Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.01.2020., 14:56   #2611
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Planiram si piknuti ANC slusalice, zbog izoloacije od svijeta, ureda, i što zbog toga da se mogu u sebe zatvoriti i slušati glazbu bez da ometam druge.

Gledam da se isprsim i uzmem WH-1000XM3. Skupe su, ali ako ću već kupovati bih si uzeo nesto pošteno. Zanima koliko su vlasnici njih ovdje zadovoljni njima, pogotovo sad nakon dužeg korištenja. Na pitanje da li se isplate je vjerojatno teško odgovoriti, jer ovisi o tome koliko tko sve te điđe-miđe voli i primjeti razliku u kvaliteti zvuka, ali svejedno, da li se isplate uzeti za cca 2.200 kn?
Kolega s posla ih ima, koristio sam ih par puta.
Tišina je nešto što nisam nikada u životu doživio. Doslovce ne čuješ ništa. Čuješ kako ti srce kuca.
Kvaliteta zvuka odlična.
Generalno on kaže da nema zamjerke.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2020., 17:16   #2612
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Planiram si piknuti ANC slusalice, zbog izoloacije od svijeta, ureda, i što zbog toga da se mogu u sebe zatvoriti i slušati glazbu bez da ometam druge.

Gledam da se isprsim i uzmem WH-1000XM3. Skupe su, ali ako ću već kupovati bih si uzeo nesto pošteno. Zanima koliko su vlasnici njih ovdje zadovoljni njima, pogotovo sad nakon dužeg korištenja. Na pitanje da li se isplate je vjerojatno teško odgovoriti, jer ovisi o tome koliko tko sve te điđe-miđe voli i primjeti razliku u kvaliteti zvuka, ali svejedno, da li se isplate uzeti za cca 2.200 kn?
Kupio sam ih primarno zbog toga prije cca godinu dana, mozda malo manje.
U glasnom open space uredu uz muziku bi trebali skoro pa potpuno izolirati buku oko tebe. Nema kvalitetnih ANC slusalica koje tada/nakon nisam isprobao.. nijedne nemaju ANC ni priblizno dobar i raznovrstan kao XM3.

ANC ne moze sam po sebi skroz eliminirati glasove i ostale zvukove visoke frekvencije, tako da ne ocekujes cuda.. ali kad na to dodas muziku, vec od volumena iznad 30 na Windowsima ja ne cujem nista. Kod klasicne glazbe iznad 50 :P

Sto se tice isplativosti, nisam bas siguran da je sada idealan trenutak za kupnju. Patent i najava XM4 je vec objavljen.. najkasnije do 8/9 mjeseca ove godine izlaze. Pretpostavka je da ce ispraviti neke mane XM3, a i definitivno ce spustiti cijenu XM3 kada se pojave na trzistu.

Od tih nedostataka bi izdvojio nemogucnost povezivanja s vise uredaja istovremeno, katastrofalan mikrofon za pozive i opcenito nacin na koji su rijesili razgovor putem slusalica, earpadsi su ljeti vani neupotrebljivi - znojim se ko svinja na temperaturama iznad 25 stupnjeva s njima, a nerijetko i na nizim. Navodno su se neki ljudi zalili da touch komande podivljaju na temperaturi ispod nule, ali osobno to nisam dozivio te se moze u softwareu podesiti iskljucenje touch-a ako se i desi.

Ukratko, za 2200 ih ne bi uzeo, toliko sam ih ja platio prosle godine.. osim ako ti hitno ne treba najbolje sto ANC slusalice nude.
Mozes ih jeftinije od toga naci na Amazonu, a kada izade XM4 cijena ce im biti $350 ili max $400.. moci ces ih uzeti na nekom od EU amazona za par stotina kuna vise nego sto sada planiras platiti XM3. Za BF su u HR - ne sjecam se koji ducan XM3 bile 1750 kn... Mall.hr ih isto na Mall danima uvijek ima snizene.

ANC, udobnost ako nemas velike usi, app, zvuk i prakticnost/touch komande su sve redom A+

Vjeruj mi, nemoj ni razmisljati o ANC slusalicama srednjeg ranga.. te slusalice kao da ni nemaju ANC.. ili se isprsi za top klasu ili nemoj uzimati slusalice s ANC-om.


