Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Rezultati ankete: Kakve Su Nase Pizze?
Da, zbilja su sve domace Pizze slicne ! 21 26.25%
Ma ljudi, niste jeli Pizzu dok ne probate u kvartu kod mene! 19 23.75%
Jedem u premalo pizzerija da budem objektivan. 26 32.50%
Kakva pizza, ja sam radni covjek, za 50 kuna, kupim kantu hrane i kilu somuna! 1 1.25%
Godina je teska, jedva spavam zbog poskupljenja, pizze mi se cine kao prividjenja! 0 0%
Jedem samo zamrznutu iz ducana, alimentacija od zene, pojede mi sva primanja. 1 1.25%
Krasi me nepce sladokusca i kulinarskog snoba, Pizza u Italiji jedina je moda! 2 2.50%
Svaki dan maznem jednu, metabolizam od sporta izgara, ne pazim se, a imam i viska para! 2 2.50%
Pizzu jedem samo kad slavim rodjendan i castim ekipu doma. 0 0%
Narucim Pizzu kad padam s nogu, ili kad maljam stan od punice 0 0%
Samo domacu radim kod sebe doma, bolje pice nema. 8 10.00%
Glasači: 80. Ne možete glasati na ovoj anketi

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.03.2012., 20:05   #301
bug_hammer
Banned
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zg
Postovi: 3
najbolje su pizze iz pizzeria dvojka :-)
bug_hammer je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 21:26   #302
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,245
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Probah i ja nekidan pizze iz Oro Gora. Uglavnom, zagorska odlična, no slavonska je bila preeemasna.
Pa neće valjda Slavonska biti na lešo. Mora biti masna.
__________________


Asus N750JK 2014 godina (Upgrade 2023)
CPU: Intel i7-4700HQ (2,4mhz-3,3mhz)
MBO: Asus N750JK
RAM: 2x8 Gb PC3-12800 DDR3
VGA: Intel HD 4600 & GF GTX 850M 2 Gb VRAM, DDR3
HDD: 960 Gb SSD Corsair Force, 256 Gb mSATA mini SSD, 1 Tb Hitachi 7200 rpm
PSU: Asus Li-ion 69486 mWh (nova 2023)
OS: Windows 8.1
Monitor: 17,3 LCD (FHD)
Net: Intel AX210 NGW
Sound: Bang & Olufsen 4 Speakers with subwoofer


CPU: Intel® Core™ i3-12100F, 4 Cores, 12M Cache, up to 4.10 GHz
MBO: ASRock H610M-HDV/M.2 R2.0
RAM: 16 Gb, Corsair DDR4, 3000 MHz
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1080, 8 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, KINGSTON
Net: TP-Link Archer TX55E
PSU: Xilence, Bronze 550W
OS: Windows 11 Pro


CPU: Intel® Core™ i7-5820K, 6 Cores, 15M Cache, up to 3.60 GHz
MBO: JGINYUE, X99M-PLUS D4 v5.3, LGA 2011-3, 2xM.2 NVMe, 4xSATA3, WiFi NGFF
RAM: 2x8 Gb, Kllisre DDR4, 2666MHz
VGA: ATI RX570, 4 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, Patriot
Net: Fenvi WiFi 7, Intel BE200NGW M.2 Wireless Adapter
PSU: Inter-Tech SP750
OS: Windows 11 Pro
Amdejac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.03.2012., 21:54   #303
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
masna da, al preeeemasna ne.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 22:02   #304
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Nije da radim reklamu, ali u susjednoj zgradi je pizzeria Chello (na križanju Rudeške i Horvaćanske) i prvi put sam jeo deep dish (ilitiga Chicago style) pizzu... dobra stvar kada si gladan ili u društvu.

A nazivi su im jači: Gotham city pizza, Doomsday pizza...

Najbolja pizza: Spizza, preko puta kraj Meguste...malo skuplji, ali su pizze božanstvene.
Garro je online   Reply With Quote
Staro 03.04.2012., 02:24   #305
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
oj PCE junaci, mirisne moke gastro zemljaci.

