Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 07.04.2008., 21:04   #61
canyon
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
btw, sta si se ti registrirao samo da bi ovdje branio svoju lijenost ili sta?
ustvari NE, već da bi ukazao na to kako većina ljudi na ovom forumu samo čeka da nađe bilo kakav razlog da pljuje po HG spotu, Vemilu ili ne znam Info gami recimo...a na kraju ipak dolaze kupovati u gore navedene trgovine...što reći nego licemjerstvo i baš mi je fun fun fun gledati kak se svi ovdje pale na guranje samo trebaš malo stati na stranu neke od ovih navedenih firmi i odmah drvlje i kamenje po tebi...lol na 2
canyon je offline  
Staro 07.04.2008., 21:25   #62
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Citiraj:
Autor canyon Pregled postova
ustvari NE, već da bi ukazao na to kako većina ljudi na ovom forumu samo čeka da nađe bilo kakav razlog da pljuje po HG spotu, Vemilu ili ne znam Info gami recimo...a na kraju ipak dolaze kupovati u gore navedene trgovine...što reći nego licemjerstvo i baš mi je fun fun fun gledati kak se svi ovdje pale na guranje samo trebaš malo stati na stranu neke od ovih navedenih firmi i odmah drvlje i kamenje po tebi...lol na 2
Ne, licemjerstvo je tvoje likovanje kako ljudi u nedostatku valjane konkurencije moraju kupovati u ovakvim očajnim rupetinama balkanskog kova kao što je Ve-mulj i kompanija. Vjeruj mi da nitko ne bi imao posla sa njima kad bi izbor bio mnogo veći, no svaka sila za vremena... Dok god arogantni ljudi ,koji su poput tebe oduševljeni vlastitom samopravednošću rade u Ve-mulju ,ja tamo iz principa neću kročiti i sigurno nisam jedini...
__________________
Failure is always an option.
RisingPower je offline  
Staro 07.04.2008., 21:34   #63
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
U Osijeku su prilično agilni i Ve-Mil i HG Spot,što se tiče telefona...malo je dana da nije moguće doći do njih...
Valjda su doušnici odradili svoje-Links prijeti,nije im svejedno...
e s ovim se totalno slažem,barem mi u OS imamo dobru podršku
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline  
Staro 07.04.2008., 22:56   #64
canyon
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12
Citiraj:
Autor RisingPower Pregled postova
Ne, licemjerstvo je tvoje likovanje kako ljudi u nedostatku valjane konkurencije moraju kupovati u ovakvim očajnim rupetinama balkanskog kova kao što je Ve-mulj i kompanija. Vjeruj mi da nitko ne bi imao posla sa njima kad bi izbor bio mnogo veći, no svaka sila za vremena... Dok god arogantni ljudi ,koji su poput tebe oduševljeni vlastitom samopravednošću rade u Ve-mulju ,ja tamo iz principa neću kročiti i sigurno nisam jedini...
još jedan dokaz da sam u pravu, samo vas treba baciti mamac i odmah se nađe neka somina koja će zagristi
canyon je offline  
Staro 07.04.2008., 23:38   #65
tozinjox
Premium
Moj komp
 
tozinjox's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 69
Citiraj:
Autor canyon Pregled postova
ustvari NE, već da bi ukazao na to kako većina ljudi na ovom forumu samo čeka da nađe bilo kakav razlog da pljuje po HG spotu, Vemilu ili ne znam Info gami recimo...a na kraju ipak dolaze kupovati u gore navedene trgovine...što reći nego licemjerstvo i baš mi je fun fun fun gledati kak se svi ovdje pale na guranje samo trebaš malo stati na stranu neke od ovih navedenih firmi i odmah drvlje i kamenje po tebi...lol na 2
stvarno se nisam namjeravao više javiti...jer sam rekao svoje..ali ti si stvarno nevjerojatan

sad si i postao vidovit pa znaš da ću i dalje kupovatu u vemilu evo ja ti dajem obećanje da neću...

dalje..možeš pregledati sve moje postove i nećeš naći ni jedan sličan post niti na jednom forumu...iako sam i prije doživljavao manje neugodnosti po općenito razno raznim firmama (al nevažno) ovo mi je diglo živac...

jedini način da se "boriš" protiv bahatosti takvih firmi je da podijeliš svoje iskustvo s drugima, pa nek se malo zamisle..ako to opće ima nekog efekta... aj da je riječ o nekoj marginalnoj firmi to bi još shvatio (iako nije opravdanje) ali ovo ....

u čitavoj priči sam bio strpljiv (dva tjedna) i nakon nekoliko pokušaja ...jednostavno nisam htio i mogao vjerovati pa sam podijelio svoje iskustvo...