Zadnje izmijenjeno od: FerrZG. 17.01.2020. u 17:26.
FerrZG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.01.2020., 19:15   #2613
p3c3k
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 124
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Planiram si piknuti ANC slusalice, zbog izoloacije od svijeta, ureda, i što zbog toga da se mogu u sebe zatvoriti i slušati glazbu bez da ometam druge.

Gledam da se isprsim i uzmem WH-1000XM3. Skupe su, ali ako ću već kupovati bih si uzeo nesto pošteno. Zanima koliko su vlasnici njih ovdje zadovoljni njima, pogotovo sad nakon dužeg korištenja. Na pitanje da li se isplate je vjerojatno teško odgovoriti, jer ovisi o tome koliko tko sve te điđe-miđe voli i primjeti razliku u kvaliteti zvuka, ali svejedno, da li se isplate uzeti za cca 2.200 kn?
Brat koristi WH a ja sam zbog losih iskustava sa Over ear i On ear slusalica uzeo WF-1000X M3.
Posto nosim naocale nakon sat vremena koristenja slusalica, jednostavno me pocinju zuljat i ne mogu ih vise nositi zato kaj me glava pocinje boljeti.
I tak sam se ja odlucil na provjerenu kombinaciju ponistavanja buke i ''podsa''.
Drugi razlog zakaj sam uzel WF je ta da cesto putujem avionom i autobusom pa mi je lakse zaspati sa njima nego sa satelitima preko glave, a opet po potrebi mogu nositi samo jednu

Sa WF modelom dolaze 2 seta od 3 razlicite velicine cepica (razlika je u tvrdoci i ocito kombinaciji materijala). Nazalost isprobavao sam sve kombinacije i na kraju pronasao rijesenje u AKG cepicima slusalica koje dolaze uz S10+. Ulaze dublje u uho i jednostavno naprave neku vrstu vakuuma koja jos dodatno izolira vanjsku buku.

Moram priznati da WH (Over ear) pruzaju vecu razinu izolacije buke kada se slusalice upale bez pustanja muzike i samo stave preko usiju, nego WF (In ear) ali kada se upali muzika, razlike skoro pa ni nema.

Mana WF modela je ta da je touch senzor na svakoj slusalici vrlo mali pa zahtjeva privikavanje i pogadanje ali sa novim updateom moguce je dodijeliti i kontrolu glasnoce na jednu od njih, sto u pocetku nije bilo moguce. Unatoc tome, mana je sto su kontrole grupirane te ih nije moguce svojevoljno postaviti
Npr.:
Ambient sound control -> tap = Noise Canceling/Ambient Sound/Off
-> continue pressing = Quick Attention
Playback control -> tap = Play/Pause
-> double tap = Next Song
-> triple tap = Previous song
-> Continue Pressing = Launch the Voice Assist
Volume Control -> Tap = Raise the volume
-> Continue Pressing = Lower the Volume

Po meni bi bilo idealno kada bi mogao kombinirati na jednoj:
Tap = Raise the volume
Double tap = Lower the Volume
Continue Pressing = Quick Attention
dok na drugoj odgovara preset Playback control. Nadam se da ce sa buducim nadogradnjama i to omoguciti.

Ako neko ima jos kakvih pitanja oko njih, slobodno pisite.
p3c3k je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2020., 23:06   #2614
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Planiram si piknuti ANC slusalice, zbog izoloacije od svijeta, ureda, i što zbog toga da se mogu u sebe zatvoriti i slušati glazbu bez da ometam druge.

