Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.02.2013., 21:18   #91
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Nybelung i BladeRy, generalno se slažem sa vasim razmišljanjem, i sam tako razmišljam.

Ali postoji jedna iznimka, Chris Roberts je jedina osoba u galaksiji kojem bi dao na neiđeno pare. To je isključivo zato jer je Wing Commander zajednica prilično specifična i outsiderima teško razumljiva. Koliko fan made modova sam igrao samo da igram WC, alpha verzija SC će mi bit kamilica

Pare sam dao jer bi radije da mi propadne 60 baksa koliko je pledge nego da SC propadne jer se lova nije skupila.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2013., 22:38   #92
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Sasvim mi je normalno da ćeš branit nešto u što si uložio novce.

Ali što god ti navedeš ne mijenja činjenicu da si čovjeku dao kredit, bez kamata i bez garancije, a na osnovu jedne demo snimke i nekoliko ušminkanih screenshota.
Ne bi htio da ovo ispadne kao da se branim jer sam eto ja sad ispao uvrijeđen time što si 100k ljudi i mene nazvao budaletinama.
Au contraire, takvi epiteti a posebno internetski me ne diraju niti malo, a većini ekipe koja "ulaže" u ovakve projekte novac nije toliko bitna stavka kao takva, radi uštede ili ne znam čega ... blahh odlutah s poante :P
No bitno je to da meni u slučaju propasti igre neće biti nimalo žao para, već bi tada bio veoma tužan radi same igre =(
Ali stvarno ne vidim kako bi ova igra mogla failati, tim više što će izbaciti i mod toolkit pa će je modding comunity moći bez problema prerađivati i dorađivati.

Pa čak niti "Collectors Edition" box od Star Citizena nije za baciti, kada znamo da će igra u prodaji biti samo u digitalnom obliku.

Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Sta ti imas od toga da si mu dao novac za projekt?
Da je isao bankarima, dali bi novac i ocekivali nazad povrat + kamate, ili udio prodaje. EA i ostli takodjer.
Ako igra postane hit i lik zaradi milione, nema kreditore da im vraca zajam, nema izdavaca tipa EA koji dere masne pare, nego vecina profita njima u djep.
Upravo to, ... i naravno da će zvučati isklišeizirano ali pare sam dao prvenstveno kao support samoj ideji izbacivanja gore navedenih iz procesa izrade igre, zatim je popriličnu ulogu imala činjenica da se radi o skoro identičnom space gamu kakvog sanjam i zamišljam još od Privateera, i Freelancer debakla. Da se ne radi o CR'u i svemiru sigurno ne bih dao toliko novca, ali za neke nostalgije i old school likove ću rado iskeširati koju pinku tu i tamo. Jedno je bed kada se zaredaju malo Wasteland 2, P. Eternity, Elite, P. Annihilation pa mi evo prazna kasica atm
A budući da ne pijem, ne pušim, praktički ne izlazim,... na PC i igre gledam ka na porok i drago mi je što mi barem iza rasipnosti ostane nešto "fizičko" a ne samo dim i mamurluk.
Suum cuique, ... no disrespect just my POV.

Što se tiče Alpha verzije i testiranja, praktički nitko danas na to ne gledao kao pravo alpha beta testiranje već dođe nešto kao early demo.
Iako sam i ja u svim svojim alpha i beta testovima uredno bilježio i slao bug reportove naravno da neću glumiti profesionalnog testera.
Zna se kako oni rade i kakav je to posao, aktivno ispitivanje dizajna, mehanike, interakcija i sl. Lagano se postaviš kao da igraš pravu igru godinu dana ranije i ne dopuštaš da te puno brinu neki bugovi i errori =)
Ionako oni 100% imaju inhouse testere koji to odrađuju sve po zadatku.

