Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.10.2005., 09:20   #1
Tommek
Premium
 
Tommek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: ..
Postovi: 1,314
Big Brother Izjave

Čega se još neće ljudi naslušat na ovogodišnjem bigbrotheru












Ili izjava Hane s Pantovčaka

"Nakon nekog vremena ukućani su poveli razgovor o automobilima, a Lana je ispričala kako je razbila svoj prvi auto. Nastavila je o tome koje je aute sve imala, a sada će uzeti, kako je rekla "Reno Megane" ili "Opel Astru- cabrio". I Sanja se uključila u razgovor o automobilima. Lana je rekla kako voli nabrijane aute. Hana je zaključila da svaki malo sposobniji dečko može zaraditi za automobil koji košta 30 tisuća eura. Dečki se nisu s time složili.

Duje je u međuvremenu otišao u spavaonicu i tamo vježbao, a djevojke su se otišle presvući za vježbanje dnevnog zadatka. Matko, Ivan, Hamdija i Kristian komentirali su Laninu "spiku" o automobilima. "To odmah vidiš tko je probao zaraditi novac, a tko nije", komentirao je Ivan . Kristian je zgrožen, a Matko je rekao kako treba zaraditi 30. 000 eura za dobar auto. "Šta to misli, majke ti", nadodao je Matko. "Godine bi mi trebale na baušteli za to", komentirao je Ivan. Dečki su nastavili razgovarati o kreditima i kako svi žive na kredit. Izrugivali su se razgovoru djevojaka." Hana je zaključila da svaki malo sposobniji dečko može zaraditi za automobil koji košta 30 tisuća eura
Tommek je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2005., 11:29   #2
ZMAJ
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,937
...

"... s Pantovčaka"

neznam sto si htio time reci ali ja zivim tamo i nebi htio da me se usporeduje s Hanom...

Istina ima dosta cura na pantovcaku koje su tipicne pantovcakovske al ja sam si naso zato jednu van toga kvarta...
Njenu izjavu(e) necu komentirat jer sam siguran da ih ima jos dosta od tamo koje bi se slozile s njom...
ZMAJ je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 29.10.2005., 12:05   #3
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Preneseno s hr.rec.tv.bigbrother...

Big Brother Hackeri

Duje: Snage procesor 80 (sekunda pauze) megabajta. Zamisli ti, ja san prije osan godina kupija kompjuter 16 megabajta rama,
ej, 16 megabjata.
Kristijan: Kazem ti kako je to napredna tehnologija, to je nesto nevjerojatno.
Duje: Je, ali danas staje ta tehnologija s kompjuterima. Nece to vise tako brzo ic.
Matko: Nego sto ti radis na svom?
Duje: Ja?
Matko: E!
Duje: A nista posebno...
Matko: Internet isto citas i?
Duje: E.
Matko: A sta drugo? Ja neznan sta drugo...
Kristijan: A mozes svasta na kompjuteru radit.
Duje: A mozes svasta samo moras imat program. Ubacis posal i radis.
Matko: A to je! Al ti govorin, ovako nesto da ti ne treba posebno, sta? Moą igrat igrice, mos bit na internetu.
Duje: Za osobnu upotrebu! Mozeti sluzit ka, ka, ka, razumis,
ka pisac, mos na njemu pisat.
Matko: A mos stavit sve svoje u memoriju, u glavi sto imas ubacis u njega.
Duje: Mos pisat, mos se zajebavat s njin, razumis, igrat igrice, snimat cedeove, gledat televiziju priko njega, sta god oces!
Matko: Gleedat DVD isto.
Duje: E!
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2005., 12:23   #4
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
što se mene tiče imaju osigurano mjesto tu na forumu....

s druge strane toliko ne poznavanje računala i informatike mi je užasno, ipak radi se o 21. st
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2005., 12:54   #5
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Re: Big Brother Izjave