Gledam da se isprsim i uzmem WH-1000XM3. Skupe su, ali ako ću već kupovati bih si uzeo nesto pošteno. Zanima koliko su vlasnici njih ovdje zadovoljni njima, pogotovo sad nakon dužeg korištenja. Na pitanje da li se isplate je vjerojatno teško odgovoriti, jer ovisi o tome koliko tko sve te điđe-miđe voli i primjeti razliku u kvaliteti zvuka, ali svejedno, da li se isplate uzeti za cca 2.200 kn?
ja u zadnje vrijeme baš tražim nešto slično ali meni je prioritet zvuk , ANC je sekundaran. No bez obzira na to možeš si u "Sonus Art" i "nove boje zvuka" pogledati/poslušati sljedeće sluške (ove sam ciljano išao isprobati kao nekakve potencijalne koje bi ja kupio): PX7, Momentum wireless 3, Denon GC-30(ove su mi odlične s obzirom koliko koštaju zog zvuka i udobnosti), još neke čija imena se ne sjećam, i za kraj DALI IO-6 (ove su mi predobre, meni osobno najbolji sound na BT ANC slušalicama koji sam do sada čuo, ANC je nešto slabiji nego na WH-1000XM3 ali zato kvaliteta zvuka ne pada drastično kad ga aktiviraš,sluške ne stišću jako glavu a naprave dobru pasivnu izolaciju, udobne su, baterija je odlična...)
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2020., 17:31   #2615
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Naletio na još jedne, Bose 700, i počinju mi se sviđati više od XM3. Kod nas je Bose preko 3k kn, ali s Amazona bi me 10€ skupkje došle (289€ vs 279€).
Jel ima neki dućan kod nas u kojem se mogu isprobati sluške, ili barem ima neke popularnije modele kao XM3 izložene?
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2020., 22:46   #2616
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
Xm3 i bose 700 nisam nigdje našao za probati (taman u postu gore mislio pitat da li netko možda zna pa sam zaboravio). Uglavnom, prije nego išta kupiš odi obavezno isprobati io-6
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2020., 17:13   #2617
lateralus_eye
Premium
Moj komp
 
lateralus_eye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 597
Neke dobre in ear slušalice do 1500kn? Hvala!
lateralus_eye je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2020., 18:58   #2618
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Imam Bose QC35.

Probao sam i Sonijeve XM3 i Bose 700.

ANC je (meni) na svima isti. Ako si u uredu nećeš osjetit razliku, svaki će izolirati do te mjere da niš ne čuješ, pogotovo ak si pustiš neku muziku.

Ono što je prednost svakog:

Bose QC35 - uvjerljivo najudobnije, ako ćeš ih dugo nositi ili spavati s slušalicama, uzmi te.

Bose 700 - najbolje napravljene (preskoči imho)

Sony - najbolji zvuk i najviše điđa (featurea)
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2020., 19:28   #2619
lateralus_eye
Premium
Moj komp
 
lateralus_eye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 597
Citiraj:
Autor bigAdvance Pregled postova
Imam Bose QC35.

Probao sam i Sonijeve XM3 i Bose 700.

ANC je (meni) na svima isti. Ako si u uredu nećeš osjetit razliku, svaki će izolirati do te mjere da niš ne čuješ, pogotovo ak si pustiš neku muziku.

Ono što je prednost svakog:

Bose QC35 - uvjerljivo najudobnije, ako ćeš ih dugo nositi ili spavati s slušalicama, uzmi te.

Bose 700 - najbolje napravljene (preskoči imho)

Sony - najbolji zvuk i najviše điđa (featurea)
Hvala za trud kolega, ali pitao sam za in ear sluške
lateralus_eye je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2020., 14:42   #2620
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor lateralus_eye Pregled postova
Neke dobre in ear slušalice do 1500kn? Hvala!
Bose soundsport, imam ih vec godinu i sitno.(barem mislim, moze biti duze) Taman sam ih bio uzeo prije nego su izasle Soundsport Free.

Nemaju nikakav NC, ali tako dobro sjednu u uho da ni ne cujes nista oko sebe a zvuk mi je super. Koristim ih kad zelim spavati u avionu ili kad putujem, kad treniram u gymu(trcanje, utezi i sl) i ne ispadaju mi iz usiju sto mi dosta drugih in ear opcija ispada.

Slika

A za ANC imam jos Sonyeve WH-1000XM3 koje koristim u bucnijim prostorima, udobne cak i ako nosim suncane naocale i po par sati. Super mi je sto ih se moze i koristiti bez NC ka ubodes u on board entertainement sustav na avionu(dugi letovi i sl),a ako neka beba pocne plakati samo ih upalis i nastavi raditi na kabel
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.02.2020., 14:45   #2621
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,909
decki jel ovo prihvatljivo za gejming ili imate nesto bolje za preporuciti u tom cjenovnom rangu (do 300kn, netreba mikrofon)?

HyperX Cloud Stinger Core Gaming



edit: thx mommi

Zadnje izmijenjeno od: geronimo_2. 14.02.2020. u 16:10.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2020., 16:03   #2622
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Logitech G332 su odlične slušalice.