I dam se kladiti da bi 80% "gejmerske zajednice" dalo pare samo kada bi mogli igrati novu alphu ili betu za Call Of Duty 15 ili koji je već po redu.
Tako da ne vidim problem štu tu za 30$ dobiješ i alphu i betu i full igru, koju u konačnici kada iziđe sigurno možeš prodati za 30$ jer će retail biti 60$ (ili 60€ ako bude na Steamu :P)

Ontopic: ne samo da su ovi u ovom Aliensu usrali čitav gameplay i grafiku, nego i lore je izmasakriran totalno i nema nikakvog smisla ... gg
Necto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.02.2013., 23:38   #93
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Ne radi se tu o jednoj igri nego o novoj vrsti marketinga koja ljude "veže" za jedan projekt bio on dobar ili loš. Sve više igara forsira pre-order i sl. što ide sam na štetu nas, konzumenata. Što više ljudi pre-orderuje to će više smeća izlazit u budućnosti. Tu praksu treba srezat u korijenu, a ne podržavat uz stav "meni 30$ ništa ne znači". Značit će ti kad jednom ne bude kvalitetne igre više od dvaput u deset godina.

Kažeš Star Citizen bi propao bez Kickstartera i donacija. To je debela laž koju je 100.000 ljudi popušilo dok su milijuni, srećom, odmahnuli rukom.
Izdavači bi dušu vragu prodali da se domognu novog "Wing Commandera". Uostalom, zar misli netko da je sad SC neovisan? Je, ko moja guzica. Sva ta lova koja je donirana ide direkt Chrisu i ekipi u džep, a igru će financirati pravi partneri, oni koji su ubacili cash shop i oni koji će distribuirati igru.
De se malo u realnost vratite, nije Chris lud da ne pokupi pare od fanova prije nego što se javi ulagačima. Bistar je on dečko.
  Reply With Quote
Staro 17.02.2013., 16:01   #94
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2013., 20:19   #95
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Prvo ontopic dio:
Ima ekipe sta hvale na sva usta A:CM. Remek djelo, super atmosfera, bla bla bla. Sad ili placeni review ili fanboysi sta idu poznatom vic shemom, "ajde ti, ja nemogu od smijeha."

Glede igranja alpha verzije ili bete, koji je smisao brate? Igras poluproizvod, ili manje od pola, naidjes na pusto problema i bugova koji te isfrustriraju, al se thesis da to igras prije drugih? Who cares?
Sta bi balavci dali oba roditelja i oba jaja za preview COD 15 ili tako nesto, super. Bez roditelja se nece razmozavat i opet okotit takvog debila, a i on bez jaja nece zagadit genetski pool.
Salu na stranu, okrenut je sistem da ono sta je prije bilo normalno testiranje zavrsi danas da ekipa daje pare da bi vidili kako ce to izgledat za 1-2 godine. Totalno ludo.

Glede testiranja i prijave bugova, nagledao sam se dosta sranja. I toliko korespondencije je bilo totalna zbunjoza da sam mislio da razgovaram sa chat-botom.

Znam kako rade, bugove poredaju po prioritetu, pa kad koji dodje na red, a ako igra/expanzija izadje sa tim bugom, isprave ga kad se sjete (bez obzira koliko ce sranja napravit sa time). Naslov mora izac na taj datum i gotovo, bugove se patcha poslije, kakvi god bili. Navidjao se toga u WoWu, EvEu, WoTu, itd.

Evo ti diablo3 primjer, bacanje na pod acc bound itema, lagana procedura stackanja animacije i pokupis tudji acc bound item, kako? Taj bug je primjecen i evidnetiran i prijavljen na samom startu test servera...i nakon 3 sedmice je zavrsio na live serveru gdje je bio exploitan od svakog zivoga. I onda hotfix u roku par sati? A sta nije bilo vremena u 3 sedmice prije da se to sredi? Prije nego vec satrana ekonomija bude jos satranija. Toliko o tome.

A kickstarter vec sad ima prevare, u zadnjoj godini su digli od 250 do 300m$, ekipa daje pare za gluposti da se zamislis jel uopce moguce da je covjek nastao od majmuna a ne obrnuto, jer su neki likovi stvarno na rubu da potvrde tu teoriju.