Citiraj:
Originally posted by Tommek
Hana je zaključila da svaki malo sposobniji dečko može zaraditi za automobil koji košta 30 tisuća eura.
Ma šta će kuja, kad bi ima auto od 30000 eura ona sigurno ne bi bila suvozačica.
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2005., 13:50   #6
micek_kc
fanATIčni AMDovac
Moj komp
 
micek_kc's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: KC-ZG
Postovi: 1,311
Re: Re: Big Brother Izjave

Citiraj:
Originally posted by Emissary
Ma šta će kuja, kad bi ima auto od 30000 eura ona sigurno ne bi bila suvozačica.
:clap:
__________________

AMD Phenom 9850be 2,5ghz@2,9ghz@OCZ Vendetta 2 700rpm
DFI Lan Party JR 790GX-M2RS
OCZ Blade 2x2Gb ddrII@1066mhz@1.8v
Gigabyte HD4850 1GB Multi Core @passive
Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
2xWestern Digital 6400aaks@RAID 1 + Seagate S-ATA 160gb@XXX
Tagan 480W Supersilent
Thermaltake V1000+ black with side window
Logitech MX500
DELL 2007FP

AMD Athlon 3000+(venice e3) stock
Abit AV8
Kingmax Superram 2x256ddr433 FHAS stock
Gainward 7600GT GS 256mb
Seagate Barracuda 80gb P-ata

Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
Denon AVR-3805 black finish @DIY 3.5mm > 2RCA(Neutrik RCA plugs)
Focal Jmlab Chorus S 726s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S CC700s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S SW700 classic finish@Bandridge Profigold Subwoofer Cable
Review Chorus S serije
Review Denon AVR-3805
micek_kc je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2005., 14:47   #7
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Znaju kolko koji auto košta i koja oprema ide u paketu, ali da ih pitaš kolko je 4 na kvadrat ili ne daj bože treći korijen od 27...........šus, prevrtanje s očima i nabacivanje pozerskog osmijeha, te izvlačaenje na foru....ma daj kome pa to treba u životu.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2005., 15:11   #8
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
to napredna matika za njih

nego kolko ej 3 korijen od 27:confused: ( ) inace nisam bas siher da znaju za sve aute...reko bi da za mog terenca neznaju
__________________
blup

mc_fish je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2005., 15:43   #9
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,300
Citiraj:
Originally posted by buljo
što se mene tiče imaju osigurano mjesto tu na forumu....

s druge strane toliko ne poznavanje računala i informatike mi je užasno, ipak radi se o 21. st
Pa ni moja baka nema pojma o kompjutorima. Samo što je ona stara kao Duje i Matko skupa i još malo više tak se njoj ne može zamjeriti.

Kad sam s jednim tipom razgovarao kakav komp ima rekao je Samsung, znaš onaj 15 colni, znaš kaj mislim ne? Ja samo da, da.

Ima ih nekih koji stvarno nemaju pojma, a pokušavaju ispasti pametni.
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2005., 16:40   #10
micek_kc
fanATIčni AMDovac
Moj komp
 
micek_kc's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: KC-ZG
Postovi: 1,311
pricaj mi o tome...koliko ti memorije ima procesor?(pitanje je trebalo biti koliko ti je veliki hdd) ili dok mi neko veli cd-dvd... ili izljevi poput onog compaq ima najbolje kompove... a dok sam cuo od lika da je intel zapravo proizvođač a amd samo naziv procesora...
__________________

AMD Phenom 9850be 2,5ghz@2,9ghz@OCZ Vendetta 2 700rpm
DFI Lan Party JR 790GX-M2RS
OCZ Blade 2x2Gb ddrII@1066mhz@1.8v
Gigabyte HD4850 1GB Multi Core @passive
Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
2xWestern Digital 6400aaks@RAID 1 + Seagate S-ATA 160gb@XXX
Tagan 480W Supersilent
Thermaltake V1000+ black with side window
Logitech MX500
DELL 2007FP

