Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.06.2015., 09:21   #15631
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
@bertone... pamti takve trenutke jer su rijetki

meni je isto super kada se nađe netko tko vozi malo "jače" u odnosu na ostatak prometa, a vidiš da je dobar vozač, koristi signalizaciju i što je najbitnije ne dovodi nikoga u opasnost, pa čak ni potrebu za ikakvom intervencijom kod drugih vozača u obliku kočnice ili gasa.

kad se i desi takva situacija uredno pozdravim na semaforu ili zveknem sva četri u prolasku.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2015., 09:36   #15632
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Točno to syss

Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Ipak u ZG ima normalnih vozača
Ima, ali ih sretneš svake prijestupne.

Nabavim novi auto, idem na tehnički i na osiguranje...
Sparkiram se pred osiguranjem i žena na mobitelu se uparkirava u zadnji kraj mog auta, trubim ko manijak i ona stane cca 10cm od mog auta i pita me: "Kaj je??!!"

Obavim osiguranje, vozim se do stanice za tehnički i Cammeo se prestrojava u mene (jako pazim da se ne vozim nekome u mrtvom kutu, tak da to nije bio slučaj)
Vozim dalje, dolazim do križanja na kojem nema znakova i tip mi s lijeve strane prozuji bez kočenja...
Eto, moj prvi dan s autom, sve u cca 15 minuta

A najbolje mi je bilo još prije cca godinu dana...
Na Zagrebačkoj aveniji, kod podvožnjaka (odvojak za Savsku) je bila kolona, ja usporavam s cca 80 polako do kolone, u desnoj traci sam, automatski pogledam iza i vidim da idiot u rozom Yarisu kliže prema meni...smotam desno, naglo kočim i stanem cca metar prije ograde koja odvaja moju traku i desnu za Savsku a idiot u Yarisu se izvrtio i stao valjda 2 metra od zadnjeg u koloni okrenut prema meni.
I nakon toga, umjesto da mi se zahvali on se neki k.... dere na mene.
Nisam napisao, taman je kišica pala, pa ga je očito prevarilo malo + očito loše gume

Zadnje izmijenjeno od: jed2i. 24.06.2015. u 09:43.
jed2i je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.06.2015., 09:42   #15633
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,941
Prodaj auto

Vidis da te nece odmah u startu. Kupi golfa ko ja
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2015., 09:48   #15634
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Golfa dvojku, stavim bullbar i miran sam

Ma znaš kaj, nadam se da ću ispucat svu nesreću odmah, pa da me samo poslije sreća mazi
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2015., 09:57   #15635
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,941
E to, to. I obavezno 1.6D i loze natrpat unutra

Ma ocito je to takav dan bio. Svi se kad tad nadjemo u takvoj situaciji/jama.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2015., 10:11   #15636
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
duboko sam uvjeren da se ovi kaj mile po cesti panicno boje voznje, ili im nekaj nije u redu sa koordinacijom. nema druge
  Reply With Quote
Staro 24.06.2015., 10:14   #15637
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,646
Jučer sličan slučaj... Prolazim kroz ono novo naselje u Španskom i ženska izlazi iz parkinga s nekakvim karavanom. I to ne polako i oprezno, nego fino samouvjereno. Bum, lupi guzicom kombi parkiran na suprotnoj strani. Ni okrenula se nije, samo u prvu i gas.

Negdje je imam i na kameri
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2015., 10:16   #15638
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Da živim u ZG, obavezno bi si uzeo operativni lizing. Tipa neki Audi A4, i mijenjaj svakih 5 godina za novi model. Uostalom tako i mislim za idući auto.
Platim kasko i osiguranje bazno i tuci ga, grebi, udaraj koliko te volja, nije moj. Samo treba biti bez alkohola što ionako ne konzumiram. Nema čuvanja amortizera na ležećima, paziti na okretaje opetimalne za motor itd. Brate kad mi se neda, daj novi.
Nema ovrhe, kredita, jamaca.... kad nemam para, izvolite i doviđenja.
A da ne pričam o tome da se ne brineš za prodaju itd itd. A rata, baš sam pitao, za 10 % viša nego regular kredit. ništa strašno
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2015., 10:40   #15639
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
Eto, moj prvi dan s autom, sve u cca 15 minuta
Imao si sreće
Moj prvi dan je prošao s razbijenim bočnim žmigavcem
Auto sam inače trebao preuzeti u ponedjeljak no zove me lik iz Porshea Jankomir u petak oko podneva da mi je auto spreman za isporuku pa ako želim da mogu doći po njega odmah.. ja velim da neću jer sam si za ponedjeljak dogovorio s šogorom prijevoz do njih međutim ko' za vraga zove nekih pola sata kasnije šogor da u ponedjeljak mora na put i da će mi poslati u ponedjeljak jednog svog radnika da me prebaci do Jankomira. Ja ga pitam jel ima vremena doći odmah i tako nekih dva sata kasnije preuzmem novi auto.

