Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.03.2008., 16:22   #1
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
(riješeno) MSN Live - error 81000306

od sinoc se nemogu spojit na msn stalno mi dolazi ovaj error 81000306. Mailove mogu citat tako da je account jos aktivan. TroubleShooter mi nije uspio rijesit problem, javlja da nesto nije u redu sa hosts file ali nikako da on to rijesi. probao vam sam ove mogucnosti koje sam nasao na netu:
- u cmd-u: ipconfig/flushdns
- Clear the Windows Live Messenger proxy settings
Start Messenger.
On the Tools menu, click Options.
Under Connection, click Advanced Settings.
Delete the entries under SOCKS.
Click OK, and then click OK again.
- spojen sam preko wireless router pa sam digao backup kad je sve radilo kako treba i opet nista
- Windowsov FireWall je iskljucen, do prije 2 tjedan sam koristio comodo ali sam i njega iskljucio
- probao sam preko starog accounta i onda uspije...pa sam probao i sa kucnog kompjutera koji je u HR i tamo dolazi ista greska
- i probao sam preko webmsn.com i tamo mi se ne zeli nikako spojit
- izbrisao i opet instalirao msn i opet k....

da li je itko imao takav problem i dali je nasao rjesenje? a da nije izrada novoga accounta il koristenje starog
please help
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2008., 17:02   #2
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
sve si od ovog isprobao?

upises u google "error 81000306" i da vidis cuda
Bullet1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.03.2008., 17:09   #3
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
Citiraj:
Autor Bullet1 Pregled postova
sve si od ovog isprobao?

upises u google "error 81000306" i da vidis cuda
pa naravno da sam trazio po google....ima tamo raznih cuda ali puno beskorisnih...mislim da mi je account sj.ban, napisao sam da se mogu spojit preko drugih accounta sa svog kompa,ali nemogu sadasnji na bilo koji komp pa ni na webmsn.com sto nema veze s mojim konfiguracijama na kompu, sta ne?
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2008., 19:30   #4
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
evo proradio mi je msn olllleeee samo sto sad vise nemam one emotions koje sam prije imao jer sam reinstallirao msn

EDIT1: ipak su mi ostale emotions

EDIT2: ovi iz M$ su ga sredili poslao sam im poruku da mi nes ne stima, napokon i oni nes pametno da urade

Zadnje izmijenjeno od: domy_os. 16.03.2008. u 23:46.
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2008., 19:44   #5
bozo30
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: voloder
Postovi: 3
I ja imam isti problem, samo meni opčenito ne pai ni jedan accaunt. tj ne želi se spojit ni sa jednim. a web msn messenger se može spojit, ali nitko ne vidi da sam spojen tako da i to pada u vodu,a sve ove varijante sa interneta ne pale.
Kome si javio za taj problem? Ko je to m$?
Možda i meni mogu pomoć.
bozo30 je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2008., 00:06   #6
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
evo danas mi se bas jedan javio da ima potpuno isti problem, ali ako se mozes spojit preko webmsn-a i preko nekog drugog kompa onda je problem u tvom kompu, ali evo kako sam ja to rijesio: odi na http://www.live.com/
na dnu ti je link Account, prijavi se i onda odi lijevoj strani na settings, onda na desnoj strani na contact us, i na sljedecoj strani upises im problem i meni su u roku dana il 2 rijesili i poslali neki mail, nije mi se ga dalo prevodit, previse toga su napisali
glavno da radi, znam da je bila nedjelja kad mi je proradilo, tako da se ne moras brinut da ces cekat radni dan, drugo neznam, sorry, nadam se da ce ti ovo pomoci
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2008., 18:59   #7
i.n.e.s
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Orasje
Postovi: 1
Wink

Citiraj:
Autor A.J. Pregled postova
evo danas mi se bas jedan javio da ima potpuno isti problem, ali ako se mozes spojit preko webmsn-a i preko nekog drugog kompa onda je problem u tvom kompu, ali evo kako sam ja to rijesio: odi na http://www.live.com/
na dnu ti je link Account, prijavi se i onda odi lijevoj strani na settings, onda na desnoj strani na contact us, i na sljedecoj strani upises im problem i meni su u roku dana il 2 rijesili i poslali neki mail, nije mi se ga dalo prevodit, previse toga su napisali
glavno da radi, znam da je bila nedjelja kad mi je proradilo, tako da se ne moras brinut da ces cekat radni dan, drugo neznam, sorry, nadam se da ce ti ovo pomoci
meni i dalje nemoze probala sam sve ono sto je naveo ono za proxy i to sve ali opet nece poslala sam email ali moze li se kako drukcije rijesit???
i.n.e.s je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Oglas

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na