Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.02.2013., 15:41   #61
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor Night Pregled postova
Koliko sam uspio pohvatati, taj router se daje u najam za vrijeme trajanja dvogodišnjeg ugovora. Kad ugovor istekne router postaje vlasništvo korisnika.
Nisi ti ništa uspio pohvatat.
Stvarno je nevjerovatno da neki još ne mogu dokučiti da je router vlasništvo t-com i ne može biti vlasništvo korisnika iako je to već 30 puta rečeno.

Očito neke buni stvar s ugovorima, postoji 'ugovor' i postoji 'obvezni ugovor'.
Vi možete biti vezani 2 god. s obveznim ugovorom, to je nebitno, vi imate ugovor s t-com DOŽIVOTNO - sve dok ga sami ne prekinete ili vas oni ne isključe.
Dok koristite njihove usluge vi ste na ugovoru, ne obveznom ali ugovoru.
Razlika je samo u tome što se kod prekida obveznog ugovora plaćaju penali.

Jel toliki problem malo proći kroz uvjete korištenja koje toliko masovno potpisujete kad treba uzeti neki 'poklon' t-coma?

Citiraj:
Članak 19.
Trajanje Pretplatničkog ugovora

1. Pretplatnički se ugovor u načelu sklapa na neodređeno vrijeme.
Što je i logično, kako misliš da koristiš internet i dalje kad ti istekne obvezan odnos?
T-com ti i dalje isporučuje brzinu i promet, znači da imaš ugovor s njima.

Dalje:

Citiraj:
2. Pretplatnički ugovor može se sklopiti uz određeno razdoblje obveznog trajanja ugovora koje je određeno u
Zahtjevu. Obvezno trajanje ugovora ne može biti dulje od dvije godine. Pretplatnik može ugovoriti novo obvezno
trajanje ugovora temeljem zahtjeva ili prihvatom T-Com-ove ponude. Zahtjev ili prihvat T-Comove ponude
Pretplatnik može podnijeti odnosno izjaviti pisanim putem ili drugim aktivnim ponašanjem iz kojega se sa
sigurnošću može zaključiti o postojanju volje Pretplatnika. Pri tome se šutnja Pretplatnika neće smatrati
pristankom.
Citiraj:
9. U slučaju iz stavka 8. ovog članka, Pretplatnički ugovor se smatra raskinutim u trenutku kada T-Com zaprimi
obavijest o raskidu.
Jel ovo neki razumiju? Nije ugovor prestao kad je tebi isteklo 2 god.

Dalje:

Citiraj:
6. Pretplatnik se obvezuje da neće otvarati, oštećivati niti na bilo koji način mijenjati telekomunikacijsku terminalnu
opremu koja je u vlasništvu T-Coma, te da navedenu opremu neće premjestiti s lokacije priključenja za koju je
namijenjena. Cjelokupno održavanje i sve izmjene instalirane telekomunikacijske terminalne opreme u vlasništvu T-
Coma
mogu obavljati isključivo osobe ovlaštene od strane T-Coma, osim ako nije izričito drugačije navedeno u
Specifikaciji Usluge T-Coma. Po raskidu Pretplatničkog ugovora iz bilo kojeg razloga, Pretplatnik je dužan T-Comu
omogućiti vraćanje telekomunikacijske terminalne opreme u vlasništvu T-Coma u ispravnom stanju. U suprotnom,
Pretplatnik će biti obvezan naknaditi svu štetu koja bi na ovaj način mogla nastati T-Comu.
Znači po raskidu 'Pretplatničkog ugovara', a ne 'obveznog pretplatničkog ugovora'.

Dalje:

Citiraj:
7. Pretplatnik odgovara za svu štetu nastalu zbog nepravilnog, odnosno neovlaštenog korištenja ili zloupotrebe
telekomunikacijske terminalne opreme u vlasništvu T-Coma, koja nastane propuštanjem dužne pažnje. Pretplatnik
se obvezuje odmah izvijestiti Službu za korisnike T-Coma o svakom nedostatku, oštećenju, gubitku ili krađi vezano
uz telekomunikacijsku terminalnu opremu u vlasništvu T-Coma.
Ima još na 100 mjesta ista stvar ponovljena:

Citiraj:
Samostalni ADSL pristup (bez telefona)

NAPOMENA: Terminalna oprema koja je korisniku dana na korištenje pri realizaciji Samostalnog ADSL pristupa je u
vlasništvu HT-a. U slučaju raskida ugovora za pružanje usluge Samostalnog ADSL pristupa korisnik je dužan vratiti/
omogućiti vraćanje HT-u cjelokupne dobivene terminalne opreme u ispravnom stanju. U slučaju da je terminalna oprema
vraćena u neispravnom stanju ili nije vraćena, korisnik će HT-u nadoknaditi štetu odnosno naknadu za otuđenje sukladno
Standardnom cjeniku za uslugu Samostalni ADSL pristup.
Naknada za oštećenje...


