Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.07.2018., 18:47   #1561
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Iskreno onaj potez je bio blesav. I ne mogu baš takve gluposti dopuštati po stazi.

Progledali su mu kroz prste za ono retardirano guranje bolida po stazi s čim izaziva nesreću, sad ovo, što je sljedeće?
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 18:55   #1562
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Iskreno onaj potez je bio blesav. I ne mogu baš takve gluposti dopuštati po stazi.

Progledali su mu kroz prste za ono retardirano guranje bolida po stazi s čim izaziva nesreću, sad ovo, što je sljedeće?

Smeta te guranje bolida na stazi? Znači, i protiv ovog si se 2003 sigurno bunio i vikao da nije sigurno




BTW, na 1:15 se vidi Vettel kao klinac sa Red Bull kapom
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 18:57   #1563
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Naravno da jesam jer se to više ne radi.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 19:05   #1564
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Da se razumijemo, nisam Ferrari Fan.

Vettelov sam ali i to ću prestati biti. Valjda starim. Ne mogu više podnijeti ovako teške poraze. Zato se divim ljudima koji navijaju za Alonsa. (Bez ljutnje molim!)

Ali danas je Kimi bezveze izgubio poziciju od Bottasa zbog gužve ispred njega a Vettela neću komentirati. Sigurna pobjeda.

Ovo spada u kategoriju vjerovali ili ne.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 19:05   #1565
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Ako ćemo ići unatrag, onda se možemo raspravljati i o npr. sudaru Prosta i Senne 1989. u Suzuki. Nije da sam se tad rodio pa gledao izravni prijenos, ali svi znamo što je bilo

Za Kimija se zna, e sad ako je pravilo vrijedilo i tad, a Kimi nije dobio kaznu, onda su mu zabiberili 9 godina kasnije To onda već postaje komedija. Malo bi pa malo ne bi dijelili kazne.
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 19:16   #1566
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Da ne mlatimo praznu slamu, otišao sam na stranice FIA-e i našao taj čeptr:

Entrance to the pit lane
a) The section of track leading to the pit lane shall be referred to as
the “pit entry”.
b) During competition, access to the pit lane is allowed only
through the pit entry.
c) Any driver intending to leave the track or to enter the pit lane
should make sure that it is safe to do so.
d) Except in cases of force majeure (accepted as such by the
Stewards), the crossing, in any direction, of the line separating
the pit entry and the track by a car entering the pit lane is
prohibited.

E sad što im je viša sila, ne bih znao Možda se u to računa lakrdija iz boksa, aj uđi, aj nemoj pa tamo vamo
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 19:19   #1567
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Hm...
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 19:25   #1568
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Da se razumijemo, nisam Ferrari Fan.

Vettelov sam ali i to ću prestati biti. Valjda starim. Ne mogu više podnijeti ovako teške poraze.
To je problem svih ljudi, kao i tebe, koji si u nekom sportu odaberete "najboljeg" statistički ili "najboljeg" trenutno, napravite si safe-comfort zonu i u datim trenucima imate super argumente u raspravama "ali moj XY je najbolji". Onda kad odjednom stane dotok naslova/pobjeda/uspjeha ili odaberete "novog pobjednika" ili nestanete iz određenih sfera društva/interneta ili se preselite u vikendicu negdje u Bosni i pojavite se 3 puta u 4 godine nakon prestana dominacije Red Bulla (pozdrav i tebi begi).

Zato si odabereš neku luzersku ekipu kao recimo ja Mclaren tamo davne 1993 i u 25 godina praćenja formule imaš 5-6 dobrih sezona dok su ostale ćemer i jad i pune razočaranja, a ostalo možeš trollat bandwagonere kao što ja trollam vas koji ste si izabrali "najbolje" vrlo nedavno te nemam od čega pobjeći zbog "svojih" poraza, dok vi imate

Tako da ti kao Vettelovac od 2010, begi Red Muljac od 2010, draksa Ferrari od 2007 i mnoooooooooooooogi Šumaherovci od 2000... u svakom sportu je ista priča tako da me to nikako ne čudi, samo onda muški podnesite i poraz, a ne odma bit butthurtan i već bacat oko na nekog drugog jer MORAŠ navijati za "najboljeg".

