Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.05.2019., 21:46   #1291
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,726
Verifikacija je kod svih više manje ista... neki traže malo više, neki manje, ali uglavnom se svodi na slike osobne ili putovnice i na neki dokument koji potvrđuje da ste na adresi ili netko od ukućana je. Dakle izvod od banke ili neki račun koji dolazi na prijavljenu adresu.

Koliko se sjećam, Revolut ne ide nikako drugačije nego preko aplikacije, Wirex verifikacija je prošla preko weba, ali su tražili masu stvari... da se slikam s papirom na kojem piše tadašnji datum, osobnom i putovnicom i da se vidi moje lice. Malo too much, ali KYC i AML su zeznute stvari
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2019., 07:18   #1292
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,033
A Revolut me prilikom registracije pak traži još i podatke od računa neke od hrvatskih banaka. WTF? Pa mislio sam da je poanta Revoluta da ONI budu moja banka?
I još jedno pitanje: kako se najlakše dočepati potvrde o mjestu stanovanja bez upotrebe Photoshopa?
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2019., 08:12   #1293
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,453
E-građani?


Nadam se da će Revolut, N26 i slični doći na razinu gdje će se moći koristiti bez dodatne banke s koje ćeš im novce prebaciti. Da budu ozbiljna konkurencija bankama, a ne samo nešto za hvaliti se po birtiji da imaš sa strane.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2019., 10:30   #1294
aerial
Premium
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 163
Revolut je tehnički banka koja nudi svoje usluge bez poslovnica.
Realno, nitko ti ne brani da svoja primanja ostvaruješ direktno na tekući otvoren kod njih. Isto prije provjeri sa računovodstvo u svojoj firmi kako ti to pravno/porezno izgledalo

To što ti želiš je put koji treba prijeći s vremenom.
aerial je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2019., 11:29   #1295
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,241
Citiraj:
Autor aerial Pregled postova
Revolut je tehnički banka koja nudi svoje usluge bez poslovnica.
Realno, nitko ti ne brani da svoja primanja ostvaruješ direktno na tekući otvoren kod njih. Isto prije provjeri sa računovodstvo u svojoj firmi kako ti to pravno/porezno izgledalo

To što ti želiš je put koji treba prijeći s vremenom.
Brani ti država jer onda trebaju malo više truda da "vanjska" banka krene drukat ljude i drukat sve kaj treba, plus strah ih ovrha. U HR banci ti spiče ovrhu u 7.5 sekundi. U "vanjskoj" opet treba zasukat rukave pa jaoo kuku lele Gospe ti ko će to radit aee
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2019., 13:01   #1296
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,453
Citiraj:
Autor aerial Pregled postova
Revolut je tehnički banka koja nudi svoje usluge bez poslovnica.
Realno, nitko ti ne brani da svoja primanja ostvaruješ direktno na tekući otvoren kod njih. Isto prije provjeri sa računovodstvo u svojoj firmi kako ti to pravno/porezno izgledalo

To što ti želiš je put koji treba prijeći s vremenom.

Zapravo država brani iako ne bi smjela.
Zato se nadam da neće proći prijedlog ovršnog zakona, i da će se sve banke u EU potpuno izjednačiti s bankama u HR. Time će prvi puta dobiti mogućnost ozbiljno konkurirati, a onda možda i bude promjena u naknadama, boljih usluga itd.

Isprika za offtopic, sve ovo nema veze s BTC karticama.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 08:03   #1297
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,631
Ako niste probali ili niste upućeni,od jučer je moguće sa wirexa slati na IBAN svoje banke ...


Trenutno sam bio u deficitu na računu,pa transakciju nisam napravio,ali mi je uredno priznao banku i oko toga ...


Jedino kaj mi je rekao da moram imati 8.37 eura na računu da prebacim (mislim da je bio euro prekasno je bilo .. ) ...