ako ti tu ne vidiš motiv onda mi te je žao... nikad neću pljuvati po nekom ko odradi korektno posao pa makar čekao i dva tjedna...

i na kraju ti mi nisi skroz jasan..ako si zaposlenik u vemilu ili sličnoj firmi...braniš ju kao da si najmanje direktor ili vlasnik...a ne zaposlenik koji radi (kako su drugi naveli) za mizernu plaću i mora svašta trpiti ....i tu imam dozu suosjećanja...

i vjerujem da tu politiku nejavljanja na telefon nisu smislili "radnici" nego očito šefovi..ako nisi šef što onda toliko braniš njih...ako su oni donijeli stupidnu odluku o nejavljanje na tel, te ti moraš trpiti drvlje i kamenje .....
tozinjox je offline  
Staro 08.04.2008., 06:10   #66
drupci15
je.ba.c na ba.te.ri.je
Moj komp
 
drupci15's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb-Jarun
Postovi: 299
ve-mulj izbjegavam sto vise mogu...... jer mi se znalo dogoditi da rezerviram neki proizvod dodjem iduci dan (za koji sam napravio rezervaciju) i jednostavno moje rezervacije i tog proizvoda nema.... a to sto sam ja morao putovat sat vremena vlakom i pol cuke lunjat jos do tamo.... i nikom nista.....
tako da ve mil vise nece vidjeti kune iz mog novcanika i novcanika ljudi kojima ja odrzavam kompove.....
sve sto kupujem kupujem u linksu, javljaju se na telefon mail im radi ko od sale, i nisam jos dozivio da neka druga firma rjesava prituzbe tako brzo poput njih......
ako prosire asortiman, vjerujem da bi mogli pobrati veliki dio ve milovih musterija......

i nemojte ovaj post smatrat pljuvanjem ili reklamom....
ja samo iznosim cinjenice koje sam ja dozivio....

eh da samo da potvrdim "kupac je uvijek u pravu"
drupci15 je offline  
Staro 08.04.2008., 09:10   #67
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
Ljudi, vi ste svi nevjerojatni. Par sto kuna u džepu i u trgovinama vas treba
dočekivati minimalno na razini ministra vanjskih poslova ?

Za javljanje na telefon se slažem sa većinom, ako je tel. naveden kao kontakt
onda bi tome trebao i služiti međutim sve ostalo što se žalite i kukate su po meni obična preseravanja.

Običan kauč dođe milju kuna, jel tko od vas zove meblo, primu da rezervira koji i da naruči određeni
model ( boju ) ili ode u trgovinu namještaja pa fino razgledava i vidi te dogovori sa trgovcem u trgovini šta će kupit ?
Nadalje, kako kupujete veš mašine, stolove, aute, odjeću i obuću ?
Zovete telefonom i rezervirate ili se sve te stvari obilaze cipelcugom možebit, ha ?

Rezervacija: a šta je to uopće po vama ? Sad ću nazvat auto kuću Lozić i rezervirat neku pilu ili evo zovem konikom da rezerviram mikrovalku
Plati avans i podigni kad stigne - to je rezervacija !!
Kupac je uvjek u pravu kad je u trgovini možda no velika većina koja visi na telefonu
nije kupac nego "glas" sa druge strane žice koji često nezna šta hoće i kada to hoće.

@tozinjox ni ti mi nisi malo jasan iz cijele ove priče, u drugom ili trećem svojem postu si linkao
taj kabl sa šifrom proizvoda a u prvom iz izneo da je trgovac to tražio po računalu, pitao kako se zove, koliko košta itd..
Kako je to moguće ako si mu dao šifru proizvoda ? Ja ne radim u vemilu ali sam gledao kako se radi na izdavanju robe
i ako ti njemu kažeš šifru proizvoda on vidi sve na svom računalu kao i ti na webu, nema razlike osim što on još ima prikaz robe na skladištu i u izlogu !!

@tozinjox moje osobno mišljenje je da phizdiš što ti to nisu htjeli naručit i šta sad ?
Za njih si kao kupac sitna riba i što bi se zahebavali sa 10m kabla koji će opet netko naručit za 2 godine.
Uostalom što si se toliko napalio baš kod njih ga kupit ? Kako si našao tu drugu trgovinu to si mogao odmah
napraviti a ne sjediti doma 2 tjedna i zivkat telefonom i sklapat ruke da ti ga naruče.
Nisi ti ovdje ništa oštećen nego te vemil ne doživljava pa smo malo frustrirani.

Čemu ovakva tema uopće služi ? Žalopojke tipa trgovac je neku bakicu uslužio prije mene ili... nije me ljubazno gledao ?

