Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Case Modding
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.05.2006., 20:51   #121
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,427
metro, pevec, itd...

onaj skojim sam si ja napravio blok je koštao 150kn, jedino ti je bitno da si nabaviš kvalitetne nastavke...
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2006., 00:24   #122
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Kojega si ti točno kupija i di? A za nastavke znam da imaju obični i ojačani. Ovo bi mi bilo za blowhole.
Emissary je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.05.2006., 03:54   #123
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Emissary ima 100% u emezete u kastelima ja san bas nekidan gleda (120 Kn sa nastavcima) i ja se mislin da je uzmen...triba bi sirit i pravit nove rupe na kutiji ove rupice samo gusu zrak na ispuhu! Sad jeli cemu i koliko je dobra to ne znam ali neka mi posluzi za 3 rupe opet dobro! Odradila je svoje...
A za bolje nastavke (one za lim pilat) mislin da cu morat opet u chipoteku otic i narucit u njih...
G0RKI je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2006., 17:57   #124
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Evo ovakvu bi morali imat u pevecu za cca 150 kuna...



Ja ću se vjerovatno sutra popodne zaletit vidit, a imam i podignit pleksi u euroreklam :burn:
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2006., 18:28   #125
alimilano
Premium
Moj komp
 
alimilano's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Split Hrvatska
Postovi: 936
gleda san prije par dana u Peveca imaju nešto slično ali 190 kn i unutra nema diskova za rezanje , samo za brušenje.........jedino ako u medjuvremenu nije šta došlo.......
alimilano je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2006., 20:43   #126
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,507
kupio istu prije nekih 8 mjeseci u pjevcu za 130kn , radi dan danas , jedino se brzo zagrije , ali stvarcica je odlicna . i bile su unutra i ploce za rezanje metala .
Router je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2006., 16:42   #127
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Router ma da je opet nac samo sta ko zna jel ima sada sa nastavcima u pivčića sada ja nisan uspija zadnji put pronac u peveca nikakvu..te einhelove nisu nesto kvalitetne i nisu za svakodnevnu upotrebu ali ovako za povremenu svakako dobro dođu...a vise manje sve ce se ugrijat kad ih malo pritisnes...ali bitno je pronac dobre ostrice za rezat metal...
G0RKI je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2006., 19:22   #128
alimilano
Premium
Moj komp
 
alimilano's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Split Hrvatska
Postovi: 936
svratija danas u peveca.usput pogledam..nema više ni onih einhelovih
alimilano je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2006., 20:34   #129
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Ja taman dosa iz emezete..uzeja san ovo dremlo sa nastavcima i kuferićon za 120kn..Ima potenciometar do 30.000 dira..garancija 3 god ..ma zakon je..platit ce kroz par dana! Triba bi uzet ostrice za rizat metal jer ove sa brusnin papiron ce se topit ka maslo... a te metalne dodu i po nekoliko desetaka kuna mislim oko 50-80kn u chipoteci....triba bi pogledat! Inace dremlo je zakon!
G0RKI je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2006., 20:37   #130
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,507
ja sam za rezati uzeo dijamantne od proxona , nekih 70kn i dosad sam odrezao vise metara i jos je ko nov.
Router je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.05.2006., 20:42   #131
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Router e to te ja pitam! To je bas to o cemu ja govorim..mozes rizat koliko oces a uvik je isti i jednako reze! Di si ga uzeja...pretpostavljan u cipoteci?
G0RKI je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2006., 21:03   #132
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,507
ne , bauhaus - oni imaju proxon pribor i alate , a cijene su im ok kad se uzme u obzir kvaliteta .
ma i dijamant je zakon jer to bude izrezano kak treba , a kad ides rezati obicnim plocama onda poslije pola sata moram rez brusiti i to mi digne zivac
Router je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2006., 21:20   #133
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
E znam i chipoteka ima proxon pribor i alat ali je recimo dremlo dosta skupo u njih...moga bi dva dremla uzet u emezete za cijenu jednog u njih i to bez nastavaka. Ovako cu izgleda morat uzet pravu dijamantnu ostricu i onda se bacit na pilanje!
G0RKI je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2006., 22:06   #134
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
E fala vam momci na informacijama, ja danas nisam moga ić vidit, spava sam cilo popodne, nisam sinoć oka sklopija : goood :

