Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.02.2008., 17:07   #1
vlastita_sala
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Istra/Croatia
Postovi: 4
Bok svima

Evo postam prvi post ovdje,jer mi se cin i najprigodnije.Nova sam na ovom forumu a i pocetnik koji ulazi u svijet racunala.Ne bas totalni,ali eto svakim danom ucim.Pomalo me i sila prilika natjerala da racunalima prilazim i s druge strane a ne samo kao korisnik koji sjedne pa surfa,slusa glazbu,il igra igrice...zapala me uloga da to iso racunalo i odrzavam... Kako imam i klince cesto se na kompu pojavljuju problemi,pa me je i dojadilo stalno iskesirati lovu za nesto sto mogu nauciti sama pa onda i rijesiti nastali problem..

A sljedeci post upravo zelim otvoriti na tu temu tih servisa.Samo ne znam kamo da ga smjestm ? U softver, hardver? Mislim veze se i za jedno i za drugo.U mom kraju imamo tri takva servisa,koji prodaju;gotove konfiguracije,djelove-komponente, te rijesavaju softverske probleme.

Pozdrav svima iz Istre

p.s.nemojte mi zamjeriti ak postavim kad kakvo glupo pocetnicko pitanje il fulam podforum,i nadam se da sam uspijesno postavila podatke za komp
vlastita_sala je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2008., 17:10   #2
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Welcome...

Postati o servisima (ako je bilo provala s njihove strane) možeš u svaštari imaš tamo veliki thread o tome a i o nekim dućanima kao i o garancijama itd...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.02.2008., 17:20   #3
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Mislim da je Rak otvorio thread o održavanju...tu:
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=16231
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na