Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.09.2012., 15:44   #31
dubrava
Premium
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb,dubrava
Postovi: 77
coconut jesi ti vec uplatio novce? Jel zadrzavaju 5% zbog troskova u vezi povrata novaca mozda? Prevaratni, Ovo treba u novine, i svaki dan ih spamat porukama
dubrava je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 15:44   #32
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Ako imas nekekav dokaz da akcija nije "do isteka zaliha",probaj s inspektoratom.
spawn je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.09.2012., 15:46   #33
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,444
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Upravo stigao mail sljedećeg sadržaja

Poštovani,
Obaviještavamo Vas da je prodan maksimalan broj kupona za ponudu: 56% popusta na novi Apple iPad 3 sa 64 GB memorije, Wi-Fi & Cellular, u bijeloj boji uz uključenu dostavu - platite 2518 kn umjesto 5782 kn (Amex na rate).
Ukoliko ste u međuvremenu izvršili uplatu, molimo Vas da nam pošaljete Vaš broj tekućeg računa kako bi vam izvršili povrat novca.
Ukoliko još niste proveli uplatu, molimo Vas da ne uplaćujete.

Pratite nas i dalje, jer pripremamo još sličnih ponuda.
Srdačan pozdrav,
MegaPopust.hr
Služba za korisnike

Šta sad to znači? Da su svi koji su uplatili izvisili i da su nas zahebali?

kako si platio?
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 15:46   #34
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
Ja uplatio jutros preko netbankinga. Ne dam im nikakav broj računa za povrat dok ne vidim šta se događa. Inače, to se zove lažno oglašavanje i kažnjivo je.
A imam još jedan kupon kojeg još nisam platio, ali sam ga rezervirao te dobio njihovu upute za uplatu na mail.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 15:47   #35
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,444
Jesi dobio kupon u profil?
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 15:48   #36
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
Nisam. Sad sam pogledao. Ali piše da stiže u roku 24h od uplate ako je izvršena u razdoblju pon-čet.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 15:52   #37
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,444
E jebga, ja sam prvo isto mislio preko uplatnice, cak i kliknuo i potvdio, ali sam sumnjao da se ovako nesto moze desit pa sam nakon toga obavio placanje preko Amexa odn. PayWaya, i dobio odmah kupon u profil.
Dobio sam i ja sad mail, ali to je vezano za placanje preko uplatnice. Ocito ovisi o tome kad im sjeda lova na racun, a kartičari imaju vremensku prednost.
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 15:52   #38
herci
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 53
Stigao mail istog sadržaja - što je zapravo tužno jer sam ponudu rezervirao i odmah platio u 09:00 danas.

Vjerojatno je prošlo samo onima s kreditnim karticama koji su odmah platili.

Sramota za megapopust.
herci je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 16:05   #39
dubrava
Premium
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb,dubrava
Postovi: 77
Ja ne odustajem od svog rezerviranog kupona. Da li će vam skinuti 5% vrijednosti uplatom natrag na račun? Znači vama koji ste platili karticom, uredno imate kupon na profilu.
Krajnje neozbiljno, da rezerviraš kupon, pa di ga ponište jer eto nije im se dalo stopirati ponudu na broju 330, koliko su ponudili kupona.
dubrava je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 16:11   #40
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
Bilo je 333 kupona na ponudi. Ja sam ga platio i ne odustajem od iPada. Neka se snađu. A uplatit ću i drugi kupon jer sam ga na vrijeme rezervirao i dobio uplatnicu za platiti ga.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.09.2012., 16:20   #41
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
ja sam narucio nesto poslije 100 i dobio isti mail na upit vezan uz ponudu, i imam ponudu koju mogu platiti do sutra da bi mi odgovorili na mail u kopjem sam pitao za pojašnjenja nevezana uz narudžbu da je rasprodano...
Sve ovo je čisto govno i sprdačina.
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 16:25   #42
dubrava
Premium
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb,dubrava
Postovi: 77
Pa nek otkažu onima koji su kupili/rezervirali nakon 333kupona.. Baš sprdačina od firme, ali nema odustajanja Pokušavam naći piše li negdje da rezervirani kuponi ne vrijede ukoliko je netko kasnije uplatio prije tebe. Ima li osnova za prijavu?
dubrava je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 16:34   #43
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Pa ne mogu vjerovat da ste toliko naivni, šta netko ovdje stvarno misli da će dobiti komad elektronike u pola cijene? :rofl:
Pa di je njihova zarada? Jel se to netko zapitao?

Zašto u zadnje vrijeme ovi sajtovi za grupnu kupovinu niču ko gljive poslije kiše?
Pa oni žive od raznih caka, sitnih slova, čak i nevidljivih slova.