Problematika javljanja na telefon je jedno ali ove žalopojke o kupcima carevima i bezobraznim trgovcima... bar trgovina ima malo more....
Ma treba ovo lockat !!

p.s.

Citiraj:
Autor tozinjox Pregled postova
sad si i postao vidovit pa znaš da ću i dalje kupovatu u vemilu evo ja ti dajem obećanje da neću...
Moš mislit, obećanje ludom radovanje... bićeš prvi sa nosom na izlogu ako im c9d bude jeftiniji za 200kn od drugih i to ne samo ti nego i ja i svi ovdje što se kuju u manitua da neće...

Iako je malo za moj ukus bezobrazan, naš trgovac iz vemila je realan.

Zadnje izmijenjeno od: stuc. 08.04.2008. u 09:22. Razlog: nadopuna
stuc je offline  
Staro 08.04.2008., 09:36   #68
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor stuc Pregled postova

Običan kauč dođe milju kuna, jel tko od vas zove meblo, primu da rezervira koji i da naruči određeni
model ( boju ) ili ode u trgovinu namještaja pa fino razgledava i vidi te dogovori sa trgovcem u trgovini šta će kupit ?te, odjeću i obuću ?
Zovete telefonom i rezervirate ili se sve te stvari obilaze cipelcugom možebit, ha ?
Ako točno znam što hoću zovem i za jedno i za drugo. Ako nije rasploživo, poželjno je da oni nazovu mene kad dobiju.
Citiraj:
Čemu ovakva tema uopće služi ?
Služi kako bi se upozorilo ostale koji slično razmišljaju koja mjesta treba izbegavati ako im je bitan odnos kupca prema prodavaču. Isto kako se raspravlja o kvaliteti proizvoda može se raspravljati i o kvaliteti usluge. Dobar glas daleko se čuje, a loš još dalje.


Citiraj:
Ma treba ovo lockat !!
Ne znam kako se samo usudi uopce otvarati ovako nesto
morph je offline  
Staro 08.04.2008., 09:56   #69
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
@morph sve 5, razlika u mišljenjima... samo kad citiraš nešto onda nemoj biti političar i citirati oređene stvari između redova nego budi džek i citiraj sve, znači smisao onog što je rečeno...

Citiraj:
Autor stuc Pregled postova
Običan kauč dođe milju kuna, jel tko od vas zove meblo, primu da rezervira koji i da naruči određeni
model ( boju ) ili ode u trgovinu namještaja pa fino razgledava i vidi te dogovori sa trgovcem u trgovini šta će kupit ?
Nadalje, kako kupujete veš mašine, stolove, aute, odjeću i obuću ?
Zovete telefonom i rezervirate ili se sve te stvari obilaze cipelcugom možebit, ha ?
I sad ponovo napiši kako je poželjno da te nazovu iz trgovine cipelama kad dobiju nike patike.
stuc je offline  
Staro 08.04.2008., 10:07   #70
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor stuc Pregled postova
@morph sve 5, razlika u mišljenjima... samo kad citiraš nešto onda nemoj biti političar i citirati oređene stvari između redova nego budi džek i citiraj sve, znači smisao onog što je rečeno...

I sad ponovo napiši kako je poželjno da te nazovu iz trgovine cipelama kad dobiju nike patike.
Isprika, nisam namjerno ispustio taj dio. Ako znam konkretno koji model hoću (a obično zapnem za model kojeg nema svuda) naravno da ću radije nazvati. Isto tako ako se zateknem u dućanu gdje tog modela nema očekujem da prodavač/ica nazove druge dućane u gradu (naravno ako ih ima) i provjeri ima li tamo to što mi treba. Ovo da me nazovu to se ne odnosi na Nike, nego na jedan drugi ducan sa odjecom/obucom.
morph je offline  
Staro 08.04.2008., 10:41   #71
tozinjox
Premium
Moj komp
 
tozinjox's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 69
Citiraj:
Autor stuc Pregled postova
.

@tozinjox ni ti mi nisi malo jasan iz cijele ove priče, u drugom ili trećem svojem postu si linkao
taj kabl sa šifrom proizvoda a u prvom iz izneo da je trgovac to tražio po računalu, pitao kako se zove, koliko košta itd..
Kako je to moguće ako si mu dao šifru proizvoda ? Ja ne radim u vemilu ali sam gledao kako se radi na izdavanju robe
i ako ti njemu kažeš šifru proizvoda on vidi sve na svom računalu kao i ti na webu, nema razlike osim što on još ima prikaz robe na skladištu i u izlogu !!