Poslijepodne trebam ženu optpeljati kod doktora na kontrolu i gledam na parkingu ispred zgrade novi i stari auto i odluka padne na novi, dođemo do DZ u Vrapču, uredno se parkiram i sjednem na klupicu i zapalim.. kad nekih desetak minuta kasnije pored mog auta stane gospođa od 40-ak godina s Fiatom Punto koja je dopaljala svoju mamu od 65+ kod doktora i njena mama prilikom izlaska opizdi suvozačevim vratima po mom lijevom prednjem blatobranu.. dignem se s klupice, dođem do njih i pitam gđu. da li je normalna, a njih dvije krešteći na mene da kaj hoću, kaj je bilo, da sam bezobrazan na što izvadim mobitel i slikam još uvijek naslonjena vrata na moj blatobran i kažem da zovem policiju.. onda je gđa. mama rekla kćerci da je udarila vratima u moj auto pa su se ova malo smirila i platila novu plastiku žmigavca i zamjenu.. sreća je bila da je rub vrata pogodio točno u žmigavac pa nije bilo druge štete i to što sam slučajno ostao pored auta dok sam čekao ženu.. da nisam, otišle bi one kao da ništa nije bilo..
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2015., 10:51   #15640
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,101
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Nije ovakva bila već ohohoho godina...ali meni je komično, ljudi se nisu žalili na cijenu plina dok je bila 5 kn, ali sada kada je ispod 4kn, dosta često mi netko kaže "eh da je još manje"...
Tak je to kod nas, nije dobro dok je sunce, niti kad je kiša itd
AL napunit 50 litara plina za nešto preko 150 kuna je fantastično. Eto, ja naručio i drugi auto za ugradnju plina
lowrider je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.06.2015., 11:39   #15641
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,646
Evo, izvukao sam i hit&run žensku. Udarac je bio slab, ali dovoljno da se kombi zatrese. Nisam primijetio oštećenje, ali ako ga je bilo, postoji registracija u opisu videa

__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2015., 12:20   #15642
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Imao si sreće
Ma inače sam baksuz...
Prošli auto mi je sav izgreban od raznoraznih retardanata koji se voze gradom
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2015., 18:06   #15643
ti.le
[CTN]Mr.Ti
Moj komp
 
ti.le's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: SZ HR
Postovi: 539
Jucer na moju alficu legli EBC GD diskovi i green stuff pločice



Nego BTW, friško, najfriškije, Giulia:













Top model mislim 1500kg, V6 turbo 510KS, pogon nazad, 50:50
__________________
CPU: Ryzen 7 5700G / Noctua D15S; MBO: MSI B550 Tomahawk; RAM:Corsair Vengeance 2x16 3200MHz; GPU: XFX Merc 319 RX 6900 XT; HDD: 1. Samsung 970EVO 256 GB; 2. Crucial P2 500GB; PSU: EVGA Supernova G2 750; CASE: NZXT H440 White; MONITOR: Asus MG279Q; KEYBOARD: Roccat Vulcan 100; MOUSE: Razer ViperMini @ SteelSeries QCK mass; HEADPHONES: Kingston HyperX Cloud (I) - Superlux HD-681 EVO

Zadnje izmijenjeno od: ti.le. 24.06.2015. u 18:22.
ti.le je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2015., 18:12   #15644
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Oho. Maserati lagano straznji kraj...
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2015., 18:32   #15645
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Konačno nova krasna Alfa.
Prava Alfa, sa RWD.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2015., 18:37   #15646
MuroF
Premium
 
MuroF's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: VŽ-okolica
Postovi: 118
jucer mi otišla zarulja,a mrak kiša i odem u ktc kupit nešto kad imaju hrpu onih xenon super mega cool blue white itd,sad se pitam,jer se to smije stavljat opće,mislim su te žarulje homologirane?