SPECIFIKACIJA...


Dakle, sve dok ste njihovi korisnici router i ostala oprema je njihova.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2013., 16:19   #62
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
ali, nisi odgovorio na recimo moju situaciju.

ja sam imao njihov dlink u ono vrijeme kada nisu zahjevali povrat njihove opreme. kada je router krepao, na moje upite i molbe da dobijem drugi router su samo ponavljali kako moram kupiti nov router od njih (ako ga zelim imati i koristiti njihovu uslugu na koju imam potpisan ugovor), na sta sam se ja nasmijao i nema - oni ne daju router (jer sam produzio adls i dobio HDD).

na sta sam ja fino kupio polovan drugi router koji nisam dobio od tcoma. i sada je taj drugi u funkciji vec preko dvije godine (mozda i tri, ne brojim) i sluzi me savrseno.

jesam li ja obavezan njima vratiti dakle router koji nisam dobio od njih? ali pomocu kojeg ostvarujem njihovu uslugu adsl-a i tv-a? jer generalno router jest potekao ih njihove firme (sx763), no kako rekoh - nisam ga dobio od njih?
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.02.2013., 16:20   #63
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,505
Bravo, nekima treba nacrtati.
Neke buni šta su se uvjeti (txt ugovora) promjenili u odnosu na one prije x godina.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2013., 16:32   #64
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
ali, nisi odgovorio na recimo moju situaciju.

ja sam imao njihov dlink u ono vrijeme kada nisu zahjevali povrat njihove opreme. kada je router krepao, na moje upite i molbe da dobijem drugi router su samo ponavljali kako moram kupiti nov router od njih (ako ga zelim imati i koristiti njihovu uslugu na koju imam potpisan ugovor), na sta sam se ja nasmijao i nema - oni ne daju router (jer sam produzio adls i dobio HDD).
Meni ta situacija nije jasna, ti si morao dobiti novi i ispravan router, to jasno piše na više mjesta:

Citiraj:
U slučaju neispravnosti ADSL terminalne opreme T-Com ce Pretplatniku neispravnu ADSL terminalnu opremu zamijeniti novom bez naknade štete, osim u slučaju da je neispravnost uzrokovana od strane Pretplatnika kada je Pretplatnik obvezan T-Comu nadoknaditi nastalu štetu u skladu s Cjenikom proizvoda i usluga u T-Com internet-mreži.
Njihov tehničar je morao doći kod tebe i zamjeniti router, nemam pojma zašto su oni tebi išta odbili, to što si ti dobio HDD za produženje obveznog ugovora nema ama baš nikakve veze s ničime.
Jednostavno si trebao prijaviti kvar na opremi.

Citiraj:
jesam li ja obavezan njima vratiti dakle router koji nisam dobio od njih? ali pomocu kojeg ostvarujem njihovu uslugu adsl-a i tv-a? jer generalno router jest potekao ih njihove firme (sx763), no kako rekoh - nisam ga dobio od njih?
Vjerovatno nisi, ima mali milijun različitih situacija, nekad ne traže ni da im se vrati kad bi stvarno trebalo.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2013., 18:01   #65
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,505
E vidiš, sjećam se da su kolege prijavljivale ovaj slućaj kad su uzeli HDD ili neku drugu "nagradu" pa je potom crko router i onda su ih zezali sa zamjenom (ne bi baš lako dali zamjenski).
Pravila su mijenjali u hodu x puta, pa i danas zavisi na koga si naletio u SZK,
za isti slučaj / problem jedan referent ti kaže jedno a drugi drugo.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2013., 23:54   #66
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
Meni ta situacija nije jasna, ti si morao dobiti novi i ispravan router, to jasno piše na više mjesta:
eto. i sada kada mene netko iz tcoma bude mozda trazio router, i uputi mi ova pravila i njihove propise, da se i ja pozovem na razgovor kada sam trazio novi router? gdje nigdje nije odobreno? jer jebiga, koji vrag imam srati i lagati ti? nisam siguran jesam se tu "zalio" tada kada mi nisu dali drugi router, ne sjecam se, ali doslovce je tako bilo kako sam napisao.