Kolike su režije neznam,za koji dan se javim sa detaljima,kad isprobam ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2019., 10:02   #1298
Stormer
Huuuah
 
Stormer's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 163
Eo jedan mali info... Isao sam na bankomat podic nešto novaca sa Revolut kartice.

Lova je bila u HRK valuti na kartici. Cuo sam da u tom slucaju ne bude nikakav fee od strane banke/bankomata.
Kolega mi je rekao da je to testirao na PBZ bankomatu prije nekih 2 mjeseca i da radi bez greske.
Meni je ipak PBZ bankomat pokusao naplatiti 16kn za podizanje.
Izbacio je neku poruku o nekim odredbama zakona bla bla bla.... Kada sam odbio nastaviti transakciju novci su se ipak osli u pending ali su se vratili nakon manje od 24 sata na revolut karticu.
Pokušao sam isto u Addico banci na bakomatu i tu sam podigao novac bez ikakvog fee od strane bankomata.
Stormer je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2019., 18:06   #1299
kreso75
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 48
Hm, dizao sam na nekoliko PBZ bankomata (u Zagrebu) putem Revolutove kartice, nikad me nije tražio dodatnu naknadu. Ponekad je pitao želim li konverziju PBZ-a ili "strane banke" (ovdje uvijek treba odabrati "stranu banku").
Pred par tjedana sam u Splitu pokušao podići keš na bankomatu (nije bio od nijedne naše poznate banke, zaboravio sam ime), ali me prije toga upozorio na dodatnu proviziju pa sam odustao.
kreso75 je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2019., 00:13   #1300
user4467
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 49
Pozdrav,

kakvo je sad stanje sa revolut karticama?

Naručio sam si karticu jer ju mislim koristiti za online plaćanja, a koliko vidim imaju i crypto novčanik. Kako sad to funkcionira, ima netko da je isprobao?
user4467 je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2019., 01:18   #1301
kreso75
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 48
Crypto im je polufunkcionalan. Možeš kupovati i prodavati crypto samo unutar Revolut aplikacije, te ga slati drugim korisnicima Revoluta. Nema slanja na napr. nečiju BTC adresu.
kreso75 je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2019., 08:48   #1302
Stormer
Huuuah
 
Stormer's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 163
Citiraj:
Autor kreso75 Pregled postova
Hm, dizao sam na nekoliko PBZ bankomata (u Zagrebu) putem Revolutove kartice, nikad me nije tražio dodatnu naknadu. Ponekad je pitao želim li konverziju PBZ-a ili "strane banke" (ovdje uvijek treba odabrati "stranu banku").
Pred par tjedana sam u Splitu pokušao podići keš na bankomatu (nije bio od nijedne naše poznate banke, zaboravio sam ime), ali me prije toga upozorio na dodatnu proviziju pa sam odustao.



Neznam eto, nisam nikakvu konverziju imao potrebu raditi jer mi jer sam jedino na revolut imao kune i podizao kune. Niti me je koliko se sjecam bankomat uopce pitao za konverziju. Samo me je upozorio na naknadu od 16 kuna zbog nekog zakona ili tako nesto. Cudno.
Stormer je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2019., 09:38   #1303
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,453
Nema zakona tu. PBZ je nedavno uveo dodatnu naknadu za dizanje gotovine na njegovim bankomatima sa stranima karticama. Da li samo inozemne ili i domaće od drugih banaka ne znam. Netko je već pisao u Revolut temi o tome.


EDIT:
https://www.pbz.hr/document/termsCon...2001082019.pdf
Stranica 13., 6.6.10.: Naknada za podizanje gotovog novca na bankomatima Banke karticama izdavatelja izvan RH - "Access Fee" - 16kn

Zadnje izmijenjeno od: Libertus. 02.08.2019. u 09:47.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2019., 15:17   #1304
Stormer
Huuuah
 
Stormer's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 163
Onda je to to...
Stormer je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2020., 19:13   #1305
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,273
Jel ima netko Wirex?
Meni je otkazana stara kartica a aplikacija me *beep* na najjace.
Jel to mrtvo samo meni ili svima?
Chuby je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2020., 21:13   #1306
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,631
Imam ja, ajd idem probati


Radi i na kompu i na mobu ...