al sam onda našao sa strane neke obične inter-union,tak nešto,piše auto bild test 2013,sehr gut
__________________
MuroF je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2015., 18:39   #15647
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,101
Uf, prekrasno. To je neki prototip ili konačna verzija?
Meni bi bila dosta i 1.4 t-jet tj. multiair sa cca 170ks hehe
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2015., 18:42   #15648
ti.le
[CTN]Mr.Ti
Moj komp
 
ti.le's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: SZ HR
Postovi: 539
To je finalna verzija, koja bi se trebala moći kupiti već ove godine, predstavljena je pred sat vremena, na 105 godišnjicu Alfe, a skrivali su konačan izgled do sada ko zmija noge...


Citiraj:
State-of-the-art, innovative engines

State-of-the-art, innovative engines are another characterising element of a genuine Alfa Romeo. For this reason, a unique engine in terms of technology and performance, destined to become the new benchmark of the brand, has been created for the Quadrifoglio version.



The six-cylinder turbo petrol tuned by engineers with Ferrari background delivers 510 HP and exhilarating performance: for instance, it accelerates from 0 to 100 km/h in only 3.9 seconds. Incidentally, despite the sensational power and torque output, the new engine is surprisingly fuel efficient and implements an electronically controlled cylinder deactivation system. Obviously, as all next-generation petrol and diesel engines, this six-cylinder is made entirely of aluminium to reduce weight particularly on the front axle of the car and make that genuinely Alfa Romeo sound.
Citiraj:
The best weight-to-power ratio

To obtain an excellent weight-to-power ratio (remarkably lower than 3kg/hp), Alfa Romeo Giulia combines extraordinary engine performance and the ample use of ultralight materials throughout. For example, carbon fibre was chosen for the propeller shaft, the bonnet and the roof and aluminium was picked for the engine, brakes, suspension (including front domes and front and rear frames), in addition to many other body components, such as the doors and the wings. Furthermore, the rear crossmember is made of aluminium composite and plastic.



In order to decrease the total weight, the braking system was tweaked using aluminium elements and carbon ceramic discs and the seats have a carbon fibre structural frame. Despite all this weight optimisation, the car boasts the best torsional rigidity in its class to guarantee quality over time, acoustic comfort and handling even in conditions of extreme stress.



Naravno, to je sve na QV verziji

__________________
CPU: Ryzen 7 5700G / Noctua D15S; MBO: MSI B550 Tomahawk; RAM:Corsair Vengeance 2x16 3200MHz; GPU: XFX Merc 319 RX 6900 XT; HDD: 1. Samsung 970EVO 256 GB; 2. Crucial P2 500GB; PSU: EVGA Supernova G2 750; CASE: NZXT H440 White; MONITOR: Asus MG279Q; KEYBOARD: Roccat Vulcan 100; MOUSE: Razer ViperMini @ SteelSeries QCK mass; HEADPHONES: Kingston HyperX Cloud (I) - Superlux HD-681 EVO
ti.le je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2015., 19:51   #15649
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Odostraga isti audi, fuj.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2015., 20:15   #15650
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Uvijek sam i mislio o alfama sve najgore,tj. jako skeptično sam gledao na njih...i prosle godine kupovao auto,nasao jednu giuliettu 170ks,probni djir...vozim ja,stisnem...i upali se check engine light E tu je definitivno bio kraj,vise ni najmanje ne vjerujem u alfu
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2015., 20:23   #15651
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
zapao te primjerak
syss je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2015., 20:31   #15652
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Uvijek sam i mislio o alfama sve najgore,tj. jako skeptično sam gledao na njih...i prosle godine kupovao auto,nasao jednu giuliettu 170ks,probni djir...vozim ja,stisnem...i upali se check engine light E tu je definitivno bio kraj,vise ni najmanje ne vjerujem u alfu
Imaš predrasude i ovo ti se dogodi, ko da si htio
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2015., 20:36   #15653
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Ta Alfa mi izgleda kao mix Jaguara (naprijed) i Audija (straga) .
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2015., 21:04   #15654
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,101
Pali kvar elektronike na Alfi, a elektronika Bosch, Made in Germany.....
Ja na svom talijanu nisam našao niti jedan elektronski dio od Marellija, sve Bosch, jedino ventilacija i motorići brisača su Denso.
Da Audiji su od iza dosta slični Maserattijima ccccc......