@GORKI - A kako si pita, dremel? Jer ima i drugi naziv mislim...
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2006., 22:15   #135
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Ma pita san davla zna san di se nalazi... Stoji ti blizu odijela tehnike,monitora ali je odma na glavnom prolazu prema kasama (kada ides prema izlazu i prije odijela za robu) tako da ga ne mozes falit odma je na putu s lijeve strane a s desne su LCD monitori i te ludosti..neces ga falit..sudeci po polici gdje stoji dosta je popularan i izgleda da ih ide dobro prodaja.... ili san ja nekoga i poškaklja
G0RKI je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2006., 22:32   #136
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Fala

A je li to taj dijamantni nastavak?

Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2006., 04:55   #137
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Daaaa : nuts :
G0RKI je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2006., 05:02   #138
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
A onda uzimam dremel u emezete, dijamantni nož u chipoteke, pleksi ću dignit, u nexusu me čekaju lampe i sharkoon system fan i peri-deri
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2006., 05:06   #139
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Di bas u nexusa! Nisu mi dragi jos od kad su otvorili...Ja isto gledan di cu po St-u uzet neke 12cm ventove u HG-a nestalo smart fanova pa ne znan sta cu sad?!
G0RKI je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2006., 05:21   #140
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Čudno...meni su uz HGspot jedino oni dobri od dućana u Splitu. Tamo sam kupija dvd pržu, kućište i još par sitnica. Kod njih sam uzeja sharkoon system fan (120) koji mi je zada na gaming bombu i sad ću opet isti za blowhole, naručija sam u petak.
Ajde, ako sam ja moga pogazit ponos i uć u procesora i platit 50% skuplje stvar koja mi je hitno tribala, možeš i ti u nexusa.

P.S. Stranica im je koma, šta je je. Imaju samo cjenik, i to sa početka godine!: bonker2
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2006., 05:30   #141
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Citiraj:
Ajde, ako sam ja moga pogazit ponos i uć u procesora i platit 50% skuplje stvar koja mi je hitno tribala, možeš i ti u nexusa.
Nije nista ka ve-mil za njega ne bi nista napravija! Zakleti neprijtelj!
Nexus je jos dobar ..prvo iskustvo sa modemom me potuklo zato san ovako pesimistican da san 80kn za najjeftiniji modem..ka GVC a ono nema ga sta vidit kad san ga izvadija iz kutije uopce nije nalik onome na slici... deblji kraj sta san ga ja izvuka mi se nije nikako svidija!

Citiraj:
Stranica im je koma, šta je je. Imaju samo cjenik, i to sa početka godine!: bonker2
TO se slazen..nema dok ne odes u ducan i pogledas svojim ocima!
Posalji mi na PM koje si sharkonove uzima da ne spamam ovde na OT!
G0RKI je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2006., 23:47   #142
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Citiraj:
Autor G0RKI
Ma pita san davla zna san di se nalazi... Stoji ti blizu odijela tehnike,monitora ali je odma na glavnom prolazu prema kasama (kada ides prema izlazu i prije odijela za robu) tako da ga ne mozes falit odma je na putu s lijeve strane a s desne su LCD monitori i te ludosti..neces ga falit..sudeci po polici gdje stoji dosta je popularan i izgleda da ih ide dobro prodaja.... ili san ja nekoga i poškaklja
Daj please malo ti to meni detaljnije...jer od ovog tvog posta sam skužija samo da je kraj LCD monitora, i na kraju sam sve obiša 5 puta i naravno nisam naša. Pitam žensku za info-šankom je li imaju alat zvan dremel, ona kaže nema. Nisam ima volje više tražit ni pokušat joj objasnit, ajd pa me prosvijetli pa da se zaletim opet, danas mi je bilo takorečeno usput, iša sam u chipoteke
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2006., 02:17   #143
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Citiraj:
Autor Emissary
danas mi je bilo takorečeno usput, iša sam u chipoteke
: lol2 : .....
Ovako zenska nema blage i nemoj se ni trudit pitat je jer prvi put cuje za to,a jos manje zna kako to izgleda....
Ovako kada se kreces prema kasama/izlazu s desne strane su police s knjigama onda slijede monitori i racunala imaju dva kompa na pultu sta mozes tipkat i glupirat se s njima e sad se okrenes da ti oni ostanu s leda ili ti s ljeve strane (gledajuci prema izlazu) i odma s druge strane vidjet ces u visini glave/struka dremla u kutijama odma do njih su pistolji za vruce ljepljenje od iste marke ELEKTROZETA i plave su boje i dremlo i pistolji..pokupis ih i pičiš pravac na kasu! Jel me kapiš?
Ajd pa javi kako je proslo...
Ja valjda sutra budem isa do cipoteke moran uzet neke sitnice pa i ostricu za pilat...valjda necu tribat cekat dok je ovaj ne tramaka iz zagreba...pa da opet moran dolazit.
G0RKI je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2006., 08:38   #144
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Hehe, nemaju oštricu sigurno, meni je lik pokaza proxon katalog i tu sam mu pokaza dijamantnu i onda je zapisa šifru i reka da će stić u petak, ali ako ne uspiju razvrstat sve (kaže da im dođe 15-20 kutija tih sitnih pi**arijica) onda tek u ponediljak. Ajde pa požuri!


