Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.11.2014., 21:08   #121
Has
Registered User
Moj komp
 
Has's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Austria
Postovi: 99
Citiraj:
Autor imaticx Pregled postova
Zasto meni nenormalno steka, neigrivo i na najmanjim postavkama? Laptop je iz potpisa. Mozda zbog starih ati drivera (14.100)?
Ako nisi, stavi Vsync na "normal" umjesto na "sparse".
Kod mene je također bilo totalno neigrivo dok nisam to skužio. I naravno smanjio sam rezu na 720p.
Has je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2014., 21:09   #122
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Možda zato što si na laptopu. Za minimum piše gtx 460, HD5850, tvoja gpu nije ni blizu tome
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2014., 21:18   #123
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Drift_King Pregled postova
Samo kazem, FC1 je bio vise nego odlican, FC2 je bio ogromna razlika, FC3 ajd nekako, a 4 je isti kao 3. Mislim da je tribalo puno vise stvari prominit.
FC1 je bio odron no svejedno je stekao već sad kultni status. Valjda zato što je bio prvi u seriji.
FC2 je meni bio totalni izbljuvak. 3 puta pokušao igrati, 3 puta odustao nakon 2 dana. FC3 mi je bio odličan. FC4 u ovih par minuta što sam uspio odigrati također.

Nije FC4 sad ne znam kakva novost u odnosu na FC3, ali ako si ti očekivao neku veliku novotariju, onda ne znam zašto uopće igraš video igre, jer bi isti argumenat mogao izvaliti za skoro svaki nastavak na neku igru.

San Andreas je isti vrag k'o i Vice City - pucaš, ubijaš, totalno dosadno.
Left 4 Dead 2 je dosadan, koja je tu ono razlika na L4D1

Daleko od toga da je igra nešto posebno, jer nije, ali bogami nijeloša, barem meni nije.
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2014., 23:38   #124
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,316
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
FC1 je bio odron no svejedno je stekao već sad kultni status. Valjda zato što je bio prvi u seriji.
FC2 je meni bio totalni izbljuvak. 3 puta pokušao igrati, 3 puta odustao nakon 2 dana. FC3 mi je bio odličan. FC4 u ovih par minuta što sam uspio odigrati također.

Nije FC4 sad ne znam kakva novost u odnosu na FC3, ali ako si ti očekivao neku veliku novotariju, onda ne znam zašto uopće igraš video igre, jer bi isti argumenat mogao izvaliti za skoro svaki nastavak na neku igru.

San Andreas je isti vrag k'o i Vice City - pucaš, ubijaš, totalno dosadno.
Left 4 Dead 2 je dosadan, koja je tu ono razlika na L4D1

Daleko od toga da je igra nešto posebno, jer nije, ali bogami nijeloša, barem meni nije.
Oh, no you didn't
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2014., 23:58   #125
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
No dobro, nije bio odron, ali da je baš bio remek dijelo - nije
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2014., 01:46   #126
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
No dobro, nije bio odron, ali da je baš bio remek dijelo - nije
Za mene je, kad bi barem sada izdali NASTAVAK FC1, uuuuuuuuuuuu milina to bi bila!!!
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2014., 01:53   #127
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,885
Odlican je FC4. Ne treba tu puno mudrovanja. Novi teren, novi alati i ne treba nis drugo jer je tak otvorena i nelinearna pucacina uvijek win. Meni jedino radnja malo sucks al nisam puno igrao, 10% max.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2014., 01:58   #128
Kristijan1
Premium
Moj komp
 
Kristijan1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Čepin
Postovi: 1,440
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
No dobro, nije bio odron, ali da je baš bio remek dijelo - nije
Za svoje vrijeme bio je nedostižan .
Kristijan1 je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2014., 04:22   #129
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Teško, osim ako je nedostižno nebalansirana oružja i neprijatelji (i to u jednom fps-u)
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2014., 07:02   #130
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Očito imamo različite definicije odrona. FC1 je bio vrhunska igra sa svojih par mana, ali ispred svog vremena u puno aspekata. Dragon Age 2 je meni odron u punom smislu te riječi.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2014., 12:50   #131
Moto001
Premium
 