Sve je to navlakuša, neke stvari kao što je posjet frizeru ili autopraonici će i obavit, ali ovakve stvari kao što je ipad su samo navlačenje korisnika na njihov sajt, a onda i malverzacija s njihovim parama.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 16:35   #44
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Ovo je kao kada se penzići svađaju u trgovini jer su došli kupiti papriku po 4kn/kilogram a prodala se te ne mogu platiti/ili im se vraća novac.
Pa što je tu je, rasprodalo se i ako je netko slučajno uplatio novac vratiti će vam.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 16:45   #45
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Radeon i Ag008 ajde pročitajte cijelu temu prije nego počnete pametovati.

Megapopust nije nikao jučer, nije im to prva i jedina ponuda i kao što vidite posluje i po europi.

Nitko se ne žali jer je kupio poslije ponude nego se žale oni koji su kupili unutar raspoložive kvote (bilo ih je 330 a neki ovdje su kupili dok je ponuda bila na 100 tinjak prodanih -kao i ja) a javljaju im (nam) da je rasprodano kao da su kupili izvan.
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 16:49   #46
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Mene zanima jel itko uopće dobio neku potvrdu da je uplata zaprimljena i da sačekaju dostavu?? Ili je sve to od početka samo lažno oglašavanje. Nešto tipa vica o organiziranju lutrije u kojem je nagrada krava a listić 10kn, prodano 10000 listića i objavi organizator da je krava umrla. Pitaju ga kako si prošao a kaže on; onih 9999 nije izvučeno a dobitnom sam vratio 10kn koje je uplatio za listić
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 16:49   #47
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
Nitko se ne žali jer je kupio poslije ponude nego se žale oni koji su kupili unutar raspoložive kvote (bilo ih je 330 a neki ovdje su kupili dok je ponuda bila na 100 tinjak prodanih -kao i ja) a javljaju im (nam) da je rasprodano kao da su kupili izvan.
lol, jel čitaš šta ti pišem?
Pa taj ipad nije nitko ni kupio, to je izmišljena ponuda, nema tu 'raspoložive kvote', nitko neće dobiti ipad za 2500 kn.
Kad to shvatiš onda će ti biti jasno zašto ste svi izvisili.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 16:52   #48
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Znači ti odgovorno i 100% tvrdiš da je ovo sve namjerna i smišljena prijevara koju su proveli u Hrvatskoj, Njemačkoj i Engleskoj i da će svi popušiti novce a tvrtka nestati (ili pak da će si svjesno uzorkovati loš publicitet a novac vratiti svima), i spreman si u svojoj sigurnosti samovoljno zatražiti trajni ban na ovom forumu ako se to ne dogodi?
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 16:55   #49
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,444
Ovaj iPad nije bio njihova najskuplja ponuda
Kao sto sam vec prije rekao, prika je sa zenom bio na putovanju i radilo se o dosta vecoj cifri, sve OK.
Javili su se takodjer i dosta drugih ljudi koji su bili zadovoljni
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 16:57   #50
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
Znači ti odgovorno i 100% tvrdiš da je ovo sve namjerna i smišljena prijevara koju su proveli u Hrvatskoj, Njemačkoj i Engleskoj i da će svi popušiti novce a tvrtka nestati, i spreman si u svojoj sigurnosti samovoljno zatražiti trajni ban na ovom forumu ako se to ne dogodi?
Ne znam kako je vani niti me zanima, govorim ti da se radi o klasičnoj navlakuši da se posjeti njihov sajt i eventualno se kupi nešto drugo što mogu prodati.
Ne moraš nužno popušiti novac, vratit će ti ga, bitno je da se o njima piše po internetu kako imaju odlične popuste koje zapravo nemaju.
Tvrtka neće nestati nego baš suprotno, na ovakvim glupostima se šire.

I nikakav ban ja ne tražim, ostavi se takvih fora i čitaj malo dalje po netu što se piše, na forum.hr imaš cijelu knjigu postova o sajtovima za kolektivnu kupovinu i kako oni funkcioniraju. Koje kupovine uredno prolaze, a koje su ništa drugo nego legalna prevara.

I još te jednom pitam: GDJE je njihova zarada u cifri ipada od 2500 kn??