Sad nemam gdje karticu isprobat ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2020., 14:31   #1307
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,273
Thnx, uspio sam se probiti do supporta.

Nije dovoljno samo napraviti tiket nego moras broj tiketa onda prijaviti da bi reagirali na taj isti tiket koji su oni generirali.

Debili
Chuby je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2020., 19:01   #1308
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,033
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2020., 00:47   #1309
GrimReaperKC
wannabe expert
Moj komp
 
GrimReaperKC's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 155
Crypto.com/MCO Visa card

Kartice

MCO Visa kartica je usluga koja pripada firmi Crypto.com , ex Monaco. 2017. su imali ICO, skupili su ozbiljnu lovu i krenuli u realizaciju projekta.

Kartica je od nedavno dostupna i u Europi.

Na slici možete vidjeti kako funkcionira ekosustav.

Ekosustav

Dakle nude usluge lendinga uz dosta dobre kamatne stope, nude zajmove uz dosta kompetentne kamane stope.

Npr za lending daju 16% godišnje na CRO token, 4% na MCO, 4.5% na BTC, 4% na ETH. Stake-om 500 MCO tokena dobivate premium postotke, 18% na CRO, 8% na MCO 6.5% na BTC te 5% na ETH.

Glavni adut je što na stablecoine nude 8% kamate godišnje,dok u bankama su kamatice vrlo mršave, negdje nula, a negde čak idu i u minus. Uz stake od 500 MCO-a kamata za stablecoine raste na 12%.

Što se kartica tiće postoji 5 tiereva. Svaki tier trazi određeni stake MCO tokena, te sukladno tieru se dobivaju sve bolji i bolji bonusi. Svaki tier vise donosi 1% veci cashback na bilo koju kupnju karticom. Neki od bonusa su besplatni netflix,spotify, cashback, veći limit na bankomatima za dizanje gotovine, metalna kartica, pristup loungeovima na aerodromima.

Sve tiereve i benefite kartica mozete vidjeti ovdje:

Tierevi

MCO token se stake-a (zaključa) na period od 6mjeseci te se nemože dirati,nakon čega se može izvaditi i prodati,ili se samo nastavi stake-ati. No ukoliko maknete MCO iz stakea koliko treba za karticu, gubite benefite kartice. Sa stake-om i bez njega benefite mozete vidjeti na gore spomenutom linku gdje samo pomaknete gumb u sekciji
Compare staking and non-staking benefits.

Tier se može i nadograditi, npr povecate stake sa 50 na 500 MCO tokena te ulazite u tier 3. Upgrade se placa 50USD te dobivate novu karticu na adresu.
Trenutno jos 2 mj traje promocija di možete kupovati direktno bankovnom karticom crypto kod njih sa 0% fee, dakle bez problema mozete kupiti 50MCO tokena sa kartice bez ikakve naknade i zatražiti svoju MCO Visa karticu.

Katica je slicna revolutu,samo je više crypto based što se meni osobno i sviđa. Topup se moze raditi gotovinom te se troši s kartice gotovina a može se trošiti i kripto.

Registracijom na ovaj link:
https://platinum.crypto.com/r/yhm2dm396d
Referral code: yhm2dm396d
oboje dobivamo 50$ u MCO tokenu nakon stakea od minimalno 50MCO tokena te narudžbe kartice.

Karticu jos uvijek nisam dobio pa budem detaljnije pisao o svemu kad mi dođe i kad isprobam sve funkcije, al smatram ovo velikim iskorakom za kripto adopciju. Nude jako dobre stvari,postotke, bonuse. Uz par caka vrlo lako se u kratkom roku moze izvuc početni ulog,a dalje šta bude

Osobno meni su i kartice vrlo vrlo eyecatching,pa kad budete koristili vrlo vjerojatno ce vas ljudi pitati šta je to,pa eto dobrog načina da ih se uvede u crypto svijet.