@tozinjox moje osobno mišljenje je da phizdiš što ti to nisu htjeli naručit i šta sad ?
Za njih si kao kupac sitna riba i što bi se zahebavali sa 10m kabla koji će opet netko naručit za 2 godine.
Uostalom što si se toliko napalio baš kod njih ga kupit ? Kako si našao tu drugu trgovinu to si mogao odmah
napraviti a ne sjediti doma 2 tjedna i zivkat telefonom i sklapat ruke da ti ga naruče.
Nisi ti ovdje ništa oštećen nego te vemil ne doživljava pa smo malo frustrirani.
.

Iako je malo za moj ukus bezobrazan, naš trgovac iz vemila je realan.
slažem se da ovo treba lockati...jer post je poslužio svrsi...

kad sam bio u vemilu..nisam znao šifru prozvoda....nego sam mu rekao naziv tj da sebe citiram... "audio kabel belkin...10m...toslink" ...a ono sam stavio link da pokažem canyonu da piše dobavljivo po narudžbi ... što sam ja pokušao..ali kako kažeš ti..ja sam mala riba i naručujem samo jedan kabel...

sad kad razmislim trebali su staviti dobavljiv po narudžbi min 10 kom iliti nešto slično...ili ako ste mala riba nemojte pokušavati naručiti ako nas uopće dobijete na telefon s naše kontakt stranice...

to je bila poanta...da napišu kontakt telefon..i da možeš naručiti.... a ne mogu ti se ni javiti...

glede trgovine sam rekao... u google sam ukucao više kombinacija riječi... npr. toslink, audio, 10m i slično... isto u www.nabava.net... i dobio sam to što sam dobio... tek nakon uzastopnih pokušaja..došao sam do ove pomenute firme...a u vemilu sam već čekao oko tjedan i pol....

jer sam mislio da ću preko vemila riječiti svoj problem i nisam tražio dalje..kad sam vidio da to ne bu išlo onda sam tražio dalje...

da i tebi odgovorim u pogledu daljnje kupovine u vemilu...ja imam osobu preko koje mogu kupiti puno tehničke pa i komp. robe po povoljnijim cijenama nego u vemilu i bilo gdje drugdje..ali vidi vraga ne i taj kabel...eto ...

pozz
tozinjox je offline  
Staro 08.04.2008., 10:59   #72
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Citiraj:
Autor canyon Pregled postova
još jedan dokaz da sam u pravu, samo vas treba baciti mamac i odmah se nađe neka somina koja će zagristi
Somine koje grizu na mamce Ve-mulja polako postaju ugrožena vrsta. Stoga uživaj dok možeš... Slobodno se ponašaj kao da kupac radi TEBE dolazi u dućan da vidi kako imaš lijepe oči. Ovakve zadrte lijenčine poput tebe samo tjeraju konkurenciji vodu na njezin mlin.

Citiraj:
Autor stuc
Moš mislit, obećanje ludom radovanje... bićeš prvi sa nosom na izlogu ako im c9d bude jeftiniji za 200kn od drugih i to ne samo ti nego i ja i svi ovdje što se kuju u manitua da neće...
U Ve-mulju?? Čuj, 1. april je odavno prošao...
__________________
Failure is always an option.
RisingPower je offline  
Staro 08.04.2008., 20:35   #73
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Alo,ljudi,nisu li ovakva vrijeđanja zabranjena na Forumu?
Mislim da sada više i nije važno tko je šta itd,itd.
Čista pljuvaonica (obostrana), i bez ikakvoga dubljega smisla...
...Ve-Mil,patike,odijela i mikrovalke...
 
Staro 08.04.2008., 21:14   #74
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
lock, lock, lock!
srale7 je offline  
Staro 12.04.2008., 17:32   #75
canyon
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
Isprika, nisam namjerno ispustio taj dio. Ako znam konkretno koji model hoću (a obično zapnem za model kojeg nema svuda) naravno da ću radije nazvati. Isto tako ako se zateknem u dućanu gdje tog modela nema očekujem da prodavač/ica nazove druge dućane u gradu (naravno ako ih ima) i provjeri ima li tamo to što mi treba. Ovo da me nazovu to se ne odnosi na Nike, nego na jedan drugi ducan sa odjecom/obucom.
koji si ti great preserator...uvjeren sam da te iz Nikeovog dućana ne bi sigurno zvali da je došao model koji željno očekuješ...e isto tako Vemil je Nike za ostale dućane informat. opreme
canyon je offline  
Staro 12.04.2008., 17:41   #76
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Ajde canyon sad si ga stvarno opalio... Ma daj molim te...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline  
Staro 12.04.2008., 17:47   #77
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Just do it!
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline  
Staro 12.04.2008., 18:54   #78
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Svaka slična tema završava zbog sličnog načina...
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na