Šalu na stranu, ali po meni je ono, 5. osnovne. Mislim, navijaj za koga oćeš, meni je svejedno, ali onda sa njim do kraja. Kaj bi ja trebal reć? McLaren je dno dna sada i imaju sreće kaj imaju Alonsa koji čupa nemoguće iz sudopera koji zovu MCLTRIDESETINEŠTO. Da imaju 2 rookija, nebi 10 bodova u talu imali, pa eto, i dalje sam uz njih, koliko god to zvučalo mazohistički.

Kod mene u zgradi je živio lik koji je 2000-2004 spavao pod MS/Ferrari zastavom, a onda u svibnju 2005 počeo nositi plavo žute Mild Seven majce i kape i rekao da mu je potrebna promjena, da mu je dosadio Ferrari. Onda sam ga slijećeći puta vidio 2009., nosio je bijelo-florescentnu majicu (Brawn GP). Vrlo vjerojatno da sada nosi srebrnu Žalosno je što je 75% ljudi koje znam u RL i na netu upravo takovo.

Stoga, budi muško i navijaj za Vettela do kraja ako si ga već odabrao

Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Ako ćemo ići unatrag, onda se možemo raspravljati i o npr. sudaru Prosta i Senne 1989. u Suzuki. Nije da sam se tad rodio pa gledao izravni prijenos, ali svi znamo što je bilo
Onda, F1 fan si da pogodim, 2000-2002 vidi tekst iznad


Citiraj:
Za Kimija se zna, e sad ako je pravilo vrijedilo i tad, a Kimi nije dobio kaznu, onda su mu zabiberili 9 godina kasnije To onda već postaje komedija. Malo bi pa malo ne bi dijelili kazne.
Te kazne, nažalost, kao i u nogometu prije VAR-a i penala, ovise o sucu. Npr, Hamiltona je Webber pomeo u Singapuru 2010 i nije dobio kaznu. U nekom slučaju iste sezone, za istu stvar je netko dobio kaznu. Pravila su isto neka dorečena sa "može". A riječi "mora" i "može" su različite, pa ako u pravilima piše da se za neulazak u boks u takvom slučaju kakvom je bio Hamilton danas MOŽE dodijeliti kazna, ovisi o sucu toga dana, koji su možda pogledali snimku i rekli "ajd OK, ko ga jebe". Da je bio netko drugi, možda bi rekao "e ja ovo oću kaznit".

Kao u svakom sportu i svakom zakonu, dozvoljena je mala manipulacija i imamo to što imamo. A inače, čitam, biti će još tu svašta. Bude još i Bottas dobio utrku





EDIT: Eto, Max Damage me prestigao
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 19:30   #1569
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Ma jasno Drug. Nema mijenjanja dok god vozi u Formuli 1. Bez obzira na momčad. Razočaranje je veliko jer je dominirao cijeli vikend i utrku do greške. Da nije bio toliko uvjerljiv bilo bi mi svejedno.

A što se tiče ovog za Hama, bilo je kaotično i ja tu ne bi ljepio nikakve kazne.. Ne treba nikome ukrasti pobjedu.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 19:31   #1570
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nisi navijao za Kimija 2005 na Nurburgringu Cijeli vikend dominacija, u utrci 25+ sekundi prednosti i u zadnjem krugu tras Ovo je luk i voda
Osjećao sam se kao da mi je netko kolac u srce pikno i nisam jeo 2 dana
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 19:38   #1571
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Heeehehee.. Nisam. Ok, onda dobro.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 19:44   #1572
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Njegov neulazak u boks im je taktički donio pobjedu, jer da su ušli bili bi krive gume stavili, izgubili vrijeme, itd itd ovako im se odigralo vrhunski

Ako to nije dovoljno da ga kazne i svima drugima daju do znanja da takvo mangupiranje se ne smije dešavati, onda za K i fia i pravila.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 19:47   #1573
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Onda, F1 fan si da pogodim, 2000-2002 vidi tekst iznad
Ne. Od 1997/1998. Kombinacija Schumacher/Ferrari pa tako i sad, Ferrari. Na gridu najvise cijenim Alonsa. Kod mene nema Mild Sevena, Lucky Strikea, Red Bulla, AMG Petronsa ili sto ce vec iduce biti aktualno.


Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 19:59   #1574
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Lewis je trebao samo proć kroz boks. Mislim da bi ostao prvi svejedno jer su Bottasu 20s mjenjali gume,al jebiga treba reagirat u stotinci
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 20:07   #1575
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Zato si odabereš neku luzersku ekipu kao recimo ja Mclaren tamo davne 1993 i u 25 godina praćenja formule imaš 5-6 dobrih sezona dok su ostale ćemer i jad i pune razočaranja, a ostalo možeš trollat bandwagonere kao što ja trollam vas koji ste si izabrali "najbolje" vrlo nedavno te nemam od čega pobjeći zbog "svojih" poraza, dok vi imate

Tako da ti kao Vettelovac od 2010, begi Red Muljac od 2010, draksa Ferrari od 2007 i mnoooooooooooooogi Šumaherovci od 2000... u svakom sportu je ista priča tako da me to nikako ne čudi, samo onda muški podnesite i poraz, a ne odma bit butthurtan i već bacat oko na nekog drugog jer MORAŠ navijati za "najboljeg".

Šalu na stranu, ali po meni je ono, 5. osnovne. Mislim, navijaj za koga oćeš, meni je svejedno, ali onda sa njim do kraja. Kaj bi ja trebal reć? McLaren je dno dna sada i imaju sreće kaj imaju Alonsa koji čupa nemoguće iz sudopera koji zovu MCLTRIDESETINEŠTO. Da imaju 2 rookija, nebi 10 bodova u talu imali, pa eto, i dalje sam uz njih, koliko god to zvučalo mazohistički.

Kod mene u zgradi je živio lik koji je 2000-2004 spavao pod MS/Ferrari zastavom, a onda u svibnju 2005 počeo nositi plavo žute Mild Seven majce i kape i rekao da mu je potrebna promjena, da mu je dosadio Ferrari. Onda sam ga slijećeći puta vidio 2009., nosio je bijelo-florescentnu majicu (Brawn GP). Vrlo vjerojatno da sada nosi srebrnu Žalosno je što je 75% ljudi koje znam u RL i na netu upravo takovo.

Stoga, budi muško i navijaj za Vettela do kraja ako si ga već odabrao



Onda, F1 fan si da pogodim, 2000-2002 vidi tekst iznad
Jbg, ja sam počeo gledati 2002. i od onda navijam za Kimija (dobro i malo za Direktora). Naravno počeo sam navijati i za Mcl. Kad je Kimi prešao u Ferrari istvoremeno je u Mcl stigao meni najomraženiji vozač pa ih sam prestao simpatizirati.
Dobro da nisam počeo navijati za crvene (iako volim crvenu) jer kasnije taj vozač prešao u Ferrari. Od onda više ne favoriziram timove jer uvijek postoji šansa da će dovesti nekoga koga ne podnosim tipa Alonso, Hamilton ili Verstappen.

Zato - samo Kimi, a poslije Kimija Leclerc.
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 20:22   #1576
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
ziher ce kazniti Ham, drmnuli su ferkane zadnjih par puta pa se digla halabuka o nekonzistentnosti pa sad moraju ham kazniti.

treba se reci genijalan potez Ham i da ga kazne nece spusiti ni blizu toliko koliko bi popusio da je isao u boks, inace napravio je to suprotno onome sto su mu iz boksa govorili.

Vet ako popuši naslov popusit ce ga vjerojatno zbog današnjeg faila.

Hartley u bodovima nakon...mmm ne znam ni sam kolko vremena


steka da kisa nije ranije ruknula, nadam se da ce je biti u madarskoj inace dosdana trka bude
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 20:31   #1577
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Zanimljivo je kako su apsolutno svi puštali hamiltona naprijed. Čak je alonsa bolila kifla i samo ga pustio.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 20:35   #1578
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
Zanimljivo je kako su apsolutno svi puštali hamiltona naprijed. Čak je alonsa bolila kifla i samo ga pustio.
To svi rade zadnjih par godina. Ne bore se sa ovima na vrhu i jednostavno manje vremena gube u svojoj utrci ako ga samo puste.