Nebitno, Đulija dobro izgleda, jedino mi se na slikama čini nekako mala, ko da je kraća od 159-ke
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2015., 21:17   #15655
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Giuletta ima mac problema s elektronikom...pretrazio cijeli net jer sam bio zagrizao za nju...čak ni u servisu nemaju rijesenje,samo brisu greske pa dok traje...i tako u vise zemalja...al sta je problem,kad se check engine upali,auto ode u servisni mod i vuče se ko krepana koza...i to je priličan problem,nažalost nerješiv...i samo je na dizelašima...nigdje nisam nasao nekoga da je to rijesio,svi se zale...

Greška je "Check engine light,DNA not working"

Nema veze,prebolio sam je...i trenutno sam prezadovoljan s 508 SW,čak mi je i draže da nisam uzeo giulettu,jer mi je karavan prijeko potreban zbog posla...a kad sam gledao giulettu sam razmisljao neznam s cim...
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2015., 21:22   #15656
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
To su stvarno motori koji troše ko upaljač, u sve ijednoj izvedbi. Nakon prve problematične serije tamo početkom 2000.ih, nadalje su ih usavršili skroz. Na kraju krajeva, ne bi ih merc trpao u A klasu da ne valjaju i da nisu provjereni.
Sto im necu "oprostit ni zaboravit" dok je svijeta. Katastrofa i tavka pljuska za brand da je to uzas. Mislim da se gotlieb vrti u grobu k'o ventilator. Ne kazem da taj motor ne valja ali ono, to mi je k'o da u bmwu nadjem fordov motor a bmw ima nagrada za vlastiti motor ko osijek komaraca

http://f80.bimmerpost.com/forums/sho....php?t=1142914

naklon do poda, nema dalje Predivan automobil a boja , savrsena.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.

Zadnje izmijenjeno od: JuiceBox. 24.06.2015. u 21:34.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2015., 01:09   #15657
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Prije ili kasnije imat ću jednu finu Alficu u garaži uz ostale aute... Ako se planovi poslože. Ne može se ona toliko kvarit koliko ja mogu uživat u njoj.

Prije koji mjesec na autocesti prije zavoja ogrrrroman oblak sivog dima mirisa ulja... I čim sam ga vidio na neku foru mi je pala misao "Hmmm, Alfa". I iza tog zavoja na autocesti stoji jadna 156 sa dignutom haubom i vlasnik samo stoji i samo ju gleda, pred plač. Htio sam stat i potapšat ga.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2015., 01:43   #15658
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Da živim u ZG, obavezno bi si uzeo operativni lizing. Tipa neki Audi A4, i mijenjaj svakih 5 godina za novi model. Uostalom tako i mislim za idući auto.
Platim kasko i osiguranje bazno i tuci ga, grebi, udaraj koliko te volja, nije moj. Samo treba biti bez alkohola što ionako ne konzumiram. Nema čuvanja amortizera na ležećima, paziti na okretaje opetimalne za motor itd. Brate kad mi se neda, daj novi.
Nema ovrhe, kredita, jamaca.... kad nemam para, izvolite i doviđenja.
A da ne pričam o tome da se ne brineš za prodaju itd itd. A rata, baš sam pitao, za 10 % viša nego regular kredit. ništa strašno
jamčevina, ostatak vrijednosti, ograničenje kilometraže...može bit Ok ali ima tu puno varijabli
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2015., 03:30   #15659
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,320
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
http://f80.bimmerpost.com/forums/sho....php?t=1142914

naklon do poda, nema dalje Predivan automobil a boja , savrsena.
Felga i boja felge šaka u oko. Nema ukusa.
Nisam baš veliki ljubitelj bušenih diskova. Svi misle da bušeni daju bolje rezultate ali posve krivo. Rezani bolje koče, najmanje pažnje za održavanje od bušenih jer kad začepi onda puca.

Ameri znaju što su Pirelli i Michelin
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2015., 10:06   #15660
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Uff, eto novog kandidata za idući auto. Giuliia je bome dobar auto, recimo u rangu Audija RS 4 ili 5 samo sigurno jeftinija i naravno, s puno emocija
burmuz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na