Citiraj:
G332 is still an excellent value and would be our top recommendation for a budget buy if it was just a little bit less expensive, so definitely worth keeping an eye on if there is a big sale coming up.
Oko 300kn su.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2020., 16:15   #2623
mcpala
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Madagaskar
Postovi: 67
Gledam nabaviti neke bluetooth slušalice za TV pa me zanima na šta treba paziti prilikom kupnje. Bitno mi je da su koliko - toliko udobne i da su zvuk i slika sinhronizirani, to jest da jedno ne kasni za drugim. TV je LG um7450
mcpala je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2020., 14:24   #2624
ibme74
Premium
 
ibme74's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Planet Zemlja
Postovi: 1,412
Ima netko prijedlog za neke solidne sluske za smartphone? Ove moje Huawei jedna otkazala poslusnost
Prvenstveno za mjuzu, nekada za gaming na PC-u ako moram nekuda ici pa mi se ne kvari frizura sa headsetom haha
Cijena - sto jeftinije a da necemu valja i da barem nisu losije od ovih huawei sto dodu uz mob sto se kvalitete zvuka/bassa tiče.
EDIT: da dodam, preferirao bi žične sluške.
Danke Šen
ibme74 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2020., 14:32   #2625
elzel
Premium
Moj komp
 
elzel's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zlatar Bistrica
Postovi: 746
KZ ES4 ili ZSN, neće imati neki impact na novčanik, a sasvim solidno.
elzel je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2020., 14:59   #2626
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Trebala bi mi preporuka nekih wireless sluski. Trenutno koristim razer kraken pro, to je stariji model sa 50mm driverima. Živcira me kabel pa razmatram uzimanje wireless sluški. Samo gejmam kako to već očito većina zna ovdje, znači nikakvo slušanje muzike niti profi audio rad. Bilo bi dobro da su sluške cijenovno pristupačne, ajmo reći da je budžet nekih 1000 kn, mislim da bi to bilo sasvim u redu za kupiti sluške.


Edit: Krivo postano, nisam skužio da ima gaming headset pod tema, pa molim moderatore ako nije problem da presele post u temu gaming headset da ne bunim ljude ovdje. Hvala
Bub0 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2020., 22:12   #2627
p3c3k
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 124
Ako nekoga zanimaju harman/kardon SOHO Wireless...feel free to contact me. Post na trznici, cijena spustena
p3c3k je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2020., 01:01   #2628
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
Trebao bih preporuku sluski do 500- max 600kn s mikrofonom. Najbitnija stavka da me nakon sat vremena igranja nebole usi
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2020., 09:35   #2629
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Kingston HyperX Cloud II su oko 600kn ako se dobro sjećam.
Po meni best buy.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2020., 21:16   #2630
Warrior
Premium
Moj komp
 
Warrior's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 963
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Kingston HyperX Cloud II su oko 600kn ako se dobro sjećam.

Po meni best buy.
Imam i potpisujem. Vrh.

Poslano sa mog Samsung S9+ koristeći Tapatalk
__________________
Everything is sooooo slow... Why? Oh, why?
Warrior je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2020., 11:13   #2631
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,943
Hyperx su dobre, ali dva para riknule nakon garancije.

Sada imam dva para s jednom slusalicom u kvaru.

Iduce ce biti bezicne samo da vise ne krepivaju.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2020., 16:01   #2632
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
Narucio sam prije koji dan. Jedino sto je to sad sve usporeno na sve strane
Kad stignu javim dojmove.

Gemmy dali je uslijed pada crklo ili samo od sebe? posto bi prodao jedan par?
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2020., 16:30   #2633
tomycrosound
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 281
Fake Airplay

Hello
Kcer (10) zeli Airpod. Vidila€™ na tiktoku valjda.
Objasnio joj da nije normalna i pokazao cjenike po webshopovima.
Lijepo sam joj objasnio, odustala je od zelje.
Dolazi Uskrs, situacija u zemlji je veoma slozena, iskocio mi oglas za TWS i12.
Kupim. Ne radi lijeva dobro, u loopu ukljuci/upari/iskljuCi i tako u krug. Cuo da ima problem sa senzorom.
Mijenjam za druge.
Koje!? i7, i9, i10, i13, i300!? Cijena je tu negdje, zanima me ako netko ima info koje imaju najmanje bugova, ili koje funkcioniraju uredno s iphone7?
tomycrosound je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2020., 19:21   #2634
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,962
Lijep pozdrav, trebala bi mi pomoć u vezi odabira slušalica.
Tražim slušalice isključivo za komp, koje će biti spojene u Focusrite Scarlet 2i4, dakle impedancija max. 200 Ohm (ako sam u pravu).
Trebale bi biti na žicu..možda s malo jačim bassom u svrhu slušanja glazbe.