Za sva pitanja stojim na raspolaganju,iako ima dosta toga online,može se sve izguglati.

Hvala svima unaprijed koji se budu registrirali putem mojeg linka!
GrimReaperKC je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2020., 13:51   #1310
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,631
Sve je to lijepo kaj si opisao,ali ...

Gdje god moram nekaj platiti da bi nekaj dobio,to mi smrdi na prevaru ...

NHF,ali moran stekat 50MCO (kojih kupim za 50$,koji mi daju ..) i uzeti karticu od njih,koju nigdje trenutno nije defnirano koliko moram plaćati mjesečno ...

Nisam za to ... možda ko i za kripto,i kaj nisam BTC uzeo dok je bio po 40$ (a imao priliku) nebudem profitirao,ali ajd nek neko isproba,pa ću se ja učipiti ...

Inače ja sam zadovoljan sa WIREX-om i isto tako visa karticom ...

Isto imaju neki svoj koin,koji sam kupio u startu,pa sam zaradio neku siću ...

OK, ko zna,možda profitiraš,pa ćeš mi se za godinu smijati i reć : " ... gle budale nije htio podijeliti 50$ s menom ..."

Jedino mi nije jasno ako se nas 5 spojimo preko tvog linka,ti dobivaš 250$ i moraš sve stejkat,ili ti ostaje dobro 200$ ...

još jednom NHF
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2020., 13:55   #1311
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Meni isto sumnjivo pa djele kao Bitconect neke besplatne stvari neke bonuse bla bla bla, tako rade scamovi.

A najvise me bode u oci:
Glavni adut je što na stablecoine nude 8% kamate godišnje,dok u bankama su kamatice vrlo mršave, negdje nula, a negde čak idu i u minus. Uz stake od 500 MCO-a kamata za stablecoine raste na 12%.

Pa sta je onda nas Vujcic vesla sisao? (i slicni)

Odnosno ako je sve tako bajno zasto taj coin nije to the moon, a nemoze mrdnut preko 5$

P.S. mene vise zanima kartica da ja njima i platim fee ali da mogu s njom lijepo placat po ducanima, jel ima takva? Znaci odem na Binance posaljem 1BTC na tu karticu i onda peglam, jel ima takvo sto ili je jos uvijek ban na sve to. Od kad je krenuo ban na to sve BTC (i ostali) samo pada...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2020., 15:19   #1312
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,631
Ja sa wirex-ovom visom uredno plaćam svugdje,dižem lovu na bankomatu ...

Čak i majnam na nju,prebacujem na tekući ...

sve i svašta sa tom visom ...

https://wirexapp.com/r/Nbdy

eto moj referal ... ne dobijemo ni ti ni ja niš,koliko sam skužil ... :-)

Fee ti je 1.2 eura mjesečno,ali prebacivanje iz coina u valutu ili coin je free ...

Ak treba još kaj pitaj ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2020., 15:20   #1313
GrimReaperKC
wannabe expert
Moj komp
 
GrimReaperKC's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 155
Citiraj:
Autor Nbdy32 Pregled postova
Sve je to lijepo kaj si opisao,ali ...

Gdje god moram nekaj platiti da bi nekaj dobio,to mi smrdi na prevaru ...

NHF,ali moran stekat 50MCO (kojih kupim za 50$,koji mi daju ..) i uzeti karticu od njih,koju nigdje trenutno nije defnirano koliko moram plaćati mjesečno ...

Nisam za to ... možda ko i za kripto,i kaj nisam BTC uzeo dok je bio po 40$ (a imao priliku) nebudem profitirao,ali ajd nek neko isproba,pa ću se ja učipiti ...

Inače ja sam zadovoljan sa WIREX-om i isto tako visa karticom ...

