Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.05.2014., 23:37   #61
Don Kihoty
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,373
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Nes can takav film, a kamoli igre.
Damn You 'murica!





Ne znam dali ste vidjeli trailer - ali osobno mi se čini jako zanimljivo,
kada bi povijest stvarno bila ovakva - ono, atomska na muricu!

GG
Don Kihoty je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2014., 23:41   #62
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Nisam probao prekinut cut scene, a evo, sad bi valjda opet trebao restartat komp da igram dalje
Ali to se neće dogodit dok je Zona nadohvat ruke

Javija mi vidoviti Milan.
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2014., 23:42   #63
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
Ja još uvijek skidam ovo nadam se da neće bit uzalud..
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2014., 23:42   #64
Don Kihoty
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,373
Anyway, igra je 15.34GB - što je OK - da nebi downloadal
FullHD video! Sripano na 720p - meni dosta
Don Kihoty je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2014., 23:47   #65
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
@Drvoje, još da i tamo nema buga u freeplayu gdje sam došao, gdje bi mi bio kraj
Ne znam, kad ja kao ljubitelj Wolfenstein serijala i niskih kriterija kvalitete igri nemam volje ovo igrat, onda je valjda sve jasno
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2014., 23:57   #66
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
O hvala momci, usparali ste mi 400kn, cekat cu onda wd da dode na kozolu, a bas sam se ponadal da bude odlicna igra.
Po trailerima se je cinilo vrlo perspektivno.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2014., 17:46   #67
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Isprobao jogurt verziju. Na konfi iz siga na high trza, niš mi nije jasno. Kada imam što vidjeti, jedna grafa na 37% opterećenja, druga na 21%.

Ali dobro, mislim si, isprobat ću sa 14.4 driverima, idem malo pogledati okolo. Kad ono, teksture se učitavaju sa sekundom zakašnjenja.

Instant uninstall, nema šanse da ću kupiti ovo, makar i za 1 EUR na rasprodaji. Kupio sam Rage, ne namjeravam opet istu grešku napraviti.
Garro je online   Reply With Quote
Staro 23.05.2014., 19:59   #68
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Isprobao jogurt verziju.
Da se jogurt nije ukiselija

Jos je nisam proba (a kamoli instalira), ali koliko vidim AMD/ATI grafe imaju problema.
Za koji dan (valjda) javim utiske.
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2014., 21:11   #69
Don Kihoty
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,373
Hmmm... Kod mene teksture rade OK, ali od zvuka čujem samo dialog - i ništa drugo...
Don Kihoty je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2014., 21:13   #70
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
...Uvažavam svačije dojmove osim svršavanje Ludog Đuke na Krmkov id tech 5 engine

I onaj izrod Rage je težija niškorisnih 25 giga (većinom popucalih textura i reverse game engeneeringa )
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Isprobao jogurt verziju. Na konfi iz siga na high trza, niš mi nije jasno. Kada imam što vidjeti, jedna grafa na 37% opterećenja, druga na 21%.

Ali dobro, mislim si, isprobat ću sa 14.4 driverima, idem malo pogledati okolo. Kad ono, teksture se učitavaju sa sekundom zakašnjenja.

Instant uninstall, nema šanse da ću kupiti ovo, makar i za 1 EUR na rasprodaji. Kupio sam Rage, ne namjeravam opet istu grešku napraviti.
Povijest se ponavlja vidim - s kombinacijom ATI + id tech5

Kiselost jogurta nema veze s ovim BTW
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2014., 21:56   #71
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Kod mene ja na 60 fps skoro stalno ali mi je dosadila nakon dva sata igranja.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2014., 22:27   #72
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Meni na konfi iz potpisa sve radi u najboljem redu na high postavkama imam 35-45Fps, na medium 60 zakucanih.
Jedino što je igra već viđeni ODRON da navedem Druga Brku.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2014., 23:32   #73
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Mislim da je svima jasno kakva je ovo igra bar oldskul ekipi i ono reda radi mislim da su vecinom svi probali i preskocili ,btw screen tearing je uzasan a igra nije toliko ni zahtjevna(bar mojim konfigom) na ultra 60 lokano,Watch Dogs next oli ce i to biti teski flop .

Zadnje izmijenjeno od: tor. 24.05.2014. u 11:30.
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2014., 01:05   #74
Smoker25
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 24
Sad sam na osmom chapteru - konc logor Belica u Hrvatskoj haha
Smoker25 je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2014., 10:49   #75
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Meni je trebalo oko 12 sati (moze se i za manje vremena) da predem igru, s malo okolnog istrazivanja. Ne znam zasto se spominjalo da ima 30h SP?
Mozda ako igras 2 puta da prodes oba timelinea i sve skupis.