Citiraj:
: lol2 :.....
A šta je najtragičnije stojim u podstrani, ali eto bacim đir do kaštela, doma me ionako svi znaju
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2006., 14:20   #145
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Zaletit cu se ujutro nisan danas moga iman doma posla... A kad si u podstrani onda ti je stvarno usput! Doma su svi dosadni to i ja kazen.
Jeli sifra ova ista sta si koji post prije posla na slici ..ajde probaj mi nac sifru da olaksam sebi i covjeku posa!
G0RKI je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2006., 08:20   #146
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
28840

Ima i neka većih dimenzija mislim da je 28842 - ja sam tražija ovu prvu, uglavnom obe su u donjem desnom kutu jedne stranice.


BTW nabavija sam dremel - ne smim reć zašto ga nisam naša prvi put - odvalit ćeš
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2006., 14:21   #147
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Citiraj:
Gleda san za ovaj nastavka u brico stora ali ima jacu cijenu i proxxcon je izmedu ostaloga...nasa san i u peveca LUX profi isti ali na poledini nisan vidija da reze metal ili aluminiji pa san malo skeptican (reze plocice.beton,keramiku,PVC..)...hoce li to radi kako treba? Dodouse nisan vidija sta pise ni na ovim u Brico Stora ali sve san nesiguan... usprkos tome sta je to diamantna oštrica...
G0RKI je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2006., 14:22   #148
amd-freak
Premium
 
amd-freak's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Karlovac
Postovi: 210
pošto nemam dremel, dao bih nekom limaru da to lijepo i uredno sreže... ali jedino me muči koliko kompliciranu rupu može izrezat? samo neke krugove, kvadrate ili može i nešto tipa:
http://www.carstickers.com/prodimages/347.gif
http://www.carstickers.com/prodimages/784.gif
http://www.carstickers.com/prodimages/819.gif bez ovog tučka(ili kaj več...)
amd-freak je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2006., 14:41   #149
nara
Premium
 
nara's Avatar
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 276
Citiraj:
Autor amd-freak
pošto nemam dremel, dao bih nekom limaru da to lijepo i uredno sreže... ali jedino me muči koliko kompliciranu rupu može izrezat? samo neke krugove, kvadrate ili može i nešto tipa:
http://www.carstickers.com/prodimages/347.gif
http://www.carstickers.com/prodimages/784.gif
http://www.carstickers.com/prodimages/819.gif bez ovog tučka(ili kaj več...)
Rijetko koji limar će ti to htjeti napraviti... Ali CNC glodari kao na http://cncmasina.50megs.com/ bi mogli.
Sa druge strane, to će te vjerojatno koštati više nego dremel kojeg možeš kupiti za 130-180kn.
nara je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2006., 15:07   #150
amd-freak
Premium
 
amd-freak's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Karlovac
Postovi: 210
ja sam u karlovcu i nema peveca ovdje , nigdje još dremel nisam našao!
dal se mogu tako zahtjevni oblici izrezat s dremelom?
amd-freak je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na