AMD Athlon 3000+(venice e3) stock
Abit AV8
Kingmax Superram 2x256ddr433 FHAS stock
Gainward 7600GT GS 256mb
Seagate Barracuda 80gb P-ata

Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
Denon AVR-3805 black finish @DIY 3.5mm > 2RCA(Neutrik RCA plugs)
Focal Jmlab Chorus S 726s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S CC700s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S SW700 classic finish@Bandridge Profigold Subwoofer Cable
Review Chorus S serije
Review Denon AVR-3805
micek_kc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.10.2005., 16:46   #11
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
ja ih u jednu ruku razumijem jer ak ih to ne zanima neznaju...
večina ih misli da je u kanti jedna stvar tj. da nema spajanja matične rama grafe proca bla bla nego da je to !1! dio.
a bilo je i bisera koji imaju više rama nego harda (512mb rama i 40mb harda )
nisu krivi što neznaju, al ipak neke osnove bi trebali znat...

recimo ko što ja znam više teorijskog dijela od svoje profe iz PORa (poznavanje osobnih računala) pitao 3 pitanja i ni na jedno nije znala odg...(a o vođenje nastave neću)
eh da za Javu kaže "Đava"! pa ti vidi...:clap:
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2005., 18:24   #12
Tommek
Premium
 
Tommek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: ..
Postovi: 1,314
DUJE

Pa Duje je rekao da je završil elekrotehniku pa bi valjda neke trebal znati s područja informatike
Tommek je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2005., 18:40   #13
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Mislim da je on odustao od tog faksa i zavrsio neku visu skolu , tak sam ja shvatio .
A ovo o 30 000€ je glupost - neka ih i ona zaradi . isto sto je i rekla da ce njen decko - k1 borac - htjeti razbiti Hamdu jer joj je rekao kaj je ide.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2005., 18:47   #14
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Citiraj:
Originally posted by Router
. isto sto je i rekla da ce njen decko - k1 borac - htjeti razbiti Hamdu jer joj je rekao kaj je ide.
Ja da sam na Hamdijinom mjestu bi joj rekao da će njenog dečka posjetit grupa cigana...
Željac je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2005., 19:55   #15
FERRYS
AutoCad & Allplan expert
Moj komp
 
FERRYS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zagreb-Karlovac i okilica
Postovi: 2,159
Citiraj:
Originally posted by Željac
Ja da sam na Hamdijinom mjestu bi joj rekao da će njenog dečka posjetit grupa cigana...
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:


ono tamo u BB-u je takva hrpa skica, da ides od jednog do drugog covjeka s lamapsem i povecalom u hrvatskoj, nebi im bilo ravnih....
u pocetku sam gledo jednu-dvije emisije, kad sam vidio one zenske i likove, prisralo mi se odmah... i reko sam da to nema teorije da gledam....
debili............................
__________________
none
FERRYS je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2005., 19:59   #16
FERRYS
AutoCad & Allplan expert
Moj komp
 
FERRYS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zagreb-Karlovac i okilica
Postovi: 2,159
e da a ovo s dijelovima kompa, MHz-ima, gb, ramom itd, morate shvatiti da 99% ljudi u hrv zavrsilo skolu dok jos nije u hrvatskoj bilo 10 kompova, tak da im i nije nest za zamjerit...
__________________
none
FERRYS je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2005., 20:41   #17
4444josip4444
Premium
 
4444josip4444's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: VG
Postovi: 846
Ne gledam to al neki dan sam pogledo i zainteresiralo me, neznam ni kako se zovu, samo znam da je onaj cigan hamdija, njemu bi dao pare da se braća cigani najedu i napiju.... on bi to najkorisnije potrošio
4444josip4444 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2005., 21:58   #18
big_B
Premium
 
big_B's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 560
Žalosno je što 90% ljudi koji se ''znaju'' služiti računalom misle da je ono stvoreno radi multimedije i igranja igrica a ovo iz BB dokazuje da neznanje uistinu nema granica….
__________________
big_B je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2005., 22:23   #19
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Re: DUJE

