Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Case Modding
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.08.2019., 10:36   #1
tomios
Premium
Moj komp
 
tomios's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 210
antivibracioni "vijci"

Pozz, gdje da nabavim ovako nesto?

tomios je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2019., 10:45   #2
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,736
Imaš kod nas po svim dućanima koji prodaju ventilatore u sklopu informatičke opreme, a bome imaš i po netu (1 - 2) za sitne nofce.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.02.2020., 23:58   #3
Splitska Posla
Premium
Moj komp
 
Splitska Posla's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Split
Postovi: 96







To je za onaj stražnji vent koji ispuhuje.Volio bi da mogu umjesto od gume nać od silikona.



Volio bi nać i "gumene odstojnike" za cpu hladnjak kao što ih ima Noctua, one kutne.
Evo ih OVDJE u svim bojama, ali pitanje je mogu li Noctuine stavit na moj cpu fan. I pitanje je da li se isplati.


Imam be Quiet pure rock CPU hladnjak :





ali kao što se vidi iz priloženog, pričvršćen je žicom i to je sve. Žica je fajn jer amortizra vibracije i čestitke inžinjerima, ali ovo nije dovoljno, bar za mene.



Ako ne mogu nać te kutne "odstojnike", razmišljam da kupim Noctuin ventilator jer on ima gumene odstojnike i to originalne, pa molim preporuku za Noctuin ventilator jer se izgleda isplati uzet hladnjak u cjelini. I kako bi to onda namontirao na be Quiet-ov toranj?
-->
Tražim i ja.
Nisam našao u Linksa ništa (u Splitu).Štoviše, lik kaže da to niti ne drže. I da on naručuje na internet. Kaže mi da naručuje preko neta. Kad ga pitam gdje, kaže na "ali express" ali mislim da me sprda.

Sad gledam u čipoteci i ovo:
https://www.chipoteka.hr/artikl/1276...m-1-8090500212







To je za onaj stražnji vent koji ispuhuje.Volio bi da mogu umjesto od gume nać od silikona.



Volio bi nać i "gumene odstojnike" za cpu hladnjak kao što ih ima Noctua, one kutne.
Evo ih OVDJE u svim bojama, ali pitanje je mogu li Noctuine stavit na moj cpu fan. I pitanje je da li se isplati.


Imam be Quiet pure rock CPU hladnjak :





ali kao što se vidi iz priloženog, pričvršćen je žicom i to je sve. Žica je fajn jer amortizra vibracije i čestitke inžinjerima, ali ovo nije dovoljno, bar za mene.



Ako ne mogu nać te kutne "odstojnike", razmišljam da kupim Noctuin ventilator jer on ima gumene odstojnike i to originalne, pa molim preporuku za Noctuin ventilator jer se izgleda isplati uzet hladnjak u cjelini. I kako bi to onda namontirao na be Quiet-ov toranj?
Splitska Posla je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na