Pocujte sramotu koju veceras dozivih u 2-ci.

Podijelo danas neke stvari i prospekte, koje donesoh nakon zavrsenog DE sajma i zadnji mi je ostao prijatelj, koji mi je ujedno trebao dobaciti dopunski auto aku, da ga puknem, dok ostavim postojeceg da se napuni. Jutros sam mu rano poslao poruku dok sam izlazio, da 100% zna i da mogu racunati na ispomoc. Po dijelovima grada - kao sto znate - desava se prirodna reciklaza i njeni akteri su vrijedni citavi dan. Sto znaci biserna situacija za parkiranje nesretnika koji nisu stanari.

I reko, nema ici dok se ne oduzim Pizzom - ajmo do 2-ke cipelcugom, taman malo popricamo u prilicno ugodnoj noci. I on mi, nadomak 2-ke, spomene kako je s nasim poznatima nedavno bio u 2-ci i kako se jako razocarao uslugom. Isao je upravo na krilima moje preporuke, gotovo mantre da je 2-ka THE Pizza za sve poznate. Reko mora da su imali los dan, 2-ka iz novog vremena je idila prostora i to je tesko povjerovati. Uostalom, znate koliko sam ih hvalio od 2.0 sabiranja u novom ruhu. Koliko se stvari mogu promijeniti u tako kratkom vremenu!

Odem oprat ruke i konobar ceka pred stolom upute utanacene recepture. Nakon dvije izgovorene recenice, portal Zone Sumraka se otvorio i 2-ka je postala DG s kraja 90-tih. Baca on nama jelovnik kao sveto pismo i ponavlja da pogledamo sto zelimo. Buduci da se osjecam kao domaci, posebno po kolicini narudjbi, nemam sto gledati u meni, jer narucujem uvijek istu nudisticku vegetarijanu. Naputak koji funkcionira i u najzabacenijoj pizeriji u gradu, odjednom se zaglavio u nevidjenoj gluposti! I to gdje > U 2-ci, koja je pojam slaganja pizze po sugestiji i zelji. Prijatelj hoce morske plodove, ali i tu pocne sepati konobar; te morate pogledati jelovnik, te dajte vidite sto nudimo. Mozemo vam samo tunu baciti.

Vidim da vise nije sala i pocnem se zgrazati na glas. Umjesto konobara, jednog od najfleksibilnijeg jela na svijetu, simbola prehrane koji se moze ukrasavati po zelji gosta, odjednom se pretvori u nekog cinovnika. Cinovnika koji kao da zamrznutu picu teleportira s nekog drugog mjesta, umjesto da kuharu prenosti narudjbu. Pica se radi samo u jednoj "izvedbi" i svaki pokusaj otpora je uzaludan. Poznato? Da sam usao u neki restoran gdje sam prvi put, nit bi glasa podignuo, nit bi gostima htio kvariti ugodjaj. Nitko ne me sili ako mi ne pase. Ali kad dodjem u poznati ambijent i oko mene promjena za 360' - sto mogu nego ostati bez teksta

Ali mi Vam gljive ne mozemo staviti posebno! Slusam i ne vjerujem usima sto cujem. Dignem se i trazim da pozove sefa jer svaki daljnji pokusaj je uvreda zdravoj pameti. Kao da sam usao s druge strane ogledala realnosti i samo se nazivom zove dvojka. Tesko je ovako docarati koliko je razocaravajuce zvucao konobar, kojeg prvi put vidim da radi, dok ljudi potvrdise da se radi o istom liku koji je njih nedavno dojmio. Reko - dizanje, ovo je ipak previse! Idem prema sanku, nigdje nikoga, tek se u daljini nadzire kuhar i poznato lice dostave. Pokusavam objasniti sto se desava i od kad se politika usluge i spremanje pice promijenila za 100% - unazad?