Citiraj:
Originally posted by Tommek
Pa Duje je rekao da je završil elekrotehniku pa bi valjda neke trebal znati s područja informatike
Evo ja idem na elektrotehnčki faks. Ne bi vjerovali kolko ljudi na tom faksu ili zna vrlo malo ili se opće ne kuži u kompjutere i informatiku. Znali smo par puta raspravljati o grafičkama koje dolaze na tržište, pa kad sam spomenul ovaj model, onaj model, pa kolko to ima cjevovoda, koja sabirnica, itd. Ljudi su me sam blijedo gledali i točno sam im videl na faci da misle kak serem i kak je to nemoguće ili ne postoji.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2005., 01:29   #20
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Re: Re: DUJE

Citiraj:
Originally posted by McG
Evo ja idem na elektrotehnčki faks. Ne bi vjerovali kolko ljudi na tom faksu ili zna vrlo malo ili se opće ne kuži u kompjutere i informatiku. Znali smo par puta raspravljati o grafičkama koje dolaze na tržište, pa kad sam spomenul ovaj model, onaj model, pa kolko to ima cjevovoda, koja sabirnica, itd. Ljudi su me sam blijedo gledali i točno sam im videl na faci da misle kak serem i kak je to nemoguće ili ne postoji.
ja također...
ja se bojim da mene ne počnu zvat lumeni... (jedan mi je to rekao) nakon pola sata uvjeravanja da Athlon XP 3600+ ne postoji, na kraju je reko da će provjerit i začudo (lol) bio sam u pravu...
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2005., 10:39   #21
sNNooPY
Premium
Moj komp
 
sNNooPY's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: ZG
Postovi: 1,860
najgora je stvar sto je ta gamad u Big Brotheru odraz opce populacije tih godina.

A pogledaj samo ankete, pa BB je najgledaniji, cak i gledaniji od dnevnika.
sNNooPY je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2005., 10:57   #22
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
Citiraj:
Originally posted by FERRYS
e da a ovo s dijelovima kompa, MHz-ima, gb, ramom itd, morate shvatiti da 99% ljudi u hrv zavrsilo skolu dok jos nije u hrvatskoj bilo 10 kompova, tak da im i nije nest za zamjerit...
tocno to. tada racunala nije bilo skoro nista.
a i nisu svi za sve. evo npr, na ovome primjeru, vecinu od vas da je postaviti kraj motora od automobila, pa vas pitati sta je sta i kako sta funkcionira, naslo bi se toliko materijala za smijati.
dakle nije svatko za sve.
ali svakako ovo sto oni govore na tv-u. bolej ej sutjeti nego onakve stvari govoriti. . "pojacaj na 200 megabajta!" e pa taj stvarno ne zna nista, osim koliko ima proteina u pilecim prsima, i koliko moze dignuti na bench.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2005., 12:36   #23
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Originally posted by atha
evo npr, na ovome primjeru, vecinu od vas da je postaviti kraj motora od automobila, pa vas pitati sta je sta i kako sta funkcionira, naslo bi se toliko materijala za smijati.
Ne znam za ostale, ali ja se na tom području čist solidno snalazim (nekoliko frednova s faksa i bivše srednje doma slažu i popravljaju sve živo i neživo na dva i četiri kotača, a i prvi susjed mi je automehaničar), tak da su osim kompjuterskih tema uvijek prisutne i ove automobilske. Eto toliko.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2005., 13:30   #24
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Originally posted by atha

ali svakako ovo sto oni govore na tv-u. bolej ej sutjeti nego onakve stvari govoriti. . "pojacaj na 200 megabajta!" e pa taj stvarno ne zna nista, osim koliko ima proteina u pilecim prsima, i koliko moze dignuti na bench.
slažem se s tobom, ja osobno se ne kužim neš pretjerano u aute, tak da kad je tema auti (detalji) šutim, upijam i slušam.
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2005., 22:04   #25
Tommek
Premium
 
