlaka se zapetljalo u tjedan dana ciscenja. Ima osjetno veci spremnik nego s5 max, manji mop ali mop sam spremia i ne planiram ga koristit, kao sta nisam ni na s5 max na kraju. Za sada zadovoljan, za soma kuna manje nego sam S5 max platio prije 3+ godine. Neka ovaj posluzi isto toliko i gg, do tada se nadam da ce ove kombinacije sa dobrim mopom vec biti standard.
Tenks M8
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2024., 16:58   #1323
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Dobio mail da je shippan robotic, iz DE ide, UPS ga dovozi, jos kad bi dosao do vikedna 😁




Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2024., 17:08   #1324
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
Nisam ga ocekivao prije 1. maja! Valjda su se istrenirali na amerima ^^
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2024., 17:19   #1325
betlmaster
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 56
Citiraj:
Autor VandaL.pr! Pregled postova
Dobio mail da je shippan robotic, iz DE ide, UPS ga dovozi, jos kad bi dosao do vikedna ��

Sent from my iPhone using Tapatalk
I meni isto prije pola sata, UPS iz DE, vjerojatno idu zajedno do HR.

Do vikenda teško, ali nije nemoguće.
__________________
betlmaster

Zadnje izmijenjeno od: betlmaster. 16.04.2024. u 17:20. Razlog: slučajno je ostala velika slika u quote-u pa je sad obrisana
betlmaster je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2024., 12:43   #1326
DariX
Premium
Moj komp
 
DariX's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 172
Citiraj:
Autor DariX Pregled postova
Uzeo sam Q5 Pro prije tjedan dana da isprobam koliko ce mi pomoci robot uz 2 psa. Mogu reci da sam ugodno iznenaden koliko posla odradi. Pustim ga 1-2 puta dnevno da odradi krug od 45 minuta po stanu i uredno je "cisto" sve.

Razmisljam da ga vratim jer sam skuzio da bi mi jako dobro doslo posteno mopanje, a Q5 Pro ima onaj mop koji se natakne pa ga povlaci sa sobom što izgleda da nije dovoljno za osjetno vidljivo ciscenje.

Uzeo sam si kupon za taj X10 Pro Omni jucer (3 sata prije isteka se vratio tu na forum pa reko da uzmem, necu za 1€ propast).
Probati cu ovog vratit pa kad cujem vase dojmove za X10 Omni vidjet hocu li uzeti njega ili neki drugi sa rotirajucim/vibrirajucim mopom.
Nazalost ce me X10 ispast 700€ umjesto 600 jer sam u zadnji tren uzeo kupon za popust pa ako ima koga da je ulovio ovaj za 200€ popusta, a ipak ga nece iskoristit, moze please neki DM
Quoteam samog sebe da još jednom pitam ima li netko kupon za popust eufy X10 Pro Omni-a
Vratio sam jučer Roborock Q5 Pro pa ću danas naručit eufy-a. Mogu i otkupit kupon po nekoj normalnoj cijeni ako ga netko ima, a ne želi poklonit
DariX je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2024., 19:20   #1327
andy91
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: BJ/ZG
Postovi: 49
Citiraj:
Autor DariX Pregled postova
Quoteam samog sebe da još jednom pitam ima li netko kupon za popust eufy X10 Pro Omni-a
Vratio sam jučer Roborock Q5 Pro pa ću danas naručit eufy-a. Mogu i otkupit kupon po nekoj normalnoj cijeni ako ga netko ima, a ne želi poklonit
Ja ti isto imam ovaj za 100€ popusta. Ne znam jel možeš dva komada iskombinirati?
andy91 je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2024., 07:59   #1328
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Evo macana, donio UPS prije 15 min, nije ni mala kutija




Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2024., 09:23   #1329
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
Moj se jos vucara negdje po V.Gorici ^^

Negdje sam na yt shorts naletio na info da Eufy nudi gumenu cetku bez ceslja kao alternativu ako nismo zadovoljni sa stock cetkom. Je cuo netko ista vise o tome? Na webu nisam nasao nikakve zamjenske cetke za X10 osim stock cetki.

Edit: nasao ali na US webu, znaci nama nebitno. Vjerojatno dodje i u EU u ponudu kao i vecina stvari do sad.

Edit2: stigao i moj. Slabo oni updejtaju taj web, nije pisao da je na dostavi.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.

Zadnje izmijenjeno od: xlr. 22.04.2024. u 12:47.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2024., 10:33   #1330
betlmaster
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 56
Citiraj:
Autor VandaL.pr! Pregled postova
Evo macana, donio UPS prije 15 min, nije ni mala kutija
Sent from my iPhone using Tapatalk
Evo i mojeg prije pol sata. Sve spojeno i obavlja prvo čišćenje pa ćemo vidjeti...
__________________
betlmaster
betlmaster je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2024., 10:43   #1331
KrunoSTc
Owner
 
KrunoSTc's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 270
Citiraj:
Autor VandaL.pr! Pregled postova
Evo macana, donio UPS prije 15 min, nije ni mala kutija




Sent from my iPhone using Tapatalk
gdje si ga uzeo? te koliko te ukupno u eur ispao, kako sa garancijom?
KrunoSTc je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2024., 16:06   #1332
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Malo sam se jutros poigrao sa eufijem, pa onako brzinski utiske da napišem.