ali, negdje i mora postojati zapis da je na ime ivo ivic poslan i predan router. ako nema toga nigdje, mogu se fuckati......... barem sto se mene tice.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2013., 01:34   #67
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
sve je to ok, sad govorim kako je lako zaključiti moraš li vratiti ili ne, ako si dobio račun od 1 kn, na kojemu stoji da si kupio ADSL router, tu priča staje s njihove strane, taj router je tvoj.

ako nisi, a ja nisam imao takvo iskustvo, doduše, davno sam ga uzimao, onda si morao potpisati da si preuzeo njihovu opremu. U slučaju samoinstalacije, to je potpisivanje onog kada ti poštar donese, jel :-)
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2013., 03:53   #68
Luce
iVar
 
Luce's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 307
Hvala "čiki" Rade0n na objasnjenju.
poanta price je da se oprema vraća i da treba DOOOOBRO čitati sta se podpisuje i raspitati.
__________________

Luce je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2013., 11:28   #69
tigo95
Premium
Moj komp
 
tigo95's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 142
Pa uvjek trebaš čitati prije nego što potpišeš...
Burko, ako te već traže router, vrati im onaj koji si dobio od njih. Vjerojatno svatko od nas ima nekakvu staru kramu koja mu stoji po ladicama i ormarima i koju nitko više ne želi a žao nam je baciti. Riješi se smeća, daj im stari router, nek se vesele...
tigo95 je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2013., 11:44   #70
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
ma da, ali oni vide da sam ja sada i vec fest na 763 siemensu........ u tome je relativno stvar .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.02.2013., 12:46   #71
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Onoga sto ga dodje preuzeti, vecinom kooperant T-com nije briga sta ce preuzeti.Njemu je bitno da je router a koji to ga nezanima.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2013., 09:40   #72
Doktor-X
Doktor-X NetWork
Moj komp
 
Doktor-X's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: .
Postovi: 285
imam doma stari SpeedTouch 780WL i sad kad sam uzeo ovih novih 10 mbita modem mi se reboota sam od sebe ponekad (mislim to se događalo i nekada ali ne Prečesto) pa me zanima ako bi ih nazvao i tražio novi modem dali je u tom slučaju taj novi modem njihov ili moj jer sam ja potpisao ugovor prije 4 godine kada je još bilo na snazi da je terminalna oprema moja
Doktor-X je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2013., 10:25   #73
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Za novi router ide i novi ugovor, a tada je on njihov tj. ti ga samo iznajmljuješ od njih. Ako ti se ne da potpisivati novi ugovor, kupi neki polovni router na oglasniku ili Tržnici.
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=246232
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=246520
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2013., 10:52   #74
Doktor-X
Doktor-X NetWork
Moj komp
 
Doktor-X's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: .
Postovi: 285
to nije fora, mislim da cu onda na kraju kupit ako ima neki koji ima 1gbps portove os dd-wrt i da maxtv radi. Prijedlozi?
Doktor-X je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2013., 17:34   #75
randic7
Premium
Moj komp
 
randic7's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 115
pa nazovi sluzbu za korisnike i objasni o cemu je rijec..i kad ti dođe tehničar lijepo ti zamjeni ruter ako utvrdi da neradi kako treba.Bar je tako meni bilo iako mi ugovor istekao...nedavno sam presao na vip i nisam morao vratiti ruter..
randic7 je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2013., 01:47   #76
Luce
iVar
 
Luce's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 307
@ coconut


Netocno,ako nevjerujes vodim te minimum 20 ljudi koji su podpisali novi ugovor a nisu dobili ruter novi
__________________

Luce je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2013., 19:09   #77
goranbo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 129
Moze komentar/odgovor na moj slučaj?
Ja imam stari jedan te isti ruter vec 5-6 godina ili kolko vec. Thomson i on mi je vrijedan jer na njemu imam konfigurirani SIP.
E danas me zovu iz T-coma žele da dođu jer se gasi centrala, da mi zamijene ruter. Ja ga pitam jel moram vratit ovajsvoj stari veli moras jer ja moram nekkao opravdati sto sam ti dao novi.

Zovem 9000 i vele ruter je u vasem vlasnistvu.