P.S. Nađi mi jednog čovjeka koji je uspio kupiti po toj cijeni.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 17:03   #51
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Uvijek postoje primamljive ponude i one malo manje.
Npr. na naslovnici se nalazi LED špina koja mijena boje na nevjerojatnoj akciji za 60kn. S druge strane, iste takve (identične) stvari nađeš na ebayu za dolar-dva.
http://www.ebay.com/itm/300587990625
Ponude ovakvih stranica su većinom: proizvodi tipa "premium satovi"- prodajem za 50kn, kupim s ebaya za 2$, razni tečajevi koji nisu popularni, tu i tamo dobar restoran i rijetko (ali kada dođe -popularno) poneka dobra ponuda.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 17:08   #52
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
Ne prodaju oni. Netko ima iPade na lageru, a Megapopusti ih prodaje u njegovo ime za neku proviziju. Svi tako rade, od Kolektive pa nadalje. To je njihova zarada.
btw, ponuda je trajala 5 dana i nešto sitno. Ako moraš uplatiti najkasnije 24h po isteku ponude, onda znači da imaš još 6 dana fore za uplatu. Ili ja to krivo tumačim?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 17:08   #53
h@rly
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Varaždin
Postovi: 3
Pozdrav! Ja sam sinoć uplatio internet bankarstvom. jutros sam mail gdje su se zahvalili za uplatu i kupon. Poslije su se ispričali i rekli da mi nisu u mogućnosti isporučiti ipad, te da im pošaljem na mail broj računa kako bi mi vratili novac. Ima još takvih slučajeva i što planirate učiniti?
h@rly je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 17:11   #54
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
Nigdje mi nisu napisali da ne mogu isporučiti uređaj. Piše za vraćanje love, ali nigdje za uređaj. Vidi gore c/p maila.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 17:12   #55
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Uvijek postoje primamljive ponude i one malo manje.
Npr. na naslovnici se nalazi LED špina koja mijena boje na nevjerojatnoj akciji za 60kn. S druge strane, iste takve (identične) stvari nađeš na ebayu za dolar-dva.
http://www.ebay.com/itm/300587990625
Na ebay.u ne mijenja boju ovisno o temperaturi vode

Citiraj:
Autor h@rly Pregled postova
Pozdrav! Ja sam sinoć uplatio internet bankarstvom. jutros sam mail gdje su se zahvalili za uplatu i kupon. Poslije su se ispričali i rekli da mi nisu u mogućnosti isporučiti ipad, te da im pošaljem na mail broj računa kako bi mi vratili novac. Ima još takvih slučajeva i što planirate učiniti?
Eto, očigledno da nitko neće dobiti (plaćeni) ajpod..
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 17:14   #56
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,444
Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova

I još te jednom pitam: GDJE je njihova zarada u cifri ipada od 2500 kn??
Danas su prodali cca 500kom HR, DE i UK trziste ukupno. Nek su zaradili 20$ po komadu, eto 10.000$ u par sati
Tvornicka cijena je cca 500$ pa malo racunaj
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 17:15   #57
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor rak21 Pregled postova
Eto, očigledno da nitko neće dobiti (plaćeni) ajpod..
Pa neće ali plan je uspio, otvoren je topic na pcekspertu i drugim forumima koji će napraviti reklamu za dotični sajt, tisuće ljudi će kliknuti na link i posjetiti megapopust.hr i to je to, tako se širi biznis, prozirno ko voda.

Citiraj:
Autor jucca Pregled postova
Danas su prodali cca 500kom HR, DE i UK trziste ukupno.
Je, prodali su, ko i vama ovdje na forumu.
Citiraj:
Nek su zaradili 20$ po komadu, eto 10.000$ u par sati
Tvornicka cijena je cca 500$ pa malo racunaj
lol, ovo je neka viša matematika za mene, tvornička cijena 3000 kn, oni ga prodaju za 2500 i zarade 120 kn na njemu

Zadnje izmijenjeno od: Rade0n. 27.09.2012. u 17:22.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 17:15   #58
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,444
Citiraj:
Autor h@rly Pregled postova
Pozdrav! Ja sam sinoć uplatio internet bankarstvom. jutros sam mail gdje su se zahvalili za uplatu i kupon. Poslije su se ispričali i rekli da mi nisu u mogućnosti isporučiti ipad, te da im pošaljem na mail broj računa kako bi mi vratili novac. Ima još takvih slučajeva i što planirate učiniti?
jesi dobio kupon u profil?
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 17:22   #59
h@rly
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Varaždin
Postovi: 3
Citiraj:
Autor jucca Pregled postova
jesi dobio kupon u profil?
dobio, kopirao ga u word i poslao sa podacima nazad... Ali više ga nema u arhivi kupona :-(
h@rly je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 17:25   #60
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,444
Meni i dalje stoji pod aktivni.
Ocito je proslo samo nama kojima smo platitli karticom preko PayWay.a

EDIT: dajte pliz, vi koji ste platili karticom, provjerite da li vam kupon stoji u profilu.
jucca je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na