Moto001's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Slavonija bajnaaaaa
Postovi: 236
FC 1 je bila u ono vrijeme igra vrijedna divljenja(uz naravno DOOM 3) sa svojom igrivošću i fluidnošću te nije bio potreban extra hardwer za normalno igranje što se nebi moglo reći za FC3 i 4 barem po pisanju po forumima.
I još ponekad zaigram igru sječajući se kako je to bilo nekada sa GPU 9550 gamer edition)
Naravno uvijek će biti ZA i PROTIV korisnika koje ili zadovoljava ili ne ali tako je sa svakom igrom kao i korisnicima koji imaju ex zahtjeve ali i oni koji sve to mogu hardwerski pratiti glede max. igranja...

Tek sam poćeo s igrom i neizgleda mi loše pa ću joj dati šansu jer i nemam šta drugo trenutno igrati pa vjerujem da će vremenom sjesti na svoje mjesto
Moto001 je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2014., 14:22   #132
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,316
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Očito imamo različite definicije odrona. FC1 je bio vrhunska igra sa svojih par mana, ali ispred svog vremena u puno aspekata. Dragon Age 2 je meni odron u punom smislu te riječi.


U potpunosti se slažem...

Odigrao sam 3x FC1 i to na Hard, očito je nekog vraga valjala, ali pričamo za 2004 godinu.
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2014., 14:32   #133
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor gin.tonic Pregled postova


U potpunosti se slažem...

Odigrao sam 3x FC1 i to na Hard, očito je nekog vraga valjala, ali pričamo za 2004 godinu.
Kada sam na vrhu one klisure zajahao onog zmaja i glide-ao dolje u neku provaliju sa mutantima u prekrasnom pejzažu - geek erection

Šalu na stranu, Crytek je onda izbacio revolucionaran engine, Far Cry je izgledao prekrasno
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2014., 14:36   #134
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,316
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Kada sam na vrhu one klisure zajahao onog zmaja i glide-ao dolje u neku provaliju sa mutantima u prekrasnom pejzažu - geek erection

Šalu na stranu, Crytek je onda izbacio revolucionaran engine, Far Cry je izgledao prekrasno
Damn straight!
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2014., 15:27   #135
Has
Registered User
Moj komp
 
Has's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Austria
Postovi: 99
To, i fizika je bila za jezik do poda. Prije tog glidea šutnuo bi onu bačvu i gledao koliko realno se kotrlja prema dolje.
AI je također bio strašan na zadnjoj postavci. Inače jednom sam prošao igru, tak da mi je u planu još jednom proć. Doom 3 sam dva puta odigrao, pa bi bio red da to napravim i sa FC pošto su mi to dvije najdraže igre iskreno.

Zadnje izmijenjeno od: Has. 23.11.2014. u 15:44.
Has je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2014., 18:21   #136
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Eh, kad se samo sjetim,... Far Cry, Doom 3, Half life 2,... Bila je to dobra šuterska godina.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2014., 21:45   #137
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
FC nije bio na razini u određenim stvarima, npr.

- nebalansirana oružja - one mrcine (jedni od najtežih enemya - što budu i u zadnjem levelu) je mogao ubiti recimo cijeli (ili skoro cijeli) šaržer u glavu automatske puške, a nije ga moglo ubiti nekoliko projektila neke bazuke u glavu. WTF.

- Hit detekcija je isto bila malo čudna, recimo za običnog ljudskog neprijatelja je trebalo karikiram više metaka ako si ga pogađao u intervalima (2-3 metka pa staneš), kao da tako mnogo više može podnijeti (previše) nego kao kad mu u komadu istreseš.

- nebalansirani neprijatelji. Recimo onaj level u antičkim ruševinama - oni mali monsteri (osnovan neprijatelj nižeg/srednjeg ranga) što skaču su te mogli ubiti jednim udarcem kad skoče, dok su neki kao "višeg ranga" bili smiješni (onaj odron - spora mrcina sa oružjem)

Ozbiljni minusi za jednu pucačinu, al svejedno je generalni zaključak da je igra dobra.