Covjek koji je dosao nije mi rekao u kojem je svojstvu (nije vlasnik - to mi je jasno) ali uopce nije mogao pratiti sto sam pricao, jer sad konobar odjednom poceo zaliti, da mozda nije shvatio ali da oni (i dalje) ne mogu stavljati gljive posebno. Hahahahaha.

Oni koji me poznaju, znaju da nikad ne dizem glas, posebno ne u restoranima, ali 2-ka je sputila uslugu do golog poda! Konobar totalno nedorastao ambijentu i totalno netakticna educiranost na peronu konobar/narudjba/kuhar. Da nisam veceras dozivio - nikad ne bih povjerovao u glasine. Dugo nas necete vidjeti gospodo. Doista ne zasluzujete povjerenje stalnih musterija. Sramota i ne znam sto bih drugo rekao.

Citiraj:
Autor morph Pregled postova
Jako dobru pizzu...
E sad me podsjeti kako glasi puni Pub naziv u
kojem smo bili zadnji put? Jer tamo smo
odgegali zbog blizine spusta nakon Pizzerije
iz Nova Brisela.

Ljubazni konobar, prima (kao i 90% ostalih) bez pogovora narudjbu i donosti tocno onako kako smo trazili. Iznad solidna pizza i izrazito ljubazni. Jedina mana koju su napravili je razdvajanje restorana i pizerije. Sad je pizerija, nazalost, previse funkcionalna u sluzbi primanja sto veceg broja stolica, a nazalost premalo ugodjaja. Nisu trebali razdavajti jer ni priblizno se ne sjedi ugodno i prostano kao prije. Nije vanka nepoznat nacin, da se skuplje placa ista stvar u boljem prostoru. Nemam nista protiv da se u restoranu takodje moze naruciti pica po nesto skupljoj tarifi.

2-ka je nazalost skolski primjer kad se ode u rutinu i pocne se gubiti svijest o vaznosti dobre usluge. Konobar kao ljudsko bice, ima pravo raditi i zaraditi svoj kruh. Ali onaj koji ga je doveo, nema blage veze o kulturi usluge.

.
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 03.04.2012. u 13:09.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2012., 12:38   #306
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
i eto ti anti reklame par ekselans zbog 2 pizze... ljudi ponekad zaborave koliko se, pogotovo u današnje vrijeme, loš glas daleko čuje.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2012., 14:02   #307
fratartucko
Just married!!!!
 
fratartucko's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb-Bjelovar
Postovi: 85
Chello na Vrbanima
fratartucko je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2012., 18:14   #308
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
E sad me podsjeti kako glasi puni Pub naziv u
kojem smo bili zadnji put? Jer tamo smo
odgegali zbog blizine spusta nakon Pizzerije
iz Nova [IMG]http://shrani.si/f/46/Vd/3nF2jRqs/ves.jpg[/IMG]
Brisela.

Ljubazni konobar, prima (kao i 90% ostalih) bez pogovora narudjbu i donosti tocno onako kako smo trazili. Iznad solidna pizza i izrazito ljubazni. Jedina mana koju su napravili je razdvajanje restorana i pizerije. Sad je pizerija, nazalost, previse funkcionalna u sluzbi primanja sto veceg broja stolica, a nazalost premalo ugodjaja. Nisu trebali razdavajti jer ni priblizno se ne sjedi ugodno i prostano kao prije. Nije vanka nepoznat nacin, da se skuplje placa ista stvar u boljem prostoru. Nemam nista protiv da se u restoranu takodje moze naruciti pica po nesto skupljoj tarifi.
Hole in one Pub. Inace pizzerija nikada nije bila spojena sa restoranom nego je naknadno otvorena. Jedno vrijeme nisu dozvoljavali narucivanje pizza u pubu/restoranu nego si morao sjesti bas u pizzeriju, ali su srecom promijenili politiku jer pizzerija i nije bas najkomotniji prostor. Nisam tamo vec dugo bio, imao sam osjecaj da su promijenili pizza majstora tako da mi pizza, iako vrlo solidna, nije bila kao prije (moguce i da sam se prevario).