Prvo negativno što sam primjetio je pristajanje na dock, nakon 30 min pranja/usisavanja je krenuo na pražnjenje/brisanje krpe i tek iz trećeg pokučaja se uspječno zakačio. Ajde računam ok, mozda mu treba da skuzi ako smatram da mu je dock idealno pozicioniran u hodniku sa dosta razmaka svugdje.
Onda sam ga odnio ručno na drugu etažu da brzinski proskenira prostorije i kad je to završio sanesem ga blizu docka i tu je nakon šestog pokušaja izbacio grešku desnog mopa, valjda mu je ispao ili što. Tu sam ga ručno morao skinuti i ponovo pokrenuti homing da bi opet tek nakon trećeg pokušaja uspješno pristao.
E onda treći izlet i povrat napravi savršeno iz prvog puta....dalje nisam stigao testirati, valjda je došao na svoje ili cekamo neki firmwire update

Sljedeći minus bi mi bio što prilikom usisavanja kuhinje nije usisao do kickboarda (kako se to zove u nas?) već je išao samo do razine elemenata, sad to je napravio jer mu lidar stši i zapeo bi snjim ali ostatak robota bi bez problema mogao ući sve do kickboarda i nebi lidar zapinjao. Stim se moram još poigrati, mozda ima neka opcija.

I treće, nije negativno, ali prilikom pražnjena robota se čuje ko da mlažnjak uzlijeće. Znači nema usisavanja kuće noću ili treba upaliti DnD tako da ne koristi pražnjenje.


Pozitivno? A ja smatram sve.
Imam kući još jedno "dumb" robota, kupljen prije biće 10ak god, oni prvi što su izašli i to nema veza sa ovim naravno
Navigavanje po kući, navigivanje prilikom usisavanja, onda "vidi" di se tepih nalazi pa prodje rubom tepiha da bi ih odvoio prilikom usisavanja jel, usisa posebno tepih i posebno ostatak.
Aplikacija je odlična, jedino prilikom ulaska u settingse izbaci notifikaciju dali želiš upaliti "User Experience Optimization" i naravno ja kliknu "Accept" ali posli vidim da to skuplja slike i videa prilikom korištenja pa sam to isključio, ko zna što more slikati

Nemoram ni napisati da usisava i pere (po meni) savršeno, nismo neki čistunci ali održavamo kuću relativno, žena svako malo usisa štapnim usisavačem i opere pod viledom tako da će ovaj odratiti taj posao noću i da ga se nevidi/nečuje.
Imamo kčerkicu od 3 god i miljon igračaka/stvari po dnevnom boravku tako da cemo vidjeti kako će se stim nositi ako što ostane na podu.

TLDR; ja oduševljen za tu paru mislim da nema boljeg.

Citiraj:
Autor KrunoSTc Pregled postova
gdje si ga uzeo? te koliko te ukupno u eur ispao, kako sa garancijom?
Sa eufy.com stranice, 600€ dostavljen do mene. Gara, 1god? Nemam pojma za garu.
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2024., 20:10   #1333
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
Nemam sto previse za dodati pa cu se nadovezati na Vandala:

Pristajanje na dock - 5/5 uspjesnih pokusaja za sada. Isto stoji u hodniku ima dosta mjesta. Pratim stanje!

Nisam prao podove danas, budem sutra cijelu kucu prosao. Taman nismo prali jedno tjedan dana.

Ni meni ne ulazi pod kuhinjske elemente, jebo sliku svoju, lidar mu malo smeta ali moze uci bar s tijelom hahaha. Al nece!

Primjetio sam da se boji zavjesa koje idu do poda, ne zeli ih pogurati i usisati tih 15 cm do zida nego ih zaobilazi.

Praznjenje vrecice se cuje u p.m. bez pretjerivanja. Srecom praznjenje nije mandatory svaki put kod dockinga, a DND mod ga isto ne dozvoljava pa je to oke.

Zvukovi se isto mogu potpuno ugasiti, jer na 1% je i dalje glasan. I ovako nis pametno ne govori pa... Mute!

App je imho odlican, intuitivan i lak za koristenje. Mana aplikacije je sto ne mogu editirati mapu dodatno mapirajuci nove prostorije. Nego moram kreirati novu mapu. Znaci nema "sad cu mapirati pola stana, pa sutra dodam druho pola".

Dodao bih i "manu" kako me ne voli u uredu dok usisava. Zna mi doci pod noge i nabija se jer zeli proci u kut ureda, a ja mu smetam. Na kraju sam se maknuo i odradio je to. Probao sam ga lupiti par puta u nadi da ce AI osjetiti kako je naletio na jaceg od sebe i podvuci rep, ali uporan je.

Meni je ovo prvi robot pa nemam neke prethodne dojmove. Jako sam zadovoljan kako usisava (javim stanje a dlakama nakon x dana). Brz je, usisava dosta dobro (probao ured, sobu, kupaonu). Malo podize tepihe u kupaoni al snalazi se, ima snage da predje preko svega toga. Ne muci se s dubokim kupaonskim tepisima.

Iznenadilo me da se uspio popeti na tatami podlogu od 2cm visine! Moram mu staviti no-go zonu, dovraga, predobar je

Zasad sam vrlo zadovoljan, zena isto. Moramo malo sloziti plan kada ce raditi i prati, mala ga se jos boji pa je ucimo na njega. Zaobilaze se u sirokom luku, sto je skroz oke. AI vs Toddler, let the battle begin
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.

Zadnje izmijenjeno od: xlr. 22.04.2024. u 20:28.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2024., 20:23   #1334
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,177
Moj mali je uzea bat za meso i krenija u boj na usisavača, tako da pripazi
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je online   Reply With Quote
Staro 22.04.2024., 20:28   #1335
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
Noted! 😁
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na