Jedino Force Indije koče ako vide Mercedes iza sebe (pogotovo Ocon)
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 20:43   #1579
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor draksa Pregled postova
Jedino Force Indije koče ako vide Mercedes iza sebe (pogotovo Ocon)
I Sauber/Leclerc/Ericsson kad vidi Ferrari iza sebe



Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 20:44   #1580
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Nema kazne za Hamiltona. Sve je regularno. Ajmo Sada 5 dana do Mađarske.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 20:46   #1581
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
I Sauber/Leclerc/Ericsson kad vidi Ferrari iza sebe



Sent from Usreo Mobara

Iskreno nisam primjetio da puste više nego nekom Mercu ili RBu. Ocon mi je baš upao u oči zadnjih par utrka s tim.




https://www.bbc.com/sport/formula1/44918516


Nema kazne za Hamiltona
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 20:51   #1582
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ocon je Mečkin vozač, FI je sa Mečkom strateški partner, maltene B ekipa. Isto vrijedi za Sauber i Leclerca. Ne treba se to uopće čuditi. Oni su njima Toro Rosso

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 21:01   #1583
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Bitna je konzistentnost FIA kažnjavanja

:doh:

Koja sprdacina
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 21:04   #1584
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Pa kažnjen je, kaj je nejasno?

"Taking all of the above into account, including considering previous infringements of the above rule, we are of the opinion that a reprimand would be the appropriate penalty for the said infringement on this occasion."

Te kazne su idiotizam. I ona Vettelova u Francuskoj, i Kimijeva u GB i danas ova. Ajde da je netko u nekoga namjerno bubnuo, ali ti kontakti u prvom zavoju kao i "nagazio sam bijelu liniju od boksa 1.2cm". Da je pređeš 5 metara ranije ali ono, dotakneš ju zadnjim lijevim na kraju, ma daj ajde.

Sent from Usreo Mobara

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 22.07.2018. u 21:11.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 21:35   #1585
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Dobra kazna
najbolje da svi pocnu krsit pravila kad skuze da ce im to u konacnici donijet generalno vise nego da se pridrzavaju istih.

Bar bi bilo zanimljivije(kaoticnije) na stazi
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 21:39   #1586
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Kakvu je kaznu dobio, di čitate to
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 21:43   #1587
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Realno, koliko puta se to dogodilo u zadnjih 10 godina ? 2x, 3x? Nije to baš nešto što svi rade ili bi radili. A i što dobiješ s time? Da je negdje kakav komad betona od pasice ili bila rupa na prijelazu zemlja-asfalt, Ham bi odbio pol bolida. Kakav bi to tek LOL bio

U Španjolskoj je recimo zid... ne znam koliko koristi moš imat od toga. Mislim da si puno puno više štete možeš napraviti tim potezom i skokom preko oranice

Nije da branim Hamiltona, ali nikome nisu napravili štetu niti su koga sjebali. Mogli su samo sebe sjebat.

Idemo dalje, Hungaroring za tjedan dana. Eto, nakon par dosadnih, imali smo 2 odlične i uzbudljive utrke kud sreće da i Budimpeštu okupa za tjedan dana

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 21:43   #1588
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Pa nikakvu, nesto kao usmena opomena i to je to

Brko, Ham je dobio masno puno s tim potezom cak i da su ga kaznili sa 10sek
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 21:50   #1589
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ali to nije varanje. To kaj tebe to sad peče i ti bi htio da ga se kazni jer ne navijaš za njega, to je drugo

Eto, "kazna" in full:

“In deciding on the penalty for the infringement, we took into account the following mitigating factors:

(i) the driver and the team candidly admitted the mistake and the fact that there was confusion within the team as to whether to stay out or to enter the pits and that led to the infringement.
(ii) The fact that the infringement took place during a Safety Car period.
(iii) At no time was there any danger to any other competitor and the change in direction was executed in a safe way.

“Taking all of the above into account, including considering previous infringements of the above rule, we are of the opinion that a reprimand would be the appropriate penalty for the said infringement on this occasion.”

Eto, ono kaj smo rekli, uzeli su u obzir SC period. Također, momčad je priznala konfuziju što je i bila (ne vjerujem u namjeru, netko sigurno vjeruje ) i nije bilo nikoga blizu da ga ugrozi.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 21:52   #1590
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Imali su direktne koristi od toga, zar to nije očito? Inače ne bi bježao tako van očajno da nije bio presudan trenutak trke.

To ti je ko u nogometu faul pri prilici za gol a sudac pusti
Gabre je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na