Gledao sam:
KRK KNS 8400,
Sennheiser HD 300 Pro
Beyerdynamic DT 990
AKG K702 te
Audio-Technica ATH-M50 X

Do nekih 1300kn što mi je negdje max novaca koliko bi dao, naravno da se malo rastegnuti dobiva li se s nekim modelom puno više.
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2020., 19:34   #2635
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor tomycrosound Pregled postova
Hello
Kcer (10) zeli Airpod. Vidila€™ na tiktoku valjda.
Objasnio joj da nije normalna i pokazao cjenike po webshopovima.
Lijepo sam joj objasnio, odustala je od zelje.
Dolazi Uskrs, situacija u zemlji je veoma slozena, iskocio mi oglas za TWS i12.
Kupim. Ne radi lijeva dobro, u loopu ukljuci/upari/iskljuCi i tako u krug. Cuo da ima problem sa senzorom.
Mijenjam za druge.
Koje!? i7, i9, i10, i13, i300!? Cijena je tu negdje, zanima me ako netko ima info koje imaju najmanje bugova, ili koje funkcioniraju uredno s iphone7?
Probao sve te "kopije". Imam ti odma jedno 3-4 komada, jedne i13, jedno 2-3 s gearbeasta (nisu neke jeftine, po 30$), uvijek nešto ne radi. Ili se ne žele spojiti, ili radi samo jedna, ili jedna tiša, druga glasnije, ili prestanu raditi itd. Kada sam bacio jedno 200$ na te jeftne, kupio za 100EUR Airpods na njušci rabljene, već 2 godine rade bez ijedne mane. Traju 3-4 sata, pune se 5 puta s case-om, nikada se jedna nije DC-ala.

Baš sam danas naručio još jedne iz Protisa ali Airpods 2.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2020., 21:12   #2636
tomycrosound
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 281
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Probao sve te "kopije". Imam ti odma jedno 3-4 komada, jedne i13, jedno 2-3 s gearbeasta (nisu neke jeftine, po 30$), uvijek nešto ne radi. Ili se ne žele spojiti, ili radi samo jedna, ili jedna tiša, druga glasnije, ili prestanu raditi itd.

Baš sam danas naručio još jedne iz Protisa ali Airpods 2.
Auh! Jesi li baš take sreće da nijedne ne valjaju il je to tako? Gledajuc okolo, od ovih i serija jedna zeza, al se resetira pa kazu da radi. Kad ovako čujem iskustvo, ne da mi se ni kupovat pa vraćat.. Koliko ce kcer to koristiti, apsolutno nema smisla original kupovat, a kao trebaju izgledati tako. (imam nedostatak ideja i karantenu pa nemam nekih opcija)
tomycrosound je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2020., 22:10   #2637
imaticx
Default
Moj komp
 
imaticx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,466
Evo vam tu sve slusalice sa aliexpressa kineske bluetooth review i sve ostalo. Gore desno ima Leaderbord i po ocjenama i po cijeni poredano

https://www.scarbir.com/

Osobno sam si uzeo ove, best buy kvaliteta i koliko kosta

https://www.scarbir.com/tws/soundpeats-truedot-review
__________________
imaticx je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2020., 22:02   #2638
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Ima li izko preporucit neki headset za pc za warzone i css, do 400-500 kn, spajat cu je na asus xonar zvucnu pa moze sa 3,5mm jackom
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2020., 12:43   #2639
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,316
Mozda neki savjet od kolega za Bluetooth slusalice?

Odabir je između Jade Audio EW1 i 1More Stylish...
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2020., 21:38   #2640
ibme74
Premium
 
ibme74's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Planet Zemlja
Postovi: 1,412
Bok raja, eo na HyperX Cloud Stinger izgleda prdnuo mic, uopće ne radi niti ga programi tipa Discord prepoznaju, ukopcao Roccat sluske od moba i radi sve savršeno a gara na HyperX taman istekla prije mj dana pa trebam nešto novo.

Cijenom do 400-500kn ( ako ima nešto manje a da je kvalitetom kao te od 500kn može i tako ), preferirao bi da su dobavljive u Futura IT jer planiram još nešto tamo naručiti pa bi odmah i sluške uzeo uz to
ibme74 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na