I sami nacin kako ljudi kazu, nes ti 30$ za igru... nes ti 10$ za skin, kad sam vidio pledge sistem nekog RPGa, ako skupimo jos xxxx$ ubacimo novi skill, za xxxx$ ubacimo novu klasu lika, za xxxx ubacimo novu mapu, to je iznudjivanje novca. Navukli su ljude na drogu i kad su zagrizli onda ih deru ko idiote.

Umjesto da ekipa ocjeni gotov proizvod, danas kad svjesno lazu u reklamama za igre, kad ti za preorder daju skin, kad ti ne zele dat demo da vidis koliko je ta igra sranje, day one DLC, dok god ekipa grize na iti jedan dio od ovoga, industrija ide u 3pm.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2013., 20:35   #96
afterburner
Premium
Moj komp
 
afterburner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: USA/Split
Postovi: 523
Presa san Coop campaign na Ultimate badass tezini i rezultat je zacudena faca...ono wtf happened. Poginija san doslovno 5 puta. Od tih 5 san 3 puta sam sebe raznija granatom jer san pogodija nevidiljivi dio zida, a ostala dva me moj igrac zapalija
Da mi je samo znat za koga su ove ostale tezine zamisljene...

Sranje od igre. Ni do papka starim AVP1/2. Atmosfera 0 bodova, a ni ostalo ne zasluzije puno vise. Ne da mi se ni nabrajat sta je lose koliko ga ima. Uglavnom svima sta su radili na ovoj igri triba dat odma otkaz i dozivotni ban da rade ista novo vezano uz aliene.
afterburner je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2013., 15:13   #97
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor afterburner Pregled postova
... Uglavnom svima sta su radili na ovoj igri triba dat odma otkaz i dozivotni ban da rade ista novo vezano uz aliene.
S obzirom na količinu pljuvačke po netu za ovu igru, tribalo bi im dat zabranu bilo kakvog rada vezanog za bilo kakve igre pa makar se ponudili volontirat
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2013., 10:50   #98
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,320
Uzeo sam dio članka iz HCL-a:

''Moderi su tako napravili prohod za popravljanje igre, koji bi je trebao učiniti mnogo igrivijim iskustvom, a jedan od modera nadimka "kutjong" na Gearboxovu je forumu iznio zanimljivu činjenicu: "Vrlo je fascinantno proučavati .ini datoteke. U datoteci PecanCompat.ini možete vidjeti sve grafičke kartice koje se kvalificiraju za određenu klasu. Najmodernija grafička kartica na toj listi je iz 2007. godine!"

Šta su to ovi radili?
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2013., 11:16   #99
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor gin.tonic Pregled postova
Uzeo sam dio članka iz HCL-a:

''Moderi su tako napravili prohod za popravljanje igre, koji bi je trebao učiniti mnogo igrivijim iskustvom, a jedan od modera nadimka "kutjong" na Gearboxovu je forumu iznio zanimljivu činjenicu: "Vrlo je fascinantno proučavati .ini datoteke. U datoteci PecanCompat.ini možete vidjeti sve grafičke kartice koje se kvalificiraju za određenu klasu. Najmodernija grafička kartica na toj listi je iz 2007. godine!"

Šta su to ovi radili?
Uglavnom su se dobacivali igrom, tipa gearbox je imao prava al nisu bili orni za razvoj. Imali su drugog posla, pa su pod pritiskom SEGAe, dali nekom drugom studiju sve sta su imali, art, i ama bas sve materijale. Ovi nisu puno napravili.