+ grafika
+ odličan engine - fizika
+ free roam
+ okoliš (atipičan za pucačine, osvježenje)
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2014., 02:59   #138
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
Meni su ti mutanti tako sjebali fc1 igra vrhunska do te džungle s njima, nakon toga skroz izgubim volju.
al bez sumnje, sva 4 su prekrasna
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2014., 17:05   #139
Has
Registered User
Moj komp
 
Has's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Austria
Postovi: 99
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
FC nije bio na razini u određenim stvarima, npr.

- nebalansirana oružja - one mrcine (jedni od najtežih enemya - što budu i u zadnjem levelu) je mogao ubiti recimo cijeli (ili skoro cijeli) šaržer u glavu automatske puške, a nije ga moglo ubiti nekoliko projektila neke bazuke u glavu. WTF.

- Hit detekcija je isto bila malo čudna, recimo za običnog ljudskog neprijatelja je trebalo karikiram više metaka ako si ga pogađao u intervalima (2-3 metka pa staneš), kao da tako mnogo više može podnijeti (previše) nego kao kad mu u komadu istreseš.

- nebalansirani neprijatelji. Recimo onaj level u antičkim ruševinama - oni mali monsteri (osnovan neprijatelj nižeg/srednjeg ranga) što skaču su te mogli ubiti jednim udarcem kad skoče, dok su neki kao "višeg ranga" bili smiješni (onaj odron - spora mrcina sa oružjem)

Ozbiljni minusi za jednu pucačinu, al svejedno je generalni zaključak da je igra dobra.

+ grafika
+ odličan engine - fizika
+ free roam
+ okoliš (atipičan za pucačine, osvježenje)
To je točno.
Has je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2014., 10:39   #140
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,528
Dosta više o jedinici, ovo je FC4 tema

Uglavnom, ova igra me samo podsjetila zašto se sve rjeđe igram, cca svake godine igru dvije.

Sranja od samog početka.
Prvo saveovi ne rade.Odigram dva sata i onda drugi dan sve ispočetka

Drugo, dijelovi terena potpuno crni, npr, na onom prvom penjanju prema prvom toweru dio gdje trebam zakačiti ''climb'', taj dio planine je potpuno crn, qurca ne vidim. Bit će da je to do 'the way it's meant to be gayed'' a kod mene ati hd 5850 vapor-x. Po snazi i grafa i procesor i ram, svega ima dovoljno za ovu igru.

Treće, taman se ponadam da će se sve ispraviti patchem, kad ono i to malo sejvova otišlo u 3pm nakon 1.3 updatea, a sad vidim već je vani i 1.4.

Pričekat ću da se to sve dovede na neku normalnu razinu igrivosti i ond a igrat. To što je kao danas normalno da igre izlaze neoptimizirane i to što već u tjedan dana nakon izlaska bude nekoliko zakrpi, jednostavno me ne zanima. zato ću radije ić napucavat nekog STALKERA nego se s ovim zajebavat.


Inače, igra djeluje ok i zanimljivo, makar ništa revolucionarno, klasični FPS. Piči, pucaj, ubi, kolji... Princip je isti, sve su ostalo nijanse
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2014., 10:50   #141
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Prvo saveovi ne rade.

Drugo, dijelovi terena potpuno crni

Treće i to malo sejvova otišlo u 3pm nakon 1.3 updatea
bit ce da je to sto imas losu pirat verziju, a ne do same igre ili drivera iskreno, take stvari nebi ni piso na forumu... kao prvo nije dopusteno pricat o pirat verzijama, kao drugo pljujes po igri bez veze
nathan.fake je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2014., 10:59   #142
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,528
Citiraj:
Autor nathan.fake Pregled postova
bit ce da je to sto imas losu pirat verziju, a ne do same igre ili drivera iskreno, take stvari nebi ni piso na forumu... kao prvo nije dopusteno pricat o pirat verzijama, kao drugo pljujes po igri bez veze
Nemam piratsku verziju, a to što u roku tjedan dana Ubisoft izbaci dva patcha te u potpunosti demantira. Nakon istraživanja uspio sam te probleme riješit, izuzev sejvova, jel. Ali kad kupim igru ne želim provoditi par dana popravlajjući njihove greške već igrati.