Isto imaju neki svoj koin,koji sam kupio u startu,pa sam zaradio neku siću ...

OK, ko zna,možda profitiraš,pa ćeš mi se za godinu smijati i reć : " ... gle budale nije htio podijeliti 50$ s menom ..."

Jedino mi nije jasno ako se nas 5 spojimo preko tvog linka,ti dobivaš 250$ i moraš sve stejkat,ili ti ostaje dobro 200$ ...

još jednom NHF



ja sam s vama podijelio ovo jer mi je u interesu dobit 50$,a smatram da je projekt dobar i pomaže široj kripto adopciji. kartica je free ne placa se ko na revolutu 100kn mjesecno kad pricamo o metalnoj, a za svaki dublji info sve je transparentno i ima na stranici (feejevi i limiti). community je super, pomazu svi i dijele informacije(konkretno na telegramu).

plaćati se nemora ništa,al se mora imati 50 tokena u stakeu ukoliko zelis koristiti barem ruby red karticu sa 2% cashbacka. dal ces ti te coine kupiti, zaraditi kroz referral, to je na tebi. smatram da nije bed uloziti 250$ pa probati nesto zaraditi kroz referral, ili vratiti kroz cashback i spotify ulozeno,a uvijek se moze i nadograditi na veci tier ako se pozeli odnosno ako vam se svidi funkcioniranje. na kraju krajeva kad prodje 6mj mozes prodat tokene i vratit si lovu i rec oke necu to koristiti i bok. ili jednostavno preskočite ovo i nikom ništa. ja nikom ne zavrčem ruku, smatram da sam našao super projekt i usecase, pa podijelim info i usput nešto zaradimo.
ja nemoram stejkat, kad se ti prijavis preko mog linka ja mogu prodat tokene za btc ili fiat i prebacit to di ocu.








Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Meni isto sumnjivo pa djele kao Bitconect neke besplatne stvari neke bonuse bla bla bla, tako rade scamovi.

A najvise me bode u oci:
Glavni adut je što na stablecoine nude 8% kamate godišnje,dok u bankama su kamatice vrlo mršave, negdje nula, a negde čak idu i u minus. Uz stake od 500 MCO-a kamata za stablecoine raste na 12%.

Pa sta je onda nas Vujcic vesla sisao? (i slicni)

Odnosno ako je sve tako bajno zasto taj coin nije to the moon, a nemoze mrdnut preko 5$

P.S. mene vise zanima kartica da ja njima i platim fee ali da mogu s njom lijepo placat po ducanima, jel ima takva? Znaci odem na Binance posaljem 1BTC na tu karticu i onda peglam, jel ima takvo sto ili je jos uvijek ban na sve to. Od kad je krenuo ban na to sve BTC (i ostali) samo pada...

neznam ja za tvojeg vujičića,al prouči malo kako funkcionira DeFi u kripto svijetu i kakve ima usecaseove..po tebi je ona kompletni defi scam?

isto je onda i ethereum scam skupa sa smart contractsima?
u ovom slučaju možeš poslat 1 btc sa binancea i peglaš karticu. skida ti se btc sa salda i konvertira se u fiat koji onda dobije trgovac. mozes i dosta drugih kriptovaluta to isto raditi,cak i sa stablecoinom.

npr ja sta zaradim od kamate na stablecoinima mogu stavit na karticu i peglat to. i opet dobijem 3% cashbacka.
GrimReaperKC je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2020., 15:26   #1314
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Nije Vujcic moj, Vujcic je nas. hehe

Ok mene je ovo vise zanimalo kako da peglam s karticom cryptovalute jer znam da su bili mnogi problemi prije, neznam od kad je sad moguce to novo peglanje bez problema i od kad VISA i MC dozvoljavaju top up s cryptom ali ni te nove opcije ako su tu nisu pomogle da se crypto vrati na stare slave.