Tu pocinje sranje, igra je 5 godina u razvoju.
Kad su dosle vile ocima, citaj da je SEGA bila na rubu da opali tuzbu, na brzinu je zavrsena i izdana.
Anonimci iz gearboxa su se zaprepastili kad su vidili da je gotovo sav art i materijal jednostavno izbacen i ignoriran i da je ovaj nadrlji studio napravio ovo sranje. Na brzinu su skrpali sta su mogli i izdali igru. I tako iz njihova studija izadje jos jedan totalno fail projekt tipa Duke Forever.

http://kotaku.com/5984068/how-aliens...nes-fell-apart
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2013., 14:55   #100
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
sinoc igra sa frendom ( Solid Snake ), prošli odoka 70%......šta reć ...igra je fejl kako god je okrenija..
prvo grafika "iz osamdesetih" koja ipak uspjeva napravit dropove na mojoj antičkoj hd4850......no koment
drugo priča........nema priče
trece zvukovi/atmosfera.......opet nula bodova....odite na repeticije kod Frictional Games ( Amnesia )
četvrto oruzja.....iman filing da su sva ista i da svi rade isti damage....mozda zbog jadnih zvukova koje proizvode dok ih koristiš ?? neznam..uopce mi se neda nadograđivat jer nemam filing da ti apgrejdovi ista rade..

zasto je onda uopce igram ako je tako loša ?? neznam ni to ...vjerovatno jer ima coop....

treci frend koji nam se treba pridruzit je odusta zbog uzasnih fps dropova ( lap - 2 jezgre/540M ) - kaze da je na momente ima 10-ak fps-a......toliko o grafici "iz osamdesetih"
alen.s je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.02.2013., 11:32   #101
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Probao uđem lijepo u igru namjestim detalje, krenem u level , izgleda mi lijepo ono čisto ok ide fluidno polu sretan kažem sebi ma ljudi pretjeruju bit će ovo sasvim ok igra. Nakon 5 minuta ubijam 2-5 aliena bez ikakve muke , izgledaju grozno i ni najmanje nisu zastrašujući. Cijelo vrijeme imam par stotina metaka više nego što mi treba........ Smeče totalno.
Izbjegnit....
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2013., 13:13   #102
gmax
Tuco “the Rat” Ramirez
Moj komp
 
gmax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 426
gmax je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2013., 14:53   #103
rock00
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 323
Veliki sam fan Avp Jos tamo od jedinice pa preko dvojke

Ovaj instalirao odigrao mozda 2h i obrisao(jednostavno mi se nije dojmilo)..atmosfera 0 bodova... mozda je problem sto vise nemam 14-5god kao na AvP2
rock00 je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2013., 15:46   #104
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Prošao igru. Smeće. Nema niti jedne dobre stvari u igri, baš niti jedne. Ljudi koji su ovo radili bolje da nikad više nemaju svoje prste u gamingu.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2013., 16:31   #105
rock00
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 323
slazem se upotpunosti.. atmosfera 0 bodova

Cim napise checkpoint odma sljedeca vrata ocekuj aliene svud oko tebe,i tako over over again... bezveze
rock00 je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 13:40   #106
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ova igra je stvarno zaboravljena i neka je, zasluženo. Stvarno grafa za igru iz 2013 je katastrofa.

No, kako sam zadnja 2-3 mjeseca opet u Alien vodama (odgledao sve filmove) išao sam igrati AvP (2010) pa reko da odigram i ovo. Nisam ni znao da to imam na Steamu tj zaboravio sam. Priča je odlična pa sam zato igrao i naravno, skupljao ačivmente



Fale mi naravno Multiplayer stvari, a servera više nema tako da nije to tako ni loše. Uninstall na jedno 4-5 godina opet
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 14:25   #107
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Je, sjećam se da sam i ja to probao kad je izašlo i nakon par sati (čak) delete. Jbg, AvP je maestro u odnosu na ovo..
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 16:34   #108
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Daleko od toga. Ovo bi bilo bolje da su napravili CGI film od 2 ure.
Btw, Stasis: Interupted je DLC SP kampanja. Bolja je nego igra i dala je mnoge mnoge odgovore zašto i kako. Nekome će priča imat rupe između filma Aliens i A:CM igre, ali u DLCu S:I je sve pokriveno i objašnjeno. Kome se neda igrat a zanima ga, neka vidi na YT.