Tommek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: ..
Postovi: 1,314
evo varijacija na temu:






Tommek je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2005., 04:35   #26
Gladius-
Premium
 
Gladius-'s Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 181
Kompjuteri su postali vazni u svakoj kuci za 21.st. sad neko zna manje neko zna vise isto je i sa autima. A to da ces pricati o djelovima graficke malo ce ljudi to znati to je isto kao da ja pocenem pricati o ljestvicama, dominantnim akordima, molskim akordima and stuff (inace sam prof glazbenik da ne mislite da pricam o stvarima koje ne postoje neka OSNOVNA opca kultura postoji za sva podrucja brijem. a za ove idiote u bbu cu rec samo sljedece - onaj ko je spreman odvojiti (znaci spreman je nije vazno kad ce ispasti) 3 mjeseca za nista,tj gubljenje vremena (ljude mozes upoznati i vani) po meni nije bas odraz normalnog ''pametnoga'' covjeka....
Gladius- je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2005., 11:36   #27
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Ne vidim u čemu je problem ....

Zgubidani i jebivjetri koji nemaju pametnije posla .....

Ženskice su klasično kvočke ( da se razumijemo, nisam zakleti šovinist, jednistavno znam GRO glupača ).

Naša mala - 30.000 € je auto za na plac - Lana:

Tko je bio Salvador Dali?
Lana: Kaj ja znam - stolar.

Eh sad ... znam da je radio i kipove i arhitekturu, ali nisam baš siguran da se bavio stolarijom

Anyway - činjenica jest da je većina ljudi glupo i da su stoka. Bitnije je kaj im piše na guzici ( hlače jeltem ) i koliko koštaju čizme, nego da posreme kuću i brinu za klince, žena da kuha - zaboravi -.-


Kaj je najžalosnije, te i takove će kvočke možda jednog dana i dobiti odgovorne poslove i lagano uništavati ekonomiju u globalu. Ako imamo sreće, samo muževe - financijski
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2005., 11:58   #28
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Originally posted by Paske
Tko je bio Salvador Dali?
Lana: Kaj ja znam - stolar.

Eh sad ... znam da je radio i kipove i arhitekturu, ali nisam baš siguran da se bavio stolarijom
to je stvar opće kuture!

bio sam u njegovom muzeju u španjolskoj, koje su to slike, lik je looood! tad nisam imao digitalac a pošto nemam skener nemogu nažalost stavit neke slike koje imam.
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2005., 12:18   #29
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
Citiraj:
Originally posted by Paske

Tko je bio Salvador Dali?
Lana: Kaj ja znam - stolar.

Eh sad ... znam da je radio i kipove i arhitekturu, ali nisam baš siguran da se bavio stolarijom
sto bi moja cura rekla na ovo, dali joj je uzor. inace, bili smo u veneziji na dalijevoj izlozbi,sto da kazem fantasticno,ona je par sati provela unutra. ja ipak nisam taj djir, pa sam radije sa frendovima ispijao vino na obali rijeke po....

__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2005., 12:47   #30
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Originally posted by Paske
Kaj je najžalosnije, te i takove će kvočke možda jednog dana i dobiti odgovorne poslove i lagano uništavati ekonomiju u globalu. Ako imamo sreće, samo muževe - financijski
Treba njima motiku v ruku (ili neku sličnu alatku), pa na par tjedni na ''seoski turizam''. Pa da vidiš kad ih prejde volja za pametovanjem i preseravanjem.

30.000 jura - auto za plac..............a kao sve frizerke voze AMG ili ACSchnitzer. Joj kakvih nas sve ima na tom svijetu.
McG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na