Nisam ocekivao da ce biti igra nesto posebno, ali taman negdi do polovice igra mi je dosadila. Po meni je trebala biti malo veca raznolikost lvla, da se osjeti ta nacisticka arhitektura i utjecaj, malo vise slobode oko kretanja, te poneki lvl u sumi.

Sto se tice grafike je meh... rage stil, okrenes se naglo pa se teksture ocitavaju na sekundu
Sa stabilnoscu igre nisam imao problema, fpsi su bili ok, jedino na nekim mjestima zna padati i trzati gadno. Npr jedna soba u zgradi London Nautice s projektorom, skoro mi je komp umro.

Inace svaka im cast na odlicnom soundtracku

Zadnje izmijenjeno od: veve. 24.05.2014. u 14:26.
veve je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2014., 10:56   #76
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Dao sam joj drugu šansu nakon instalacije 14.4 drivera.

Sada CrossFire ne radi, a na high postavkama mi jedna grafa radi na 70-tak posto i nekih 35 FPS.

Odron na kvadrat.
Garro je online   Reply With Quote
Staro 24.05.2014., 11:56   #77
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
Citiraj:
Autor veve Pregled postova
Meni je trebalo oko 12 sati (mozes se i za manje vremena) da predem igru, s malo okolnog istrazivanja. Ne znam zasto se spominjalo da ima 30h SP?
Mozda ako igras 2 puta da prodes oba timelinea i sve skupis.

Nisam ocekivao da ce biti igra nesto posebno, ali taman negdi do polovice igra mi je dosadila. Po meni je trebala biti malo veca raznolikost lvla, da se osjeti ta nacisticka arhitektura i utjecaj, malo vise slobode oko kretanja, te poneki lvl u sumi.

Sto se tice grafike je meh... rage stil, okrenes se naglo pa se teksture ocitavaju na sekundu
Sa stabilnoscu igre nisam imao problema, fpsi su bili ok, jedino na nekim mjestima zna padati i trzati gadno. Npr jedna soba u zgradi London Nautice s projektorom, skoro mi je komp umro.

Inace svaka im cast na odlicnom soundtracku
jesi se igrao sa tweakanjem ili si koristio vanilla?
u rage-u se moglo cuda napravit preko console/config datoteka.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2014., 14:36   #78
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Bas nista nisam podesavao preko cfga ili console, tak kak se instaliralo tak sam odigrao do kraja.
Vidio sam kasnije da se moze jos naknadno podesavati, ali mi se vise nije dalo zezati oko toga kada je sve bilo ok.

Znam da mi je za Rage trebalo promijeniti jedno 3 drivera za grafu, update igre i jos onda slaganja po cfgu da se uopce pokrene...
veve je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2014., 19:15   #79
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Svašta sam znao skidat, ali mislim da mi je ovo do sad najgluplje potrošen internet promet. Ikad.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2014., 18:54   #80
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Ja sam oduševljen ovom igrom! Igram cjeli dan na UBER težini i odlična mi je!
Baš dobar wolf feeling sa odličnim soundtrackom. Doduše, ja sam i RAGE završio na
zadnjoj težini jer mi je bio dobar.
Ova igra mi ima baš onaj "oldschool" štih. Pogotovo na uber težini, gdje je sve "one shot".
  Reply With Quote
Staro 26.05.2014., 14:43   #81
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Ne znam, meni ova igra gotovo da i nema dodirnih točaka s RTCW koji je među najboljim FPS igrama ikad, i meni osobno daleko najbolji WW2 FPS broj 1.

Ne znam, bezvezarija mi je to teška.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2014., 12:24   #82
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Završio i ja ovo, bar Fergus timeline. Za drugi timeline niti imam želje niti živaca. Dosta sam istraživao i gubio vrijeme na traženje stvari po levelima. Priznajem, ima efektnih dijelova, dijelova da ti se želudac okrene, sve u svemu bila bi ok igra da nema tehničkih grešaka... Ocjena za sadržaj 4, za tehničku izvedbu 2 (od 5). Solidna trojka, sve u svemu. Ako poprave ovaj očaj od kompatibilnosti sa CF-om možda je i stavim u svoju Steam kolekciju kada bude na sniženju.