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2020., 20:54   #109
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,076
Aliens: Colonial Marines Overhaul Version 6 Reshade RTGI Ray Tracing

Igra s ovim modom je odlična. Kada je izašla bila je katastrofa, ali sada je odlična. Popravljen je AI aliena, sada su puno opasniji, gameplay također, grafika puno bolja...više na https://www.moddb.com/mods/templargf...rhaul/#7789234
Ful guštam u igri što nije bio slučaj kad je izašla. Za Alien fanove, po meni no brainer.

Aliens: Colonial Marines Overhaul Version 6 Reshade RTGI Ray Tracing - mission 1
https://www.youtube.com/watch?v=h07u2z032Yo

https://www.youtube.com/watch?v=KzKHrlk8Tqo

Zadnje izmijenjeno od: Alfredo nr.3. 05.10.2020. u 13:07.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2020., 14:16   #110
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,426
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
Igra s ovim modom je odlična. Kada je izašla bila je katastrofa, ali sada je odlična. Popravljen je AI aliena, sada su puno opasniji, gameplay također, grafika puno bolja...više na https://www.moddb.com/mods/templargf...rhaul/#7789234
Ful guštam u igri što nije bio slučaj kad je izašla. Za Alien fanove, po meni no brainer.

Aliens: Colonial Marines Overhaul Version 6 Reshade RTGI Ray Tracing - mission 1
https://www.youtube.com/watch?v=h07u2z032Yo

https://www.youtube.com/watch?v=KzKHrlk8Tqo
Drago mi je vidit da ima neko ko kao i ja voli odigrat satrije igre sa grafičkim i ostalim poboljšanjima.
I hvala na preporuci, ovo sam odavno odigrao...i bilo mi je igrivio.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2020., 14:46   #111
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 331
Prije 2-3 mjeseca sam se primio igre, i nisam vidio nijedan bug koji je bio spominjan po izlasku kao veliki grijeh (valjda ispolirali u međuvremenu).

Meni je ok, ali prekratka.

I ne sviđa mi se raytracing na starim igrama, jednostavno ne stoji im iz nekog razloga.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2020., 16:30   #112
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,076
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Drago mi je vidit da ima neko ko kao i ja voli odigrat satrije igre sa grafičkim i ostalim poboljšanjima.
I hvala na preporuci, ovo sam odavno odigrao...i bilo mi je igrivio.
I meni također, ima nas
Nisam ljubitelj igri otvorenog tipa, ni multiplayera pa guštam u starim igrima koje su rađene po mom guštu.

Si igrao mod Slayers Testament? Dečki rade vrhunski posao na Quake 1 engineu.
Što se Ray tracinga tiče, nekima se sviđa nekima ne. Ja sam jedan od onih kojima je to vrhunska stvar. F.E.A.R u RT meni osobno izgleda odlično, totalno nova igra ili Star Wars Jedi Outcast.
Aliens sa RT i drugim Reshade efektima meni također izgleda odlično i s guštom je igram. Jedino mi smetaju Checkpointovi, jedan sam od onih koji smatra da svaka igra treba imati quicksave kao u stara vremena.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2020., 17:33   #113
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,426
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
I meni također, ima nas
Nisam ljubitelj igri otvorenog tipa, ni multiplayera pa guštam u starim igrima koje su rađene po mom guštu.