Ne pljujem po igri već po činjenci da je užasno loše optimizirana izbačena na tržište. Čitaj s razumijevanjem pa ćeš vidjet što sam o samoj igri napisao.

Samo za početak baci oko na ofišl FC4 forum, pa ćeš vidjet kolko problema ima s igrom, ovo što sam ja spomenuo je samo dio. Dakle ofišl, podrška za legalno kupljenu igru.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 26.11.2014. u 11:06.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2014., 11:26   #143
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
A što drugo očekivati od Ubishita.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2014., 15:36   #144
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,316
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Nemam piratsku verziju, a to što u roku tjedan dana Ubisoft izbaci dva patcha te u potpunosti demantira. Nakon istraživanja uspio sam te probleme riješit, izuzev sejvova, jel. Ali kad kupim igru ne želim provoditi par dana popravlajjući njihove greške već igrati.

Ne pljujem po igri već po činjenci da je užasno loše optimizirana izbačena na tržište. Čitaj s razumijevanjem pa ćeš vidjet što sam o samoj igri napisao.

Samo za početak baci oko na ofišl FC4 forum, pa ćeš vidjet kolko problema ima s igrom, ovo što sam ja spomenuo je samo dio. Dakle ofišl, podrška za legalno kupljenu igru.
Sve mi se čini da bi za godinu dan tek igra mogla raditi kak treba, tj. onda bi ju trebalo kupiti...
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2014., 21:38   #145
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,528
Citiraj:
Autor gin.tonic Pregled postova
Sve mi se čini da bi za godinu dan tek igra mogla raditi kak treba, tj. onda bi ju trebalo kupiti...
Razmijem da je najnormalnija stvar da ovakve komercijalne iščekivane igre imaju bugova po izlasku, ali jebote, u roku tjedan dana su dogurali do 1.4 patcha, i jkoš uvijek gro problema
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2014., 21:50   #146
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,316
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Razmijem da je najnormalnija stvar da ovakve komercijalne iščekivane igre imaju bugova po izlasku, ali jebote, u roku tjedan dana su dogurali do 1.4 patcha, i jkoš uvijek gro problema
Da, nisu se ni s Assassins Creed:Unity proslavili, ljude se žale:

-24 FPS on medium settings with a GTX 770 and an I7 3770k
-the game has some game breaking glitches, for example you will fall through the ground/graphics alot, on top of that the games is so broke that you will see regular people walking up walls and sitting on the roof in mid air,
-uplay servers keeps crashing
-this is the first time I've turned off a game because the graphics made it absolutely unplayable
-worst Optimized game, ever


Zadnje izmijenjeno od: gin.tonic. 26.11.2014. u 21:57.
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2014., 21:51   #147
dmr
Premium
Moj komp
 
dmr's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Tuzla
Postovi: 1,267
koristi li ko ovaj enhanced god rays? Na momente izgleda fantasticno a opet na momente stvori neki maglicasti efekat pa sve izgleda blijedo sa manje kontrasta. Je li i to treba patchirat?
dmr je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2014., 19:36   #148
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
radi fino na 1.4 updateu.
Very high postavke, sve fluidno, nema više ono iritantnog stutteringa svakih 10 min.
  Reply With Quote
Staro 28.11.2014., 18:59   #149
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,268
Ima koja dobra duša da mi može poslati/uploadati save game? Nisam daleko stigao to je negdje između 5 i10% ali ne da mi se nanovo igrati ni to. Misija gdje sam visoko na Himalaji gdje moram naći neke ostatke od srušenog aviona. Išao sam instalirati 1.4 patch i nakon toga mi se sve zmrljalo i morao sam nanovo instalirati igru i otišao save game...
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2014., 20:41   #150
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
vezan je save za tvoj ubisoft profil, tako da ne vjerujem.
  Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na