PS. I što je na kraju bilo sa Frau Engel? To je za DLC ili?
Garro je online   Reply With Quote
Staro 29.05.2014., 08:15   #83
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova

PS. I što je na kraju bilo sa Frau Engel? To je za DLC ili?
Majcicu joj nakaradnu je me isprepadala par puta , ufff Ugl meni je igra odlicna, bas ono rokacina u stilu painkillera i mozak na pasu. Po meni 7/10 ocjena jer je relativno linearna, sve ostalo mi je pure awesomeness

a mislim, sto reci :

__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2014., 17:50   #84
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Pozdrav ekipa!
Evo meni u ponedjeljak stižu proc i vjerojatno r7 260x,pa me zanima dal je istina da igra zeza s amd karticama,i da instaliram zadnje drivere,jer kak sam shvatio oni od 4 mjeseca bi trebali biti ok za amd?
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2014., 11:06   #85
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Pozdrav ekipa!
Evo meni u ponedjeljak stižu proc i vjerojatno r7 260x,pa me zanima dal je istina da igra zeza s amd karticama,i da instaliram zadnje drivere,jer kak sam shvatio oni od 4 mjeseca bi trebali biti ok za amd?
ja imam atijevku (r9) i nikakvih problema, high detalje igra leti.

Engine ima issue sa loudanjem textura kod starta igre (no to je problem IDtech 5 engine-a, ne same igre).

In short, sve 5
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2014., 20:47   #86
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Evo ipak ja igrao. Ne znam kaj mi došlo jer sve u igri vrlo brzo dosadi, ali ipak je to wolfenstein biob dobar ili loš, pa eto da kažem dojmove

Došao sam do borbe s Deatsheadom, pretpostavljam da je to kraj Fergusovog timelinea.

Od instalacije najnovih drivera, nema problema apsolutno nikakvih s loadanjem illi performansama općenito (ati 5670 + 8 Gb RAM + cpu 2600k), oko grafike ništa podešavao nisam, samo pustio da igra sama odredi postavke.

Što se igre tiče, gameplay je linearan do bola, svi leveli vrlo slični i nema tu puno dileme oko toga na koji način nešto odraditi u misiji jer uglavnom postoji samo jedan način
Igra se na raznim lokacijama, ide se i na mjesec, ali sve lokacije djeluju preslično i uglavnom bezlično. Priča sama po sebi i nije loša, ali dalo se to i puno bolje i zanimljivije odraditi.

Izbor oružja, protivnici... skoro sve se ponavlja kroz cijelu igru i već nakon dva levela dosadi. Ništa teško za proć, ali uglavnom nezanimljivo sa svega nekoliko dobrih dijelova kroz svih 12 chaptera.

Nema baš nekih dodirnih točaka s RTCW, i nekako sam se nadao da ćemo sukladno nazivu igrati u Castle Wolfenstein bar jednu misiju, ali šipak.

Ut to živciraju jaaaaaaaaako predugački i prečesti cutsceneovi. Valjda je netko u onih spomenitih 30 sati gameplaya brojao i njih

Živcira me i konzolaško spremanje gdje te ponekad sili da dobar dio igre ponavljaš radi jednog glupog dijela.

Jedino što je jako dobro u igri je soundtrack, kao što je netko već spomenuo. Sve ostalo za navučenu dvojku.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2014., 08:34   #87
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,426
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Ja sam oduševljen ovom igrom! Igram cjeli dan na UBER težini i odlična mi je!
Baš dobar wolf feeling sa odličnim soundtrackom. Doduše, ja sam i RAGE završio na
zadnjoj težini jer mi je bio dobar.
Ova igra mi ima baš onaj "oldschool" štih. Pogotovo na uber težini, gdje je sve "one shot".
+1

Ja sam isto rage oodigrao s gustom, a ovo mi je jos i bolje, odigrao sam je jos kad je izasla.
Prvo sam je instalirao na Raid i bila je nigriva od microstutteringa, onda sam ju instalirao na SSD i onda je to bilo to, premda mi to bas i nije normalno da igra koja na konzolama (PS4) radi na 2,5' HDD na 5400 normalno, a kod mene u raidu radi ko krepana kokos..
Moram sam i forsirat vsync preko drivera da radi kako treba jer mrzim kad se kida slika.

Igra ko igra je super, ali optimiziacija je ocito nepostojeca.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2014., 09:36   #88
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Ovo je čak zanimljiva igra, stare škole sa dobrom muzikom u napetim trenucima, zanimljivom pričom , animacijama i nekim idejama
Malo neoptimizacije i nekih sitnih bugova tu i tamo, sve u svemu zanimljivo.
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2014., 21:05   #89
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Evo ]i ja krenuo danas,malo sam si pojacao proc i graficku,s athlona x2 4400 i 4850 na sadasnje.Nemam neku uber rezu,a detalji su mi na medium,pa pretpostavljam da je graficki dosta zahtjevna.ali super izgleda,pa bumo vidjeli!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2014., 17:23   #90
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
Jako sam ugodno iznenaden nisam nista ocekivao od ove igre. A sada kako ju igram odlicna je s obzirom da je FPS stare skole na kakvima sam odrastao. Dobra prica za FPS dobra grafika i AI neprijatelja.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na