Nego, bio sam i ja u Dvojci. Sto se tice samog uredjenja vidi se da bi prostoru dobro doslo malo osvjezenja, najveci minus bile su lampe sa zaruljama koje su isijavale neugodno bijelo svjetlo. Iako u pizzeriji nije bilo gotovo nikoga na 2 prazna stola bile su case. Na konobaricu cekao sam 10-ak minuta.
Jeo sam pizzu 4 godisnja doba - jedna kriska kukuruz i paprika, jedna mozzarela, jedna kulen i jedna vratina. Izbjegao sam neku sa sunkom jer sam procitao na forskveru da sunku ribaju. Pizzu bih opisao kao tradicionalnu zagrebacku. Suhi i debeli krajevi, tijesto koje podsjeca na kruh. Opcenito mi je bila malo suha pizza (iako je nadjeva bilo dovoljno), ali osim toga je ok - nemam nekih zamjerki. Rekao bih sredina zagrebačke ponude, solidna, ali ništa senzacionalno. U svakom slucaju puno bolje od onoga sto sam dobio dostavom zadnji put kada sam narucivao od njih. Za pice sam uzeo toceni Pan - 15 kn, koliko sam zapamtio nemaju velike pive u boci.

Od zadnjeg posta u par navrata sam jeo u Les Chateau des Jardines i Kod Zaca. Mogu reci da su mi to trenutno najbolje pizzerije u gradu. S tim da Jardines ima pizzu koja je poput Karijoline (ako je dobro pamtim) - tanka, hrskavi suplji rubovi, svjezi i kvalitetni sastojci. Dok Zac ima vise tradicionalnu pizzu, iako inace nisam ljubitelj slavonskih njegova mi je odlicna.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2012., 23:11   #309
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor fratartucko Pregled postova
Chello na Vrbanima
nema da omaneš
syss je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2012., 21:18   #310
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
@Hamm i domaci

Kad ste zadnji put bacili nesto u kljun u Purgeru?

Konacno sam navratio u Purger, prvu ZG pizzeriju koja se reklamirala na kino platnu (sjecate se netko prije Kung Fu makljaze?) i koju je Dusko Lokin na istom platnu manekenski hvalio

Nije mi drago reci... ali Pizza se moze nazvati u kategoriji LEDO pizze, ako me shvacate sto mislim reci. Genericka LEDO pizza kao da ste je sami isli grijati. Ne mogu pricati o sastavu jer uopce nisam mogao naruciti! Ljubazni mladi konobar primi nase narudjbe, uz moju, koja je suva kao pustinja + gljive i ode u realizaciju. Donese pice i zalosno poruci : znate, mi Vam nazalost ne mozemo napraviti suhu pizzu jer ce se sve raspasti u peci ako nema sosa

Automatski mi je onda sinulo, da ne mogu ni lepinje raditi kad su eunusi za sve sto nije umoceno. I to mi odma potvrdi da lepinje uopce ni nemogu raditi. Malo me zacudilo jer pecnice mi se cine iste kao i prije, jedino, nema vise mog poznanika kuhara s kojim sam veslao, vec taj mladi decko i neki stariji lik zajedno rade pizzu.

Ambijent se nije puno promijenio iz 80-tih, toalet bi rekao da ima iste plocice

Usluga je sasvim u redu i ljubaznost je na visini. Doduse uzeo sam prvu pizzu do sebe, da probam kakvo je tijesto. I bas onako kako sam opisao : ZG genericka pizza.

Toliko da se tek zatvori, ali nema govora o nekoj recepturi ili dozivljaju nepca.


Citiraj:
Autor morph Pregled postova
Hole in one Pub. Inace pizzerija nikada nije bila spojena sa restoranom nego je naknadno otvorena.
A dobro, nije bas da sam boravio, pa nisam znao od zadnjeg zajednickog susreta.