I sta sad? AKo oni ka unaprjedjuju uslugu (sto je men kao saka u oko jbg, vec odavno sam na sipu, tj voip fiksnoj telefoniji prek betamaxa, i sve sljaka fino vec vise godinica),
zasto bi ja njima davao stari ruter koji je u mom privatnom vlasnistvu??? Ja sma opet pod ugovorom za MaxADSL ali to nema veze, prviugovor je odavno istekao, prije 4-5 godina. Platio sam ruter jednu kunu

PS: A i zivo me zanima, ne znam di da to pitam, mogu li an Thomsonu 780WL imati i svoj SIP konfiguriran i taj VOIP od T-coma??
goranbo je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2013., 20:05   #78
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Ako imaš ruter isti već 5-6 godina onda je on tvoj, tek od prije jedno 2 godine t-com "iznajmljuje" rutere. Ja sam nedavno otkazo t-comu adsl i nisu tražili ruter koji sam dobio prije jedno 5 godina cca.
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2014., 03:23   #79
Pawzilla
Premium
Moj komp
 
Pawzilla's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 312
Znači ne postoji neki rok u kojem t-com tehničari dolaze po taj router? Ja sam krajem 2010. godine uzeo T-com internet i nakon dvije godine prešao na Optimu, rečeno mi je da će doći netko po router, ali evo, već godinu dana stoji u polici, pa sam stavio DD-WRT na njega i ponovo ga osposobio. Mislim, ako sad dođu, šta da im kažem, gdje ste bili zadnjih godinu dana?
Pawzilla je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2014., 11:36   #80
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,552
Po router dolazi hpExpress, a ne HT-ovci.

Ili su zaboravili ili te nisu mogli nać pa su odustali...
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2014., 11:54   #81
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Kod mene su došli iz HP-a i ostavili obavijest da donesem u prvu najbližu poštu gdje su zaprimili uređaj i poslali u T-com ako nedostavim naveli su da će se uređaj naplatiti na prvom sljedećem raćunu
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2014., 12:53   #82
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
pa jel se uredjaj ne otplati u tih 1 ili 2 godine ugovora ?
mamu im njihovu !

i odkad im je isplativije placat HP/city exp nego ostavit to jeftino polovno smece ljudima ?
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2014., 13:41   #83
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova

Naknada za oštećenje...


SPECIFIKACIJA...


Dakle, sve dok ste njihovi korisnici router i ostala oprema je njihova.
super... i kolika je cijena u slucaju da je otudjenje nastalo unutar cetvrtih 12 mjeseci koristenja? 137.5?
unutar petih 12 mjeseci koristenja?!?! 0?!?!
nadalje gledam, nigdje u ugovoru se ne spominje koji sam uredjaj dobio.... mogu vratiti kasdu? imam par komada.
kako linic gleda na sve ovo jer sam siguran da grunu 100% amortizacije na uredjaj u 4 godine jer je u njihovom vlasnistvu?
racunalna oprema se moze amortizirati po stopi od 50% godisnje.... tako da vjerujem da i tu "rezu troskove" (citaj odbijaju si predporeze )

Zadnje izmijenjeno od: alcem. 21.02.2014. u 13:52.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2014., 13:51   #84
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,552
Kakve veze ima amortizacija?



Što će vam uopće ti uređaji???

Ako pređete na drugog operatera dobijete drugi uređaj. Ja sam im vratio i siemens sx i siemens c010 koji je čak i bio moj. Nek si nose smeće .
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2014., 14:27   #85
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
Kakve veze ima amortizacija?
mozda nikakve, ali ima veze kad ides naplatiti nesto sto nemas u cjeniku.

Citiraj:
Što će vam uopće ti uređaji???
siemens sx763 sa flashanim openwrt i modanom antenom super dodje kao AP i/ili pseudo bridge. nefleshani, tcom zbrendirani super dodje kao bekap, ako primarni crkne uzimajuci u obzir "brzinu" kojom tkom & kooperanti rjesavaju probleme na terenu.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2014., 10:33   #86
sharkri
Premium
Moj komp
 
sharkri's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 674
Koliko treba vremena da t-com dođe po ruter i iptv rec.
__________________
Sig-5 redova normalne veličine max
sharkri je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2014., 15:28   #87
stifmeister
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: *
Postovi: 110
Meni je T-Com ostavio dva routera, ST780 kojeg sam razbio i TG782 kojem sam stavio firmware koji ne može povući podatke za VoIP.
stifmeister je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2014., 16:05   #88
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Citiraj:
Autor sharkri Pregled postova
Koliko treba vremena da t-com dođe po ruter i iptv rec.
Meni su dosli par dana nakon iskljucivanja. Znaci tek nakon sto sam prebacen na novu mrezu (od potpisa ugovora s drugima je dosta proslo), nakon par dana je doso lik pokupit.
sandokan111 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2014., 17:01   #89
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Nikad nisu došli po opremu.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 01:37   #90
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Mislim da je to uzimanje routera novo. Meni prvi nisu uzeli.
sandokan111 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na