Si igrao mod Slayers Testament? Dečki rade vrhunski posao na Quake 1 engineu.
Što se Ray tracinga tiče, nekima se sviđa nekima ne. Ja sam jedan od onih kojima je to vrhunska stvar. F.E.A.R u RT meni osobno izgleda odlično, totalno nova igra ili Star Wars Jedi Outcast.
Aliens sa RT i drugim Reshade efektima meni također izgleda odlično i s guštom je igram. Jedino mi smetaju Checkpointovi, jedan sam od onih koji smatra da svaka igra treba imati quicksave kao u stara vremena.
Ja ne koristim reshade nego volim kad netko baš preradi grafiku kako treba. Npr DarkPlaces plus još neki koje sam davno skinuo za quake1, quake 2XP koji izgleda fantastično, pa RealRTCW u kojem je grafika minimalno uljepšana ali ima hrpu drugih QOL poboljšanja. Unreal sa HD teksturama, razni WAD-ovi za gzdoom...pa npr Wolfenstein: Blade Of Agony...ma ima toga masu. Ekipa se stvarno trudi i radi odličan posao, a to mi je i jedna od najboljih strana PC-a. Probao sam Slayers testaments i sram me priznat, ali bio mi je bezobrazno težak ako se dobro sjećam.

__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2020., 18:02   #114
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,076
Quake 2XP izgleda vrhunski, no šteta da verzija 2020 ne radi na amdovim katicama. Meni je problem F.E.A.R. Extraction point koji ne mogu završiti jer na zadnjoj stazi na krovu smrzne i ne ide dalje. Kažu da je do Ryzen procesora. Na Intelu se navodno ne događa. Nervira me AMD sa njihovim lošim supportom za stare igre.
Super mod ti je Arcane dimensions, autori su se baš potrudili.
Wolfenstein: Blade Of Agony nisam završio, no slažem se da je super mod.
Slayers testament je izšao novi demo sa novim kampanjama. Ugradili su kuku, dodali da možeš skakati kao u Doom Eternalu. Ma ekipa radi čudo na Quake 1 engineu.
Si igrao Unreal Evolution mod? https://www.moddb.com/mods/unreal-evolution
Tip je doradio Retrun to Napali ekspanziju gameplay, oružja, levele...Nešto manje promjena je uveo kod osnovne igre.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2020., 18:28   #115
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,426
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
Quake 2XP izgleda vrhunski, no šteta da verzija 2020 ne radi na amdovim katicama. Meni je problem F.E.A.R. Extraction point koji ne mogu završiti jer na zadnjoj stazi na krovu smrzne i ne ide dalje. Kažu da je do Ryzen procesora. Na Intelu se navodno ne događa. Nervira me AMD sa njihovim lošim supportom za stare igre.
Super mod ti je Arcane dimensions, autori su se baš potrudili.
Wolfenstein: Blade Of Agony nisam završio, no slažem se da je super mod.
Slayers testament je izšao novi demo sa novim kampanjama. Ugradili su kuku, dodali da možeš skakati kao u Doom Eternalu. Ma ekipa radi čudo na Quake 1 engineu.
Si igrao Unreal Evolution mod? https://www.moddb.com/mods/unreal-evolution
Tip je doradio Retrun to Napali ekspanziju gameplay, oružja, levele...Nešto manje promjena je uveo kod osnovne igre.
Nisam igrao UT Evolution. Arcane D jesam, tj imam instalirano, ''samo'' treba odigrati.

E pa baš zbog tog razloga sam ja i rekao da sam ''primoran'' opet uzeti neku nV grafu, ista stvar je i sa nekim zahtjevnijim emulatorima.
I nije tu do AMD-a čak ja bi rekao, nego do toga što se od HW prodaje pa se čak i Homebrew scena orijentirala na nV/Intel combo.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2020., 18:48   #116
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,076
Da, tako i ja. Bio sam uzeo 5700 i igre su radile slabije sa RT shaderom i to primjetno, a kao ne bi trebalo biti razlike. Isto Quake 2 XP mi nije radio i autor moda ne zna kako da igra proradi na AMD-u. Na Nvidiji sve radi bez problema. Stoga sam prodao 5700 i uzeo 2070 super. Sada gledam da uzmem Intel kombinaciju ali nema nekih super dealova.
Uglavnom da se vratimo na temu, Colonial su mi super, sada sam na trećoj misiji i baš je ono filmska atmosfera.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2020., 13:45   #117
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 331
Diskač je zakon.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na