Citiraj:
Autor morph Pregled postova
Jedno vrijeme nisu dozvoljavali narucivanje pizza u pubu/restoranu nego si morao sjesti bas u pizzeriju, ali su srecom promijenili politiku jer pizzerija i nije bas najkomotniji prostor.
Cekaj malo? Znaci da smo isli u restoran i trazili Pizzu - normalno bi je dobili? Ti misha, zbunilo me mrtvilo u restoranu, u kojem zive duse nije bilo, pa smo automatski u Pizza dio otisli. Pizzerija ne da nije komotan, nego je bas razocaravajuc. Sad, oni znaju dal im se vise isplati sirovog sjedaceg kapaciteta ili ugodno uvaliti goste. Morti su puni pod vikendom? Mladji decko koji radi (vlasnik ili netko njegov?) na trenutak smo pomislili da je od Badricke druga polovica, toliko mu slici. Ali nije, bit ce da mi je iz Šalate (nogach tereni za iznajmljivanje) poznat od prije.

Citiraj:
Autor morph Pregled postova
Nego, bio sam i ja u Dvojci. Sto se tice samog uredjenja vidi se da bi prostoru dobro doslo malo osvjezenja, najveci minus bile su lampe sa zaruljama koje su isijavale neugodno bijelo svjetlo. Iako u pizzeriji nije bilo gotovo nikoga na 2 prazna stola bile su case. Na konobaricu cekao sam 10-ak minuta.
Ne znam stvarno. Od visemjesecnog pauziranja, hm, kad bolje razmislim, vise od pola godine! Ako je usluga pala na nacin koji smo vidjeli, moguce i da je sve ostalo pratilo "napredak" promjena.

.''
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 25.04.2012. u 21:26.
Visage je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.10.2013., 23:28   #311
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Dugo nismo digli temu... stoga osvježenje malo i update.

Dvojka se pokvarila dosta(iako dođem u pol 1 na pizzu,ne očekujem nakurčenost i lošu pizzu,jer vrijeme piše do 1 u noći)
Chello vrlodobar nakon prošlogodišnjeg odličnog..jednostavno to više nije to
Plima po Amdejcu ošla u K...(nek se nadoveže)
Pizza kod žaca...kom nije mrsko dati 50-60kn za pizzu,preporuke...pogotovo dostava koja je postavila nove standarde u ZG..
Karijola Vlaška...nekima dobra a meni za 72kn prevara...za one koji vole tanke pizze
Duksa....ista ko karijola samo prihvatljive cijene
Viva na kraju kranjče...vrlo dobar s obzirom na cijenu,mada se tamo ide zbog tjestenina i lazanja a ne zbog pizze
Oro Goro....ko veli da tam pizza valja(bez obzira na veličinu) očigledno nikad nije jeo pizzu s kvalitetnim sastojcima...

(ovo zapažanje je provedeno na istraživanju nas 8 koji svaku nedjelju zapičimo po masti u siru da nam ubije alkohol od sinoć ...naš odabir: Chello..zato jer mi Gotham otvori lijevo,od cuge zatvoreno oko )
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2013., 00:25   #312
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,245
Naručujem iz Špire zadnjih godinu dana.
__________________


Asus N750JK 2014 godina (Upgrade 2023)
CPU: Intel i7-4700HQ (2,4mhz-3,3mhz)
MBO: Asus N750JK
RAM: 2x8 Gb PC3-12800 DDR3
VGA: Intel HD 4600 & GF GTX 850M 2 Gb VRAM, DDR3
HDD: 960 Gb SSD Corsair Force, 256 Gb mSATA mini SSD, 1 Tb Hitachi 7200 rpm
PSU: Asus Li-ion 69486 mWh (nova 2023)
OS: Windows 8.1
Monitor: 17,3 LCD (FHD)
Net: Intel AX210 NGW
Sound: Bang & Olufsen 4 Speakers with subwoofer


CPU: Intel® Core™ i3-12100F, 4 Cores, 12M Cache, up to 4.10 GHz
MBO: ASRock H610M-HDV/M.2 R2.0
RAM: 16 Gb, Corsair DDR4, 3000 MHz
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1080, 8 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, KINGSTON
Net: TP-Link Archer TX55E
PSU: Xilence, Bronze 550W
OS: Windows 11 Pro