O scamovima nebi, dali je ethereum scam? Prije pol godine ili godinu dana bi rekao da nije, a sad vec nikog nije ni briga dali je scam ili nije.

Nekazem da niej dobro to sto daju kamate na stablecoinove, ali je vazno reci i naglasiti dok drugdje daju kamate u minus ovi daju kamatu u plus i to na fake moneyu zvanom Stablecoin koji moze nestat preko noci, tak da ljudi koji ulaze u to znaju i rizik a ne samo benefite...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2020., 15:40   #1315
GrimReaperKC
wannabe expert
Moj komp
 
GrimReaperKC's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 155
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Nije Vujcic moj, Vujcic je nas. hehe

Ok mene je ovo vise zanimalo kako da peglam s karticom cryptovalute jer znam da su bili mnogi problemi prije, neznam od kad je sad moguce to novo peglanje bez problema i od kad VISA i MC dozvoljavaju top up s cryptom ali ni te nove opcije ako su tu nisu pomogle da se crypto vrati na stare slave.

O scamovima nebi, dali je ethereum scam? Prije pol godine ili godinu dana bi rekao da nije, a sad vec nikog nije ni briga dali je scam ili nije.

Nekazem da niej dobro to sto daju kamate na stablecoinove, ali je vazno reci i naglasiti dok drugdje daju kamate u minus ovi daju kamatu u plus i to na fake moneyu zvanom Stablecoin koji moze nestat preko noci, tak da ljudi koji ulaze u to znaju i rizik a ne samo benefite...

rizik postoji uvijek,svugdje i u svemu. i kuna je iz zraka nastala i nista ne vrijedi (po meni). isto za dolar, euro. fora je samo kaj je hrv mentalitet koma. nit su ljudi nauceni stediti,nit su ljudi nauceni investirati.. na kraju krajeva vecina ljudi nema prebite pare. ako se referiraš na guvernera, bivši guverner je prodao svo naše zlato po 400$ ako se nevaram(ili slicno,da sad ne trazim). jos je dobio nagradu za guvernera godine. scam je svugdje oko nas, i u tradicionalnom svijetu i trzistima. samo je pitanje kolko ko "vjeruje" i "vidi". kazu za bitcoin da je volatilan, neznam što je onda nafta ovih dana bila? čvsto dobro sa jakim usecaseom

Zadnje izmijenjeno od: GrimReaperKC. 24.04.2020. u 17:36.
GrimReaperKC je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2020., 20:28   #1316
mierdadeltorro
Premium
Moj komp
 
mierdadeltorro's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zadar
Postovi: 224
jel vam radi slanje love na coinbase sa Revolut??
mierdadeltorro je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2020., 22:31   #1317
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor mierdadeltorro Pregled postova
jel vam radi slanje love na coinbase sa Revolut??
suprotno radi 100% a to mi je bitnije lol

MCO sam stejko valjda 2016, sve ok, jeben projekt, kasne kartice kao i obicno.
Coinbase kartica radi. Revolut radi. Spojite to sve u gpay i rokaj. Ne vidim nista skepticno u necem sto radi vec godinama (3g.)
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2020., 13:15   #1318
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,241
Citiraj:
Autor mierdadeltorro Pregled postova
jel vam radi slanje love na coinbase sa Revolut??

Provjeri dal si updejto iban. Mjenjali su iban, pa čekaš čekaš a ono ups krivi iban
Nisam često slao, dogodilo se meni. Pa sad ak šalješ svaki dan ignore...
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2020., 12:00   #1319
mierdadeltorro
Premium
Moj komp
 
mierdadeltorro's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zadar
Postovi: 224
problem bio do coinbase. rješeno
mierdadeltorro je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2020., 13:17   #1320
tomov
Premium
Moj komp
 
tomov's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 586
Trebam mali help oko transfera Coinbase ili neka druga burza na Revolut... Ako ima koja dobra duša da podijeli link ili svoju kuharicu bio bih zahvalan..
tomov je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na