CPU: Intel® Core™ i7-5820K, 6 Cores, 15M Cache, up to 3.60 GHz
MBO: JGINYUE, X99M-PLUS D4 v5.3, LGA 2011-3, 2xM.2 NVMe, 4xSATA3, WiFi NGFF
RAM: 2x8 Gb, Kllisre DDR4, 2666MHz
VGA: ATI RX570, 4 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, Patriot
Net: Fenvi WiFi 7, Intel BE200NGW M.2 Wireless Adapter
PSU: Inter-Tech SP750
OS: Windows 11 Pro
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2013., 00:48   #313
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Za vas oko Savice, Folke, Sige, Borovja i sl..

http://www.index.hr/foodspots/restor...greb/jelovnik/

Nije velka ni najjeftinija ali je u 90% slucajeva taman. Do sad me nisu razocarali za razliku od ostalih od kojih sam dobivao svakave katastrofe..

Njacesce ubijam pikante, 37kn. Feferoni variraju od blago ljutih do malo ljucih ali su debljina i okus tijesta super i taman kolicina speka i ostalog. Za jenu srednje gladnu osobu je taman i mrvicu previse, taman.

E da i dostava im je skoro nevjerojatno brza.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 24.10.2013. u 00:57.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2013., 00:49   #314
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
gotham i doomsday majka
syss je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2013., 00:53   #315
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Za vas oko Savice, Folke, Sige, Borovja i sl..

http://www.index.hr/foodspots/restor...greb/jelovnik/

Nije velka ni najjeftinija ali je u 90% slucajeva taman. Do sad me nisu razocarali za razliku od ostalih od kojih sam dobivao svakave katastrofe..
Potvrđujem, jedno od najljepših doba mog života je bilo dok sam živio u istoj zgradi te pizzerije. Lift je konstantno mirišao na pizzu.
Na svu sreću, i sad sam vrlo blizu pa se ponekad zguštam.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2013., 01:49   #316
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
gotham i doomsday majka
Smanjile su se....Gotham jednako fina(po meni naj u ZG) a na Doomsdayu smo zadnji put dobili neš između šunke i vratineK+ i staro... to je jednom samo bilo na sreću...i dalje moja omiljena nedjeljna destinacija sa ekipom
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2013., 09:31   #317
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
meni je ipak najjakija doomsday... možda da uzmem gotham ponovo pa da vidim
syss je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2013., 15:24   #318
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Gotham je ono....cheese paradise A deepdish je hvatat djevojčice na spoju na aktera...isuse ovo je tak debelo i veeeliko...pojede jednu četvrtinu....multiwin for me
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2013., 15:25   #319
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
črabl stari lisac
syss je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2013., 15:52   #320
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Gotham je ono....cheese paradise A deepdish je hvatat djevojčice na spoju na aktera...isuse ovo je tak debelo i veeeliko...pojede jednu četvrtinu....multiwin for me
Iskustvo nema cijenu.
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2013., 16:01   #321
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
I poslje...DJA

E i za Krk znam,Galija u staroj tvrđi,super pizza. Malinska kod benzinske...još možda bolja. Ostalo izbjegavati po otoku tom...
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2013., 22:17   #322
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Prije 5 godina gdin Visage preporučio Veneru u Vlaškoj. Dugo nisam probao.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2013., 00:51   #323
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,245
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Prije 5 godina gdin Visage preporučio Veneru u Vlaškoj. Dugo nisam probao.
Njegove preporuke uzimajte s rezervom.
__________________


Asus N750JK 2014 godina (Upgrade 2023)
CPU: Intel i7-4700HQ (2,4mhz-3,3mhz)
MBO: Asus N750JK
RAM: 2x8 Gb PC3-12800 DDR3
VGA: Intel HD 4600 & GF GTX 850M 2 Gb VRAM, DDR3
HDD: 960 Gb SSD Corsair Force, 256 Gb mSATA mini SSD, 1 Tb Hitachi 7200 rpm
PSU: Asus Li-ion 69486 mWh (nova 2023)
OS: Windows 8.1
Monitor: 17,3 LCD (FHD)
Net: Intel AX210 NGW
Sound: Bang & Olufsen 4 Speakers with subwoofer


CPU: Intel® Core™ i3-12100F, 4 Cores, 12M Cache, up to 4.10 GHz
MBO: ASRock H610M-HDV/M.2 R2.0
RAM: 16 Gb, Corsair DDR4, 3000 MHz
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1080, 8 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, KINGSTON
Net: TP-Link Archer TX55E
PSU: Xilence, Bronze 550W
OS: Windows 11 Pro


CPU: Intel® Core™ i7-5820K, 6 Cores, 15M Cache, up to 3.60 GHz
MBO: JGINYUE, X99M-PLUS D4 v5.3, LGA 2011-3, 2xM.2 NVMe, 4xSATA3, WiFi NGFF
RAM: 2x8 Gb, Kllisre DDR4, 2666MHz
VGA: ATI RX570, 4 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, Patriot
Net: Fenvi WiFi 7, Intel BE200NGW M.2 Wireless Adapter
PSU: Inter-Tech SP750
OS: Windows 11 Pro
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2013., 01:22   #324
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Napokon našao za doma dobru pizzeriu, nakon 10ak isprobanih. Daklem za dubravu preporuka pizzeria amfora, piccante obavezno.
Odlično tijesto, dosta svega, nikad je ne narežu i drago mi je jer bi svi oni fenomenalni sokovi otišli u papir.

Dugo nisam doomsday jeo, moram otić tamo asap.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2013., 06:08   #325
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Mi smo prije uredno petkom na LAN naručivali pizze od svakud i manje više sve su bile generičke, možda je iz Tomata bila malo bolja.
A onda smo otkrili kebab Maksimir... Što reć, nismo pizzu naručili već... neznam.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2013., 12:02   #326
Kristijan_7
Just don't give a fuck
 
Kristijan_7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 764
Fianona pored Arene Zg. Meni mrak.
__________________
“One morning I shot an elephant in my pajamas. How he got into my pajamas I'll never know.”
Kristijan_7 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2013., 14:26   #327
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Tamo mi se ne svida veličina pizze, odnosno uvijek je premala
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2013., 17:16   #328
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Prije 5 godina gdin Visage preporučio Veneru u Vlaškoj. Dugo nisam probao.
Imaju sad Jumbo mješanu za 40kn...il 45...klasika jeftilen ribana šunka,neki vele i žgara jebena poslje....al za 20+/-kn/pers se ubiješ

Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Napokon našao za doma dobru pizzeriu, nakon 10ak isprobanih. Daklem za dubravu preporuka pizzeria amfora, piccante obavezno.
Odlično tijesto, dosta svega, nikad je ne narežu i drago mi je jer bi svi oni fenomenalni sokovi otišli u papir.
.
Tu su imali perverziju od lazanja koje smo za gablec naručivali....

Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
Tamo mi se ne svida veličina pizze, odnosno uvijek je premala
X
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2014., 22:24   #329
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Prije 5 godina gdin Visage preporučio Veneru u Vlaškoj. Dugo nisam probao.

Nebuš ni probao jer su je zatvorile sve moguće i nemoguće inspekcije na ovoj planeti

Nego dobio na poklon bon sa crnog jajeta za Scooters na Branimirovoj,guzica ravnica kod bivšeg OMV-a i Petrokova.... ošo sa frendom...kvalitetni sastojci,iznimno ukusna "klasična" pizza,koju rade sa mozzarellom,prebili se obojica. Ako tako nastave,slobodno preporuka...
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2014., 20:34   #330
zicozg
Premium
Moj komp
 
zicozg's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: cro
Postovi: 108
Najbolju pizzu ikad sam pojeo u Osijeku. Pizzerija Sebastijan! Svaka cast!
zicozg je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na